Több ch

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Támogatom!
    A csavart kulcsok ütését eddig meg lehetett oldani normális körülmények között ( Csak a Yonghan tábornokot említeném csak). Mikor még 6ch volt megesett, hogy 5 ütőember(csoport) is várta a tábornokot, most ,hogy 3 csatorna lett nehezen fog elférni az 5 csoport. Így is nagy a verseny a sárkányra, de a kevesebb ch még kiélezettebbé tette az egészet.
  • Támogatom, és szavaztam is!!! (sztem mindenki tegye)

3 ch édes kevés ennyi embernek, nem azért jönnek fel akik kikapcsolódni járnak a játékba, hogy a kevés idejükben idegbajt kapjanak...
    Ezért felesleges is felmenni, inkább gameover...
    A laggról nem is szólok, és az összevonás óta krixkraxokkal ledobál folyton....
  • Támogatom!

Continak a 6ch-ja ki volt használva. Úgy gondolom, ha tesznek hozzánk még 2db szervert az lenne a minimum, hogy +2ch-t hozzá csapnának a már meglévő 6ch-hoz. 3ch kevés. Szerintem még a 6ch is fog okozni meglepetéseket...pláne ,hogy pár event még lesz az évben. 6 ch a minimum. Az elvárás nekem több lenne, hogy a játékélmény meg maradjon.
  • Támogatom!
    Legalább 6 ch kell, mert eddig is ki volt használva continuum esetén (az érdemesebb helyeken).
    Lacerta népességét nem ismerem, disco haldoklott az biztos, de akárhányan voltak is, nyilván nem lettünk velük kevesebben, érdekes a matek.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Délelőtt , amikor elvileg kevesebben vannak fent, kisebb tömeg volt erdőben. Követ csak a nyomairól lehetett sejteni. Gondolom akkor délután amikor többen fel tudnak jönni még viccesebb azon az egyetlen mapon ahol a 95+ játékosok fejlődni, 110+ játékosok szilizni tudnak.
    Legyen megint 6 ch, teljesen logikátlan amit csináltak.
    Támogatom
  • Támogatom teljes mértékben!

Igaz, hogy lassan olyan vagyok a játékban, mint egy sötét árny, de néha-néha jönnek rám rohamok, hogy visszatérjek. Ez a 3 ch valami katasztrófa, vissza a 6-ot (minimum)! X(
    Non omnis moriar.
  • DMGabor wrote:

Botlabovics wrote:

Az a kérdés valójában, hogy miért is nem férünk el? Nem a CH-k száma miatt hanem mert rengeteg ilyen játékos van aki mások játékbéli életét megkeserítve okoz magának vélt vagy valós örömöt.
    Elég érdekeseket írsz :) Amikor makiknál fejlődtél a 6 ch is kevés volt... nem fértél el rajta :)
    Mindenki úgy játszik ahogy tud vagy ahogy hagyják. Ha az utamban voltál, elnézést érte, a játékstílusom nem a poszt kérdése. Anno 4X ennyi játékos volt a pegán mégis tudtunk farmolni, aki tudja most is megoldja. A poszt nem rólam szól, csak írtam egy véleményt az nem tilos!
  • Már régen is az volt a szálló ige, hogy ez egy harci játék és tessék mindenkinek megküzdeni a helyért.
    Ami valakinek biztosan jó és így tetszik, valakinek pedig kevésbé. Ez a 3 ch pontosan ezt hivatott érvényesíteni, illetve eddig volt kihaltabb szerver? Nem probléma, majd teszünk róla, hogy ez ne így legyen. De ez nem éppen a jó irány.
    Elvileg ez még mindig egy játék, ahova az emberek kikapcsolódni lépnek fel, így had csinálja már mindenki azt amit szeretne. Ha farmolni, akkor farmolhasson, ha runolni, akkor runolhasson. Ehhez viszont a 3 CH valóban oltári kevés. Bár korábban én is azt gondoltam, régen is megvoltunk 4 ch-val és tömeggel most se lehet baj. De már tegnap jött a pofára esés azzal, hogy szembesültem mekkora tömeg is generálódott, már csak a map1-ekre. 95+ mappokra még nincs rálátásom, de az való igaz, hogy ott már szinte nincs lehetőség, mert sok a nagy...

Na de száz szónak is egy a vége, támogatom a javaslatot, legalább 6 ch kellene...
  • Botlabovics wrote:

DMGabor wrote:

Botlabovics wrote:

Az a kérdés valójában, hogy miért is nem férünk el? Nem a CH-k száma miatt hanem mert rengeteg ilyen játékos van aki mások játékbéli életét megkeserítve okoz magának vélt vagy valós örömöt.
    Elég érdekeseket írsz :) Amikor makiknál fejlődtél a 6 ch is kevés volt... nem fértél el rajta :)
    Mindenki úgy játszik ahogy tud vagy ahogy hagyják. Ha az utamban voltál, elnézést érte, a játékstílusom nem a poszt kérdése. Anno 4X ennyi játékos volt a pegán mégis tudtunk farmolni, aki tudja most is megoldja. A poszt nem rólam szól, csak írtam egy véleményt az nem tilos!
    A játék stílusod nem a poszt kérdése, csak a képmutatást senki sem szereti, mentalitásról papolsz de dc-ben kifejezetten olyan ch-t kerestél mindig szilizni ahol voltak hogy szabadban emberkedj amíg nem kaptak el, akkor futás volt. Pont az ilyen stílus miatt kevés a ch, az ilyen mentalitás mellet nem lenne elég még 12 ch sem.

Nekem sanszos a gyanú hogy ez valami üzleti modell dolog lehet hogy csak 3 ch van, biztos több harc több eladott sés cucc vagy akármi.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Mod megjegyzés:

ne személyeskedjetek, azt beszéljétek meg pmben.

köszi
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Jöttem láttam, szavaztam. Természetesen nem a -nem-re. És hogy miért?

Eddig leginkább bányásztam,már amikor metineztem. Így, 3ch-val még kevesebb kedvem van ehhez.:(
    Templomban meg nem is fogok mást várni, mint azt, hogy egy ércnél már 0 szabad hely legyen. Ebből eddig se kértem, inkább léptem másik ch-ra vagy valami, de most még inkább...

Azt már csak megerősítés, hogy ha leírom, hogy farmolási hely, fejlődési hely a 3chval még inkább bajos...
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Sziasztok:) kicsit elgondolkodtam a témán. Volt itt Pegasus, Draco, Altair, Aquila, Auriga, , Orion, Discordia és Lacerta is. És most kapunk cserébe egy contit 3chval? :pillepalle: az összevonással nincs gondom,de 3ch az nagyon kevés:D. Például Contin hf eventkor is káosz volt itt ott mind a 6chn.Értjuk mi azt hogy meg kell kuzdeni a helyért,de nem tomegverekedéssel szeretnénk eltolteni egy 2-3 órás eventet ami 3 havonta jó ha egyszer van. és es csak egy példa amit felhoztam a sok kozul. Támogatom. minimum 6ch-t tegyék vissza

• Teljes mértékben támogatom, viszont érdekes dolgokat is olvastam azért itt...
    Kifagyások, stb... Erre kb annyit tudok mondani, hogy nem a hűtőre kell monitort dugni és megpróbálni játszani...
    Nekem nagyon lagg sincs, sőt teleportálással sincs semmi gondom, nem mondom, hogy nincs egy kis alapvető FAGYÁS, ez alap, hisz ezeréves játék..
    Rendszeres fizető vagyok, havonta van hogy többször is töltök nem 1-2 ezer forintokat.
    Viszont itt már ténylegesen a pénz játszik, az, hogy x országban pl kevesebb játékossal több CH-t kaptak, ez érte meg a GF-nek, nem eszik annyit a szerver, lazán elvan kisebb gépen, kevesebb a kiadás, ilyen egyszerű...
    Majd ha a magyar szerverek is eljutnak arra mint pl a törökök, hogy naponta rakják fel a 10k sé elforgatós stb videókat akkor beszélhetünk erről a 6 vagy több CH-ról, mert mindenki abba gondoljon bele, hogy ha a Magyar szerver bezárna, bumm, elesne egy "kis" bevételtől a GF, ígyis mindig +-ban jönnek ki,hisz másképp nem érné meg, de nem verné padlóra a céget ha a Magyar szerók nem lennének. Most így a Multi language dologgal is szerintem van egy kis háttér történet... Lehet egyszer egybevont játék lesz, talán ez lenne a legjobb. Rakni egy 20 CH-t és mehet minden ország 1 szeverre, angolul azért többé-kevésbé tudnak az emberek, ez lenne a legjobb...
    Ettől függetlenül támogatom, hisz aki farmolni szeretne annak sajnos ez a 3 ch kevés.
  • Támogattam, már ha szavazásra bocsájtották, kevés a 3 csatorna, de valószínűleg a bevételekből származó információk alapján csökkentették az erőforrás használatot a magyar közösségre.
    Szegény nép, nem költ annyit, hogy megérje nekik a plussz szervergép üzemeltetése, ami egy ilyen szervernél nem kis összeg. #roló #kappa

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/