18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Hangot adok én is a szili átadhatóságának, mert ez így NEM oké.
    Számomra eret vágtak ezzel a húzással.
    Remélem sokan leszünk ezzel a problémával, és a GF kicsit változtat ezen a dolgon.

Köszönöm!

Még játékban maradok, de ki tudja meddig.

Üdv
    „Ej, ráérünk arra még!”
  • Demi wrote:

pet életút
    ez nagyon egyszerű
    Odamész a vegyeshez, megveszed 10k-ért a piros életút gömböt (vagy mi a neve) (ja és véletlen se a boltokból, amik 3-3,5m-é árulják :fie: ), előveszed a peted, az ablakában kattintasz az ugyanolyan piros jelre, és kiírja, hogy milyen típusú a 8 féle közül. Ez csak ennyi.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Demi wrote:

pet életút
    ez nagyon egyszerűOdamész a vegyeshez, megveszed 10k-ért a piros életút gömböt (vagy mi a neve) (ja és véletlen se a boltokból, amik 3-3,5m-é árulják :fie: ), előveszed a peted, az ablakában kattintasz az ugyanolyan piros jelre, és kiírja, hogy milyen típusú a 8 féle közül. Ez csak ennyi.
    Ennyire rájöttem magamtól is , de van valami jelentősége hogy mit ír ki ? befolyásolja a fejlődést ? Ilyen dolgokra gondoltam

(Azt a boltot én is láttam....mekkora pofátlan emberek vannak... :thumbdown: )
  • Köszi Dreamy, megvettem, megneztem a kisállataimat. Az egy dolog, hogy nem lettem okosabb, mert nincs leírás róla. Sőt kérdéseim lettek.
    Miért kell többször megvenni? Felfedi helyett írják azt a vegyesnél, hogy megmutatja egy alkalommal. Lehetne javítani majd.
    Ennek az esetleg a célja, hogy menet közben ez is átalakul? (Az egyik már 81 a másik még csak 55 ott el tudom képzelni a változást. Vagy 1xx ig ez az életút is változik?)

Mint írtam már, szerintem jó a az irány, de ha nincs infó az kb 0-ra redukálja az ingerküszöböt a legtöbb régi játékosnál.
    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Valahol olvastam a jelzést, hogy az En-Tai őr leölése után nem nyílt a teleport. Nyílik az, csak ha kikapcsoljuk az effekteket ( gyanítom ezzel van összefüggésben) nem látható de érdemes kattintgatni mert az egér megtalálja :) Viszont egy bosszantóbb probléma az, hogy az autovadászból néhány karakteren gyakorlatilag minden lenullázódik egy-egy új belépés illetve sima ch váltás esetében is! Ami különös, hogy van olyan karakter amiből pl. csakis a piros poti tűnik el minden egyes belépésnél más nem.
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • Eléggé szomorú volt olvasni beta fórumon, hogy a Webzen egy az egyben visszadobta a szili átadhatóságát.
    Az indok az volt, hogy ők úgy gondolják és kész, holott több száz, talán több ezer játékos jelezte, hogy ez így nem jó.
    Többek közt nekem se.

Derű mosollyal nyugtáztam, hogy a rakiból való kipakolás el lett rontva, ahogy a boltnevek is.

Mindig el kell rontani egy raklapnyi dolgot, amikor megcsinálnak 1-2 hibát?

A hátasról való leszállás után nincs többé lagg, ez tetszik.

Van petforgatónk, amit talán 3 hónap folyamatos teperéssel el lehet érni, és akkor is fent áll az eshetősége, hogy még jobban elrontom a petet.

Ahogy az előző kollegina mondta, a Metin kezd átmenni szerencsejátékba, amit én személy szerint utálok.
    Mindig azon ügyködtem, hogy keményebb munkával, de elérjem a biztost, minthogy a szerencsére alapozzak.

~CC

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
  • Sziasztok
    Rengeteg bughalomtol eltekitve a modernebb beallitas az ami leginkabb hasznosnak mondhato..
    Szeretnem megosztani veletek a sajat velemenyemet az uj verziorol... Erdekes módón jopar boss erősitve lett köztük a szivem csücske is ..(Kéksárkány)..
    Szeretnem megosztani a GF -el hogy akarmennyire is kiakartátok nyirni a sárkizást velünk nemsikerült kibabrálnotok :)
  • Sziasztok !!

Olyan gondom lenne, hogy a frissítés óta kevesebbet ütök a metinkőre..
    55-s metinre eddig 7.1k volt az ütésem áthatóval !!

Ugyanúgy pakoltam fel mindent és 6.7k ... kérdem én hova lett 400 sebzésem? :/ :dash:
    Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup: :beer:
    :sk08
    Név: BioCitromSav :blue:

Perfect Bio Environment ! :like2:
  • emberek ez egy játék.. és komolyan irogattok egész nap hogy hova lett 400 sebzésem meg ez nem jó az nem jó? ez egy JÁTÉK.. én is lenyelek sok dolgot sőt nem is érdekel már a gf:D csináljon amit akar, más játékba is így vagyok hogy ha valami nem úgy van nem kezdek el irogatni meg nyavajogni hogy jajj stb lenyelem azt kész.. remegtek egy játék miatt komolyan..hogy ne legyen off.. köszönjük a 18.4et

Figyelmeztetve!
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Rendkívüli karbantartás óta az elementáris védelmek gyengültek ismét 10% ot.(körülbelül)
    r
    A frissítés előtt csak a méreg sebezte a karakteremet erdőben. Azóta 90-150es sebzéseket is kap. Pedig még nagyobb is lett.

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • sírjatok kockák:DD komolyan már nevetséges hogy egy ilyen semmit nem mondó játékon remegtek.. örülök hogy be jött hogy a szilit nem lehet átadni.. sőt sok dolognak örülök ami játékosok ellen van köszönöm gf jöhet a még több sírás

Figyelmeztetve!
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Traxdata wrote:

sírjatok kockák:DD komolyan már nevetséges hogy egy ilyen semmit nem mondó játékon remegtek.. örülök hogy be jött hogy a szilit nem lehet átadni.. sőt sok dolognak örülök ami játékosok ellen van köszönöm gf jöhet a még több sírás
    És mindezek mellet gondolom otthon örülsz hogy végre valamilyen pici boldogság elkapott.

ON: Barlangban érdekes módon a kiírt sebzések nőttek a karakterre mégis lényegében ugyanannyi villámmal szinte meghalni sem tud. Razadornál pedig olyan késés van hogy néha ha lehal a karakter még 20-30 másodpercig még a bejövő sebzéseket írja folyamatosan. Ezek bugok vagy ilyenre lett megcsinálva?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Razadornál pedig olyan késés van hogy néha ha lehal a karakter még 20-30 másodpercig még a bejövő sebzéseket írja folyamatosan. Ezek bugok vagy ilyenre lett megcsinálva?
    Szerintem bug ráadásul szépen visszadobál volt, hogy 5x egymásután visszarakott a mobok közé mikor elfutottam.

A pet forgató a skillek számát és az időt is változtatja vagy csak az értékeket?
  • Elvileg Bétán azt is változtatta, időt, skillt, értéket, szóval mindent.

Engem az érdekelne hogy a változások jegyzékében hol vannak feltüntetve az olyan dolgok amik változtak pluszban? Például a raktárból nem lehet már csak úgy egy kattal kivenni a dolgokat, Thrym időkorlátja, Sárkinál a sebzés durva csökkentése, Razadornál is relatív pár százalékos csökkentés és társai?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • A raktár kezelésének változása szerintem hiba, nem szándékos módosítás. Reméljük javításra kerül mielőbb.

Thrym időkorlátja meg lett hirdetve: "• Javítva a hiba, ami lehetővé tette a játékosoknak, hogy a végtelenségig bent maradjanak Erebosnál."

Az esetleges sebzés csökkenések pedig a nyílt béta felhívásban lettek leírva:
    "
    Map/Kazamata saját szint szerint
    • Milyen hatással volt az egyensúlyozás a karakter teljesítményére?
    • Minden továbbra is ugyanolyan könnyű/nehéz, mint a változtatások előtt?"[/j]
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Csizkov wrote:

Amiran wrote:

Razadornál pedig olyan késés van hogy néha ha lehal a karakter még 20-30 másodpercig még a bejövő sebzéseket írja folyamatosan. Ezek bugok vagy ilyenre lett megcsinálva?
    Szerintem bug ráadásul szépen visszadobál volt, hogy 5x egymásután visszarakott a mobok közé mikor elfutottam.

A pet forgató a skillek számát és az időt is változtatja vagy csak az értékeket?

ha már van benne legalább egy kitanult skill, akkor a skillek száma megmarad, és csak a statokat forgatja
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • megfogalmaztam egy elozo threadnel, es itt megerositem. ha marad igy a szilankos szituacio, nekem game over. egyszeruen lehetetlen valamire is jutni igy. nem jatszom sokat, nem koltok egyaltalan a jatekra, emellett vegre sikerult osszehozni a kis szilankgyarto karit. jokor, koszi GF. nem is tudom hogyan tudta barki is naluk ugy gondolni, hogy ez elfogadhato otlet. hogy lesz igy az embernek legendas alki kore? az egyetlen fejlesztes aminek lett volna ertelme, a mitikus alki nem kerult be, meg tiszta szerencse hogy nem, mert ki a banat tudott volna olyanokat kesziteni atadhato szili nelkul!?! s akkor meg ott van az ujratoltes is.

ugyanakkor amellett, hogy nem kerult be az elementaris buffokat tartalmazo uj alki, az elementaris def nerfek igenis bekerultek. en is, ismerosom is barlangban pl haldoklunk ott, ahol regen nyugodtan autoztunk. tovabba meg mindig SEHOL EGY KONKRET MAGYARAZAT, hogy mit jelent az a hulye %, es hogyan kell kiszamitani. mert hogy nem %ot jelent, az biztos.

a grafikai allitasok kb semmit nem ernek, tekintve hogy lassan mar mindenkinek 2004 utani szamitogepe van. nameg nem is mukodik az egyetlen valamennyire is fontos kozuluk.

az uj ruhak szepek es jok, DE. kenyszerulve van az ember, hogy optolt jelmezben jarjon. akkor miert nem lehet egy grafikai beallitas a jelmez megjelenitese? lehet nem akarom, hogy a fegyverem egy ronda kék tüskés valami legyen, de kell a bonusz amit ad. lehetne egy kis checkbox, hogy akarom e, hogy lathato legyen.. s ha a fegyverre meg vertre ra lehet huzni permanens skinnek az oltozekeket.. nagy dolog lenne, hogy az allando hajakra is tudjuk permanensen felskinelni a sapkakat?

javaslom, hogy valamilyen formaban inditsunk egy hatekony tuntetest a szilank nematadhatosaga ellen.. varok javaslatokat.