Készségkönyv hiba

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Készségkönyv hiba

Sziasztok! Az normális jelenség, hogy "GYÓGYÍTÓ SÁMÁN"-ként egy "REPÜLŐ TALIZMÁN" készségkönyvre, azt a választ kapom, hogy "NEM ELÉG MAGAS A SZINTED, HOGY A KÉPESSÉGET FEJLESZD!" Oké ez a képesség a "SÁRKÁNY SÁMÁN"-oké. Mindkét osztály sámán. de a választás után (gyógyító, vagy sárkány) nem kéne ehhez a készségkönyveknek is igazodniuk? Tehát "GYÓGYÍTÓ SÁMÁN-ként a "REPÜLŐ TALIZMÁN" Készségkönyv olvasása esetén a "NEM FEJLESZTHETED EZT A KÉSZSÉGET" hibaüzenetet kapnom?
    A Másik hiba: Nem tudom, hogy ez kit mennyire zavar, De az okozott sebzések esetében az érték egy, vagy több karaktere hiányzik. példa: ütök a metinkőre 293-at és kijelez nekem a gép egy 9-est.vagy kiírra hogy 73-om holott a karakterelosztásból látszik, (középre igazított) hogy a számjegyek hiányoznak pl.: Ütöm a metint és SÁRGÁVAL LÁTOM A KÖVETKEZŐ számot: "2 9" Akkor mekkorát is ütöttem?

Üdvözlettel Kagagi
  • Szia!

Köszönjük szépen a jelzéseidet. :)

Kagagi wrote:

azt a választ kapom, hogy "NEM ELÉG MAGAS A SZINTED, HOGY A KÉPESSÉGET FEJLESZD!"
    Ez nem így van, pontosítanék a szövegen: "Nem elég jó a képességed, hogy könyv segítségével fejleszd."
    Attól függetlenül, hogy kasztot választottál, még a másik kaszt képességei is a karakterhez tartoznak, csak nem elérhetőek számára.
    A szöveg nem hibás és nem is megtévesztő, így módosítás sem várható vele kapcsolatban.

Kagagi wrote:

az okozott sebzések esetében az érték egy, vagy több karaktere hiányzik.
    Ilyen bárkinél előfordulhat; általában megoldja, ha ráközelítesz a karakteredre majd ha újra eltávolodsz már látszódni fog. ;)
    Még ha ráfogjuk hogy hiba, akkor sem hiszem hogy különösebb változás várható vele kapcsolatban; vannak ennél sokkal sürgősebb hibák amiket javítani kell.

Legközelebb kérlek minden problémádnak nyiss egy-egy külön témát és ne egybe írd le az összeset. Ez mindenképpen szükséges, hogy megőrizzük a fórum átláthatóságát. :)

Zártam. Kissbb