Nosztalgia / Városi legendák

• Spam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nosztalgia / Városi legendák

New

Sziasztok! :)

Pár perce egyik ismerősömmel beszélgettünk egy bagatell dologról hogy milyen jó is volt anno és a mostani letört hangulatom nagyon feldobta :D
    Gondoltam a szerény nem túl pörgő de annál negatívabb fórumunk közösségének se mártana valami pozitív így az ünnepek közeledtével és az adventi várakozásban.

Mivel mindannyian voltunk kezdők és a metin nem árasztott már akkoriban sem el információkkal minket biztos mindenkinek van valami vicces története amit akkoriban zöldfülűként hitt :D

Kezdeném is én rögtön egy ilyen kis történettel/városi legendával:

Anno a barátom mutatta a játékot és sokat jártunk át egymáshoz játszani dumálgatni nyaranta ...
    Egyik ilyen alkalommal mikor fejlődtünk és a sárga "exp csíkok" repültek fel az ég felé fejtette nekem ki a barátom, hogy ez azért van így hogy a sárkány isten ezt megkapja és amikor majd meghalok akkor ezeket miatt nem von le expt. <3
    Most már csak jót mosolygok rajt, de akkoriba tátott szájjal néztem,aztán lehet hogy így van kitudja :D

Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • New

na ez jó téma énis elmondok párat ami eszembe jut:D
    már akkoriban se hittem el, de valaki azt mondta hogy ő cápát fogott és 5db kagyló nyilt belőle.. vagy lehet részeg volt a csávó de anno még nagyon sokat ért és ritka volt a kagyló

viszont manapság mikor játszom néha még mindig azt veszem észre (személyes trükköm) ha a mobot nem rögtön ölöm meg hanem ütök 1-et akkor megint felém jön megint ütök egyet rajta és mikor teljesen le megy a csíkja nem rögtön hal meg hanem pár mp múlva akkor nagyobb az esély pl fejlesztő dropra vagy bármi de lehet csak én gondolom így:D

egyelőre ennyi jutott eszembe de biztos lesz még
  • New

Sziasztok lányok és srácok!
    Annak idején mikor még kezdő "zöldfülű" játékos voltam,igencsak hadilábon álltam a kováccsal, mint sokan mások! Csak tört és tört mindet darabokra,egyszer egy valaki azt mondta,ha nem akarod,hogy törjön akkor vegyél áldás tekercset. Nehezen összekuporgatott yangomon vettem egyet és odaálltam kovács eél,hogy na most aztán túljárok az eszén. A z első fülbevaló így sikerült 7-8 aztán 9-re :) Persze a siker szériám nem tartott sokáig, vértem azonnal betörte. Morogtam is magamban,hogy lehet ez "ott a tekercs aminek meg kelet volna védenie" Most is jókat mosolygom ha eszembe jut az akkori félreinformáltságom. :)
    Üdv.:fincsi
  • New

Mikor elkezdtem anno,rendületlenül azt hittem hogy én Dracon CH2-őn játszom és a többi CH-ra sosem léptem be,mert azt hittem akkor új karit kell kezdenem.Majdnem abba is hagytam egy hét után,mert nem csináltam meg a lóküldit,hanem egy játékostól vettem inkább lóképet 40k-ért.Az egész IRC-t telesírtam azzal,hogy engem behúztak 40k-val-2009-ben az is nagy pénz volt na-.Arra is két hét kellet,hogy rájöjjek,hogy hogyan kell boltot nyitni,mert azt az infót kaptam egy játékostól,hogy azt csak 40-es szint felett lehet.De szépen lassan rájöttem mindenre,jobban is élveztem akkor a játékot,mint most mikor már mindent tudok.

The post was edited 1 time, last by Tarajos ().

• New

Sziasztok.
    Nagyon tetszik a téma. Mikor indult a Metin2 Magyarországon, egyik nap hazajött a fiam a suliból. Mondja - Anya van egy új játék. Lassan 10 éve.
    Gondolkodom, de nem jut eszembe régről semmi. Ami jelentős számomra, hogy 8 év kihagyás után belépek és látok egy 35 ös karit feka vértbe. Megíjedtem, csalást látok, AtyaúrIsten most mit tegyek, kinek szóljak, de annyian vannak itt, senki nem látja... Senkit nem zavar.... Hívom a már felnőtt fiamat és csak annyit mond, ( amit már oly sokszor ) - anya Te semmit nem tudsz, amit igen, azt se jól.. :love:
    A világ a példád miatt változik, nem pedig a véleményed miatt.