Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Valahogy éreztem a halloween event után, hogy most már átállnak a ládából nyitható dolgokra és eldobják hogy fixen megvehet az ember akármit, ez már tényleg csak az emberek pénzével való játszadozás.. főleg hogy a legtöbb jelmez amit látok a piacon az 7 napos. Gondolom a drop is ezért lett levéve, hogy vegyük szépen a paklis dobozt a tárgypiacról, aztán majd valamikor karácsony alkalmából visszaállítják normálra, hogy jófejnek tűnjenek, mint ahogy 2 évvel ezelőtt.
  • 2 helyen ütött karakterem, amikről nyilatkozni tudok. DC-ben, 82-es, Elvarázsolt erdőben 100-as. Elég karcsú a droppja a kártyának.
    DC-s karit mondjuk nem őriztem, csak néha néztem rá. 2 pakli jött össze eddig azon, olyan 16 óra farm alatt. Valószínű, hogy a földön is maradt ez idő alatt.
    Elvarázsolt erdőben kis warival petet húztam. 31%-ot ütöttem rá a karira, 19 kártya esett. Kevésnek találom annyi mob leölése után. :|
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Szerintem nem normális ez a dropp b1,b2,sd2sd3 teljes termeket viszek :
    -Mester Ládás kesztyűk (7n)
    -Sé-s kesztyű (30n)
    -Felhelyezhető kesztyű (2-3ó)
    -20%dupla karos tárgyak
    -20%dupla füles tárgyak
    Jelenleg ezeket használom . Aztán alig esik valami ... további kifejtésre sem méltatom ezt a dobási arányt mert ez 0 !!!(OKEY kártya)
    Ezért nem éri meg a gép elött "csücsülni"(nem egész napról beszélek) meg össze- vissza vásárolni plusz droppokat(item shopp) napi 5-10 pakliért amiből talán ha 1 lesz arany . Ja és sokat írtam ...

De legalább sokkal jobban esik petkaja b1-b2-ben most ,hogy betették az eventet .Nekem ez pozitívum szóval így tovább ! Ja nem ...

Maga az Event : - nincs karácsonyi feelingje, se ünnepi (droid ruha ,hászár , csillagharcos) most akkor 3az1ben ? Mi ez ? Zoolander trend
    - talán a Diótörő figura karácsonyi de amúgy mit tud ? Leírva sincs..bár minek, vedd meg aztán tapasztald ki
    - Unalmas
    - Kedvező Item Shoppos kiegészítők ...ismét ugyan az, más körítéssel
    -Többit majd leírja más itt

Én inkább maradok a jól bevált és megszokott farmolási szokásaimnál ami nem event függő ,abban nem csalódok ennyire és ekkorát amíg ilyen a dobási esély. (Okey kártya)
    :rolleyes:
  • Démon toronyban sem jobb a helyzet 6 run alatt 1 pakli 9 kártya(sés tolvajkesztyűvel).Régebben 15 kártya/run minumum mindig megvolt.Ezt mindig eljátszák hogy beteszik gyengített droppal majd miután az event fele, vagy a vége fele érünk megemelik a droppot.Magam részéről jobban örültem volna a régi zoknis eventnek és szerintem nem én vagyok vele egyedül.
    A már jól megszokott módon mindent ládákba tettek ismét hogy az ember kétszer annyit költsön. Dehát ilyen a karácsony GF módra :D
  • Ahogy én tapasztaltam szerverenként más a dropp százalék. Magyaron nem próbáltam okeyt ütni (úgyse férnék el), viszont komoly különbség van az angol és a nément event szerver droppja között. Angolon 1,5 nap alatt simán kiesett 2 pakli kesztyű nélkül, míg a németen 5 nap alatt 1 pakli jött ugyanazokkal a feltételekkel. Szerintem hozzánk még egy ennél is gyengébb dobási arányt tettek be.
  • Tegnap reggel 7-kor odaraktam autózni a karit 95-ös mapra, majd egészen este 6-ig esett kb 17 kártya.

Ma reggel szintén odaraktam a karit, és ebben a pillanatban lett meg az első paklim, amiből 1 lapot mástól loptam.

Ezüst ládi, 300k.

Szerintem ezzel mindent elmondtam, nem kell külön leírnom a véleményem.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
  • Üdv !
    Nekem a dropom olyan lenne amilyen ... HA a csudijó 850 SÉs denevérem sés exp gyűrűm , sés tolvajom , sés jelmezem , sés yangszedő kezem, sés yangos medálom és a sés autóvadászatom kitudnám használni ...
    Ma jár le a 30 napja és eddig kiütöttem amit akartam kis karikon (már amikor nem húzták odébb a 3 chra bezsufolt kis ügyike playerek...)
    Most gondoltam event van és le is jár a denevér, ütök egy kis pet kaját:
    hajnali 1-2 fele elmentem aludni felraktam egy szimbólumot akkor 3 óra 20 percest most lassan 1 óra és még 1 óra 6 perc van belőle ... 4x dobta le eddig :) és sajnos nem érek rá belépkedni ....

Sokan örültek h jaj de jó konti megmarad és nem kell a dolgaik kipakolásával időzni, hát én pl örültem volna ha nem ugyan az a rottyos szeró gépünk maradt volna amin 2-3 vagy több óra 1-1 sima resi és a rendkívüli leállásokat se veti meg , kár hogy ezek az átlag játékos gondolatai h jó lenne egy új gép ma magyaroknak csak szép ábrándok maradnak...

Így tök menő h 3 f gyöngy van a 25 sés ládába meg 3 zöld sárkány bab nincs is ezzel gond én mint nagy hátas gyűjtő lehet veszek 1-2 ládit csak a lovak miatt de az előző event alkalmából a Denevérek szedtek droppot ... ez a remek Willy ez mit tud ? mert hogyha nem szed fel semmit teljesen felesleges ilyen formában a Kánok meg a 15 naponként 15 napos csonti seprű focilzó farkasok mellett ezért egy ládát berakni amibe jelmez van , maradt volna külön meg ... :(

úgy amugy meg ... Tombola ?!!!4?!? :sk08
    Máté :thx:

funfact: miközben ezt leírtam ledobta az autós,denevéres karit :)
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Respect a GF-nek az ismételten hihetetlenül korrekt tájékoztatásért, avagy mindent a játékélményért.

(Avagy köszönjük, hogy időben tudhattuk, milyen szintű biosz kell a kalendáriumhoz.)

Remélem a játékosok is pont ilyen korrekt módon nyitogatják majd a tárcájukat. Csak úgy, amilyen az okey dropja...

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nekem (eddig) 2 karimon nem sikerült begyűjteni az adventi kalendáriumot, mind a kettővel levan adva teljesen az orkfog, átokkönyvnél jár. Hiba lenne, vagy szimpla elírás és egy feljebb lévő biosz kell hozzá?

Edit: amelyiken kész van az átokkönyves is, azon már engedi..

The post was edited 1 time, last by Amandoll ().

• Nekem minden karimon sikerült az adventi kalendárium, bár nem orkfogas van meg nekik. Mivel szintelni fogok, így a bölcsesség itala (100%) és exp gyűrű (200%) jött, ami nagyon jó. Köszönet érte.
    Amúgy mindig 30-as bioszhoz vannak kötve ezek az eventek, Nuttika nem értem a meglepődésedet.
    Félve kérdezem meg, hogy ugye ez nem a tombola helyett lesz? Nem akarok előre károgni, de az az egyik legjobb event ami szokott lenni, nem lenne jó ha megváltozna a szokásos program.
  • Tib68 wrote:

Nekem minden karimon sikerült az adventi kalendárium, bár nem orkfogas van meg nekik. Mivel szintelni fogok, így a bölcsesség itala (100%) és exp gyűrű (200%) jött, ami nagyon jó. Köszönet érte.
    Amúgy mindig 30-as bioszhoz vannak kötve ezek az eventek, Nuttika nem értem a meglepődésedet.
    Félve kérdezem meg, hogy ugye ez nem a tombola helyett lesz? Nem akarok előre károgni, de az az egyik legjobb event ami szokott lenni, nem lenne jó ha megváltozna a szokásos program.

Nuttika azért károg (és hozzáteszem igaza van) Mert nem az orkfog a követelmény hanem az átokkönyv amiről el felejtettek mindenkit tájékoztatni.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • A hirdetménybe valóban egy kellemetlen hiba csúszott, amiért az illetékesek helyett is elnézést kérek. Ugyanakkor magát a rendezvényt úgy gondolom ez nem befolyásolja jelentősen. Ha eleve az átokkönyvessel került volna meghirdetésre akkor se lett volna már idő a küldetést elvégezni.

A magam részéről kifejezetten egyetértek azzal, hogy nem orkfoghoz kötötték az adventi naptárat. Túl sok a "tombolás" karakter a játékban.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Én meg pl. kifejezetten nem értek egyet vele. Több karakterem is van, ami 40 fölött van, de azért nem siettettem a 40-es bioszt, mert most azok a karik nem voltak aktívak és nem a legjobb az átokkönyv dropja. Ha tudom, hogy ez van, akkor esetleg befejezem a megkezdettet és az elmúlt 1 évben a két 55-ösömre is simán megcsináltam volna. Nem a tomboláért voltak a karik, de ha már voltak, mondjuk örültem volna neki.

Tib68 igen, tudtam, hogy a 30-as biosz a beugró, csakhogy most már az nem elég.

Szerk.: Amúgy eddig se volt ritka az olyan event sorozat, amit lvl 30 alatt nem lehetett kihasználni, de ez az első, hogy már lvl 40 a beugró szint.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Szerintem az roppant felháborító , hogy félretájékoztatják az embert és azt mondják , hogy "hupsz bocsika elírtam"... Mellesleg arra hivatkozni , hogy amúgy sem lett volna idő megcsinálni, az még undorító is, mivel ha tudják az emberek akkor felkészülnek előre ! (például én 2 karimmal is leadtam már novemberben az okrfogas küldit...)
  • Undorító... felháborító... szép jelzők.

Örülök, hogy hozzászóltál a témához, mert a posztodban minden benne van amiért egyetértek a változtatással. Az ajándék játékos karaktereknek van szánva nem olyanoknak amiket arra gyártasz, hogy részt vehessen egy ilyen ajándékozós rendezvényen.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Dalvin wrote:

A magam részéről kifejezetten egyetértek azzal, hogy nem orkfoghoz kötötték az adventi naptárat. Túl sok a "tombolás" karakter a játékban.
    Természetesen sok a "tombolás" karakter a játékban, hiszen a játékosok -mint a való életben is- mindig a termelésre hajtanak. Javaslom, emeljétek a DC szintjét 120-ra, hogy biztosan használhatatlan legyen, mert nagyon sok yangot szereznek onnan a játékosok. Sőt, nagyon sok köpit és gyűrűt szereznek a 90-es mapról, amit meg lehet venni a tárgypiacról is, és ez egyenesen szembe megy a GF érdekeivel. Szüntessétek meg vagy emeljétek 120-ra a '90-es map' szintkövetelményét, hogy azok a játékosok ne termeljék olyan könnyedén azt a köpenyt meg a gyűrűt, hát milyen az már... tessék megvenni valós pénzért.

Dalvin! Nem gondolod, hogy kettős mércét alkalmazol? Nem átokkönyvhöz kötötték a kalendáriumot, hanem a karakterek 60%-ától önkényesen elvették a kalendrárium lehetőségét. Esélyt sem kaptunk arra, hogy kiskarikkal termeljünk magunknak tombolából. Régen map1-en vad kutyákból csapkodtuk a zoknit, az nem volt 'túl sok' karakter? Túl sok visszaélés? Próbáltok asszisztálni a GF saját hülyeségeihez, csak ez nem olyan egyszerű...

The post was edited 1 time, last by neSzka ().

• Igen, most már én is látom hogy 40-es biosz kell a kalendáriumhoz. :whistling: Valahol azért én Dalvinnal értek egyet. Az aktív játékosokat kell "jutalmazni". Ha lesz tombola (remélem igen), várhatóan ott is ezzel a korláttal fogunk találkozni. A max szint 120, ha jól emlékszem mióta én játszok (8 éve) ez a 30-as biosz volt a határ. Elhiszem hogy van akit kellemetlenül érint, de én nem csodálkoztam volna egy magasabb határon sem. A jelenlegi szintelési feltételek annyira könnyebbek, hogy csak elhatározás kérdése a magasabb szint elérése. Nekem az, hogy biosszal megyek a karakterem szintje után sose volt kérdés.
  • Dalvin!

Ezen meg sem lepődök, hiszen jól ismerjük a véleményedet a játékosokról. De akkor megkérdezném hogy a Buff karakterem aminek csak a 30-as biosz küldetés de játszik mindennap, sőt a sét is tölteni kell rá belépőre miért ér kevesebbet mint egy olyan kari akinek megvan az 50-es küldetés de belép fél évente egyszer?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown: