18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szeder wrote:

Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF játékokkal , persze az is lehet rengeteg felesleges kidobandó pénzed van amivel csakis a GF épülését kívánod szolgálni Nos ez mind szíved joga és senkinek semmi köze hozzá.
    Neked minden jót kívánok az élethez és minden egyéb dolgodhoz, viszont anyukának nincs karaktere a metinen (se petje ebből adódóan), de még ő sem olyan ostoba ehhez a témához mint te :) ebből adódóan nem látom értelmét tovább folytatni az üzentváltásainknak .
    Biztos sok mindent tudsz a játékról és nyilván az én 10 éves tapasztalataim eltörpülnek a tieid mellett(nyilván ahhoz meg hogy azt hozod fel ki mióta játszik egy ÚJÍTÁSSAL KAPCSOLATBAN... csak gratulálni tudok :D ), de ha valaminek nem probáltad ki a teszt szerverét és fogalmad sincs arról mi alapján nő a petben a tp akkor ne próbálj már meg engem kioktatni. Nagyon Köszönöm :)

Csizkov wrote:

Peteket állítólag érdemes lesz forgatni mert 20-30% tpk is kijöttek teszten aztán a valóság mi lesz majd kiderül
    ja ja sok szerencsét a 20-30%os tp-khez :D
    ott tali :thx:

Sértegetés. Gégéé
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().

• Szeder wrote:

AkiNemVak wrote:

Szeder wrote:

de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó :D

Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF játékokkal , persze az is lehet rengeteg felesleges kidobandó pénzed van amivel csakis a GF épülését kívánod szolgálni :) Nos ez mind szíved joga és senkinek semmi köze hozzá.Nekem tökéletesen megfelelnek a petjeim :) Az én karakterem pet és alkímia nélkül se volt használhatatlan akkor sem amikor csak bent voltak az elementár bónuszok, de közel sem úgy működtek ahogy most akár a csökkentett is működni fog.
    Na de nem is ez a lényeg. Most már kifejezetten érdekel, hogy most akkor hozzányúlnak az alkímia rendszerhez vagy sem ?
    Nagyon nem találom fernek , ha elveszik az átadhatóságát és ugyanakkor semmi pluszt nem adnak vele.

Igazából ne aggódj Szeder, ha az első verziós elementáris bónuszok jönnek be akkor nem lesz baj az alkival mert úgy sem fogjuk használni mert nem fogjuk bírni. Azt sokan kifelejtik hogy amikor bekerültek az ellenállások erősítve lett minden, most hogy kikerül nem lesz vissza gyengítve semmi. Érdekes kérdés mert az elején leteszteltem barlangban egy 120-as wp surával. Contin jelenleg és akkor 40 villámmal 20-30-50 sebzés jött, ott akkor 400-500. Akárhogy is kalkulálom bárhogy is nézegetem ha egy 120-as kari ilyen sebzéseket kap akkor a 75 felettiek el is felejthetik a dolgot, maximum ha van 100 deffje. Videó is készült róla. A szili dolog pedig úgy látom csupán arról szól hogy Jürgen idén nem mehetett Bora Borára mert nem volt elég bevétel így rákényszerítjük a játékosokat hogy sé-ért hosszabbítsanak. ( Igen séért, akárki akármit mond ha nekiáll valaki fejlődni és napi 6-8 órát fejlődik akkor nagyjából 4 nap alatt lesz annyi hosszabbítója hogy a 10-12 órákat visszahozza) Kiskarik meg természetesen elfelejthetik hogy valami kis kezdőtőkét kovácsoljanak össze. Éljen Jürgen éljenek az ötletei.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Az szép baleset lesz, ha a szilánkok kereskedését felfüggesztik. Egy kisebb karakterem fejlődtetem épp és pontosan tudom, hogy a teljes alkímiáját feltölteni még úgy is jelentős kihívást igényel, hogy naponta a felhasználón mind az 5 karakterre kigyűjtöm a szilánkot és azt egyenesen idő elixírbe váltom át. Az esetek többségében az a 15 draconis nem is elég arra, hogy a 6 alkímiám teljes idejének CSAK! felét visszakapja. Legtöbbször 5-15%-os elixírt sikerül beváltani, azokkal pedig elég csekély a regenerálódása. Nem értem mégis hogy gondolják, hogy korlátozzák az átadhatóságot ha még a napi adag arra is kevés, hogy a saját köveid visszatöltsd. Egyáltalán, így hogy lehet majd a visszatöltés mellett alkímiát csinálni? Meglátásom szerint sehogy. Másfelől meg... Kis szinten tényleg csak ez az egyetlen pénz forrás van. Ha ezt a lehetőséget is elveszik a kezdőktől nem tudom miből fognak yangot elővarázsolni ha a legtöbb fejlesztő tárgynak röhejes értéke van. Végleg kizárják őket a piacról. És arról meg nem is teszek említést, hogy az újakra megint egy ezer éves hátrányt fognak rádobni. Mióta is van alkímia rendszer? 4-5 éve? Ezen idő alatt csak-csak kitermeltük magunknak a tökéletes osztályú alkímiákat és szerintem mindenki megtapasztalta, hogy az átadható szilánk mellett is mennyi szenvedéssel járt. Tehát mi lesz most azokkal, akik elkezdenék a játékot és még nincs alkímiájuk? Ó! Kitalálom... Forgassák a legújabb Cor draconis - Speciális végzetkereket vagy vegyenek sárkány ládákat családi ház árának felén. Nem baj, megint -10000 játékos. Éljen!
  • Ezzel csak annyit érnek el hogy új játékosok abszolut nem lesznek mert nehéz yangot szerezniük mivel ilyen kis fejlesztési tárgyak nem kellenek senkinek de egy jobb FMS ára már 10won felett jár .... És emelett a GF gondolkodik is vagy csak jókedvűen rontja mások játékát .... egy 120as karakternek igy is rosz a dropja ... nyilván rombolókból fogja kiütni azt csak itt a bibi hogy többen kültöttek szél deffes (karos,nyakas,cipő,sisak,vért) cuccokra ami kb a kukába megy mert nagy jelentőségét vesztik .....Összegzésként a kisebbek farmolása offolva van + a nagyok szilizése is ... és nem is beszéltünk arról hogy okés alki hosszabítás nagy nehezen megoldjuk de emelett alkit is kellene fejleszteni nem ? Szóval tényleg ... ha be akarják zárni a játékot irják ki kösz hogy itt voltatok azt csá nem kell folyamat hülyiteni a népet
    Hallgass a fájdalomra, mert a fájdalom történelemtanár és jós is egyben. A fájdalom megmutatja, hogy kik is vagyunk. Néha olyan erős, hogy úgy érezzük, mintha haldokolnánk, de végtére is csak az él igazán, aki már meghalt egy kicsit.

Shinsoo
    WP Sura
    Penge P , Félelem P , Vértezés P , Örvény P , Újjcsapás P , Kioltás P
    Céh: BevY
    Karakterek : RaiYouzo , xRaiYouzo , xBadFurry ,
    Párom : Dea87 :love: <3
  • Én igazándiból arra lennék kíváncsi, hogy mégis mi a francnak kellenek így bétára a tesztelők? Minek írjanak véleményt? Állítólag figyelembe veszik őket. Nos sokan mentek, teszteltek, véleményt írta, ment a tiltakozás több országban is, még is pofán lettek köpve a játékosok, hogy "bocs, mi így gondoltuk akkor is, kösz, hogy teszteltétek, marad minden így".
    Ok, nem lesz misztikus alki, de nem csak az ellen tiltakoztak, hanem az átadhatatlan szilik és a defek rontása ellen is...

Eddig is egyértelmű volt, hogy pocsék üzletpolitikája van a GF-nek, de a bevételek csökkenéséből még mindig nem vették le, hogy nem jó irányba haladnak?

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nuttika wrote:

a defek rontása ellen is...
    A béta vége felé ezen módosítottak.

Egyes nemzeteknél ma már kiderül, nálunk meg holnap, hogy melyik verzió kerül be.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak, szépen sunyiban, titokban le fogják tolni a torkunkon a defek módosítását. Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok. Ugyan az a felszerelés, de kedd este még kevesebbet ütött rád a mob, mint szerdán...

• Nuttika wrote:

Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak
    béta tesztelők szerint érezhető volt a változtatás az első féléhez képest, de holnap kiderül :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Dreamy szerintem nem értetted mire utalok: rövid távon ok, így, de hosszútávon ki tudja, mi lesz. A Hdyra-run után amúgy se túl megbízhatóak.

Így pl. én nem tartom kizártnak, hogy fél év múlva még is csak bekerül a misztikus alki. Asszem a bétán fejtegette valaki, hogy nem fognak kidobni a kukába fejlesztéseket.

• Nuttika wrote:

Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok
    Ez egy városi legenda,ha folyamatosan erősödnének a mobok már a vadkutyákat se lehetne leverni:)

Nuttika wrote:

Így pl. én nem tartom kizártnak, hogy fél év múlva még is csak bekerül a misztikus alki.
    Biztos vagyok benne, hogy rövidesen bekerül nem kell ahhoz fél év.

Remek, hogy pont az ünnepnapon mikor sokan ráérnek nem lesz fél napig metin aztán meg jön pár rendkívüli frissi a bugok miatt így nem tudjuk kihasználni a fantasztikus eventet.
  • Dreamy, a Béta végén a deffek a mostani állapotban voltak. Vagyis ha változtatnak rajta akkor csak rontani tudnak a Béta végéhez képest. Így hogy elolvastam hogy végül csak belenyúlnak a szilibe és az átadhatóságba lényegében a kicsiket kinyírták, a nagyokat meg kivéreztetik. Köszönjük hogy SÉ-ért majd hosszabbíthatjuk az alkit, ez a havidíj új változata gondolom. Nem baj pikk pakk felmennek az alkik árai, és csak azok fognak ezután jól járni akiknek már most van.
  • Csizkov wrote:

Nuttika wrote:

Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok
    Ez egy városi legenda,ha folyamatosan erősödnének a mobok már a vadkutyákat se lehetne leverni:)

Ezt azért nem mondanám. Gondolom nem piros vagy, így nem tudhatod, hogy én hónapokig álltam és állok egy-egy szinten. Anno volt, hogy fenn voltam resi napján és resi előtt és után nem egészen volt ugyan olyan ugyan az a boss/mob. Pár ezer főork után azért elhiheted, hogy rutinból csaptam már le.

Csizkov wrote:

Remek, hogy pont az ünnepnapon mikor sokan ráérnek nem lesz fél napig metin aztán meg jön pár rendkívüli frissi a bugok miatt így nem tudjuk kihasználni a fantasztikus eventet.

Ezt inkább szándékosan nem kommentáltam. El se akartam hinni, mikor a játékban írták, hogy pont október 23-ra rakták. Ok, értem én, hogy tervezett, de mégis hány országgal fordul elő, hogy pont a nemzeti ünnepükre kapott "event-sorozatba" csapnak bele egy nagy frissítést?

Szerk.: Nagyon nem hangzik jól, amit a németek írnak... (fordítóval fordítom angolra, mivel a német tudásom körülbelül nulla...) és többször is feltűnik, hogy nagyon durva lag van, meg kivágja őket, ha map1 ch1/2-re mennek...

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Nos, akkor egy kicsit erről az újításról... Ami holnap(?) érkezik, szerda helyett.

Kedvenc életgömb dolog nem igazán érint. Van x db kisállatom különféle kariknál, mind halott. Hát ennyire látszik, mennyire is játszok mostanság. Ha tárgypiacról lehet beszerezni, még inkább nem fog érdekelni a dolog. Kivéve, ha átadható. De ugye amiért alig játszok(csoda,ha belépek x karihoz,hogy fejlődjek), így ez az egész nem fog érinteni jó ideig.

A készségek érdekesek lehetnek, de még 81-es kisállat sincs, így ez számomra "nemlétezik".
    (Tudtommal 81es szinttől lehet készségeket használnia a kisállatnak.)

A tárgypiacos dolgok se igazán érdekelnek, nem szokásom tárgypiacról vásárolni. Továbbra se lesz szokásom, főleg, ha leginkább csak a bányászat és a piacolás fogja nekem jelenteni a metin nagy részét.

Hallowen se hoz lázba, tavaly (ha jól emlékszem), nem is játszottam yut norit vagy mit. (Nem gyűlt össze elég, már ha itt gyűjteni kell.)

"• Javítva a hiba, ami lehetővé tette, hogy a játékosok bizonyos küldetés tárgyakból többet szerezzenek meg.""
    Ez mit jelent? Nem lehet halmozni a majomvért,templomi sálat és a többi "ilyent"? Mégis mi ezzel a gond? Miért gond az, ha egy ember kiüti 10. majomvért is, aztán a többi karijával könnyebben letudja a küldetést? Vagy esetleg viszi piacra árulni?

Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek rá, amikor oktober 23a van, hiszen akkor
    Display Spoiler

(a munkáltató, hogy minél több pénzt sporoljon, hagyja, hogy a dolgozók otthon legyenek)

többen ráérnek, akár sulisok, akár dolgozók. Erre meg a játékosok képükbe kapnak egy frissítést, ami tart mondjuk 10-től délután 2ig.*
    Engem az xp-event érdekelne, ami déltől este 6ig tart. Így viszont még kevesebb lehetőségem(idő) lesz erre.

Ott a sárkányköves dolog, ami legtöbb játékost érdekli. Főleg azt, aki napi szinten leült és farmolta a szilánkokat, hogy pénzhez jusson. (Annó még 100k-ért lehetett adni a szilit, most meg az ára felment 200k-ra.) De ettől a valakitől elveszik a lehetőséget, mondván mindenki csinálja meg magának. Persze azokról se feledkezzünk meg, akik szívesen vettek másoktól szilánkot, mert kell az alkihoz.Ők a másik csoport, akiknek a játék élménye, az előrehaladás lehetősége sérül.Jócskán.
    Még többen fogják itthagyni a metint: akik a szilánkokból éltek(így se igazán láttam olyan boltot ch1-n, ami tömve van szilánkkal), akiknek kell szilánk, de nem akarnak költeni sé-re és azzal megvenni azt, ami kell.
    Tehát, mint ahogy fentebb írták, a kicsiktől elveszik a leginkább,legbiztosabban jövedelmező pénzforrást...hisz míg szilánk kell akár napi szinten, addig mikor kell napi szinten fehér hajszalag,shiriken,orkfog+? Igaz, gyógy+, vörös hajszalag kellendőbb, de az esési esélyük se olyan eget rengető.
    Az emberek "lázongtak" a misztikus ellen, ezért csak a megszorítást teszik be, a pénznyelőt(misztikus kifejlesztése)meg nem.
    De ami késik, nem múlik. Számomra a szilánk-kérdés nem jelent gondot, de ez annak "köszönhető", hogy nem alkizok és más dolgokat árulok, mint szilánk. De ha alkiznék és lenne teljes legendás köröm(vagy mi az), akkor nyilván még inkább idegesítene az újítás és természetesen lüktetne az agyam az idegtől. Így viszont "csak" annyi a következménye ennek,hogy nagyobb eséllyel nem lesz vagy csak több év múltán alkisor, vagy bármilyen alki használva.(Ha nem csak bányászok és boltosként vagyok jelen a metinen:D.Ez esetben még többször pár év. ) És persze az a másik következmény, hogy meg se fordul majd a fejemben,hogy szilánkot kellene farmolni, eladásra.

De a lényeg, hogy ezzel a frissítéssel még többen fogják elhagyni a metint. Hiszen vagy fejlődni(ahhoz kell ugye jó cucc), vagy szinten maradni vagy bármi kell, nehezebb lesz ezzel és a magyar nem arról híres, hogy napi 30 ezret keres, hogy havi több tízezernyi sé vásárlása könnyed semmiség legyen. Így aki nem tud fizetni, az nagyobb eséllyel inkább elbucsúzik a játéktól és az is, aki megelégeli azt, hogy még erre is kell sé.
    Még egy dolog, ami nem a játékosoknak nem kedvez.

szerk:
    * később olvastam el pontosabban/mégegyszer, nem 10től, hanem 9től lesz várható a frissítés. De attól még tarthat 2ig. :D
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^

The post was edited 1 time, last by Üvegszilánk ().

• Amiran wrote:

a Béta végén a deffek a mostani állapotban voltak
    Legjobb tudomásom szerint nem :) , de majd holnap kiderül.

Üvegszilánk wrote:

Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek rá, amikor oktober 23a van, hiszen akkor ......
    Erre meg a játékosok képükbe kapnak egy frissítést, ami tart mondjuk 10-től délután 2ig.
    A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt.
    Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap.
    Érdekes, hogy még le se ment a friss, azt se tudjátok meddig fog tartani, de már morogtok :)
    Ha hozzánk az ünnepet megtisztelve nem kerülne be holnap, akkor meg az lenne a baj, hogy nem indul az event, és mi miért nem vagyunk ugyanolyanok....
    Szval sztem hagyjuk már ezt, hogy ünnep, meg otthon vagyunk.... Ha suli lenne, vagy munka, akkor meg az lenne a bajotok :)

• Dreamy utolsó elötti nap este teszteltem le mert ismerős szólt hogy változtattak rajta az elejéhez képest. Szokásos teszt forma, Conti vs Béta, és semmilyen változást nem éreztem. De ha a Béta elején lévő verzió jön ide akkor részemről viszlát. Ha a 120-as karim 40 villámmal alig állt b2 végén akkor a kisebb karijaim esélytelenek.
  • Nuttika wrote:

Eddig is egyértelmű volt, hogy pocsék üzletpolitikája van a GF-nek, de a bevételek csökkenéséből még mindig nem vették le, hogy nem jó irányba haladnak?
    Mivel ellensúlyozták a jócskán felturbózott tárgypiac eventekkel kötve hiszem, hogy csökkenne a bevételük. Lásd: 30 napos helyett 2 hetes jelmezek amik közül sokszor megveszed az egyik eventen az egyiket majd egy hétre rá megint kapható másik fajta szintén 2 hetes amikor el kell gondolkoznod, hogy vagy a másik maradék egy hetes megy kukába vagy megkockáztatod, hogy nem veszel újat aztán jelmez nélkül maradsz. Tehát mit teszel? Hetente veszel egy kéthetes jelmezt. Azonnal lejáró fegyverkinézet utalványról nem beszélve de sorolhatnám.

dreamy wrote:

Nuttika wrote:

a defek rontása ellen is...
    A béta vége felé ezen módosítottak.
    Egyes nemzeteknél ma már kiderül, nálunk meg holnap, hogy melyik verzió kerül be.

Nuttika wrote:

Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak, szépen sunyiban, titokban le fogják tolni a torkunkon a defek módosítását. Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok. Ugyan az a felszerelés, de kedd este még kevesebbet ütött rád a mob, mint szerdán...
    Erre meg azt mondom, ha figyelmesen olvastátok a hírt már ott az lett megfogalmazva, hogy fokozatosan készülnek bevezetni tehát igen, hétről hétre fogjuk tapasztalni a gyengülésünket és ez nem titokban történik hisz előre be lett jelentve
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • Sphiro wrote:

Nuttika wrote:

Mivel ellensúlyozták a jócskán felturbózott tárgypiac eventekkel kötve hiszem, hogy csökkenne a bevételük. Lásd: 30 napos helyett 2 hetes jelmezek amik közül sokszor megveszed az egyik eventen az egyiket majd egy hétre rá megint kapható másik fajta szintén 2 hetes amikor el kell gondolkoznod, hogy vagy a másik maradék egy hetes megy kukába vagy megkockáztatod, hogy nem veszel újat aztán jelmez nélkül maradsz. Tehát mit teszel? Hetente veszel egy kéthetes jelmezt. Azonnal lejáró fegyverkinézet utalványról nem beszélve de sorolhatnám.

Pedig biztos, hogy csökkent a bevételük. Nem egy sés játékos hagyta abba, akiről tudok, akiről tudnak a játékosok és utánpótlás nem nagyon jön helyette.* Gondolom ez nem csak magyar szinten mozog így. De ott van pl. a SÉ uti, ami ugyan még most is van a piacokon, de a nevetségesen megindokolt áremelés előtt azért sokkal többet lehetett kapni.
    A jelmezekért sokan hisztiztek, mert hol volt, hol nem. Ez igaz volt nemzetközi szinten, hát most erre találták ki, hogy gyakrabban van - sokszor nevetséges áron - de kiszámíthatatlan, hogy mikor. Pontosan azért, hogy beugrasson és vegyél, hiszen nem tudod, hogy mikor lesz, ahogy te is kifejtetted ezt. Ez egy pofátlan taktika azokkal szemben, akik tervezetten, keveset költöttek. Ezek a dolgok pont azt mutatják, hogy kétségbeesetten rúg-kapálóznak, hogy hozzák a szintet. Náluk van egy havi és egy éves bevétel terv és marhára tojnak rá, hogy ezt a játékosok örömmel költik-e el, vagy kihúzzák belőlük.
    Illetve biztos, hogy nem véletlen, hogy a Halládás horgász-event nagyon, nagyon régen nem volt már.

Sphiro wrote:

Nuttika wrote:

Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak, szépen sunyiban, titokban le fogják tolni a torkunkon a defek módosítását. Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok. Ugyan az a felszerelés, de kedd este még kevesebbet ütött rád a mob, mint szerdán...
    Erre meg azt mondom, ha figyelmesen olvastátok a hírt már ott az lett megfogalmazva, hogy fokozatosan készülnek bevezetni tehát igen, hétről hétre fogjuk tapasztalni a gyengülésünket és ez nem titokban történik hisz előre be lett jelentve

Ezzel viszont pont Dreamy optimizmusát cáfolod és az én pesszimista hozzáállásomat támasztod alá: vagyis hogy pont tesznek a játékosok tiltakozására és erőszakkal akkor is letolják a torkunkon azt, amit kitaláltak. Vagyis azt, hogy mindenképpen kelljen az új alkímia, amit majd item shop-ból lehet csak fenntartani. Fokozatosan elgyengítenek, majd hopp, nézzétek, itt a misztikus alkímia, ezzel majd minden rendben lesz. Igaz, hogy nem lesz elég cor draconis, hogy fenntartsátok, de semmi gond, item shop-ból minden megoldható.
    Nos ez megint csak azt támasztaná alá, hogy csökkent a bevételük és költésre akarják kényszeríteni a játékosokat.

De elég az utóbbi időszakból pl. a Hydra-runt elővenni. Viszonylag sokan mentek egy teljesen új szerverre, hogy megcsinálják a runt és ezzel elhozzák a régi szerverekre is. Ha a GF akkor nem a bevételt tartja szem előtt, ugyan úgy betehette volna a régi szerókra, mint tavaly a Zodiákust, vagy előtte a Meley-runt. De nem, ő az újhoz kötötte, mert így új cuccok kellettek, új optolások - ami ugye a játékosok iránti szeretetből nem automatikusan 100% siker, ha már fizetsz érte, hanem szerencsejáték - forgatás, rengeteg mellék cucc, hogy szinteljenek, skillt olvassanak és stb. És így se sikerült nekik, pedig biztos, hogy még itt, a kis szerény magyar viszonyok mellett innét is ment 1-2 lakás ára. Kínkeservesen végül meghozták azt a döntést, hogy nesze nektek, akkor mehet fel a régi szerverre. A német, török stb. viszonyt nem ismerem, de idehaza nem hallom azt, hogy tömegesen Hydra-runoznának. Biztos mennek, de nem annyian, mint amennyit várt a GF. Tehát nem is költenek annyit érte, mint amennyit vártak.

De pl. ott van a két évvel ezelőtti szörnykártya. Anno még a 100+-osok is map1-en cikáztak kis bossokat ölve, 100-asokkal kergetőztem, hogy a főorkot ne csapják le előttem. Tudsz olyat, aki manapság még csinálja? Pedig a piacon van hozzá SÉ-s cucc.... És ez is csak azért, mert egy értelmetlen, több hónapos-éves munka után eredményt hozó bevételgeneráló.

dreamy wrote:

Üvegszilánk wrote:

Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek rá, amikor oktober 23a van, hiszen akkor ......
    Erre meg a játékosok képükbe kapnak egy frissítést, ami tart mondjuk 10-től délután 2ig.
    A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt.Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap.
    Érdekes, hogy még le se ment a friss, azt se tudjátok meddig fog tartani, de már morogtok :)
    Ha hozzánk az ünnepet megtisztelve nem kerülne be holnap, akkor meg az lenne a baj, hogy nem indul az event, és mi miért nem vagyunk ugyanolyanok....
    Szval sztem hagyjuk már ezt, hogy ünnep, meg otthon vagyunk.... Ha suli lenne, vagy munka, akkor meg az lenne a bajotok :)

Igen Dreamy, én pl. szóvá teszem. A hírben is szerepelt, hogy a frissítést két napra szedték külön. Tudták, hogy nálunk ünnepi event lesz, hiszen már hetekkel ezelőtt kiadták az infót. Tegnap ellenben nem volt eventünk. Véletlenül nem tehették volna meg, hogy az ünnepre tekintettel mi a korábbi napon kapjuk a frissítést? És most megy az eventünk, csak éppen offline a szerverünk, kárpótlás pedig szokás szerint nem lesz, nem tolják tovább.
    És sajna tudjuk, van sejtésünk meddig tarthat. Nem ez az első verzióváltás, amit kaptunk. A másik, a resik szerda délelőtt szoktak lenni, vagyis van suli és munka. Nyáron is szerdán vannak, amikor nincs suli, még is túl élik a userek. Tehát mondjuk úgy, hogy a GF pont megint tett magasról a játékosokra.

*
    Display Spoiler
    És én más GF játékban is játszottam. Én közepes szinten voltam free játékos bitefight-on, a klánom taktikájának köszönhetően szintben igencsak ütős. De maga a klán nem véletlen volt top3-as: tele voltunk PK-ossal (ottani SÉ), akik nem sajnáltak költeni a játékra. És szinte mind abbahagyták pár éve....)