18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A frissítés időpontját állíthatom, hogy sokan akik nem írogatnak fórumra csak olvasnak, felháborítónak tartják.
    Pontosan az miatt amit előttem leírtak.
    Sajnos tapasztalatból mondom, hogy akik erdőben fejlődnek a meghirdetett szerver adta xp bónos eventeken valahogy rosszabbul fejlődnek mint alapból. Többször is elrontották már a szorzókat, és semmi nem történt a jelentésük után sem.
    Reméljük a maradék időben ami ma fennmarad nem így lesz.
    Én biztos vagyok benne hogy a Gf-nél tudják mit miért csinálnak és raknak be. Nem részletezném. Jürgenes sztorik fentebb.
    Továbbra is meglep, hogy nem félnek attól hogy elnéptelenedik a játék. Ez nem a mi hibánk lesz.
    Napról napra kevesebben vagyunk és minden frissítéskor elmegy néhány régebbi arc is mert nem tartja FER-nek ami jön.

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • dreamy wrote:

Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek rá, amikor oktober 23a van, hiszen akkor ......
    A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt.Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap.
    Érdekes, hogy még le se ment a friss, azt se tudjátok meddig fog tartani, de már morogtok :)
    Ha hozzánk az ünnepet megtisztelve nem kerülne be holnap, akkor meg az lenne a baj, hogy nem indul az event, és mi miért nem vagyunk ugyanolyanok....
    Szval sztem hagyjuk már ezt, hogy ünnep, meg otthon vagyunk.... Ha suli lenne, vagy munka, akkor meg az lenne a bajotok :)
    Akkor gondolom csak mi vagyunk szokásosan olyan szerencsések hogy már több mint 4 órája tart.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • dreamy wrote:

A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt.
    Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap.
    Lentebb (szerk) írtam, hogy 9től lesz, nem 10től. De ettől függetlenül most is megnéztem a metint, hátha van már. Nekem hiba a szerver...
    Tehát még nincs.

Nem igazán morgok, de megkérdeztem két játékost(egyik most hagyta abba nemrég, másik még régebben) és egyiknek se tetszett a szilánkos téma. A morgásról még... pesszimistának tűnhet, amikor az ember egy adott dolog után már "morog"(általánosít),de néha/gyakran be szokott jönni. Ezt már megfigyeltem.
    Viszont meglátjuk, hogy mi lesz. Annyi biztos, hogy (legalábbis nekem, mert lehet új metin ablakot kell nyitni) mindig a hibát írja ki.

Tizen valahány perce viszont lett új hír a falon. Tárgypiacos dolgok. jelmezeket talán megnézem, mert még érdekesek lehetnek, de nagy eséllyel nem fogok velük élni.

Misztikust továbbra se várom, de igazából engem ez a része a játéknak nem érint (nagyon).

De várom, mi fog fogadni a frissítés után a metinen.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Érdekes, hogy már 5 órája tart az egész resi. Komolyan félek majd felmenni ezek után, hogy mit csesztek el. Régebben 1.5 óra alatt megvolt az egész. Mostanában frisi napokon fixálom, hogy játszani nagyon nem fogunk. ;(

Off.

Night wrote:

Valószínű más Szerverek hardverjei kicsit újabbak mint a mienk.Talán az internetkapcsolatukkal sincs akkora gond mint a mienk-el. Azért tart máshol 3 órát nálunk lassan már 5-öt.
    Ha megnézed, európa szinten nemhogy a magyar koax technológiánk minőségileg jobb, de az optikai hálózat világszinten az egyik legjobb. Kifejezetten poénosnak tartom, mikor valami technikai hibát jeleznek jegyben, majd "rossz az interneted :thumbsup: " válasz jön erre. Még 4-5 éve a (N)/(V)DSL - réz tech. - megértettem a választ erre az 1-30Mb/s interneteknél, de ma már nem helytálló ez a marhaság. :)
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Szándékosan nem lehet már kliekkeléssel kivenni a cuccokat a raktárból, hanem ki kell húzni? Nem volt rajta a "jobbá tesszük a játékot" listán, viszont legalább a raktárazás is kényelmetlenebb lett.
    Ja és autós karit most már 2 percenként vág le. Haladunk.

Szerk.: Na, most az egyik kis account-tal nem nyitja ki a raktárat. Tuti nem írom el a jelszót, mert azon az accon egy karival pakoltam bele, át akartam rakni, de a másik karinak nem nyitja ki. Bravó!

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Nos ki is próbáltam pár dolgot, amit eddig csináltam zökkenőmentesen. Tele van minden buggal, mobokra fele akkorát ütök mint előtte, élvezhetetlenné vált a játék (Y). Ezennel elérte a GF amit szeretett volna, tizedeli a játékosállományt. :) Terveztem event alkalmából felrakni elég sok SÉ-t, de inkább költöm játékosközpontúbb játékra mint erre a hulladékra (már bocsánat). Jó eséllyel én abba is hagyom a játékot, megoldották hogyan kell el.... valamit. :)
  • Sziasztok.

Lehet majd lesz belőle egy külön rész a 18.4 bugokról, de a következőt tapasztaltuk:

* En-Tai Őr leölése után nem jelent meg a port amivel be lehet jutni Elvarázsolt erdőbe.
    * A bolt nevei nálam is bugosak és az összes bolt név bal oldalt tömörödik fel.

Sebzések-deffek:
    * Ochao templombana mobok nem annyira sebeznek, a bossozás már izgalmasabb lesz, mivel ha kevesebb a deffed ...le tudja kapni az összes Tp-det egy ütéssel. Csak SÉ-s segítségekkel és harmatokkal sikerül leütni leütni az adott bosst. Lassan többe fog kerülni amit ráköltesz...,mint amit dobhat :S
    Eddig ennyit sikerül össze gyűjteni.
  • dreamy wrote:

A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt.
    Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap.
    Érdekes, hogy még le se ment a friss, azt se tudjátok meddig fog tartani, de már morogtok
    Megint igazad volt időbe kész lett a frissi és tömegek fejlődnek dél óta elégedetten a szerveren minden bug nélkül.

Kiírták már a rendkívüli frissítés időpontját?
  • Rendkívül megjobban el kell rontani a játékot még a mostaninál is, hiszen ahogy láttam, páran még bizakodnak a jóban. Na majd rá jönnek, hogy a GF nemhogy nem értékeli, hogy fizetsz neki a semmiért (nem jutsz vele előrébb), de még a maradék kevés jót is tönkreteszi! :)))

Ezentúl majd farmolhat mindenki 120ason csoportban metineket készségkönyvért meg lélekkőèrt.. :D Ja hogy már mindenkinek P minden...? 8|

The post was edited 1 time, last by Ghosryder ().

• Egyszerűen gratulálok. Szóval lett volna egy 6 órás exp event, amire végülis 14 órakor bejutottunk. De semmi pánik, orvosolják: 16.15-töl elveszik megint pár órára a szervert. Megmondaná valaki, hogy akkor milyen eventtel is tisztelik meg az egyik legnagyobb nemzeti ünnepünket? Ezt már akár sértegetésnek is vehetnénk.

Azon kívül miért is csak pont a mi szerónkkal van ilyen? Nem kéne végre új szervergépet venni?

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • A yut nori a németeknél sem működik. Ott is leálltak :D valamiben szolidaritást vállalnak azért...

Bár nem vigasztal, hogy közben fogy az idő minden megvásárolt cuccból.Ami persze leves lesz.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Nuttika wrote:

Szóval lett volna egy 6 órás exp event.
    Jól mondod lett volna, ha egyáltalán aktiválták volna, mert hogy nem jött jobban az exp az biztos. Hiába a kiírás ha nem megy.
    Vajon a többi országnál is sikerült így elrontani a frissítést vagy csak nálunk jött össze? A jó munkához idő kell, a rosszhoz mégtöbb.
    A defek változását én nem nagyon tapasztaltam, bár ez lehet betudható annak, hogy nincs sok, s nem tűnik fel ha kicsivel többet sebeznek a mobok.