Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Van ellenvetésem. A GF okozta a szakadékot régen jelmezek és petek nélkül élvezetesebb volt a harc. Manapság csak az számít mennyi sés csecsebecsét tudsz megvenni tágypiacrol vagy wonért a piacrol.
    Az én nézőpontombol nézve nevetségesnek tartom hogy egy pvphez az emberkék elővesznek egy porkyt és egy petet.Többségük map2ön a pvp arénában ki sem mernének álni :)
    Lehet mert nem ebben a világban kezdtem, azért ilyen a látásmódom.
    A másik ami vicc : Nem harcolnak mert nincs fullos csillibilli alki és veszteni fognak. Szerintem a vereség is a harc velejárója. Én akkor is harcolok és felállok és szitok áradat nélkül harcolok tovább ha egy csillivilli ellen kell harcolni , mert büszkén vállalom ennyi vagyok és saját erőmből és anyagi helyzetemből ennyire tellett.
    A bunyoknál általában a sírás ami jellemző. Erős emberke átmegy másik biribe és csodálkozik hogy akad olyan aki náluk vesztett ellene itt meg leveri. Ismerni kellene a játék részleteit, nem egyből szidni a kölcsön cuccok miatt.(Ha kap cuccot can tekintélye )
    A győzelmet szerényen a vereséget emelt fővel viselni. Ez lenne az alap helyes hozzáálás.
    Itt a nyertesek becsmérlik a vesztest sokszor elhangzik olyan is " a karosom többet ér az egész karidnál" vagy hasonló.
    Amig nem tudjuk megadni egymásnak a kellő tiszteletet jelen helyzetben a világunk pvp és bunyó terén nem változik.
    Sokan valóban szögre akasztották a pvps waros szettjeiket és helyette raziznak stb. De ennek meg van az oka: Milliárdokat költesz pvpre , de nincs belőle profit .
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”