Villám aukció kibeszélő

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Villám aukció kibeszélő

azt lehet tudni, hogy miért kell a játékosoknak licitálni egymásra 1-1 sés cucra ? vagy csak én szűrtem ezt le abból h aukció lesz majd ...

kövi verzióba lehet majd sd2 nagy termet meg erdőbe placot bérelni sé ért ? én nagyon adnám ha lenne vennék sé ért dc be helyett hátha vissza jönne a sé ára

Témákat szétválasztottam. Dreamy
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • AkiNemVak wrote:

azt lehet tudni, hogy miért kell a játékosoknak licitálni egymásra 1-1 sés cucra ? vagy csak én szűrtem ezt le abból h aukció lesz majd ...

kövi verzióba lehet majd sd2 nagy termet meg erdőbe placot bérelni sé ért ? én nagyon adnám ha lenne vennék sé ért dc be helyett hátha vissza jönne a sé ára
    Szia!
    Az én olvasatomban nem egymásra kell licitálni. Elindul egy áron a termék, aminek az ára 15 percen keresztül csökken, és ha számodra megfelelő az ár akkor viszed annyiért amennyi épp áll a negatív licit. Ha bátor vagy és senkinek sem kell lehet nagyon olcsón is hozzájuthatsz a végén.
    Üdv.:fincsi
  • amugy most így hajnalba majdnem le uramoztalak .... te egyébként milyen nemű vagy ? mármint nem személyeskedés meg semmi szimplán nem számolsz a férfi vs nőben (amugy magamon kívül tényleg csak azokról tudom milyen nemű aki ott számol...)

szal v2.

Tisztelt előttem szóló!

Darcoon wrote:

De a készlet véges, ezért ne várjatok túl sokáig, különben valaki más elhappolhatja az utolsó tárgyat az orrotok elől!
    én így azt szűrtem le hogy elhappolják ... mivel ch ból 3at kaptunk gondolom nem fogunk 10 nél több denevért se kapni vagy ha kapunk is szerintem egyet és aki többet fizet az viheti alapon lesz ...
    105 menta
    38 íjász
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Köszönöm az érdeklődést a nemi hovatartozásommal kapcsolatban. Többször elmondtam már,hogy ez nem társkereső felület és a játék sem azt a célt szolgálja! Tehát teljesen mindegy számomra ki milyen nemű,úgy itt és a játékban. Valakit lehet úgy is "tisztelni" ha a nemét nem tudjuk.
    A férfiak vs nők számomra csak egy a játék fórumára nem odaillő "bugyuta" számolgatós topik egyike ami le is van nálam tiltva.
    Lovag,neked számít,hogy a játékban mely nemű ember irányít egy virtuális karaktert? A farkast te hova sorolod a játékban?
    De a témánál maradva,kíváncsian várom ezt a licitálósdit,nem mintha annyira vásárolni szeretnék bármit is,inkább arra vagyok kíváncsi,hol lesz benne a "lehúzás".
    Üdv.:fincsi

Áthelyeztem.Dreamy

A postod hozzászólás vadászat - off. Dreamy
  • A hirdetményt olvasva értelmezésem szerint igen egymásra kell licitálni valamilyen szinten, és igen aki többet fizet az viszi a végén a tárgyat. Csak éppen a licit nem felfelé fog menni, hanem folyamatosan csökken az ár, a készlet erejéig, tehát ha fentebbi példánál akarok maradni lesz mondjuk 10 denevér ami mondjuk elindul 60 sé-ről (most írtam valamit) ha 10 embernek megér 60 sé-t és megveszi akkor már is vége annak az aukciónak. Ha nem veszik meg lesz 58 sé, 56. stb. Te lehet várnál amíg 40 sé lesz, de ha másnak már az 50 is jó elhappolhatja.
    Gondolom azt majd nem lehet tudni, hogy mennyi a készlet, és hol tart a dolog, csak egyszer csak véget ér az aukció...

Na de nemsokára ez az egész úgyis kiderül...
  • Az aukció miatti tárgypiac kiakadás és fehér képernyő miatt elveszett tombolás jegyek, amikért FIZETTÜNK, hogy lesznek KÁRPÓTOLVA? MIKOR?
    Bár ha jól tudom a hibát javították 2-3 napja.. Vagy MÉGSEM?
    Jó a még jobb játékélmény! Jah az NINCS!

KÖSZI

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Egy kikapcsolás/elrejtés funkciót igazán beépíthettek volna, mert kicsit zavaró minden teleportálás, karicsere után ki X-elni az egészet.
  • Sziasztok!

Kövezzetek meg ha én vagyok a vaksi, de nem látom az aukció végét.. Csak a kezdeti időpontot.
    Lehet ha befejeződne az aukció vissza állna úgy ahogy a tárgypiac.

Amúgy mintha nekem rémlene egy thread az aukciós házról, ami a játékosok érdekeit szolgálná....
  • Ez így ebben a formában élvezhetetlen . Az egész tárgypiac használhatatlan , akkora a késés, hogy ha azt hinnéd megvetted akkor sem , hisz mire látod újra már csak azt írja elfogyott, utána a változatosság kedvéért lefagy. Szóval szerintem ez a nem sikerült el... tuk kategória megint.
  • Bepróbáltam egy szörny vadász kk-t az aukción. Eredmény: SÉ-t levonta, könyv sehol. Egy kebabos török biztos boldogan rakja bele most a petjébe az én sárkány érmémből. Szokás szerint amit csak várni lehet géeféktől.. Hiba és hiba a hibák hátán....

Szeder wrote:

Ez így ebben a formában élvezhetetlen . Az egész tárgypiac használhatatlan , akkora a késés, hogy ha azt hinnéd megvetted akkor sem , hisz mire látod újra már csak azt írja elfogyott, utána a változatosság kedvéért lefagy. Szóval szerintem ez a nem sikerült el... tuk kategória megint.
    Nekem is azt írta még, hogy van az adott árucikkből. Akkor volt még belőle 155 db. Kattintottam megvételére aztán az fogadott, hogy elkelt. SÉ-t neked nem vonta le? Mert nekem igen....
  • A zseniális kategóriában futott. Az elején senkinek nem töltött be - ekkor mentek a jelmezek! -, a közepén, amikor párunknak igen, lefordultunk a székről a több k sés induló áraktól (pl. holdkő 4k-n indult, 2,8k körül 3 antik alki, szélcipő, egy hátas 1,6 ). Gyanús volt a visszaszámlálás, jó eséllyel bele volt kalkulálva pár csökkenésenként a mennyiségből elvétel is, mivel nem valószínű, hogy közel 4k séért vettek volna 10 holdkövet.
    Aztán a biztonság kedvéért a többségnek még a fül is eltűnt az utolsó pár tárgy licitjénél. Tehát valahol a közepében vehettek részt a magyarok. Zseniális!

Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki azt mondja, hagyjuk az aukciót a csudába, inkább egy aranyhal-láda eventet, köszi!

Szerk.: És jó eséllyel hozzá kell szoknunk a bal alsó sarokban az aukció reklámjához, mert map váltáskor, ki-be jelentkezéskor, sőt új kliens esetén is megjelenik.

Szerk.2.: Na legalább a felhívás eltűnt, ha már egy órája amúgy se lehetett semmit venni.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 2 times, last by Nuttika ().

• A szeretet ünnepe GF módra. A tombola indulásánál ellopták egy halom sj-nket (még a topicot is gyorsan bezárták) most meg megkaptuk ezt a jól megszervezett akciót.Órákig be se lehetett lépni utána ment 1-2 órát majd tőlünk ki is vették. Sikerült vásárolnom 3 terméket amiből 1 megkaptam sé levonva mindegyikért. Ráadásul az egész akció egy jó nagy csalás volt állítólag tízesével vették az 1-2k sés cuccokat. Hasonló szépeket kívánok karácsonyra mindenkinek aki kiszolgálja ezt a társaságot...
  • Üdv
    így nem követtem végig az aukciót, de lenne 1-2 kérdésem ...
    ez az " Elérhető dolgok" téma 1000-500 stb stb ez csak Contira vonatkozott vagy az egész világra vagy legfőképp csak valami "random paraszt vakítás " szeretett volna lenni ? :D

már mint 1-2 hete volt bent jég gyík és akkor most 820 sé ért vehetek huhuuu :D

2700 denevér ... (én 850 ből nyitottam előzőn az is szomorúsággal töltött kicsit el...)

de így komolyan 820 sé egy jég gyíkért ami fogy el ? még is ezt kinek akarják elmesélni h ennyiért a magyar "én nem költök soha a játékra" közösség vásárolja fel ezeket ? vagy egyáltalán bárki is amikor fele annyiba vehet bernit ami tpt is ad nem csak 15 szörnyet ...

ha esetleg egy team tag felvilágosítana hogy mi is zajlott ezen az egész aukción az jól esne a kis lelki világomnak

Köszönöm, Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász
  • Nem vettek meg semmit irreális áron, csupán a gép vonta le, így viszont hozzáadva a valódi vételeket elég szépen el tudtak fogyni az aukció vége fele a dolgok. Én 60 napos jelmezt is akartam venni, de akkor olyan laggos volt az egész, hogy hiába nyomtam rá az utolsó 1 percnél, addig töltött míg lejárt az idő.. de legalább a sét nem vonta le a semmiért.

A denevérnél már viszonylag jobban működött, mert szinte egyből megkaptam a legutolsó ajánlatnál.
  • amúgy nem azért, de valakinek nem fordult meg a fejében hogy 1000 sére lehet licitálni ? :DDDDDDDD
    mi a fene ...
    a történelem megismétli önmagát aztán megint lehet 1k sét 500 ért venni ? :D mondjuk én akkor pont nem játszottam de akkor majd most :'D

vagy 1k sét majd 4k ért fognak adni ? :D
    na mindegy ez így felmerült bennem lefekvés előtt :thx:
    105 menta
    38 íjász
  • Az előző aukció kezdő árait tekintve szerintem előfordulhat, hogy 4k sé-ről indul majd az 1k-s utalvány. Nyilván akkor kell megvenni amikor már megéri.

Az aukció globális. Azaz az árak és az elérhető mennyiség közös a többi metin2 közösséggel.

Reméljük ezúttal nem fordulnak elő olyan hibák, hogy valaki kifizeti a kívánt tárgyat, és csak a SÉ-t vonja le tőle, az értéket pedig nem kapja meg. Egy későbbi időpontban ezek a hibák korrigálva lesznek, vagyis mindenkinek ki lesz osztva a vásárolt tárgy. Sajnos a karácsonyi időszakban a malmok is lassabban őrölnek, ezért csúszik a helyreállítás.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs