Visszaverés buff hiba vagy mégsem?

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Visszaverés buff hiba vagy mégsem?

Üdv,

Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez hiba vagy szándékos balansz(?), de azért megírom.
    Ha egy sárkánysámánnal próbálok saját birodalombéli játékosokat buffolni a Visszaveréssel csoport nélkül, akkor csak a buffer karakter kapja meg a buffot, mintha ki sem lenne jelölve senki, holott úgy vagyon írva hogy; Buff (a birodalmad játékosainak is). Csoportban működik.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Én úgy tudom szándékos.Csakis csoportban adható. A balansz az volt hogy elég egyszer betolni és a hatókörön belül mindenki megkapja a csoportban.
    Csoport nélkül nem adható másra csak a megidézőre teszi.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Ez egy érdekes jelenség. Eredetileg úgy van ahogy Night írja, viszont elég sokat változott azóta. Kezdetben csak csoportban lehetett adni, s csak a kijelölt személy kapta meg, nem az összes csoport tag. Utána megcsinálták, hogy csoport nélkül is adható legyen a kijelölt személynek. A jelenlegi változat meg, hogy csoportban adható mindenkinek, nem szükséges a kijelölés. A gond, hogy a balansz óta semmi információt nem közöltek a skillel kapcsolatban, mégis kétszer változtattak rajta, szóval én személyszerint nem tudom, hogy ez bug, vagy információ nélküli változtatás.
  • Darcoon wrote:

A "Visszaverni" sárkánysámán készség csak egész csoportra működik, nem pedig egyes kiválasztott célpontokra.
    nem hiba, 18.3b

Témát zártam. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"