Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Elphame wrote:

Nagyon remélem nem csak a németeken statuálnak példát, hanem mindenhol.
    Már ne haragudj, de miért a játékost bannolják, amikor nem ő tévedett? Nem ők generálták azokat a kódokat, amik ki lettek küldve.
    Hogy ki mennyi jutalmat kapott? Nem tudom egyeseket miért zavar ez annyira. Aki kapta, használja. Mindenkinek ott volt a lehetőség, mehetett volna bárki. Nem mentél, nem mentem, így jártunk. :)
    Tipikus emberi tulajdonság: "ááááá, nézd neki mennyi mindene van! =O Ráférne egy jó kis bann!"

De igazad van. Végre tényleg jó lenne példát statuálni, és meneszteni azokat a programozókat, akik annyi hibát okoztak. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Lacrimosa wrote:

Elphame wrote:

Nagyon remélem nem csak a németeken statuálnak példát, hanem mindenhol.
    Már ne haragudj, de miért a játékost bannolják, amikor nem ő tévedett? Nem ők generálták azokat a kódokat, amik ki lettek küldve.Hogy ki mennyi jutalmat kapott? Nem tudom egyeseket miért zavar ez annyira. Aki kapta, használja. Mindenkinek ott volt a lehetőség, mehetett volna bárki. Nem mentél, nem mentem, így jártunk. :)
    Tipikus emberi tulajdonság: "ááááá, nézd neki mennyi mindene van! =O Ráférne egy jó kis bann!"

De igazad van. Végre tényleg jó lenne példát statuálni, és meneszteni azokat a programozókat, akik annyi hibát okoztak. :)
    Szia!
    Nos én még emlékszem az ominózus SÉ bugra,na akkor is a játékosok hátán csattant az ostor. Mondván benne van a szabályzatban,hogy bug kihasználás bant vonhat maga után,és akkor azt a programozói hibát is bugnak ítélték. Ez valami olyasmi mikor a boltban a pénztárosnak 5000 ezressel fizetsz és ő véletlen 20 asból ad vissza,ha megtartod akkor bizony lopást követsz el, holott ő tévedett! Mindenkinek tudnia kéne miért milyen jutalom jár,tudom ezt nem mindenki figyeli,épp ezért fennáll a jóhiszeműség.
    Üdv.:fincsi
  • Megnéztem a német linkeket, szerintem feleslegesen hergelitek ebben magatokat. Olvassátok el, leírják benne, hogy mit miért tesznek ott. Hogy máshol tesznek-e arról nem tudunk.

Edit:
    ezt majdnem elfelejtettem: Mod megjegyzés,

ha nem bírtok az indulatokkal, a téma pihenhet is :)

Köszi!
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Lake wrote:

Acconként 1 kupon, de nem e-mail címenként 1 kupon.
    Jogos. Német kibeszélő, 25. oldal körül. Én nem fordítok, van gugli.
    Nem jogos. Az nem hivatalos infó. Német kibeszélő, 1. oldal. Én nem fordítok, van gugli. :saint:

Egyébként úgy vélem magyarként nem a német fórumról kéne tájékozódnom. Milyen sajnálatos, hogy erről a fórumról mindig hiányzik az az információ, ami a haszontalan helyett értékesnek számítana. :)

board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2983662#post2983662
  • Jó eventes játék lehetett , ha ilyen hatalmas lelki vihart tudott indítani közöttünk, magyar szeró felhasználói között.
    Szomoruan olvasom ami miatt nem akartam idegenben játszani beigazolódott.
    Én nem tartottam fernek hogy mi nem érdemeljük meg itthon ezt az event lehetőséget és mint egy túrista aki alig ismeretes kell játszani a Gf által nyujtott csekély információ mellett.
    Végigolvastam a téma hozzászólásait , sajnálom a játékostársakat akik időt és energiát fordítottak az eventre és várják a jutalmat , remélem meg is kapják.
    De nem bánom hogy kihagytam, mert kiáltam az elveim mellett. És a jövőben sem veszek részt nemzetközi eventen amig mi nem kapunk egyenlő feltételeket.
    Tiszteletem azok előtt akik az egyelőtlen esélyek mellett is kimentek és megmutatták hogy a magyarok hogy tudnak játszani.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Lacrimosa wrote:

miért a játékost bannolják, amikor nem ő tévedett? Nem ők generálták azokat a kódokat, amik ki lettek küldve.
    Itt találtam neked erre választ: board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2984167#post2984167
    ez egy hivatalos hír

Lake wrote:

Az nem hivatalos infó. Német kibeszélő, 1. oldal. Én nem fordítok, van gugli.
    Ugyanannyira nem hivatalos az sem, amit te belinkeltél ennek nyomán :) hisz az is csak egy kibeszélőbe írt post, ráadásul pontosan ugyanattól a COMA-tól. (mellesleg egy és ugyanazon dologról írtam én is, mint te)
    Elnézésed kell kérjem, hogy nem figyeltem, hogy mikor megírtam neked ezt, amit találtam, akkor még ez az újabb nem HÍR, hanem kibeszélőbe írt post még meg sem született.
    Elnézést, hogy segíteni próbáltam. Ígérem nem teszem többé.

Lake wrote:

Milyen sajnálatos, hogy erről a fórumról mindig hiányzik az az információ, ami a haszontalan helyett értékesnek számítana.
    Ne kezdjük ezt el megint. Hivatalosan máshol sem volt kinn több (a tegnapi/tegnapelőtti hírek amik a nem megfelelő kuponok miatt íródtak most ne vegyük ide)
    Neked, vagy bárki másnak is lehetősége lett volna megosztani, amit olvasott, hisz... ott is csak egy kibeszélőbe íródtak a postok :) , bár COMA írta, így hihetünk neki. Én hittem neki mikor azt írta, h 1 mail bármennyi acc az nem egy kupont jelent majd, és kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy ezt is jelenti :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Szerintem ez a GF imádat, vagy védjük meg a GF-et dolog nálad inkább bizonyos személyek iránt érzett ellenszenvedből fakad. Akit Te nem szívlelsz, annak már csak azért sem lehet igaza. Csak azért sem a GF hoz mostanában olyan döntéseket, amivel már nem csak a felhasználók játékélményét rombolja, hanem a saját etnikai hovatartozásuk által képezett hátrányon is el kell gondolkozniuk. A regisztrációs feltételek elfogadásában nincs egy olyan pont sem, hogy a regisztrációval lenyeled azt is, hogy nem mindegy hova születtél és majd a zászlód színe fogja eldönteni, hogy milyen eventekben vehetsz részt. Én ugyanazzal a jogkörrel regisztráltam ide, mint egy török, német, lengyel, sorolhatnám... Ha ezt bárkivel tudatják még a regisztráció pillanatában, akkor hétziher, hogy inkább regisztrálunk a turkish közösségbe, mint a magyarba. Idelinkelek majd pár képet a saját nyereményeimről. (Nem kis tétel). El lehet gondolkodni rajta, hogy mekkora előnyt jelentett ez most azoknak a játékosoknak, akiknek volt saját eventszeró. Az event szerver hirdetményétől számítva egészen mostanáig mástól sem zengtek a külföldi fórumok, mint attól, hogy egyenesen felháborító és gusztustalan a mostani húzásuk. Kötekedj csak az ide "habzó szájjal" belépő játékosokkal, akik merészelik elmondani a negatív véleményüket is, amik annyira sértik azt a makulátlan G és F betűt. És nem csak azon közösségekkel szemben, melyeknek nem biztosítottak szervert, hanem azokkal is akiknek igen. Rengeteg angol fórumozó nyitotta ki a száját, hogy a külföldi bevándorlók elhappolják előlük a lehetőségeket ezáltal kiszorítva őket a saját, otthoni nyeremény ranglistájukból.

Engem amúgy nem tud bosszantani a direkt ellenvélemény, még mielőtt bárki félreértene. Nem érsz annyit, hogy vitatkozzak veled oldalakat egy olyan dologról, amit saját magad is elismersz. Viszont az elég ciki, hogy képes vagy utálatból szembeköpni magad és a saját országod, a saját zászlód ellen tenni. Ehhez már jókora gyűlölet kell.

Azt hiszem elég jól tudom szemléltetni, hogy egy emberként 25 saját országbeli játékost szorítottam ki a ranglistájáról. Természetesen nem csak én voltam jelen a szerveren, volt jó pár állat módjára játszó cseh, olasz, spanyol és még olyanok is, akiknek volt saját szerverük... törökök.

imgur.com/a/iYDa2WX

*ez túlságosan rosszindulatúra sikeredett. mellőzd az ilyet. figyelmeztetve. ~ Perculia

The post was edited 2 times, last by Lake ().