Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Nem is tudom, mit írjak...
    Sírjak, nevessek? Dühöngjek, ordítsak? Egyikkel sem érek semmit.
    Minket Magyarokat sok ország megvet, okkal vagy ok nélkül, nem tudom.
    Annyi bizonyos, én, mint Magyar ember megalázó és sértett lény lettem, mind játékos, mind emberi mivoltomban! Egyes emberek szerint, nekünk magyaroknak jó csak a 3 ch, nekünk nem kell élvezni ezt az ünnepet, eventet saját nyelvünkön... Hiába is szeretnénk...

Számomra megoldás lenne az is már, ha élvezhetnénk úgy a játékot, ne kelljen semelyik társam nyakába lihegve szilizni, metint ütni, azaz 6-8 ch is lenne. Annak is talán örülnék, ha élvezhetném a karácsonyi szervert 100%-os módon. Az még ugyan nem 100% játszanék ott, de ki tudja...

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Az igazat megvallva nagy szemétségnek tartom a GF részéről az event szervereket. Igazából nem az zavar , hogy hozzánk nem tesznek be ilyet. Az egész csak arra megy hogy fizess-fizess és még fizess kicsit és ha jó sokat fizettél akkor egy részét tán átviheted arra a szerverre ahol a több éves karaktered van , amivel szeretsz, azaz valamikor szerettél játszani. Nem hiszem , hogy egyedül lennék azzal, hogy nem event szervert, hanem normális karácsonyi eventet szeretnék, ami egyébként minden más játékban megvan. Az úgynevezett ingyenes játékokban is. Jelenleg a szerverünk a 3 ch-val alkalmatlan , bármilyen tárgy potyogós event élvezetére. Tudom harci játék, de eddig én döntöttem el, hogy pvm vagy pvp játékot szeretnék-e inkább játszani. Engem napi 8-9 óra munka után nem érdekel, hogy kinek volt rossz napja, vagy kinek nem, csak kikapcsolódni szeretnék 1-2 órára. Ha valakinek ajándékot adok , akkor nem fizetettem ki vele és a végén adok neki valamit random ami vagy hasznos számára vagy nem. A jelenlegi körülmények mellett maximum a tombola és a halládás event lenne olyan amit szinte mindenki élvezne szerintem. Kíváncsian várom, hogy az event szervereken kívül lesz e bármi is, mert ez szerintem ahova be kerül se igazán önzetlen ajándék. Lacerta és a többi hydra runos szerverrel szerintem többek kedvét elvették attól, hogy bármilyen fantasztikusan könnyített szerveren újra kezdjen, mert mindegyiknél leginkább a játékosok pénztárcája, bankkártyája lesz könnyített. Szóval én várok egy normális karácsonyi eventet. :gamer:
  • szerintem egy nulláról induló szerveren tök mindegy hogy milyen országban zajlódik le ... és ebből egész jó jutalmakat lehet elhozni de aki nem örül neki meg ugy semminek sem örül miért játszik ezzel ? nem kötelező semmi

szerintem ez egy hatalmas ötlet volt a gf-től :D

plusz ha valaki napi 1-2 órát játszik és nem költ hogy akar egy szinten lenni azokkal akik költenek és sok sok órát játszanak ? ?( ?(

v2. : mivel válthat az ember ott nyelvet ezért nem éri nagy hátrány sőt ... :)
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:

The post was edited 2 times, last by AkiNemVak ().

• AkiNemVak wrote:

szerintem ez egy hatalmas ötlet volt a gf-től
    ó igen, hatalmas ötlet . kezdj egy új karaktert, cuccold fel (sézd fel) a nulláról, hogy aztán ha sikerült 1 hónap alatt kivinned 75 re, átvihess egy 75ös karit arra a szerverre ahol játszol( kb csináltál méregdrágán, rengeteg+ munkával egy új kiskarit ),feltéve ha olyan országban vagy ... ja igen és közbe kapsz pár jutalmat ami aligha fogja fedezni a pénzt és időt amit rááldoztál a karakterre.

persze értem én, ebből se lehetetlen profitálni, de ha már éveken át építgeti az ember a karaktereit, miért kell mindig a nulláról kezdenie, egy vélhetően ideiglenes szerveren,hogy részt vehessen az új dolgokban/eventekben
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • AkiNemVak wrote:

v2. : mivel válthat az ember ott nyelvet ezért nem éri nagy hátrány sőt ...
    Értem én, válthat nyelvet, de a helyi közösség hívásait, cseteit, nem fordítja neked magyarra.
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • AkiNemVak wrote:

szerintem egy nulláról induló szerveren tök mindegy hogy milyen országban zajlódik le ... és ebből egész jó jutalmakat lehet elhozni de aki nem örül neki meg ugy semminek sem örül miért játszik ezzel ? nem kötelező semmi

szerintem ez egy hatalmas ötlet volt a gf-től :D

plusz ha valaki napi 1-2 órát játszik és nem költ hogy akar egy szinten lenni azokkal akik költenek és sok sok órát játszanak ? ?( ?(

v2. : mivel válthat az ember ott nyelvet ezért nem éri nagy hátrány sőt ... :)
    Na van akinek tetszik :) Hajrá játssz! Nem az zavar hogy nem értem a nyelvet attól játszhatnék egy pár event szerveren. Nagyon jó jutalmakat lehet elhozni ? Mesélj , hova ? mert contira ugyan nem , de viszont vastagon költhetsz , ha 1 hónap alatt minimum 75 ös akarsz lenni úgy hogy az első vadkutya puszta ugatása ne öljön meg . Maximum abban értünk egyet, hogy nem értünk egyet. Igen hatalmas ötlet volt ha GF oldalról nézzük, hisz még így is lesz olyan , főleg azokban az országokban ahol van event szerver , aki bedől neki, és fizet a gyakorlatilag nem megújuló játékért. Ha a játékosok szemszögéből nézem akkor egy hatalmas átverés és lehúzás szerintem. Megnyugtatlak én nem görcsölök azon hogy egy szinten legyek mindenkivel. ( lefele nem szívesen menne senki ) Mióta az összevonás volt már kiszilizni se tudok, se a naggyal se kiskarikkal, mert nekem se kedvem se energiám helyért veszekedni. Nem kötelező ahogy mondtad, ezért nem is játszom, és rajtam kívül még sokan nem akiket pont ez a teljesen lehúzásba átforduló , játékosok érdekeit maximálisan figyelmen kívül hagyó "fejlesztések" rádöbbentettek arra , hogy a régi kedvenc játékot is ott lehet hagyni amikor, már csak a hányinger jut eszedbe róla szinte . Amikor már a játékba be se lépsz csak maximum a közös ts-re mész fel beszélgetni a barátokkal.

The post was edited 1 time, last by Szeder ().

• Szeder wrote:

Nagyon jó jutalmakat lehet elhozni ? Mesélj , hova ? mert contira ugyan nem

Darcoon wrote:

A küldetések teljesítéséért tárgy kuponokat szerezhettek. Minél többet teljesítetek, annál több kuponhoz juttok!

Darcoon wrote:

A kupon kódok a regisztrált e-mail címeitekre kerülnek kiküldésre és minden országban érvényesek.
    Szerintem erre gondolt. Küldiket sé nélkül is lehet teljesíteni.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Egyre inkább beigazolódik az, amit 2 éve, egyik volt céhtársam mondott... Ez a Játék Túl Van Tolva !

Aki ezt nem látja, az vagy vak, vagy szimplán makacs és még hisz a csodákban.

Nem akarok lázítani, az sem érdekel, ha el lesz tüntetve ez a hozzászólásom, de ami tény az tény:
    Ennek a játéknak Reszeltek !

Ég áldjon Mindenkit, aki még játszik ! :|
  • Szevasztok!

Engem az érdekelne hogy a kapott kódos dolgok eladhatók lesznek vagy ilyen B-sek mint a halládás teki? Mert ha nem akkor megéri pár accot felhúzni 80 küldiig aztán ilyen olyan farmosra beváltani. Már csak elnézve milyen árban van egy egy hóhér tojás...meg a tépőfog dolgok is jók lehetnek meg a misztikus láda cuccai is.

Szóval kíváncsi leszek lehet-e velük kereskedni. Bár ha nem a rituális kő meg ilyenek úgy is hasznosak lesznek.
  • Amokus(f) wrote:

Szevasztok!

Engem az érdekelne hogy a kapott kódos dolgok eladhatók lesznek vagy ilyen B-sek mint a halládás teki? Mert ha nem akkor megéri pár accot felhúzni 80 küldiig aztán ilyen olyan farmosra beváltani. Már csak elnézve milyen árban van egy egy hóhér tojás...meg a tépőfog dolgok is jók lehetnek meg a misztikus láda cuccai is.

Szóval kíváncsi leszek lehet-e velük kereskedni. Bár ha nem a rituális kő meg ilyenek úgy is hasznosak lesznek.
    Nem akarom elvenni a kedved, de maximum a kuponok azok amiket be tudsz váltani contira . a küldis jutalom tárgyak gondolom úgy mint Lacertán hetente az első 3 kapja, de azok a tárgybolt raktárba kerülnek amit ugye nem tudsz áthozni.
  • Szia!

Igen a kuponokra gondoltam. Elvileg azt megkapja mindenki aki csinálja a küldiket. Viszont értéke azoknak a dolgoknak is van szóval ha jól értelmeztem és a kódok jutalmai beválthatók itt akkor megéri egy kis időt erre szánni. Bár sét nem akarok oda venni meg semmi ilyet. De már egy hóhér tojásért és a megülhető kutyáért megéri :D
  • Sziasztok!

kérdés - reagálás - válasz

Rendezvény szerver a magyaroknak ? - Minek ? - Már megvolt Lacerta néven.
    Rendes eventet a magyaroknak ? - Minek ? - Nem költenek eleget.
    Miért nem költenek eleget ? - Na miért ? - Mert a pénzünk annyit ér, mint a játék.
    Karbantartást a szervernek? - minek ? - Örülj neki, hogy nem tudatosan csalsz egy olyan szerveren, amire a fejlesztők nagy ívből tesznek.
    Élvezhető játékélményt ? - minek ? - Úgyse férnek el. Ha el is férnének, akkor is egymás hegyén-hátán farmolnának. ( Tisztelet a kivételnek!)
    Mi értelme ennek a trade-nek, holott úgyse lesz rendezvény szerver a magyaroknak ? - Na Mi? - GF nagypapi csak igy hergeli a játékosokat, hogy azáltal, úgy nevezett szankció elven újabb megszorításokat hozhasson.

Körülbelül ennyit a rendezvényt szerverről.

Üdv. Origami

The post was edited 3 times, last by Origami ().

• Magamat megtagadva felnéztem az US szeróra, hogy csináljak pár küldit a nazar amulettért, a 80 küldetést már nem szívesen vállalom be, mert nincs kedvem sét tölteni a cucc optoláshoz. Felmerült bennem pár kérdés, bár szerintem más sem tudja a pontos választ, ugyanis nem láttam erről hivatalos tájékoztatást..

1. A nyereményeket, ahogy Szeder is mondta, csak az x leggyorsabban teljesítő játékos kapja meg hetente, vagy mindenki az event végén? Ugyanis én fix, hogy megcsináltam 20+ küldit, de nem kaptam semmilyen értesítőt vagy emailt a kuponról.
    2. Hány kupont lehet nyerni? Ha egy accon/emailen több karival/accal megcsinálom a 20+ küldit, annyi kupont küldenek ki?
    3. Mennyi ideig lehet beváltani a kupont?

Edit: utólag olvastam, hogy az első kérdést már feltették

The post was edited 1 time, last by Amandoll ().

• Amandoll wrote:

A nyereményeket, ahogy Szeder is mondta, csak az x leggyorsabban teljesítő játékos kapja meg hetente, vagy mindenki az event végén? Ugyanis én fix, hogy megcsináltam 20+ küldit, de nem kaptam semmilyen értesítőt vagy emailt a kuponról.
    Német fórumon azt írták az esemény végén kapjuk meg a kódokat. Nincs semmi gyorsasági követelmény aki megcsinálja a számot kapja a kupont. A vadászküldetések nem számítanak bele a számba. A többi kérdésre engem is érdekelne a válasz de félő, hogy nem fogunk kapni szerintem inkább érdemes külön accokra csinálni ne legyen pofára esés a végén.

Nem igazán értem a felháborodást a rendezvényszerver ellen elég jó jutalmakat lehet szerezni tök ingyen. Ez inkább a szokásos műhisztinek tűnik...
  • Szeder wrote:

Na van akinek tetszik Hajrá játssz! Nem az zavar hogy nem értem a nyelvet attól játszhatnék egy pár event szerveren. Nagyon jó jutalmakat lehet elhozni ? Mesélj , hova ? mert contira ugyan nem , de viszont vastagon költhetsz , ha 1 hónap alatt minimum 75 ös akarsz lenni úgy hogy az első vadkutya puszta ugatása ne öljön meg . Maximum abban értünk egyet, hogy nem értünk egyet. Igen hatalmas ötlet volt ha GF oldalról nézzük, hisz még így is lesz olyan , főleg azokban az országokban ahol van event szerver , aki bedől neki, és fizet a gyakorlatilag nem megújuló játékért. Ha a játékosok szemszögéből nézem akkor egy hatalmas átverés és lehúzás szerintem. Megnyugtatlak én nem görcsölök azon hogy egy szinten legyek mindenkivel. ( lefele nem szívesen menne senki ) Mióta az összevonás volt már kiszilizni se tudok, se a naggyal se kiskarikkal, mert nekem se kedvem se energiám helyért veszekedni. Nem kötelező ahogy mondtad, ezért nem is játszom, és rajtam kívül még sokan nem akiket pont ez a teljesen lehúzásba átforduló , játékosok érdekeit maximálisan figyelmen kívül hagyó "fejlesztések" rádöbbentettek arra , hogy a régi kedvenc játékot is ott lehet hagyni amikor, már csak a hányinger jut eszedbe róla szinte . Amikor már a játékba be se lépsz csak maximum a közös ts-re mész fel beszélgetni a barátokkal.
    Ha ezeket nekem írod , én régóta nem olvasom a hozzászólásaid vagy is ami 2-3 sor azt talán, de ekkorákat nem mert mostanában igyekszem feloldva lenni a fórumon és nagyban hátráltatnám az ilyesfajta terveim ha egy ekkora szöveget tőled végig olvasok :)
    (itt jegyezném meg a kedves csapatnak, hogy ami a ingame működik blokkolási rendszer nagyon hasznos volna a fórumon is )

dreamy wrote:

Küldiket sé nélkül is lehet teljesíteni.
    Pontosan, végre valaki aki megért és a dolgok pozitív oldalát is látja :thx:

Csizkov wrote:

A vadászküldetések nem számítanak bele a számba
    Végre egy hasznos infó , köszi :D
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Német fórumon elég jól le van írva minden egyébként, igen a vadászküldik nem számítanak.
    80 küldi nem olyan nagy dolog szerintem, és 3 rituális kőért bőven megéri.
    A jutalmakat január 29-én kapjuk majd kupon formájában, amit email címre küldenek, és arra az e-mailre regisztrált karakterre lehet beváltani őket.
    Arról nincs infóm, hogy 1 accon meglehet-e csinálni mind az 5 karakteren, de szerintem csak részletkérdés.
    Akinek kellenek a jutalmak, az úgyis csinálja más szerveren, akinek nem, az meg jön fórumra sírni, hogy nekünk nincs ilyen rendezvényszerver... :D

Edit: nem lehet 1 accounton megcsinalni többször a questeket