Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yakirooo wrote:

és arra az e-mailre regisztrált karakterre lehet beváltani őket.
    ez hivatalos infó?

Nem hiszem h kitétel lett volna a regisztrációnál, hogy azzal a maillal már regelve kell lenned bárhol is, és karakterrel kell rendelkezz.
    Szerintem várjuk meg a hétfőt, hátha kapunk hivatalos tájékoztatást a felmerült kérdésekről...

Amúgy a kupont tárgyra rendszernek nem az a lényege, hogy csak azon az accountodon/mailodon használhasd.
    Ez egy kódsor. Amit tetszőleges accounton válthatsz be.
    Kupont-Tárgyra rendszer a Tárgypiacon

Potroha wrote:

Például elképzelhető, hogy tárgy jutalmak ezentúl kupon formájában kerülnek kiosztásra, és nem közvetlenül egy adott fiókra.
    2 éve már tervezgették :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Csizkov wrote:

Sok értelme nem lenne mert emailt váltani fél perc...
    igen, ez lett volna nekem is a következő gondolatom :)

Én még mindig azt mondom, várjunk amég hivatalosan írnak erről valamit.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Mondjuk így is kijátszható ha regisztrálsz itt egy karit aztán ott. Bár akkor szívtunk ha B-s cuccokat kapunk. Mert a titán dioxid a ládák és a hóhér tojás is jó biznisz :D mondjuk egyes dolgoknak amúgy is hasznát vesszük ha nem lehet kereskedni...:D

Kíváncsi leszek azért mi lesz a hagyományos event ha lesz bár farmolós meg hasonló eventtel szerintem csak felbosszantanánk magunkat a kevés hely miatt.
  • A tárgy kuponnak az a lényege, hogy azt bármelyik fiókon be lehet váltani. Egyébként egyetértek Dreamyvel, hogy célszerűbb kivárni valami hivatalos tájékoztatást. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a magyar közösség vágyik több konkrétumra az event szerverrel kapcsolatban.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Hivatalos infóig tényleg csak sötétben tapogatózás megy. Reméljük a legjobbakat aztán majd meglátjuk. Jelenlegi formájában ez így... meh. Persze Metin2 akváriumának kedvenc hala továbbra is a remény-hal szóval várjunk türelemmel.
    "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."
  • Németen a főposztba az van írva a nyeremények alatt, hogy accountonként 1 kupon beváltható. Szóval majd érdemes lesz megválasztani melyiket váltjuk főaccra..

Egyébként az az 1 sor, ami ezt is leírta, több országnál sincsen ott.. miért hiányosan továbbítják?

The post was edited 1 time, last by Amandoll ().

• amugy olyan van hogy lesz ? minden jutalom egy kuponon lesz aktiválható ? mert akkor pl az amulett és a gyűrű egybe jár le + ha én csak a kővel akarok húzni azért nem aktiválnám be a baobaot h egybe menjen a kánnal .....

szóval úgy tudnám logikusan elképzelni hogy külön külön kapjuk őket meg, de ugye az több macera és így nagyon csak félek attól h nem így lesz :(
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Felmentem 30-ig a rendezvény szerveren.Azt írják a leírásban,hogy 75%-al megemelték a tárgy dobást.Hát esett keményen 5 db okey és a többi cucc se potyog,szóval bele se merek gondolni,hogy mi lenne ha nem lenne emelt dropp.A szervert jó ötletnek tartom,bár a fair az lenne,ha minden ország megkapta volna.Ettől függetlenül reménykedem benne,hogy mi is kapunk eventeket.
  • @Dalvin @Miren

Mikor kapunk bármiféle hivatalos kiírást arról, hogy mely küldetések számítanak a kuponokért?

Német fórumból is csak annyit sikerült kihámoznom, hogy a vadász küldetések és a missziók nem számítanak. De mi van például a ló küldetésekkel? Elég sok van azokból is...
    Ez az event szerver pontos információ nélkül annyit sem ér, hogy kitöröljem vele a ... Díjaznám ha lenne mielőbb felhasználható információ . Ha már a karácsonyi eventet külföldön kell eltöltenünk mert ugye saját szerverünk nincs + gondolom Conti se lát semmit az eventekből, akkor ne legyen már senkinek se a fáradozása hiábavaló. Január végéig legyártjuk magunknak a karaktereket az általunk helyesnek vélt küldetésekkel aztán majd akkor fog kiderülni jutalom osztásnál, hogy ez és ez sem számított bele a 80-ba?
  • Lake wrote:

Német fórumból is csak annyit sikerült kihámoznom, hogy a vadász küldetések és a missziók nem számítanak. De mi van például a ló küldetésekkel? Elég sok van azokból is...
    A német fórumon részletesen le van írva mi számít:
    board.de.metin2.gameforge.com/…lharte-Weihnachts-Action/

Ami nem számít: vadászküldetés, farkas első küldetései, a lovas küldetések és a missziók.

Azt meg nem tudom honnan veszitek, hogy itt nem lesz event még csak november van...
  • Aki a német, lengyel vagy török event szerveren kezdett az leellenőrizheti hogy hányadik elfogadott küldetésnél jár, ha rákattint az aktuális szerver főoldalára és oldalt megkeresi a misszió-ranglistát (pl németen Quest-Ranking) azon belül pedig fenn a szerver nevét (német esetében Zimt). Másik 3 országnak nincs még aktualizált listája ,vagy egyáltalán nincs.
  • Sperber wrote:

Aki a német, lengyel vagy török event szerveren kezdett az leellenőrizheti hogy hányadik elfogadott küldetésnél jár, ha rákattint az aktuális szerver főoldalára és oldalt megkeresi a misszió-ranglistát (pl németen Quest-Ranking) azon belül pedig fenn a szerver nevét (német esetében Zimt). Másik 3 országnak nincs még aktualizált listája ,vagy egyáltalán nincs.
    Megnéztem,28 van kész és a 32-es küldetésig mindent megcsináltam az orkfogas biosz küldin kívül.Kicsit keveslem ezt a 28-at,így nem lesz meg a 80 ;(
  • Okey kártya dobás

Sziasztok, Nem tudom hogy, hiba vagy csak a mi klánunknál van az hogy, nagyon gyatra az okey kártyadobás én személy szerint barlangban farmolok. Ma 00:00 kor kezdet el esni, most 18:40 van és 1 pakli és 16db kártya eset. Délben 1 pakli 16 db volt és most is annyi. Ochao templomba is katasztrófálisan esik, vörös erdőben 2 óra alat 1 pakli . Azt szeretném kérdezni hogy ez normális vagy ismét rosszul lett beállítva a drop? (ses tolvaj kesztyűvel próbáltuk és teszteltük)

Kíváncsian várom a játékos társaim véleményét

MrK85
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • MrK85 wrote:

Sziasztok, Nem tudom hogy, hiba vagy csak a mi klánunknál van az hogy, nagyon gyatra az okey kártyadobás én személy szerint barlangban farmolok. Ma 00:00 kor kezdet el esni, most 18:40 van és 1 pakli és 16db kártya eset. Délben 1 pakli 16 db volt és most is annyi. Ochao templomba is katasztrófálisan esik, vörös erdőben 2 óra alat 1 pakli . Azt szeretném kérdezni hogy ez normális vagy ismét rosszul lett beállítva a drop? (ses tolvaj kesztyűvel próbáltuk és teszteltük)

Kíváncsian várom a játékos társaim véleményét

MrK85

Pont most gondoltam hogy írok hozzá.

Előző eventeken nekem olyan 2 razi run / 1 pakli volt. Ma eddig 7 kört mentem és esett 21db kártya. Szerintem itt valamit nagyon eltoltak, így aztán ki is vehetik az eventett még jobban is járunk.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown: