18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MxCool wrote:

Ha nincs szükség a talpon maradáshoz az alkira, akkor minek is van bent PvP-n kívül?
    Haaalo ??? Főnök ne tedd ezt velem kora reggel .... (nyilván magamnak kerestem a baj h ide jöttem elolvasni :D )

Nálad így a PvP és az autón kívül nincs a játéknak más eleme ? :O
    Nekem pl van alkim és nem szoktam autózásra használni , vagy ha igen akkor azért hogy gyorsabban öljön több exp bejöjjön adott idő alatt...
    Fentebb is olvashatsz alki nélküli autózásról és itt is :)

Talán a PvP meg autózáson kívül Bossozni/Runozni/Metint ütni nem jön rosszul az x% ÁK és y + támadó ami legalább 8% ák-ból.... :D

így h ne annyira legyek off 250 yut nori pontnál ki gondolta h 220 pont lesz az arany limitje ? :D
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Én remek partit játszottam az imént, ahol sorozatban 2-est dobtunk és folyton leütöttük egymást egészen 170 pontig. (Amúgy nem ez az első alkalom, hogy jó pár körön át csak egymást ütögettük le...) Mondom mindegy, ez már csak bronz lesz. Erre gyorsan be is ért az egyik bábujával. Múlt héten még ment néhány ezüst, most már csak bronz jön. És ne mondja senki, hogy nagy taktika van benne, ennél még az okey vagy a királyos cucc is több logikát igényel. Ez szó szerint mit dob a gép.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Yutnorival elmehet a GF a búsba. Bot előtt vagy = bot mindig akkorát dob amivel kiüt. Bot mögött vagy: 4 lépésből beviszi mindkét bábut a célba és esélyed sincs utólérni. Ha tudtam volna hogy ilyen trágya ez az event be se áldozok a Bruce-okra ...
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • New

Tomi9612 wrote:

Yutnorival elmehet a GF a búsba. Bot előtt vagy = bot mindig akkorát dob amivel kiüt. Bot mögött vagy: 4 lépésből beviszi mindkét bábut a célba és esélyed sincs utólérni. Ha tudtam volna hogy ilyen trágya ez az event be se áldozok a Bruce-okra ...

Szerintem még mindig az viszi a pálmát, amikor kilép egyet, majd a következővel egyet hátra és rögtön benn van a célban.

• New

Nuttika wrote:

Szerintem még mindig az viszi a pálmát, amikor kilép egyet, majd a következővel egyet hátra és rögtön benn van a célban.

én jobban szeretem azt, amikor a tábla vége fele kiütöm őt, és a dupla bábuval 3-4 lépésre vagyok a céltól, ezért a gép úgy dönt hogy kap 2 mo.t egy yut-ot meg egy hármast és viszlát

btw kíváncsi vagyok másnak mik az arányai, mert én számolgattam.. és elég elszomorító . 2 autofarm megy wayne-el már 6 napja. ketten együtt hoznak napi 80 táblát, az 480 tábla. Legyen 400, mert néha ki kell vinni lepakolni stb . Na már most 400 táblából eddig lett 6 (!) arany, és kb 55-60 ezüst. Ez 2 autofarmmal. Ha ez másnál is így néz ki akkor szerintem a GF már számba se vette azokat a játékosokat akik nem voltak hajlandók elnyomni többszáz sét egy szerencsétlen petre , és inkább hagyományosabb farm módszerekkel szeretnék kihasználni az eventet .
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • New

Nos, én nem ütök ennyit, mivel nem nagyon vagyok gép előtt, napi 2-3 tábla összejön, már csoda (autózik a kis kari, én csak pár percenként felszedem, ha valami értelmes esik). Az első héten még ezüstök voltak, viszont az utóbbi egy hétben kizárólag bronz jön össze. Mindegy mit csinálok, mit próbálok.

• New

A Yut-noriról én sem vagyok jó véleménnyel.10-ből egy ezüst kb.összejön és abból ötször felidegesít ahogy a gép nyer,arany ládáról nem is álmodok,egy se jött össze tavaly sem és most sem.Misztikus töredéket ezüstből lehetetlen nyitni,vagy csak én vagyok szerencsétlen 46/0.Viszont azzal,hogy a szilivel nem lehet kereskedni én kifejezetten jól jártam.Az eddigi 15 helyett 30 cor draconisom van naponta és bár magamnak csinálom,de ha elakarom adni jóval drágábban megy el mint eddig.Igaz,hogy eddig a 150 szilit egy óra alatt ütöttem ki,most pedig 3 óra alatt jön össze a 300,de az áremelkedés ezt kompenzálja.Aki amiatt panaszkodik,hogy nem lehet napi 5 draconisból feltölteni az alkikörét 120-ason ezt valahogy nem tudom sajnálni,mert el nem hiszem azt,hogy aki 120-ig képes volt felmenni az nem tud 5db karaktert felvinni legalább 30-ig.Persze megtudom érteni,hogy egyszerűbb volt megvenni boltokból eddig a szilit,mert nem mindenkinek van napi 3-4 órája szilit ütni-én sem minden nap ütöm ki a 30-at-,de ha nem játszik akkor értelem szerűen a szili sem fogy addig.A kis szintűek akik eddig eladták 200k/db-ért a szilit ők sem lettek szerintem ellehetetlenítve,sőt jobban jártak,mert ha olvasztják akkor jobban jönnek ki,mintha eladnák ezt ti is tudjátok.Jöhet az oltogatás.
  • New

Tarajos wrote:

A Yut-noriról én sem vagyok jó véleménnyel.10-ből egy ezüst kb.összejön és abból ötször felidegesít ahogy a gép nyer,arany ládáról nem is álmodok,egy se jött össze tavaly sem és most sem.Misztikus töredéket ezüstből lehetetlen nyitni,vagy csak én vagyok szerencsétlen 46/0.Viszont azzal,hogy a szilivel nem lehet kereskedni én kifejezetten jól jártam.Az eddigi 15 helyett 30 cor draconisom van naponta és bár magamnak csinálom,de ha elakarom adni jóval drágábban megy el mint eddig.Igaz,hogy eddig a 150 szilit egy óra alatt ütöttem ki,most pedig 3 óra alatt jön össze a 300,de az áremelkedés ezt kompenzálja.Aki amiatt panaszkodik,hogy nem lehet napi 5 draconisból feltölteni az alkikörét 120-ason ezt valahogy nem tudom sajnálni,mert el nem hiszem azt,hogy aki 120-ig képes volt felmenni az nem tud 5db karaktert felvinni legalább 30-ig.Persze megtudom érteni,hogy egyszerűbb volt megvenni boltokból eddig a szilit,mert nem mindenkinek van napi 3-4 órája szilit ütni-én sem minden nap ütöm ki a 30-at-,de ha nem játszik akkor értelem szerűen a szili sem fogy addig.A kis szintűek akik eddig eladták 200k/db-ért a szilit ők sem lettek szerintem ellehetetlenítve,sőt jobban jártak,mert ha olvasztják akkor jobban jönnek ki,mintha eladnák ezt ti is tudjátok.Jöhet az oltogatás.

Szóval akkor annak aki 120 lett hosszú idő alatt annak az a járható út hogy hetente játszon 7 napot amiből kettőt legalább arra használ hogy 30-as karikkal kiüssön annyi draconist amivel fel tudja tölteni a teljes alki körét. Érdekes meglátás.

On: Yutnorival kapcsolatban csak annyit lehet megjegyezni hogy a tavalyi évhez képest is visszavették a nyerési esélyeket. Igazából érdemtelen már az egész ebben a formában.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • New

Tomi9612 wrote:

2 autofarm megy wayne-el már 6 napja.
    Szerintem, ha körbekérdezted volna a játékos társaid, simán megmondták volna, hogy ez nem az az event amire denevért pazarlunk....

Tarajos wrote:

Aki amiatt panaszkodik,hogy nem lehet napi 5 draconisból feltölteni az alkikörét 120-ason ezt valahogy nem tudom sajnálni,mert el nem hiszem azt,hogy aki 120-ig képes volt felmenni az nem tud 5db karaktert felvinni legalább 30-ig.Persze megtudom érteni,hogy egyszerűbb volt megvenni boltokból eddig a szilit,mert nem mindenkinek van napi 3-4 órája szilit ütni-én sem minden nap ütöm ki a 30-at-,de ha nem játszik akkor értelem szerűen a szili sem fogy addig
    De most komolyan... hanyas is vagy? Te tudod azt mennyi játékidőt kénytelenek a nagyok alkival játszani? Szerintem amég nem tapasztaltad meg, addig jobb, ha hallgatsz. És szerintem örülj, ha nem sok nagy olvassa el ezt, mert valóban kapsz oltást... Igaz @Szeder ?
    Hisz nem azért lettek nagyok, hogy díszként pompázzanak map1-en... játszani szeretnének és nem kiskarizni....

Amiran wrote:

Szóval akkor annak aki 120 lett hosszú idő alatt annak az a járható út hogy hetente játszon 7 napot amiből kettőt legalább arra használ hogy
    Szerintem ^^ keveset mondtál . Ha sok a csapatjáték, runok, ez az amaz, simán legalább fele hét, hisz tudjuk, hogy a legtöbb amit kapsz 5%-os ... azzal meg nem mész messzire.
  • New

Amiran wrote:

Szóval akkor annak aki 120 lett hosszú idő alatt annak az a járható út hogy hetente játszon 7 napot amiből kettőt legalább arra használ hogy 30-as karikkal kiüssön annyi draconist amivel fel tudja tölteni a teljes alki körét. Érdekes meglátás.

On: Yutnorival kapcsolatban csak annyit lehet megjegyezni hogy a tavalyi évhez képest is visszavették a nyerési esélyeket. Igazából érdemtelen már az egész ebben a formában.
    Nem csak neked tart sokáig kiütni. Mint korábban írtam, pár órás szenvedés alatt 30-as karival talán 4 szilit ütöttem. Ez múlthét hétvégén valamivel jobb volt, de siralmasan esett így is. (Nem is farmoltam ki mindegyikre, nincs nekem egész napom szilizésre.) Eddig a 70-es karimmal ütöttem és pár run alatt megvolt a fő karira + másik acc 3 karijára. (Volt, hogy egy run alatt kiesett 30 vagy akár 35 szili is, ha egyedül mentem.) Most a 70-esre se tudom mindig kiütni nem hogy az 50-et, a 30-at se, mert rosszabb az esési ráta. És mivel 30 helyett 50 a max, ez még frusztrálóbb, még jobban szembetűnik, ha a napi adag nem jött össze. Egyértelmű, hogy ezzel is vásárlásra akar ösztökélni a GF.

Off: Én arra lennék kíváncsi, hogy a méltán népszerű aranyhal-láda event lesz-e még valamikor és ha igen, mennyit lesz butítva a nyeremény?

• New

Most komoly kérdés ez?
    Aki játszott vele tavaly is, az tudja, hogy igen, ez nem az a játék...
    A denevért okeyra, vagy kapd el a királyra érdemes elővenni, erre nem.
    Itt a legtöbb esetben a gép nyer... még logikát sem kell használni, tehát a java részében esélyed nincs.
    Dehát te biztos jobban tudod ^^ és majd megmagyarázod.
  • New

Nuttika wrote:

Amiran wrote:

Nem csak neked tart sokáig kiütni. Mint korábban írtam, pár órás szenvedés alatt 30-as karival talán 4 szilit ütöttem. Ez múlthét hétvégén valamivel jobb volt, de siralmasan esett így is. (Nem is farmoltam ki mindegyikre, nincs nekem egész napom szilizésre.) Eddig a 70-es karimmal ütöttem és pár run alatt megvolt a fő karira + másik acc 3 karijára. (Volt, hogy egy run alatt kiesett 30 vagy akár 35 szili is, ha egyedül mentem.) Most a 70-esre se tudom mindig kiütni nem hogy az 50-et, a 30-at se, mert rosszabb az esési ráta. És mivel 30 helyett 50 a max, ez még frusztrálóbb, még jobban szembetűnik, ha a napi adag nem jött össze. Egyértelmű, hogy ezzel is vásárlásra akar ösztökélni a GF.
    Off: Én arra lennék kíváncsi, hogy a méltán népszerű aranyhal-láda event lesz-e még valamikor és ha igen, mennyit lesz butítva a nyeremény?

Nuttika arra hogy tudjuk hogy nektek sem kevés idő kiütni a szilit csak a különbség hogy nektek ki is esik, viszont a 120-as kariknak elég macerás bemenni 95 mappra például ahol negyed annyira sem esik mint mondjuk 70-es karival ami több helyen is kiüti. De egyébként helytálló a dolog hiszen senkinek se esik, így mindenki a heti x napjának x százalékát használja arra hogy szilizzen ahogy a tag írta :D
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • New

A fentiek értelmében akkor a :sk08 játékot nevezzük át szilánkütő játéknak, mert aki valóban csak napi 1-2 órára lép be , mert ennyire van ideje, kedve lassan már ennyire se, az mást se csinál csak szilánkot üt, persze csak akkor ha mázlista és bejutott 95-ös mapra , mert már templomban se esik szinte 1 db szili se . Köszi remek ötlet, de nekem nem tetszik. Én szeretnék játszani, runokra menni a játékos társaimmal ( azzal a párral aki még egyáltalán belép) Ráadásul olyan runokra járok amit úgy csinált meg a GF, hogy szükségem legyen az alkikra . Te és a sok kis remek játékos akinek soha nem volt még 70-esnél nagyobb karaktere sem viszont otthon ül csak és néz ki a fejéből, nos üssetek sok sok szilánkot amit jó drágán tudtok eladni, csak nem tudom kinek, mert a vásárlóitok nagy részének tele a hócipője a játékkal. Ha valakit megsértettem szándékos volt.
  • New

Én nem értelek szeder és a többi fórumos vén rókát sem.
    Én már nagyjából két éve követem a fórumot , és azt kell mondjam hogy azok a játékosok akik használják a fórumot , mindössze két lábon járó búbánatok , akiknek az ég világon soha nem fog tetszeni semmi.
    Akármilyen újítás bejön valami baj mindig van vele.
    Valaki linkeljen nekem akármit aminek Szeder és társai örültek volna vagy azt mondták volna hogy jó.
    Kérdem én , minek játszol még ha nem tetszik semmi ebben a játékban?
    Gondolom jön a "sok időt és pénzt öltem bele" , ami egy jó kifogás , viszont nem elfogadható mivel egy játékról beszélünk , ahol egyik játék sem ér többet mint a másik.
    Jöhet Dreamy aki mindenkit ki bannol aki a "Nagyöregekhez" egy rossz szót is mer szólni :D

Kár volt a megjegyzésért. Provokáció. Gégéé jött...

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().

• New

Matykeesz wrote:

Én nem értelek szeder és a többi fórumos vén rókát sem.
    Én már nagyjából két éve követem a fórumot , és azt kell mondjam hogy azok a játékosok akik használják a fórumot , mindössze két lábon járó búbánatok , akiknek az ég világon soha nem fog tetszeni semmi.
    Akármilyen újítás bejön valami baj mindig van vele.
    Valaki linkeljen nekem akármit aminek Szeder és társai örültek volna vagy azt mondták volna hogy jó.
    Kérdem én , minek játszol még ha nem tetszik semmi ebben a játékban?
    Gondolom jön a "sok időt és pénzt öltem bele" , ami egy jó kifogás , viszont nem elfogadható mivel egy játékról beszélünk , ahol egyik játék sem ér többet mint a másik.
    Jöhet Dreamy aki mindenkit ki bannol aki a "Nagyöregekhez" egy rossz szót is mer szólni :D
    Igazad van , magam sem tudom ,miért hiszem azt, hogy talán lehet még egyszer olyan, hogy valamit azért módosít a GF, hogy a játékosoknak jó legyen. Csak a magam nevében tudok válaszolni. Én csakis a társaság miatt lépek még be a játékba, de már miattuk is egyre ritkábban és egyre kevesebbet. Nem sajnálom azt az időt és pénzt amit régen bele öltem , amikor még élveztem a játékot. Amióta úgy érzem csak egyre süllyed az egész azóta meg nem költök. Ha nagyon keresgélnék azért talán találnék olyat ami tetszett, de biztos nem az utóbbi 1 évben. Visszafordítom a kérdést azért feléd is. Linkelj be nekem egy olyan változtatást, ami a játékosok kedvére lett betéve és nem lett visszavonva, úgymond "javítva" amivel máris nem úgy működik. A halládás eventet tuti megdicsértük :)

The post was edited 1 time, last by Szeder ().