Pet forgató

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pet forgató

- Javaslat címe: Pet forgatót a népnek

- Javaslat lényege: Kedvenc megbűvölőt a tárgypiacra

- A javaslat részletes kifejtése:

Üdv
    Sokaknak van kis kedvence most az utóbbi láda event óta talán minden játékosnak de minden másodiknak biztosan...
    Gondolom nem egy és nem két pet 1 skilles vagy rossz értékekkel rendelkezik , de nem mindenki tud 2000 illetve többször 2000 gayához jutni ami még nem tartalmazza a gaya piac kinyitását sem és azt sem hogy fixen tud az ember venni :(
    A lényeg hogy lehessen kapni SÉ ért a tárgypiacon Kedvenc megbűvölőt és legpraktikusabban talán 3+1 csomagban szeretném venni én mint egy átlagos játékos mivel nem hinném hogy 1 elég lesz , de nyilván mint az előző Megbűvölő tárgynál is volt/van 1 illetve 3+1 ajánlat ezért is gondoltam ezt egy járható útnak. (Én azt hittem hogy alapból sés tárgy lesz de mivel látom hogy nem került még a tárgypiacra ezért gondoltam javaslom ezt az utat.)

Tisztelettel Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Lacrimosa wrote:

Utolsó kép a meglepetés. Zsákbamacska ez is.
    (a képet lessétek meg , a lényeg h lehet sikertelen!!!)

A javaslatot támogatom hiszen a gayaért kapható tárgyak szinte mind megvehetőek séért (kivéve pl fejlesztőtárgy vagy egyéb...)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Támogatom, a gyorsmeleyt sem épp kis szintű karaktereknek találták ki, így a kisebbek eleve nem is tudnak gayát szerezni, de mondjuk a játékra lehet költenek sét, vagy vennének a piacon sé utalványt ez miatt.

Biztos vagyok benne, ha be is teszik drága móka lesz.
  • Bár szintén nem érint (max ha feltámasztoma kis nemerémet vagy mimet, amit pont azért hagytam meghalni, mert pocsék volt), de jogos kérés, támogatom.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Támogatom, mert miért is ne tenném, ha egyszer szükségszerű tárgy. Nem is értem miért csak Gaya-piacon vált elérhetővé.
    Noha Bétán ha nem beforgattam 200+ darabot egy kismajomba egyet se, 3 képességet azután se kapott. Kb. mint a jelmezbónuszoló 1 a 10.000-hez az esélyed rá, de hajrá (Y)

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Darcoon wrote:

A nevelhető kedvencetek kezdő pontértékei nincsenek kőbe vésve. A Tárgypiacos Kedvenc megbűvölő tárggyal a bónuszait véletlenszerűen megváltoztathatjátok.
    Hmmm.. hát annó nekem ez a mondat nem tűnt fel, de sztem senkinek ^^
    Tehát tárgypiacos...(ra tervezték?)

Ennek fényében akkor ideje lenne tényleg betenni.
    Továbbra is támogatom, hogy legyen a tárgypiacon elérhető.

Esetleg @Dalvin @Miren segítségét is kérnénk akkor ebben a témában :P hátha kiderítenek valamit :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • szomorú, hogy tömérdek tárgy kerűl be a tárgy piacra de egy ilyen hasznos dolog csak gayaért kapható, akkor adjanak el gayat ...

én értem hogy a játékosok nagy része nem tart peteket életben , meg hogy a gayaról fogalmuk sincs , de ha már kaptunk egy béta szerót peteket forgatni stb akkor ezt mért "tartják vissza" ?
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Támogatom!
    Ha bekerülne és sikerülne, még 1 okom lenne rá hogy elhagyjam a mágikus 75-ös szintet.
    Bár tudom, ez egy szinthez kötött kiváltság, hogy gayát lehet szerezni, mégis meggondolnám a helyükben hogy kisebb szinteken is lehessen gayát szerezni alapjáraton, ne csak eventeken (mint pl a tombola).

SC.