18.4 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pet életút szép dolog csak amíg nem tudjuk hogy ez mit is fog takarni addig semmit nem ér, a saját pénzünkből pedig nem fogunk kisérletezni.
    Az elementáris ellenállások működése újradolgozásra került. Bétán az utolsó héten a deffek ugyanolyanok voltak mint most, teszteltük több karival is. Most akkor mégis változtatnak rajta?
    Az egyik új petkönyv adni fog tp szívást, ez azért érdekes mert jelenleg is van egy petkönyv ami elvileg add tp szívást?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Pet életút szép dolog csak amíg nem tudjuk hogy ez mit is fog takarni addig semmit nem ér
    Az a piros tárgy volt. Az megmutatta, hogy milyen a peted a 8 féle típusból. (ha jól emlékszek)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Hát, béta fórumon elemezték a 8 féle típust. Ott elég sokat foglalkoztak ezzel.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Vagyis aki nem perfekt idegen nyelvekből azok a saját pénzükből jöjjenek rá hogy ez mit is takar? Szerintem azért illene lefordítani. A tp szívásos dologra pedig még mindig keresem a választ mert érdekes nagyon.
  • A pet értékek változtatását próbáltam bétán, de olyan durván elrontotta a petemet, hogy nem is tudtam hasonló értékre hozni mint amilyen volt. Pedig nem kevés forgatást tettem bele. Megvárom azért élesben mik lesznek a tapasztalatok addig biztosan nem csinálok semmit
  • Az lenne a kérdésem, hogy ezzel az infóval mit kezdjünk ? mármint a bétával semmi + infó nem jött

Az event meg pl mikor jön ?
    a 30 exp-s kutya meddig lesz megvehető (vagy lehet-e szerezni gondolom nem olyan kegyesek) átadható-e vagy ha sé-s akkor hány napos lesz ? ilyen instabuy lesz vagy dobozos ?

ezektől bennem nem világosodott meg semmi csak még több kérdésem lett
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Amiran wrote:

Vagyis aki nem perfekt idegen nyelvekből azok a saját pénzükből jöjjenek rá hogy ez mit is takar?
    Szia! Én úgy gondolom, hogy ez megint csak a kákán is csomót keresés. Nem hiszem , hogy ebből a magyar csapatból bárkinek is feladata lenne az, hogy a béta tesztet fordítgassa. (nem védem őket, csak egyszerűen sztem semmi közük hozzá)
    Szerintem nagyon sokan vagyunk olyanok, akik nem elvárják, hogy valaki lefordítson nekik valamit, hanem mégha nem is tudunk perfekt nyelveket, megpróbálunk tájékozódni.
    Bevallom én is ezt tettem, béta fórumot "gugliztam", mert a nem tökéletes nyelvtudáshoz néha kellet, vagy a barátaim segítségét kértem, akik pl esetleg németül tudnak perfektül.
    Másrészt azért volt a teszt, hogy kipróbáld a dolgokat.

AkiNemVak wrote:

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel az infóval mit kezdjünk ? mármint a bétával semmi + infó nem jött

Az event meg pl mikor jön ?
    a 30 exp-s kutya meddig lesz megvehető (vagy lehet-e szerezni gondolom nem olyan kegyesek) átadható-e vagy ha sé-s akkor hány napos lesz ? ilyen instabuy lesz vagy dobozos ?
    De most komolyan...Szerintem te semmit.
    Minden évben, sőt a nagyobb verziókkor mindig van beharangozó. Nagyon jól lehet tudni, hogy október 20 után halloween event jön. Az idejét még nem írták ki, és? Majd biztos pár nap és kinn lesz az is.
    Mindennek eljön az ideje.

Én nagyon várom a petrendszerhez kapcsolódó részt, mert bizony van pár igen rossz állatom, ami talán jobb lehet majd. Remélem nem lesz túl drága móka.

Yutnori is talán érdekesebb lesz, és egy kicsit visszajön talán a "bambi feeling", a yutnori tábla beváltásával, és a többi akár igen értékes nyereménnyel, ami eddig nem volt ebben a játékban.
  • Igazad van csomót keresek a kákán, de ha te a saját pénzedből szeretnéd tesztelgetni a dolgokat lelked rajta. Az hogy szeretném MAGYARUL tudni hogy milyen újítások lesznek egy olyan játékban amit azért kezdtem el mert MAGYAR nyelvű azért pedig én kérek elnézést.

A yutnorinak viszont örülök nekem messze az eddigi egyik legjobb eventem volt. Élveztem és aranyos kis játéknak tűnt. A hátast pedig max a dizájnért fogják sokan megvenni hiszen a 15-20 szörny elleni azért sokat számít sok kasztnak.
  • Amiran wrote:

de ha te a saját pénzedből szeretnéd tesztelgetni a dolgokat lelked rajta.
    Én ugyan nem , én teszteltem bétán. És utána néztem a dolgoknak, ami érdekelt.

Amiran wrote:

Az hogy szeretném MAGYARUL tudni hogy milyen újítások lesznek egy olyan játékban amit azért kezdtem el mert MAGYAR nyelvű azért pedig én kérek elnézést.
    2 hozzászólást is írt a Coma magyarul. Hogy mi várható.

Azt pedig a 10 év alatt sose volt, hogy előre mindent lépésről lépésre megosszon bárkivel is a gf. (maradjunk pl a peteknél, gondolj csak vissza akkor mi volt, mikor betették azokat...)
    Sajnos ebben a játékban a tapasztald meg vonal él, de sztem ezzel te tisztában vagy. (mondjuk erre lehetőséged volt). Ez a téma meg pont azért lesz, hogy magyarul megvitassuk , vagy ezért volt a másik is, de ahogy látom azt a mod bezárta.

Más:
    Angol fórumon pl még azt találtam, hogy a szili kérdés úgy maradt. Pedig reménykedtem, hogy nem kell majd minden karival kiütni....
    Mondjuk ez sztem gáz.

Szerk:

AkiNemVak wrote:

ezzel a két mondatoddal így le is írtad magad gratulálok
    Mondd már el, ugyan miért is? :D
  • Csizkov wrote:

Csak én nem találom a sárkánykő szilánkos részt a leírásban? Máshol írják, hogy 5 db lett...
    Jelenleg nem nyúlnak hozzá, azért nem találod, azaz minden marad a régiben az alkikkal kapcsolatban.
    Nem volt időm tesztelni bétán. Céh társaim elmondták a lényeget szerintem. Pet forgatás maximum kíváncsiságból fogom kipróbálni, mert szerencsére megvannak már a jó petjeim. Esetleg ha valami csoda folytán sikerülne hydrás petet szerezni ott érdekes lehetne.
    A Yutnori szerintem pont az a játék amihez aztán a játékosnak semmi köze. Maximálisan szerencse faktor. tök mindegy mit csinálsz ha gép épp nem akarja hogy nyerj akkor nem is fogsz. Egyébként az ismétlődő eventekről az a véleményem , hogy évről évre rosszabbak. Nos ez nekem már tavaly se potyogott nagyon, azt hiszem 1 hét alatt jött össze egy tábla. Vásárolni nem fogok SÉ-ért, ha még denevér szerű pet sem lesz akkor idén is kb 1 táblával kattogok és kész.
  • Sziasztok, sajnos hozzányúlnak , ez a rész kimaradt a magyar fordításból, 3-ról 5-re emelik a napi cor számot és a szilik nem kereskedhetők, rakizhatók és droppolhatók. Minden karira külön kell kiütni majd.

Dragon Shards

• raised daily limit from 3 to 5 per character
    • shards not tradable, droppable or storable
  • Sperber wrote:

Sziasztok, sajnos hozzányúlnak , ez a rész kimaradt a magyar fordításból, 3-ról 5-re emelik a napi cor számot és a szilik nem kereskedhetők, rakizhatók és droppolhatók. Minden karira külön kell kiütni majd.

Dragon Shards

• raised daily limit from 3 to 5 per character
    • shards not tradable, droppable or storable

Na ez akkor valahol nem kerek, mert mitikus alkímiák mégsem lesznek . Akkor nem értem miért is kell elrontani azt hogy valamiből tudjanak bevételt csinálni a kezdők is, illetve akik nem fullos farm karikkal rendelkeznek. Így ebben a verzióban akkor megint csak a játékos szám fog csökkenni. Konkrétan arról volt szó a tesztek alapján, hogy ehez a részhez jelenleg nem nyúlnak. Tudom nem teszteltem, de azért nem maradtam információk nélkül.
  • AkiNemVak wrote:

Szeder wrote:

de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó :D

Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF játékokkal , persze az is lehet rengeteg felesleges kidobandó pénzed van amivel csakis a GF épülését kívánod szolgálni :) Nos ez mind szíved joga és senkinek semmi köze hozzá.
    Nekem tökéletesen megfelelnek a petjeim :) Az én karakterem pet és alkímia nélkül se volt használhatatlan akkor sem amikor csak bent voltak az elementár bónuszok, de közel sem úgy működtek ahogy most akár a csökkentett is működni fog.
    Na de nem is ez a lényeg. Most már kifejezetten érdekel, hogy most akkor hozzányúlnak az alkímia rendszerhez vagy sem ?
    Nagyon nem találom fernek , ha elveszik az átadhatóságát és ugyanakkor semmi pluszt nem adnak vele.
  • Szeder wrote:

Na de nem is ez a lényeg. Most már kifejezetten érdekel, hogy most akkor hozzányúlnak az alkímia rendszerhez vagy sem ?
    Nagyon nem találom fernek , ha elveszik az átadhatóságát és ugyanakkor semmi pluszt nem adnak vele.
    Ott a beidézett rész más országok fórumán benne van nálunk ezt se sikerült rendesen lefordítani... Gondolom a mitikus alki is be fog kerülni csak várnak kicsit mert nagy volt a felháborodás aztán szép csendbe ledugják a torkunkon

Peteket állítólag érdemes lesz forgatni mert 20-30% tpk is kijöttek teszten aztán a valóság mi lesz majd kiderül