Fejlesztő felvásárlás

• Vesz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Fejlesztő felvásárlás

Az alábbi tárgyakat a SixthSense céhünk nagy mennyiségben felvásárolná a mellékelt áron. Ha kis szintű vagy akkor ez egy remek lehetőség, hogy tetemesebb összeget szedj össze.

● Medvetalp bőr (sima) - 150k
      ● Fehér hajszalag+ - 150k
      ● Arckrém - 150k
      ● Gombolyag - 150k
      ● Vöröshajszalag - 500k
      ● Farkasszőr+ - 150k
      ● Díszhajtű - 150k
      ● Fekete egyenruha+ - 150k
      ● Pókláb - 500k
      ● Ismeretlen gyógyszer+ - 500k
      ● Shiriken+ - 2m

Rakd ki boltba ilyen áron vagy keresd az egyik tagunkat és megvesszük tőled!

Kis szintűek -- hajrá! :gamer:
      "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."
    • Sziasztok, amit javasolni tudok az az, hogy a kommunikáció legyen kicsit jobb köztetek, mesélem, mi történt:

Ráírtam a céhtársatokra, hogy van pár cuccom eladóban(ekkorra már megnyitottam a boltot, de összvissz egy 3.25millás üzletért újranyitottam volna), miután kiderült, hogy így van, bontottam mindkét boltot, vártam az illetőt..aki a cuccok felére azt mondta, hogy ja az mégse kell, a shiriken+, + gyógyszer+-ért akart adni 1.5millát.

Na állj.
      Tudta, hogy a fórumról keresem.
      Az árat tudta, mégis megpróbálta lényegesen alacsonyabb összeget adni SZÓ NÉLKÜL

Miután erre felhívtam a figyelmét, mégcsak azt sem mondta, hogy jaj ne haragudj, vagy bocs, ennyit adok érte..nem, a válasz "keresd yx ezekkel ő foglalkozik".

Oké, szóval nem kezdtem el kisgyerekeskedni, se semmi, de ha esetleg Te vagy a céhfőnök, javaslom, a jövőben igyekezd megakadályozni a hasonlókat. Sajnos a jövőben, ha a céhetek szóbakerül, emiatt kizárólag negatívan fogok tudni nyilatkozni, és fogok is.
      Nem az a +15perc, hanem az, hogy így meg próbált a srác hülyének nézni.

Szóval; - ha nem tudja az árakat, világosítsd fel kérlek
      - bár én megtettem, szóval tudta, javasold neki, hogy ne próbáljon hülyének nézni másokat.

Most lehet kutyázni ingame meg hasonlók, de az a helyzet, hogy részben azért nem írtam nevet, mert elfelejtettem(persze, ha meglátom, tudni fogom, kevés a piri). Az, amit ő csinált, a céheteket minősíti, így sincs jó hírnevetek ám, szerintem nagyon jól tudod, de hátha érnek valamit a szavaim.:)

Sok sikert a cuccok beszerzéséhez, én a továbbiakban nem tervezem felkeresni a céheteket, majd boltból elviszik. :thumbup:
    • Vrataski wrote:

Azt sem felejtsük el hogy néhány fejlesztő jóval többet ér mint amennyiért megvennék, 500k-ba pókláb, na ne röhögtess, s még ezt is sokallja az illető, hagyjuk már. Aki teheti az előtte informálódjon az árakról.
      Árulni lehet drágábban is. Itt az a kérdés, hogy mennyiért veszik meg nagy tételben.
      "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."
    • Én teljesen lehúzásnak érzem a hirdetésed.
      Ha a kicsiknek akarsz segíteni nem azt jelenti hogy a piaci érték 20%-án vásárolod fel tőlük az amúgy is nehezen eső ritka fejlesztőket.
      Sok mindenhez kellenek és nehéz hozzájuk jutni ezért magas az áruk. Ha nagy tételben vásárolsz maximum 10-15% kedvezményt "igényelhetsz" véleményem szerint.

Az pedig nem 500k pókláb hanem 1.8-2M.
      Gyógyszer+ nem 500k hanem 2,5-2,8M.

Abban igazad van mindent annyiért lehet eladni amiért megveszik. De félrevezetni a kezdőket nem egy játékosbarát dolog.

Night
      Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
    • Nem tudom mikor jártatok Lacertán de sem a gyógyszer sem a pókláb nem 2m. Ezek normális árak, a gyógyszert mindenki 3-400 ezerért adja, mi 500-at adunk érte. A pókláb bár ritka de 500k környékén mozog az is. Ez nem lehúzás, ennyiért árulja mindenki.

Szerk.: körbenéztem kék map1-en. Körülbelül 20+ darab gyógyszert vettem 400k-ért kirakva, póklábat pedig 4-et találtam 300-350 ezerért. Mindenhol a piaci ár FÖLÉ lövünk, nem alá. Elhiszem, hogy jóindulatból próbáltok írni de könyörgöm előtte nézzétek meg a szerver árait. Fiatal szerver, itt nem Continuum áraival dobálóznak még ffs.

The post was edited 1 time, last by szabovalentin ().

• Valóban a hirdetésben is fel kellett volna tüntetni, mert a fejlécben eléggé észrevehetetlen, melyik szerver :) amúgy Contin sem annyi... :D a gyógyszer+ már 4 millió, a pókláb meg 3 millió :)
      Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 110
      Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
      Server Auriga és a vérem piros :thumbsup: