Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Ha jól értelmezem ami német/angol fórumra kilett írva, akkor dec. 6.-án 14:00 órától kezdődik a tombola. Az még kérdés, hogy ez melyik biosz küldihez lesz kötve.
  • New

Surgat wrote:

Itt is lesz tombola 6.-tól vagy csak a német meg angol szerveren lesz?
    Amennyiben lesz, akkor a hírekben közzéteszik majd.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • New

Örülök, hogy megváltozott az adventi naptár használati feltétele.
    Ezzel kapcsolatban kérdés: meghosszabítják a kiváltási időszakot, hogy aki az eredeti feltétel miatt később tudott csak becsatlakozni az is végig ki tudja nyitni?
  • New

remon wrote:

Ezzel kapcsolatban kérdés: meghosszabítják a kiváltási időszakot, hogy aki az eredeti feltétel miatt később tudott csak becsatlakozni az is végig ki tudja nyitni?

sőt nem kapunk 5000 sét karácsonyra csak úgy ? kutató elixírre meg h vegyünk belőle sé utalványt és azt eladva tudjunk átokkönyvet venni ...
    :lol:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • New

remon wrote:

Egyetértek. Amennyiben ez hiba volt(márpedig más esetben nem javították volna), jó lenne egy hosszabbítás, viszont ha mind a 24 láda exp-s italt meg zsugorított fejet ad, szerintem nem kell szomorkodnunk :D

Persze örüljünk annak, ami van. Személy szerint örülnék, de olyan accokra nyitom az 1 leltárnyi bölcsesség italt, amin már elértem a max szintet, vagy épp nem akarok tovább fejlődni. A tavalyi babiloni kincs nagyon jó volt, számítottam rá, hogy idén vagy csak sés változat lesz, vagy valami butított verzió.
  • New

Nagyon szimpatikus a zoknis event és a tombola. A régi időket idézi. :)

Edit 1: A pozitív hsz-t rontsuk már el. Nekem is eltűntek a holnapra megvett jegyeim, szép.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG

The post was edited 1 time, last by Balizs1 ().

• New

A tombola "fejlesztéséhez" mit szóltok? Most már nincs fix nyerő szelvény és ingyenes szerencsekerék forgatás se, ha a megérzésem nem csal. Hmm, én nem vagyok egy nagy károgó, de azért bennem is felmerül: miért, miért kell ezt csinálnije? ?(
  • New

Csizkov wrote:

Nekem is szimpatikus sikerült úgy átalakítani a pontokat, hogy esélytelen talizmánt pörgetni.
    Legjobb tudomásom szerint ezek a pontszámok voltak tavaly is...
    Tavaly:
    wiki.metin-2.com/index.php/Tombola_Christmas_2017

idén:

nem látok változást

Tib68 wrote:

Most már nincs fix nyerő szelvény
    Én is hiányolom az arany szelvényeket :(
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • New

Sziasztok.

A zokni eventnek kifejezetten örülök. Minden karival ki tudjuk ütni,csak legyen idő rá :) A tombola viszont engem is meglepett. Egyrészről örültem,hogy de jó lesz tombola...van még pár talizmán ami sajna nincs meg és tudom majd pótolni a hiányt. De azért valljuk be 3 szerencsepénzt összeszedni arany szelvény nélkül elég lehetetlen. Hiába veszem végig a sort. Pont visszájára sült ez el a gf részéről. Mert ha lenne arany szelvény akkor úgy is pörgetnék rá SÉ-ért,hogy talizmánt kapjunk és ha fogy SÉ a játékos úgy is tölt. Sajnos úgy érzem eléggé el van lehetetlenítve a tombola. Hiába veszem SJ-ből végig a sort, szerencsepénz nuku. SÉ költés így nuku :)
  • New

Csak a szokásos a GF-től...
    Butított tombola....
    Csökkentett ch-k... (Minden négyzetméteren egy játékos... az élvezet faktor nulla)
    Okey kártya alig esik...

A legrosszabb karácsony a metinen a 10 év alatt...

Bármennyire is a szeretet ünnepe... kedves GF én egyáltalán nem kívánok nektek semmi jót Karácsonykor!
    Ti .... értünk... ennyire vagytok képesek...
    Emberségből bukta!

Edit:
    Nem mintha bármelyik is olvasná... de azért na...

• New

Gondoltam ma próbálok 1 kört, hátha a mai metin dropból lesz pet könyvládám, sajnos azt tapasztaltam, hogy 90-95 mappon dugig van emberekkel, nemhogy még metint/boss-t találjak, mobot is alig láttam. Felcuccoltam a 61-es WP-m, gondoltam szerencsét próbálok kisebb mappokon, de sem tűzföldön, sem óriásoknál, sem vörös/szellem erdőben, sem sohanon nem találtam metint. Illetve, metin nyomait találtam, de már leverték. Ennek fényében nem sok reményt fűzök továbbiakban a játék szintű eventhez. Amiben talán van értelem az a zoknievent, de semmi más. Az okey gyengén hullik, 2-3 razador run 1 pakli. Egyenlőre csak lefele csúszik szerintem a játék.

DE természetesen a tárgypiacon minden nap sok-sok SÉ-ért vehető érdekesség megjelenik! Erre szánnak időt és megfelelő szaktudást! :)
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • New

nekem elég sok okey esik de lassan már fel se szedem 24 kártyából van h 21-et összepárosítok és bronz ... ez hogy 3 lapért 10-20 pontokat ad és 300 az ezüst .... vicc :D de hagyján azért a 15-20 pakliból jött egy ezüst is ami szintén yangot adott :D
    anno is 300 volt a határ vagy akkor a pont jött jobban ? v most h-h ilyen rossz ?

tombolán 10/1 illetve 10/2 amit ad szerencse pénz aranyosak h kivették az "arany tombolákat" h ne tudjunk SÉ ért talizmához jutni .... itt a hangsúly azon van h az ingyen játékba még akkor se érvényesülhetsz ha fizetnél érte :(
    ami a csúcs nálam szombat reggel felébredek és váltogatom be a tombolácskákat 3. kis bossocskát megkapom kvarchomok jön ki na mondom eljött az én időm : 2. nap elixir 3. nap elixir 4. kék gyöngy 5. kék gyöngy 6. kvarchomok 7. kék gyöngy 8. gömb akármi 9. kék gyöngy ... és így 10. re a fehér gyöngynél ráhagytam
    értem én h csak 5 sé de úgy nem kicsit húz fel h ugyanazok jönnek akár egymás után is ...

:thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx: