Tárgypiac hiba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekem tegnap óta és így már nem is tombolázok, mert fehér tárgypiaccal elég nehéz.
    Megnyílik a tárgypiac, mögötte forog az érme, ha meg leteszem tálcára,utána "felnyitom",fekete lesz a tárgypiac, de nem csinál semmit.
    Rossz a gépem a tárgypiachoz, ilyen egyszerű.:( Én elkönyveltem, hogy "csak" a gépemen nem nyílik meg, "mindenki másén" megnyílik.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Megpróbálok segíteni. Nem szívesen, mert a GF-nek vannak erre fizetett emberei akiknek ez a dolga. (web, ui fejlesztok)

Működik de sokszor nem, ugy tűnik a gf shop nevü host instabil, a TLS kapcsolat felvetele néha elhal, ugy tűnik egy sajat single sign on megoldás a hiba oka és ez a mai aukcios sztori kavarat össze az egeszet. Ez igy ne haragudjon meg senki, de a gagyi megoldás.

Emiatt van a feher oldal (elhalt a kapcsolat és nem tölt be semmit)
    Hiba, kerjük zárja be felirat... (a javascript rész, szerintem ajax. betöltödött de a tartalmat már nem tudta letölteni)
    Bejön az oldal és ugy tűnik nem tudsz bizonyos gombokra kattintani. (De, megy az, csak lassan, a gf szerver lassan valaszol, tenlyeg lassan mert azt latom a gepem var a gf oldali gep valaszara. egy idő utan bejon , ha nem lesz timeout. azaz időtullépés.)

Ha van vírusirtód, kapcsold ki. (nemileg javít a töltései sebességen és kevesebb lesz az elszállás)

Amin neztem:
    Windows 10 (teljeasen naprakesz)
    Metin2 kliens updatelt.
    Firefox, Safari, Chrome, Edge
    Kb minden gombot, linket igyekeztem végigkattintani. Megy de nagyon lassan, instabilan. Ha a böngésző cache-be került az adat akkor már jobb a helyzet.

A hiba GF oldalon van.

Update:
    Ugy tűnik, ahogy csökken a terhelés (egyre több játékos pihen le vagy már vége is a liciteknek?) minden lassan visszatér a kerékvágásba.
    (Értem én az újításokat, de alapos tesztelés nélkül?)
    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

The post was edited 2 times, last by Hannna ().

• Itt szerintem nem a teszteléssel, volt a gond. A legegyszerűbb lett volna, ha az ajánlatok megjelenítését, a játékmotorhoz kötik, és, nem a tárgypiachoz. Biztos ami biztos, a szokásos tárgypiac sávszélességet, pedig 100%-al megnövelik, hogy Kerüljék a "massive attack"-ot. Vagyis a Játék, motorjához kapcsolnak, egy "pop-up" modult, ami, régiónként, előre meghatározott időpontokban, (A régió, és az időzóna, nyilván megkülönböztethető) felbukkan, vagy új játékosok belépésekor meghatározott időn belül. Illetve az online játékosoknál. A licittárgyak mennyiségét, csak az újabb belépők esetén kellett volna lekérni, hogy elkerüljék az ajánlat megjelenését, ha már minden tárgy elkelt. A "pop-up"-ban felbukkanó gomb linkje Kliensenként, a beállítások alapján meghatározható/előre megadható lett volna a rendszerüktől függően. A gombra kattintva, csak esetleg minimális lett volna a lassulás, a plusz opciók miatt... Ehelyett, még most is gyönyörködhetek, 1 mp-ig a "fehér Tárgypiacban"

Jaah, hogy ahhoz ideiglenesen módosítanunk kellett volna a programot, majd a következő frissítéssel eltávolítani? (Figyelve persze arra, hogy a víruskeresők véletlenül se nézzék az ajánlatot sima "böngészős" "pop-up-nak...)

Én is szoktam használni a tárgypiacot.. És ha pont azon a pár napon múlott volna egy hátasom lejárata... Hát nem tudom... "Jót akartak csinálni ők ámde rosszul..." (Nyírkai jóslat)

Jaah, hogy ezen dolgozni is kellett volna... Nem csak megpróbálni beszedni a pénzt... Ne essék félreértés nem sértegetni akarom a csapatot, vagy a GF-et,Egyszerűen én csak így terveztem volna. - Gondolom, hogy a Decemberi Eventeken, nem Novemberben szokás gondolkodni. Illetve egy általam felvázolt megoldás, nem csak egyszer használható.

Így akik egyébként is használják a tárgypiacot, nem szenvedtek, volna. Pedig ők azok akik fizetnek ezért.

Megelőző idézetet töröltem.
    Ez nem kibeszélő téma, ezzel a játékos társaidnak nem segítesz.
    Legközelebb az ilyen jellegű postokat mellőzd. Köszi.

(Amennyiben az illetékesek az ötletedet jónak látják bizonyára továbbítják, de ezt nem a hibajelentésekbe kell írni.)
    Dreamy

The post was edited 1 time, last by Kagagi ().

• Évek óta a Hiba blablabla zárd be nyisd meg megint siralommal küszködök tombolánként.
    Töröltem én is mindent, újra raktam már nem egyszer, még mindig összeomlik már csak megszokásból is. 2 accon 1 óra míg tombolázni enged. A hab a tortán a csomag piros poti vagy a grillezett sügér amit ilyenkor ad :D

Amit tapasztaltam az az, hogy késő este, vagy kora hajnalban, mikor már a légy is csak elvétve zümmög, akkor zökkenőmentesen megy a tárgypiac. De úgymond "csúcsidőben" egyáltalán nem nyílik meg. Eleinte feldobja a kezdőablakot egy pillanatra, majd jön a hibaüzenet. Ha sikerül eljutnom a tomboláig, kijelentkezés után a másik karakterrel újra megnyitva a tárgypiacot megkapom az előző accounttal nyitott tárgypiac képét (a tomboláról pl) de csak egy másodpercre, és összeomlik.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"