Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő

Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor!

Házikedvenc-rendszer: Hogy minimalizáljátok a kockázatokat a nevelhető kedvenceitekkel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy időben etessétek meg, és tegyétek őket egy Szállító dobozba az összevonás előtt. Utána megtaláljátok majd őket a Tárgypiac raktárban.

A kérdésem az lenne hogy a gf biztosít Szállító dobozt mind a 4 petemnek,vagy nekunk játekosoknak kell megvenni?

Áthelyeztem. Dreamy
  • Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő

Egyszerűen nem is tudom, melyik része háborít fel jobban.... ha azt nézzük, hogy a Lacerta kb. fél éves és még pár hete is ment az, hogy a Discordia se lesz összevonva...

Felbontják a házasságokat (akkor nem tudom, miért lenne jó, hogy a "család listát" frissíti, ha nincs kit), céh telkek kampec (kohósként ezt külön értékelem), ha mázlim van, akkor megtarthatják a karijaim a nevüket, ha nem, így jártam, a petemhez majd a kisujjamból elő....ok egy szállítódobozt hétfő reggelre...

és a kedvencem:

"Mennyi csatorna lesz az összevont szerveren?
    Kezdetben három csatornát tervezünk."

Contin sokszor nem elég a 6ch, na akkor majd a Discordia és a Lacerta játékos állományával fele ennyi is elég lesz. A fritz-ek nem hogy nem álltak sorba, mikor az észt osztogatták, de külön lecsapoltatták azt, ami volt nekik.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• MollyDrac01 wrote:

Házikedvenc-rendszer: Hogy minimalizáljátok a kockázatokat a nevelhető kedvenceitekkel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy időben etessétek meg, és tegyétek őket egy Szállító dobozba az összevonás előtt. Utána megtaláljátok majd őket a Tárgypiac raktárban.

A kérdésem az lenne hogy a gf biztosít Szállító dobozt mind a 4 petemnek,vagy nekunk játekosoknak kell megvenni?
    Attól tartok azt mindenkinek magának kell megvenni

Amiran wrote:

Sziasztok! Érdeklődni szeretnél a kedves Teamtől hogy ez a 3ch lesz az összevonástól mennyire vehető biztosnak?
    Sajnos 100%, hogy ennyivel fogunk indulni. Reméljük a későbbiekben visszaemelik hatra
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Dalvin wrote:

MollyDrac01 wrote:

Attól tartok azt mindenkinek magának kell megvenniSajnos 100%, hogy ennyivel fogunk indulni. Reméljük a későbbiekben visszaemelik hatra
    Én meg attól tartok, hogy akkor ideje lenne kivenni a reklámból, hogy ingyenesen játszható. Arról nem is beszélve, hogy még is hogy gondolták, hogy kevesebb, mint 3 nappal előtte tájékoztatnak?

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
  • A kockázat minimalizálást szerintem csak azért írták bele, hogy összezavarják a mindenben apró betűs trükköt kereső magyarokat. Etessétek meg a peteket összevonás előtt, és nem lesz gond, legfeljebb az irreálisan rövid élettartamúakkal.

Nuttika, nem értem az összefüggést az ingyenesen játszhatóság és a három nap között.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Ne is keresd, mert nincs. A szállítódobozra ment az "ingyenesség" miatti reklamáció, azt hittem az idézet beszúrása miatt majd érted.

Don't look it.
  • Gondolom Nuttika arra gondolt , ha szállító dobozokat kell vásárolni akkor már nem is ingyenes. Na de ez a céh szétrombolás nekem nagyon nem tetszik. Átment a céhem egy tagra , aki pont nyáron amikor én nem voltam véletlenül többet volt fent. Azóta se látom , próbálok fent lenni az eredeti tulajdonossal , de így hogy hétfőig kéne visszaszálljon rám, annyi az egésznek. A céhbe belépni se tudok majd . Arról nem beszélve hogy az összes yang is bukta amennyiben az építkezések voltak. Jó hogy nem 19-én írták ki, hogy most akkor összevonnak.
  • Szeder wrote:

Na de ez a céh szétrombolás nekem nagyon nem tetszik. Átment a céhem egy tagra , aki pont nyáron amikor én nem voltam véletlenül többet volt fent. Azóta se látom , próbálok fent lenni az eredeti tulajdonossal , de így hogy hétfőig kéne visszaszálljon rám, annyi az egésznek. A céhbe belépni se tudok majd

Darcoon wrote:

Mi fog történni a céhemmel?
    Ha a karaktered az összevonás célszerverén van, akkor a céhed változatlanul megmarad.

Szeder wrote:

Arról nem beszélve hogy az összes yang is bukta amennyiben az építkezések voltak.

Darcoon wrote:

Kap valamilyen kompenzációt a céhvezér az elveszített telek miatt?
    Igen, a céhvezér kompenzálásra kerül a területért, alkimistáért, kovácsért, céhbankért, lobogókért és a templomért (ha van) Yang csomag formájában, mely a Tárgypiac raktárában kerül elhelyezésre.

Ennyit találtam választ így hirtelen :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Jó, oké mi a célszerver nálunk ?
    Ha nem a Conti elvesztem a másik hülyeség miatt, hogy nyáron nem tudtam belépni a vezérrel ezért átment arra aki véletlenül épp erre járt , viszont azóta se volt fent. Szóval a yangot maximum az ő karaktere kapja . Na meg ha a célszerver conti , akkor a contin levő céhek egyben maradnak ? Telkek megmaradnak? Céhbank már nem is érdekel , azért raktam bee yangot csak , hogy alkimistát tudjam változtatni, de mióta átment a céh azt se tudom.
    Szóval a kompenzációt nem én fogom megkapni, viszont nem tudom a céhet újra indítani se mert a név nála marad. Róla le se fog menni senkire, hisz nem lesz másik 40 feletti karakter a céhben, ha mégsem conti a cél szerver.
  • Engem foglalkoztat még az a bizonyos kérdés hogy mindenki tudja hogy Lacertán vannak bizonyos módosítások, szintkorlátozások és társaik. Na most ugye nem tudjuk hogy a cél szerver egy új szerver lesz vagy conti, így azt se hogy azok a korlátozások eltűnnek-e vagy esetleg az új szerveren életbe lépnek? Nem örülnék neki ha esetleg kiderülne a 120-as karimról hogy mostantól sehova se jó.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

• Melyik Fridrich von IQbetyár találta ki azt, hogy ennyi játékosra elég 3 CH?

Még 6 CH-val is néha nehéz kiszilizni Guatamán mondjuk.
    Mi lesz 95-ös mapon, vagy DC-ben?

Gratulálok.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
  • Egyszerűen szavak nincsenek arra, hogy mennyire felháborító már az amit csinál ez a dinamikus szakértő csapat. Arról szó se essen, hogy a pénzéhség már az egeket verdesi de most ez.. Az amúgy is "rengeteg" ch-t (amiken most is tolongások vannak) csökkentitek. Szerintem legyen inkább 1 ch nem mindegy már? Ráadásul javítsatok ki, de a múltkori szerver összevonásnál nem volt szükség az alkímiák leszerelésére... mi változott azóta? Ja de persze figyeljen oda Mindenki, hogy arra a karira ossza ki amelyikre tartoznak. (Köszi szépen nagyvonalúak vagytok ám).A házasságok is felbomlanak (szintén nagyszerű)- mi van azokkal a házastársakkal akik között már elmúlt 15 szint? Még szállító dobozt sem kapunk? Bocsi de nem akarok a TI hülyeségetek miatt szállítódobozokat venni. De legalább a sé utalvány ára megemelkedett egy ideje :) Egy szóval nagyon örülünk ennek az újításnak, kellett mint egy falat kenyér... Köszönjük Gf ismét, hogy bearanyozod az életünket az innovatív újításaiddal :)
    Ha az igazat mondod, a másik kezedben legyen kard ;)
  • De mar megint a hiszti megy kizarolag :D

Nemreg kezdtem Lacertan, kicsi jatekosbazis, boltolni lehetetlen.

Most mindenki egy helyen lesz, tobb barat, tobb ellenseg, uj lehetosegek, piacot nezve kaosz lesz(mar hallotam olyat hogy valaki 200+lelekkovet felvasarolt 2-300k-s aron..get ready :D )

Ja, nekem is cink lesz, de valahogy nem erdekel, nekem tetszik az otlet :D Igyekezni fogok a legjobbat kihozni a dologbol de a legfontosabb, hogy elvezni fogom :D

Amugy mindenki a Continuum-ra lesz atpakolva, ami nevvaltoztatason esik at. Minden Lacertas valtoztatas megszunik letezni, de ez egyertelmuen le van irva :whistling: :whistling:
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Szeder wrote:

Jó, oké mi a célszerver nálunk ?
    Ha nem a Conti elvesztem a másik hülyeség miatt, hogy nyáron nem tudtam belépni a vezérrel ezért átment arra aki véletlenül épp erre járt , viszont azóta se volt fent. Szóval a yangot maximum az ő karaktere kapja . Na meg ha a célszerver conti , akkor a contin levő céhek egyben maradnak ? Telkek megmaradnak? Céhbank már nem is érdekel , azért raktam bee yangot csak , hogy alkimistát tudjam változtatni, de mióta átment a céh azt se tudom.
    Szóval a kompenzációt nem én fogom megkapni, viszont nem tudom a céhet újra indítani se mert a név nála marad. Róla le se fog menni senkire, hisz nem lesz másik 40 feletti karakter a céhben, ha mégsem conti a cél szerver.
    Szeder, ebben kicsit lehet, hogy felvidítalak:tudod, a régi karim banolva lett. A céhet azzal csináltam, a céh pedig előbb a tesóm karijára szállt, majd ha jól rémlik, akkor a kis testim kapta meg, ami akkor lvl 18 volt, csak utána tudtam átadni a mostani fő karimra.

Lensver nem érted a problémát. Te nem rég kezdted, itt viszont több éves dolgokat rúgnak fel. Szerinted a már kész céhtelkekkel mi lesz? Alkimisták két perc alatt lesznek újra?

Don't look it.
  • Szeder wrote:

Jó, oké mi a célszerver nálunk ?

Darcoon wrote:

A DISCORDIA (HU51) és LACERTA (HU80) szerverek összevonásra kerülnek a CONTINUUM (HU50) szerverrel.

kissvakond wrote:

a múltkori szerver összevonásnál nem volt szükség az alkímiák leszerelésére... mi változott azóta?

Darcoon wrote:

Az alábbi pontok mindazon játékosok számára relevánsak, akiknek a szervere összevonásra kerül egy célszerverrel.
    Azoknál a játékosoknál, akik már a célszerveren vannak, nem lesz változás a barátlistában, házasságban, felszerelésben, leltárban, levelekben vagy a Sárkánykő-alkímiában.

kissvakond wrote:

Még szállító dobozt sem kapunk?

Nem kell doboz. De etessétek meg előtte a peteket, hogy esetleg hosszabb időt is kibírjanak.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Ahogy olvasom a GYIK-ot egyre kevésbé értem ezt az egészet. Most az összes tárgyam ami fel van szerelve az is bekerül a tárgypiac raktáramba ? Megmarad a céh, de törlődnek a telkek, az egyenlő esélyek miatt. Hol vannak itt egyenlő esélyek? Sose voltak. Az előző összevonás után is csak azok tudtak normális helyen telket venni akik nem dolgoznak, nem járnak iskolába. Évfordulós zászlókat meg majd rajzolok. Megint nem lesznek koholmányok 2 hétig vagy tök tudja mikor lehet majd céh telkeket venni. Építőanyagot ugyse adják vissza, azok a céhek ahol nincsenek kicsik , majd vesznek ha tudnak.