18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• "Te és a sok kis remek játékos akinek soha nem volt még 70-esnél nagyobb karaktere sem viszont otthon ül csak és néz ki a fejéből"

Na akkor kedves szeder
    Évek óta, pocsékolod az idődet arra, hogy megoszd a kizárólag negativ lélegzetvételű véleményedet egy fórumon, amit ha huszan olvasnak már jó, egy olyan játékról. Amit ezek szerint nem is szeretsz.
    Lvl120, amihez ezúton is gratulálok, szidod a kisebbeket, hogy nem értenek..

Ilyen mentalitással milyen életet lehet élni? Nem személyes, általános. Miközben a 186. Kritikádat olvasom azzal a játékkal kapcsolatban, amivel 10éve kb. Jatszol, egy anekdota jutott eszembe. Nem pink flower, hanem dalai láma
    "Olyan pénzen. Ami nem is a miénk
    Veszünk dolgokat, amikre nincs is szükségünk
    Hogy lenyűgözzünk olyan embereket, akiknek nem is érdekel a véleménye"

A tevékenykedésed ezzel le is lehet írni, ha nem tetszik a játék, hagyd abba, vagy jelentsd a játék FEJLESZTŐINEK, de arra kérlek tisztelettel, hogy másokat nr nagyon savazz. Adtál magadon rengeteg támadási felületet, s ne felejtsd el, hogy ez egy JÁTÉK, arra van, hogy kikapcsoljon.
    Ahogy rossz neked néhány része, másnak is, csak ők Tudják mellette élvezni!
    Képesek arra, hogy mások bírálgatása nélkül játszanak, vagy az orruk alá dörgölni, hogy "nem vagy 120as"
    Kinek a döntése volt, hogy te 120as akarsz lenni? :) az enyém?
    Felmentél. Max lvl, amihez ezúton is gratulálok.
    Dropod nincs, nyeld le.
    Kisebbeknek drop Van, presztízs nincs. Neked talán volt. Csak már eljátszottad.

On: számomra a patch semleges, keleten a helyzet változatlan. :D az életben vannak kihívások, azokkal együtt szeretem élni :)
  • Mod megjegyzés:

Személyeskedésnek itt helye nincs.

A téma a 18.4 verzió és hozadéka, nem a sértegetés, provokáció és személyeskedés.

Az offokat is mellőzzétek!
    Köszi!

Display Spoiler

Matykeesz wrote:

Jöhet Dreamy aki mindenkit ki bannol aki a "Nagyöregekhez" egy rossz szót is mer szólni
    Szólítottál, így jöttem...
    Egyrészt én nem bannolok, azt a rendszer teszi, de ez most nem lényeg.
    És a "nagy öregekhez" bárki szólhat, sőt... én is megtettem, vitáztam is velük, érveltem is pro-kontra ha kellett. (szóval nem tudom te melyik fórumot nézed...)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Amiran wrote:

Nuttika wrote:

Amiran wrote:

Szóval akkor annak aki 120 lett hosszú idő alatt annak az a járható út hogy hetente játszon 7 napot amiből kettőt legalább arra használ hogy 30-as karikkal kiüssön annyi draconist amivel fel tudja tölteni a teljes alki körét. Érdekes meglátás.

On: Yutnorival kapcsolatban csak annyit lehet megjegyezni hogy a tavalyi évhez képest is visszavették a nyerési esélyeket. Igazából érdemtelen már az egész ebben a formában.
    Nem csak neked tart sokáig kiütni. Mint korábban írtam, pár órás szenvedés alatt 30-as karival talán 4 szilit ütöttem. Ez múlthét hétvégén valamivel jobb volt, de siralmasan esett így is. (Nem is farmoltam ki mindegyikre, nincs nekem egész napom szilizésre.) Eddig a 70-es karimmal ütöttem és pár run alatt megvolt a fő karira + másik acc 3 karijára. (Volt, hogy egy run alatt kiesett 30 vagy akár 35 szili is, ha egyedül mentem.) Most a 70-esre se tudom mindig kiütni nem hogy az 50-et, a 30-at se, mert rosszabb az esési ráta. És mivel 30 helyett 50 a max, ez még frusztrálóbb, még jobban szembetűnik, ha a napi adag nem jött össze. Egyértelmű, hogy ezzel is vásárlásra akar ösztökélni a GF.Off: Én arra lennék kíváncsi, hogy a méltán népszerű aranyhal-láda event lesz-e még valamikor és ha igen, mennyit lesz butítva a nyeremény?
    Nuttika arra hogy tudjuk hogy nektek sem kevés idő kiütni a szilit csak a különbség hogy nektek ki is esik, viszont a 120-as kariknak elég macerás bemenni 95 mappra például ahol negyed annyira sem esik mint mondjuk 70-es karival ami több helyen is kiüti. De egyébként helytálló a dolog hiszen senkinek se esik, így mindenki a heti x napjának x százalékát használja arra hogy szilizzen ahogy a tag írta :D
    Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nektek jobb, vagy másnak könnyű, sőt azt akartam érzékeltetni, hogy ha nekem rosszabb, fent még hervasztóbb lehet a helyzet.

Szeder beszólása hidegen hagy. Tudja jól, hiszen számtalanszor leírtam itt is, conti piros hívásban is, okkal nem szintelek a 70-es karimmal. (Ezt csak azért emelem ki külön, mert egyértelmű volt, hogy nekem szól be :D ) Nem azért, mert fuu, de láma vagyok és nem menne - menne, meg se tudom már mondani, hányszor haltam le majdnem szintlépésnyi exp-ről szinte nullára, hogy szintben maradjak - vagy félek, hogy mi lesz fenn. Egyszerűen
    1, cuccok nélkül nem megyek az ismeretlenbe, mert hülyeség
    2, amit levágnak a 120-asok - tisztelet a kivételnek - ahhoz nem akarok csatlakozni. Értem ez alatt a sirató kórust.
    Azért figyelmedbe ajánlanám, hogy sose költöttem a játékra és nem rohangálok fullos cuccokban, ahogy sok más általad leszólt kicsi sem. Tudom, tudom, te se rohangáltál abban, csak anno nem voltak felerősítve a mobok különböző csili-vili cuccok miatt, így +6-os cuccokban már ti voltatok a biri királyai, nem voltak petek, vállpánt, alki... ellenben sok fejlesztőnek volt értéke, lehetett farmolni, ami most nem mondható el, csak az, hogy egy szerencsétlen kisebbnek gyakorlatilag piszok nehéz dolga van, ha épkézláb dolgokat akar összerakni. (És nem a kicsik verik fel bizonyos dolgok árát...)

Teljesen megértem a nagyobbak problémáját a szilikkel kapcsolatban, de ha hisztizésbe, személyeskedésbe és sértegetésbe megy át a dolog, akkor rohadtul nem tudom az illetőt sajnálni.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • A szilánkok átadhatósága , illetve nem átadhatóságáról volt szó. Elég sok nagy szintű van a játékban akinek problémát okoz ezzel a módosítással akár alkik hosszabítása is. A beszólásom azoknak szólt akik képtelenek megérteni, hogy nem azért lettünk nagy szintűek, hogy kis karikkal szilánkot üssünk nap mint nap a kikapcsoló játék helyett. Lehet ha nekem és a hozzám hasonló nagyobb karakterrel rendelkező sokaknak más dolga se lenne akkor nem zavarna, de így zavar. Főleg az zavar, hogy olyanok akarnak meggyőzni arról, hogy jól van ez így akik, nem próbálták ki a másik oldalt. Lehet nagyképű vagyok, bár mindig is úgy gondoltam mindenkinek szíve joga akkora karival játszani amekkorával akar, csak ne akarjon meggyőzni hogy nekem is akkora karival kell játszani , mint neki. Ebben a játékban jelenleg 120 lv a max. szint, az üzemeltetőnek elvileg minden játékos ugyanannyit kéne , hogy számítson. Akkor miért van az úgy jól hogy 110 lv felett gyakorlatilag azért játszol , mert jó fejek a céh társaid és miattuk lépsz be még egyáltalán? Ez a yut-nori játék szerintem szint függetlenül nem ér egy kalap szamócát se. Alapvetően tök mindegy hogy napi 30-40 táblád van vagy heti 2-3, pont ugyanannyi az esélyed a nyerésre. Vitatkozhatunk egymással, csak értelmetlen, sajnos a kutyát nem érdekli hogy több az olyan játékos aki szerint nagyon nincs rendben ez a szilánkokkal variálás mint akik szerint pont jó ez így.

Ja és még valami. Igenis zavar, hogy elrontottak és élvezhetetlenné tettek egy tök jó játékot. Az is zavar, hogy frissítésről-frissítésre ezt egyre gusztustalanabbúl művelik.
  • Tegnap eljátszottam 16 db Yut nori táblát. 1 arany, 10 ezüst és 5 bronz lett belőle. Szerintem nem rossz.

A szilánkok átadhatatlansága szerintem semleges fejlemény. Sőt, inkább pozitív, mert egyúttal 5-re emelték a naponta kiüthető Cor Draconisok számát. Aki naponta 1-2 órára lép be, annak úgy gondolom, az alkija se merül le minden belépésnél. Egy runra össze kell gyűlni, fel kell pakolni esetleg, meg egy csomó olyan teendő van még ami talán alkímia nélkül is elfut. Aki napi 24 órában akar autoban erdőben fejlődni és nem bír ennyi alkit tölteni, azt ne haragudjatok, de nem fogom sajnálni. A napi kiüthető 5 Cor Draconis minden normális játéktevékenységhez elegendő. Az alkímiák fejlesztéséhez pedig továbbra is meg lehet venni az antikokat piacon.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Dalvin téged még a sárkány isten is szeret :) Gratulálok ! Az a baj a szilánkokkal, hogy hiába üthetek ki 5 cor draconist, ami ha azt vesszük hogy játszom naponta maximum 2-órát , amiből szeretnék egy komolyabb runt letolni ami fél óra. Nekem nem esik annyi szilánk hogy mellette összejöjjön az 5 cor draconis. És ha teszem azt 2 runra is megyek a társaimmal akkor még kevesebb esik. Régen azért egy Nemere , Razador runon ki tudtuk ütni a szilánkokat. Mostanában lehekkerezzük akinek kettő esik :D . Nem fejlődök az erdőben autóban, mert nincs is hova. Na meg szerencsére az alkit csak a bosshoz kell ott bekapcsolnom , de azért Meley, Nemere, Thrym, Razador, Zodiákus ezekhez szükségem van rá. Ezeken a runokon nekem nem potyog ki a szilánk, Tehát gyakorlatilag a játék élvezhető részét vették el tőlem és sokaktól a szilánkos variálással . Antik alkimiákat vásároljak hosszabítani ? Mondjuk lehet hogy akkor nem 5%-kosok lennének, de valahogy nem esne jól.
  • A yut-nori játékról annyit, hogy amíg szinteltem a sámimmal addig sikeredett 3 arany és 11 ezüst. Összegyűjtöttem és egyszerre nyitottam ki. Hááát. Ami értékelhető az 1db razi tojás és 1db teleport gyűrű. Tudom hogy szerencsétlen vagyok ezekben a nyitogatásokban, de ennél azért többre számítottam. Néztem mások nyitásait is, és végül az jött le nekem, hogy csodálom azokat akik még vesznek is ilyen dobozkát. Összességében nem éri meg ezért bármit tenni, ha esik felveszem és minden elvárástól mentesen játszom végig.
    A szilánk kiütésről: nekem személy szerint megfelel így, 100 most a kari, 105 a cél karácsonykor, és nem tervezek feljebb szintelni vele. De megértem ha ez gondot jelent a nagyobb szintűeknek. 6 nap szinteléssel feléltem a Cor készleteimet, pedig direkt készültem rá. A hosszabbító is viszonylag jól ment, többségében 15-30%-osokat kaptam, sőt 50% is volt köztük. Valahogy nem kerek a történet, a GF-nél is be kellene látni, ha a játékosok egy része nem fér normálisan hozzá ehhez a fontos dologhoz.
    Amúgy valami változott a 95+ mapra beléptető fával kapcsolatban? 6szor mentem be, de 10 percnél sose tartott tovább megtalálni, sokszor a folyosón ütköztem bele, egyszer pedig az első butykában volt.
  • Szeder wrote:

Antik alkimiákat vásároljak hosszabítani ? Mondjuk lehet hogy akkor nem 5%-kosok lennének, de valahogy nem esne jól.
    Én ezt az 5%-ot se veszem túl komolyan amit mantráztok. Többnyire azért nagyobb értékű elixír nyílik. És szerintem nincs összefüggés a beáldozott sárkánykő szintje és a végén kapott elixir értéke között.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Akinek a megfelel igy a szili elmondom nekem hogy telik az az idő általában, amit játékra tudok szánni: mondjuk legyen este 9 mikor a géphez tudok ülni. Mondjuk rászánok 10 percet hogy körbenézzek a piacokon, de ez nem mindennapos, van hogy csak saját map1 piac. Felcuccolok, kohót pótolok ha kell és elindulok az egyetlen helyre ahol talán még van esélyem szilit ütni, erdőbe. 21.20, el portolok templomhoz (ha van gyűrűm, ha nincs akkor +5-10 perc) elkezdem keresni a fát.
    1., Ha 40 perc alatt nem találom meg akkor káromkodok, karicsere és map2 20-30 perc ütögetés, talán 10-20 szili és 22.30-kor mehetek aludni mert a kedvem elmegy az egésztől. eredmény 1-2 cor draconis .
    2., Bejutok véletlenül 10 perc alatt. 1., Elkezdek kövezni vagy küldizni, drop csak 120-as kőből ha találok és nem verte le az összeset valaki és 1 óra alatt esik 10-30 szili, mehetek aludni
    2., Céhtársak kitalálnak egy thrymet , mindekit összevárunk, bemegyünk leütjük 10-20 perc, 0 szili, ha nem dob ki templom elé akkor még 30 perc kalapálás bent 0-10 szili, mehetek aludni. Ha kidob templom elé akkor vissza map1 és mehetek aludni.
    Minden egyéb céhes run vagy bármi eredménye 0 szili. Hozzáteszem, általában mindehol használom az alkit mert nem vagyok egy atom anti.
    A másik lehetőség hogy nem is lépek arra a karira amivel játszani szeretnék hanem, egyből kiskari, amivel 2 óra alatt talán ki ütöm az 50 szilit ( de közben lehet hogy egy yut tábla nem esik össze érdekes módon )

Azért volt jó hogy átadható volt, mert lehetett egész este csak játszani, anélkül hogy rá lettél volna kényszerítve -ha szinten akarod tartani az alkikat- hogy szilizzél. Így valamilyen szinten kényszerítve vagy , mert ahogy írták a nagyobb karik jó része használja az alkímiát.
  • Dalvin wrote:

Én ezt az 5%-ot se veszem túl komolyan amit mantráztok. Többnyire azért nagyobb értékű elixír nyílik. És szerintem nincs összefüggés a beáldozott sárkánykő szintje és a végén kapott elixir értéke között.
    Van :) én próbáltam ritka alkikat használni és 8-9 db ból mind 100% ost adott .

BTW: Mindenki aki leszólja a 120asok dropp gondjait, és annyit tudnak mondani, hogy minek mentél fel 120ra? : Mi a f***? Ezt nem gondoljátok komolyan ! Minden létező játékban akkor jutsz előnyhöz, akkor vagy jobb, akkor van több lehetőséged, ha eléred a max szintet. (Alapból mi a francnak lennének szintek, és miért tolnák ki állandóan a felső határt ha nem az lenne az elméleti cél hogy elérd a maxot és aztán ott lesz valami ) Mondhatni max szinten kezdődik a játék . Itt meg próbáljon az ember nem felmenni, hogy legyen esélye kihasználni a játék adta lehetőségeket?

Dalvin taníts légyszives ... Most játszottam el az este óta összegyűlt táblákat . 18 ból 1 ezüst. 17 bronz. Nemnagyon tudok mit mondani .. 18 játékból azt az egyet nyertem, amikor dobtam 2 mo-t, egy hármast, meg még egy hármast . Ezen kívül a 17ből 3 vagy 4 játékban jutottam túl az első kanyaron. Akármit dobok, akármit csinálok, a gép megkapja ugyanazt és kiüt. Well done gf

A hozzászólásokat összevontam.

Figyelmeztetve trágár tartalom miatt.

Dreamy
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Osztom mindazok véleményét, akik nem tartják sokra a Yut-nori eventet. Nincs ráhatással a játékos tapasztalata, tudása és semmi más sem a játék kimenetelére.
    Puszta szerencse mit hozol össze. Az eddigi legrosszabb ingame játék ami volt.

Rengetegen vannak akik nem adnak hangot itt a fórumon elégedetlenségüknek.
    Azt kellene elérni hogy megtegyék.És nem csak az elégedetlenséget de az elégedettséget is jelezhetnék. Bár úgy érzem az már egy másik téma.

Sajnálom, hogy az event közben megszerezhető dolgok. jut tábla misztikus töredék és egyéb nem átadható.
    Az ilyen "kiütögetős" eventek alatt eltűnnek a nagy karakterek és csak a kicsi"szörnyeket" látni mindenhol. Szívesen látnék egy olyan eventet, ahol nem megy le a név az event tárgyakról. Kukázás megszüntetésére.
    Valamint nem tudom látott e már valaki MISZTIKUS TÖREDÉKET EZÜST YUT-NORI CSOMAGBÓL????
    Szerintem ez igen csak hiba, hogy rá van írva tartalmazhat! Pedig mégsem.

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Szóval Dalvin gratulálni szeretnék ehhez a remek teljesítményhez aminek keretén belül Yutnoriban ilyen jó eredményt értél el, talán akkor Te lehetsz az egyetlen akinek ez a játék ennyire megy, mert bárkivel beszéltem napok alatt tetszeni senkinek sem tetszett.

Továbbá annak a bizonyos személynek aki "vezető pozícióban" lájkolgat egyértelműen szabály ellenes hozzászólásokat annak pedig még jobban szeretnék gratulálni, példamutató hozzá állás.

És akkor hogy ne legyen ON.

Hogyan is nézz ki ez az alkímia dolog ahogy Dalvin leírta. Tegnap a céhünkkel mentünk 2 meleyt és 2 zodit. Ugye azért tiszta hogy mindkettőre kell alkímiát használni. Nos a 4 run nagyjából 4x40 percet emésztett fel, van ami gyorsabb volt van ami lassabb. Nekem ez idő alatt fogyott az alkímiámból egész pontosan ugye 4x40 perc, vayis 160 perc, szűk 3 óra. A 4 megtett runon összesen 1db cor draconsist sem sikerült kiütnöm így 5x 3 óra lejárt úgy az alkímiámból hogy hosszabbításra való dolgok nem estek. Biztos hogy így minden jó, a nagyoktól időt és kedvet vett el a kicsik zsebéből kirántotta a megkapaszkodás lehetőségét. De ha már személyeskedünk olyan játékosokkal akik azért mégis konyítanak valamit a játékhoz, mert 120 szint alatt az emberre ragad is valami kevéske tudás és átlátja a játékot akkor én is megkérdezem. Minek vannak bent a deffek? Nekünk anno ment az nélkül a 120, akkor szerintem vegyék ki mert úgy is jó volt. Lehet szidni Szedert például, de ő legalább le meri írni a véleményét és nem pedig azzal szerez jó pontokat a gazdájánál hogy egy abszolút nagy szinten tapasztalatlan karakterről próbálja osztani az észt a nagy szintűeknek.

Azt pedig külön hagyjuk hogy nem nagy százalékban csinálja az 5-15% elíxíreket, mert mindannyian tudjuk hogy ezekből csinálja a legtöbbet a játék.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Nekem érdekes módon átlagban 10 játékból 8 ezüst 1 arany és egy bronz.
    Ha arany akkor rohadt nagy szerencsém van, ha ezüst akkor meg nagyon nincs.
    De ha a valószínüséget mindig a lehető legjobbra állítod(nem mindig az a legjobb ha le ütöd a gépet) akkor az ezüstöt simán meg lehet szerezni.
  • Véleményem szerint nem éri meg a yut norival foglalkozni. Az egyik legjobb megoldás beváltani a táblát, mert annak értelme is van. Nem is a gép szerencséjével van a baj, hanem a ládák tartalmával. Eddig nyitott ezüst ládáim tartalma majdnem megegyezett a bronz láda tartalmával.
  • a yut noriban, amellett, hogy gyengen esnek a nyirfak, tenyleg lehet nyerni eleg jol, ha okosan valasztod meg a lehetoseget. kicsit (nagyon) tullottek viszont a celon a 230as limittel, amivel még megkapod az aranyat. azt tenyleg szinte CSAK szerencsevel eri el az ember. nincs is baj azzal, hogy kelljen egy KIS szerencse a top jutalomhoz, de jelen allasban tulsagosan szerencsefuggo.

FIGYELEM, en ugy vettem eszre, a gep dobasaira is hat az esely kivalasztasa!!!

ezust yutbol meg nem nyilt misztikus toredek, pedig 70-80at elnyitottam... valszleg bugos (kerunk kompenzacios exp eventet, ugyis epp fejlodok), de javitson ki valaki, ha neki nyilt. igazan rohejesen nehez kigyujteni az egyes ladakhoz szukseges toredekeket. megvenni +-120 millioert az arany csomagot csak a toredek miatt nem biztos, hogy megeri...

a szilankokrol tovabbra is annyit, hogy nem hiszem el, hogy barki is ezt semlegesnek, vagy talan pozitivumnak latja.. egyszeruen rohejes. vagy legyen egy karinak MINIMUM 15 cor-ra lehetoseg, vagy legyen MINDEN alkimia atadhato, vagy legyen jobb a sikeresseg mind fejlesztesnel mind elixir gyartasnal, vagy szo szerint akarmi, csak nem ez, ami van. a vak is latja, hogy ez igy nagyon nem jo.
  • Night wrote:

Valamint nem tudom látott e már valaki MISZTIKUS TÖREDÉKET EZÜST YUT-NORI CSOMAGBÓL????
    Szerintem ez igen csak hiba, hogy rá van írva tartalmazhat! Pedig mégsem.
    Nem hiba, van benne .... én kb 150 ládából 2-t kaptam eddig . Bár igen, ez kb egyenlő azzal hogy nincs :D

Elphame wrote:

Szerintem, ha körbekérdezted volna a játékos társaid, simán megmondták volna, hogy ez nem az az event amire denevért pazarlunk....
    azért az túlzás . nem csak a yut ládák számítanak bevételnek ha jobb helyen autozol ...

Mod megjegyzés: a duplapost nem megengedett, légyszives erre figyelj.

Hozzászólásokat összevontam.

Dreamy
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Yut Nori event vége (?)

kívánok.

felvásároltam ügyesen arany yut ládákat ma, hogy legyen toredékem, készítsek ládát a yut asztalnál. a nyírfa törzsek lejárati ideje még bõven tizen óra, addig pont kiütöm a szükséges táblákat. errefel kiderül, hogy nem esik már nyírfa törzs.. az ilyesmikrõl nem kéne értesíteni a játékost? hogy az event itemek hiába járnak le csak holnap, ma már többet nem esnek? vagy egyáltalán egy konkrét lejárati idõpontot az eventnek nem lehet kiírni fórumra? felháborító, hogy most feleslegesen adtam ki wonokat csak azért, hogy ne menjek semmire vele. kérjük szerintem a teamtõl az event meghosszabbítását. emlékszem, hogy volt még hasonlóra példa, a közelmúltban, úgyhogy kérem ne jöjjön senki azzal, hogy lehetetlen.
    estét.

Témát összevontam. dreamy

edit.... felfedeztem, hogy nem feltetlenul kell yut nori tablat huzni az asztalra, barmit huzok ra, elojon a fejleszto ablak. persze ezt miutan sséért vettem yut csomagot, hogy legyen táblám ‍♂️ :dash: köszi, hogy volt ehhez is használati útmutató/leírás :thumbsup:

Hozzászólásokat összevontam. dreamy
  • Ghosryder wrote:

A Pet forgató, az pontosan mit is változtat?
    Mindent pörget, amíg nem tanult könyveket. Azután a skillek száma marad, a többi pörög csak.
    Utolsó kép a meglepetés. Zsákbamacska ez is. :thumbdown:
    Images
    • 1113_061647.jpg

296.57 kB, 1,440×900, viewed 103 times
    • 1113_061902.jpg

306.09 kB, 1,440×900, viewed 95 times
    • 1113_061934.jpg

307.4 kB, 1,440×900, viewed 95 times
    • 1113_061919.jpg

305.91 kB, 1,440×900, viewed 108 times
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa ().