Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dr.Jekyll wrote:

Nekem nem hogy hegyekben nem esett ágas,de még egy buckányi sem. Konkrétan egy sem. Egy órán keresztül próbáltam ütni metinekből és bossokból sikertelenül,kesztyűvel. Később már nem találtam követ sehol annyian ütötték.
    Bocsi, lehet a sámánoknak jobb a droppja ebben. lord missziót csináltam templomban és minden boss dobta ágas pecsétet, nem győztem nem belelépni, mert nekem az első okey event óta komoly készleteim vannak belőle. nekem viszont piszkosul nem esik a szilánk, ha ez vigasztal :) A következő alkalommal ha 95+ os vagy szívesen ütök neked, azaz írok neked merre nem vettem fel :)
  • Nem kell bocsánatot kérni,nem te tehetsz róla,csak úgy írtam :) A felajánlást köszönöm :)

AkiNemVak wrote:

ez egyébként mi ? :D már mit sima beválthatós tanúsítvány v van fix ideje + értéke neki külön ?esetleg egy képet ha valaki csatolna sokat segítene h megvilágosodjak :D
    a feldíszített rénszarvas. Pecsét. Nem tanu. Azt hogy mit ad nem tudom mert nem esett :)

Postokat összevontam, legközelebb legyél kedves, és szerkeszd az előzőt, ne duplázz.
    Dreamy
  • Akkor had pontosítsam a kérdésem. Ha ráhúzom a pecsétet a lovászinasra, majd egy kiválasztom a Hosszabbítás opciót Erő snack használatával megnövelhetem a lejárati időt? mivel nincs ilyen pecsétem csak egy vad Farkas nem tudom

Egyébként szerintem tök jól megy a mai kutató elixír dobás 14:00-18:00-ig szerverfrissítés közben... :(

Postokat összevontam, legközelebb legyél kedves, és szerkeszd az előzőt, ne duplázz.
    Dreamy
    Idézetpiramist töröltem. Dreamy
  • Kagagi wrote:

Egyébként szerintem tök jól megy a mai kutató elixír dobás 14:00-18:00-ig szerverfrissítés közben...
    Már mondtam, csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot... :)

Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor!

No comment. :)

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Kagagi wrote:

Akkor had pontosítsam a kérdésem. Ha ráhúzom a pecsétet a lovászinasra, majd egy kiválasztom a Hosszabbítás opciót Erő snack használatával megnövelhetem a lejárati időt? mivel nincs ilyen pecsétem csak egy vad Farkas nem tudom
    Az ágas pecsét nem hosszabbítható, csak a tanusítványból szerzett, farkas, dragor, oroszlán. malac, rénszarvas.

Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!
  • Kagagi wrote:

Akkor had pontosítsam a kérdésem. Ha ráhúzom a pecsétet a lovászinasra, majd egy kiválasztom a Hosszabbítás opciót Erő snack használatával megnövelhetem a lejárati időt? mivel nincs ilyen pecsétem csak egy vad Farkas nem tudom
    Nem tudál használni olyat hozzá sajnos :S nem olyan mint a Hátas

• Nah, ma csoda történt velem. Sámival fejlődés 150% exppel sok autozással. Egy leltárnyi exp gyűrűvel (1 órás) kezdtem, készültem, gondoltam én. Hát már teljesen kifogytam, lassan szégyenszemre vennem kellett volna (de már 103,5). Erre mit ad Isten? (Sárkány isten természetesen) 200%-os exp gyűrűt az adventi ládából. Eufória, már látom az alagút végét, hej, de jó játék ez a metin stb. Azért egy szakértő nyugtasson már meg, hogy ez már felszerelhető az Öröm gyűrűjével, mivel a bölcsesség ital nem, nagy csalódásomra. Ez régen nem máshogy volt?
    Másik. Nagyon vártam hogy 100% exp bónos szetben nyomuljak de, nekem meglepően, kiderült hogy a ládákból nyitogatható cuccokból jönne össze. Tehát nyiss jelmez sisakot, vértet, petet meg vmi negyedik cucc is kell. Azért nem tudom mi az, mert kicsit indulatba jöttem mikor leírták nekem hogy mit kell csinálnom 100% exp-ért. Na ne már... Szóval az nem volt elég hogy megvettem, de még nyitogassam is, lehet 7 napos, optoljam , majd huzigáljam át az optokat (azzal amit nem lehet beszerezni a játékban már, mert nincs olyan szerencsekerék mint régen mindig). Félve kérdem, muszáj ezt? Miért nincs bent rendes 30 napos jelmez, szet bónusszal mint ahogy eddig volt? Miért kell ami jó "fejleszteni"? Persze sejtem a választ...
  • Demi wrote:

Az érdekelne, hogy én olvastam rosszul vagy tényleg minden nap kellene jutalmat kapni a zodi apokalipszis harcok után ? Mert első nap kaptam és azóta egyszer sem, pedig megvolt az 5 kör....
    Szerintem még 1 kör se volt meg soha. Naponta 5x kellene leverni a bossokat. Tudtommal most csak pár fénylő kődarab a jutalom de még ezért is van aki már több mint 20 órát ölögetett. Az egész elég bután lett kitalálva nálunk nincs annyi játékos, hogy leöljék naponta többször. Ha jól értelmezem a kiírást akkor holnap lenullázzák és meg fog nyílni újra könnyítetten.
  • Csizkov wrote:

Demi wrote:

Az érdekelne, hogy én olvastam rosszul vagy tényleg minden nap kellene jutalmat kapni a zodi apokalipszis harcok után ? Mert első nap kaptam és azóta egyszer sem, pedig megvolt az 5 kör....
    Szerintem még 1 kör se volt meg soha. Naponta 5x kellene leverni a bossokat. Tudtommal most csak pár fénylő kődarab a jutalom de még ezért is van aki már több mint 20 órát ölögetett. Az egész elég bután lett kitalálva nálunk nincs annyi játékos, hogy leöljék naponta többször. Ha jól értelmezem a kiírást akkor holnap lenullázzák és meg fog nyílni újra könnyítetten.
    Az az egy sor kimaradt . Köszi
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Most az én naptáram a rossz,vagy netán időugráson estünk át,(esetleg nagyon leittam magam, és 1 napot átaludtam) de valamiért azt tapasztalatom,hogy vége az okey lap droppnak,holott még lenne némi idő a kiírás szerint!
    "Már karácsonyi hangulatba kerültetek? Akkor vegyetek részt a méltán népszerű Okey rendezvényünkön 2018. november 29 és 2019. január 06. 14:00 óra között, és nyerjetek különleges jutalmakat!"
    Üdv.:fincsi
  • fincs wrote:

Most az én naptáram a rossz,
    a GF időszámítás másképp működik ezt minden évben eljátsszák. Ma a tárgypiacon esik a kártya... Gondolom a tombolaszelvényeket is megvehetjük majd arra a napra amikor már nem lesz így is tudnak egy kis pénzt nyúlni. Az első napi sj-t a mai napig nem kaptuk vissza..