Pinned Fórum - kezdő kérdések 2. rész

• Kérdés
  • Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @AkiNemVak azt hiszem ideje, hogy tisztázzunk pár dolgot. Először is pont ennek a threadnek a nyitó hsz szól arról, hogy hsz-vadászkodni akarsz. Mint egykori hsz-vadász gondoltam lebeszéllek arról, amit én kamaszként csináltam. Mert feltételeztem, hogy felnőtt vagy. Rosszul gondoltam. Erre te fogtad magad és behisztiztél, és nyitottál egy threadet, amiben burkoltan engem fikáztál. Az, hogy ehhez asszisztáltak azok, akinek rád kellett volna szólni, nem engem minősít.

Úgy mellékesen megsúgom, hogy a problémád egy kb. 30 mp-et igénylő dologgal megoldható. De nem, neked jobb a vihar a biliben.

Nekem se tetszik az egyik nagyon aktív "user" avája, még se piszkálom érte. Minek? Ha nem tetszik, 30 mp alatt megoldhatom. De én tiszteletben tartom a másik fórumozó egyéniségét és hagyom, hogy azt használjon, ami neki tetszik. Az utcán se megyek oda a rózsaszín pólós ecsethajúakhoz és köpködöm le őket. Ha nem tetszik, ignorálom. (Nem mellesleg a fórumon van sig-ava pontozós thread, hogy véleményt nyilváníthass.)

Az avámon egy visual-kei előadó van, aki metál villát mutat. De egyes nyelvek jelnyelvében jelentheti azt, hogy "szeretlek". Úgy nem mellékesen ez az előadó híres arról, hogy nem szólal meg, csak mutogat, vagy a bandája tagjainak a fülébe súgja a mondandóját. Sátánista, igaz?
    A sigen pedig metálosok vannak egy troll mondattal. Az is iszonyatosan sátánista, igaz?

A sigem és az avám hetek óta kinn van. Ha probléma lenne vele, hidd el, a fórumrendfenntartó-kommandó már réges-régen lecsapott volna rám.

De lásd, hogy milyen kompromisszum kész vagyok, felkínálok két alternatív siget. Nekem mind a kettő tetszik. Egyeske és ketteske

Illetve az általad sátánistána tartott előadó úgy mellékesen ilyen zenéket is szerez:

AkiNemVak wrote:

a fórum avatarra van valami kikötés ?
    mert akkor a szomszéd tehene is dögöljön meg alapon én pl kirakhatnék egy feldarabolt kiskutyát ?

aláírás részhez meg egy gifet ahol embert fejeznek le terroristák ?
    Viccen kívül mondom, kérjél segítséget szakembertől!

Hol láttál tőlem erőszakos siget és avát? Mert egy tényleg volt, de az téged se zavart. (Egy animés harci jelenet volt.)

Ui.: A valós életben ha látsz egy metálost, ne mond neki, hogy sátánista. Ő nem lesz olyan kedves, mint én. Pláne, hogy kiskutyákat akarsz darabolni.

Ui.2: Ok, játszhatjuk ezt, nagyjából emlékeztem rá, mit írtam, most pedig mentem :) Engem személy szerint felháborított és felkavart az idézett rész, mivel nagy állatbarát és nem mellékesen pacifista vagyok.

Mod.megjegyzés: Megértem az indulataid, azonban kérlek tartózkodj a fórumon a "szakemberekhez" küldözgetéstől, mert provokatív és sértő megjegyzésnek is tekinthető.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 2 times, last by Gégéé ().

• Nuttika wrote:

@AkiNemVak azt hiszem ideje, hogy tisztázzunk pár dolgot. Először is pont ennek a threadnek a nyitó hsz szól arról, hogy hsz-vadászkodni akarsz. Mint egykori hsz-vadász gondoltam lebeszéllek arról, amit én kamaszként csináltam. Mert feltételeztem, hogy felnőtt vagy. Rosszul gondoltam. Erre te fogtad magad és behisztiztél, és nyitottál egy threadet, amiben burkoltan engem fikáztál. Az, hogy ehhez asszisztáltak azok, akinek rád kellett volna szólni, nem engem minősít.

Úgy mellékesen megsúgom, hogy a problémád egy kb. 30 mp-et igénylő dologgal megoldható. De nem, neked jobb a vihar a biliben.

Nekem se tetszik az egyik nagyon aktív "user" avája, még se piszkálom érte. Minek? Ha nem tetszik, 30 mp alatt megoldhatom. De én tiszteletben tartom a másik fórumozó egyéniségét és hagyom, hogy azt használjon, ami neki tetszik. Az utcán se megyek oda a rózsaszín pólós ecsethajúakhoz és köpködöm le őket. Ha nem tetszik, ignorálom. (Nem mellesleg a fórumon van sig-ava pontozós thread, hogy véleményt nyilváníthass.)

Az avámon egy visual-kei előadó van, aki metál villát mutat. De egyes nyelvek jelnyelvében jelentheti azt, hogy "szeretlek". Úgy nem mellékesen ez az előadó híres arról, hogy nem szólal meg, csak mutogat, vagy a bandája tagjainak a fülébe súgja a mondandóját. Sátánista, igaz?
    A sigen pedig metálosok vannak egy troll mondattal. Az is iszonyatosan sátánista, igaz?

A sigem és az avám hetek óta kinn van. Ha probléma lenne vele, hidd el, a fórumrendfenntartó-kommandó már réges-régen lecsapott volna rám.

De lásd, hogy milyen kompromisszum kész vagyok, felkínálok két alternatív siget. Nekem mind a kettő tetszik. Egyeske és ketteske

Illetve az általad sátánistána tartott előadó úgy mellékesen ilyen zenéket is szerez:

Viccen kívül mondom, kérjél segítséget szakembertől!

Hol láttál tőlem erőszakos siget és avát? Mert egy tényleg volt, de az téged se zavart. (Egy animés harci jelenet volt.)

Ui.: A valós életben ha látsz egy metálost, ne mond neki, hogy sátánista. Ő nem lesz olyan kedves, mint én. Pláne, hogy kiskutyákat akarsz darabolni.

Ui.2: Ok, játszhatjuk ezt, nagyjából emlékeztem rá, mit írtam, most pedig mentem Engem személy szerint felháborított és felkavart az idézett rész, mivel nagy állatbarát és nem mellékesen pacifista vagyok.
    nem olvastam el :)

de aranyos vagy h ennyit írtál és megpróbáltad azért, hogy hátha :thx:

hogy ne legyek off és ez egy fórumos topic amúgy is , hogy lehet olyan személyes kommentekre válaszolni egy topicban h valaki ne legyen off ? mármint ha csak válaszolok akkor off vagyok nem ? viszont ha semmi kedvem privátba beszélgetni emberekkel akkor nincs rá mód ? vagy akkor ha csak válaszolok on leszek és így ez egy ördögi kör ami teljesen szubjektív szerintem ... viszont akit meg nem a leg kedvencebb forumozója a moderátoroknak akkor náluk szubjektívan off ami másnál meg szintén lehet off viszont én nem offnak élem meg .... szóval akkor a járható út ezeket csak annyiban hagyni ? vagy ezekre lehet válaszolni anélkül h off lenne ? nem értem
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Kedves Gégéé! (persze másik team tag is megválaszolhatja)

Miért hsz vadászkodhat valaki olyan, aki nyíltan bevallotta, hogy nem is érdekli, mi van, csak a rangra megy? Aki képes leírni azt hogy el se olvassa azt, amit egy az egybe bemásol úgy, hogy az előtte lévő hsz (így gyakorlatilag csak optikailag csal a hsz méretével).
    Illetve kérdem én, hogy lehet, hogy valaki hetek óta nyíltan provokál és ez nem gond?

Illetve gond, ha ezen gyerekes viselkedés után ezentúl tartózkodom attól, hogy normális userként kezeljem az illetőt?

Szerk.: hsz-vadászatra nem mentség az, hogy mert nem tetszik a rang. Amúgy is kit érdekel a rang? Képes vagy legyártani azért 300-400 hsz-t, hogy csillagharcos legyél? (fogalmam sincs mennyi rangpont kell és milyen rangok vannak, nem is érdekel.)
    Már kifejtettem egyszer: a fórumozó értékét nem a fórumos rangja, hanem a mondandója adja. Tehát akár egy 50 hsz-s user is lehet értékesebb fórumos, mint mondjuk egy mod, aki csak moderál.
    Még is mi értelme a magasabb fórumos rangnak? Elmondhatod, hogy csillagharcos vagy az xy fórumon? ÉS? Ad ez bármit is neked?
    Mert én elmondhatom, hogy ok, xyz fórumon volt egy rangom, ami tök lényegtelen, de ezt és ezt és azt adta nekem, meg ilyen és ilyen emlékem van, ezzel és azzal az emberrel tartom azóta is kapcsolatot. Neked ad ilyet egy rang itt?

Szerk.2: Amúgy az a 9-es mob Cung-mok, Mu-rang 16-os. Nagy metines. :D

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.

The post was edited 2 times, last by Nuttika ().

• Nuttika wrote:

csak a rangra megy
    ezt már alapos utánajárást követve kifejtettem és a mainapig tartom is hogy ez a fórum rangrendszer eléggé átgondolatlan ...
    több év után a "Mu-Rang" rangot a fórumozók két kézen megszámolható százaléka hagyta el
    és nagyon sajnálom, hogyha a bennem élő versenyszellem és az optikai bántalmak amit egy 9es zöld farkas neve okoz a szememnek ha ezt a platformot használom 1-2 hsz formájában ami kedves előttem szóló bírnak annyi tartalommal mint a tiéd vagy épp xy-é számodra egyfajta vadászatnak bizonyulnak...

szintén hogy ne legyek off ha unalmasabb napjaiban valaki a team azon tajgaiközt feldobná téma gyanánt h legyen ez az egész pontozás/ rangok újragondolva akik a forum ért és nem a játék menetért felelnek, (mert nyilván cseppet sem ez a legrelevánsabb ezt aláírom és nem tudok vitatkozni vele...) és lenne erre kapacitás h megfontolják, bearanyoznák a napomat az biztos :thx:
    105 menta
    38 íjász
  • azt lehet tudni hogy itt a fórumon ha egy adott topicban jön 14 értelmes kérdés vagy hozzászólás egy adott témával kapcsolatban és a 15 egy piszlicsáré egyértelmű dolog akkor miért csak a 15. dologra jön reakció a teamtől és a többi dolog ugyanúgy megválaszolatlanul marad
    105 menta
    38 íjász
  • A fórum témákban feltett kérdésekre bárki reagálhat. Bármelyik felhasználó, legyen az team tag, vagy sem.
    Nem nagyon láttam mostanában olyan témát, ahol ne válaszolta volna meg bárki is a feltett kérdést, hogyha információval rendelkezik az adott dologgal kapcsolatban.
    Amennyiben valamire nincs válasz, valószínű akkor még senki nem tudja rá a megoldást-választ.
    Ez ilyen egyszerű.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Ha jól látom, most már több, mint egy hete volt egy birodalmi war. Az eredmény mikor kerül ki? Kíváncsian várom. Természetesen azzal a szép statisztikával, amit a márciusi biri war óta kapunk.

Don't look it.