18.4 Béta teszt kibeszélője

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Csizkov wrote:

Nem tudom Te hogy vagy vele én soha nem vettem alkimiát így az ára nem érdekel. Most hibátlan alkijaim vannak amit misztikusból ugyanúgy el fogok érni ha egyáltalán berakják ami most már kétséges.
    Ezzel az az egyetlen probléma, hogy nem csak Te vagy itt. :) Rajtad kívül van még többezer játékos, akik közül biztosan van jó pár aki vett/venni fog alkímiát, vagy csak szimplán érdekli a piac sorsa. Nem értem hogy lehetsz ennyire önző. :)

Ahogy beszélgettem más játékosokkal a teszt szerveren és olvasgattam a fórumokat, nem sok olyannal találkoztam aki bármilyen formában szeretné a mítikus alkímiákat.
    Most ugyan kiírták a béta fórumra, hogy egyelőre nem kerül be, mert átdolgozzák... De felesleges, mert semmilyen formában sincs szükség rá. Ez megint csak pénzkidobás és időpocsékolás, amibe megint belebukik a GF+Webzen kombó. :thumbdown:
    Sokkal szívesebben látnék új (nem kazamata) mapot nagy szintűeknek (110-120).
    Illetve új kazamatákat kisebb szintűeknek, amikhez nem kell 8 főből álló csillagharcos csoport és meg is éri bemenni. Ha újat nem is, akkor legalább Azrael adjon komolyabb jutalmakat.

Az elemi defekhez nem tudom miért kellett hozzányúlni, jók voltak azok úgy ahogy voltak. Ha az volt a gond hogy néhányan elértek 100%+ elemi védelmet, akkor szimplán korlátozzák le, hogy x% legyen a max mint pl a mozgási sebességnél. De az hogy gyengítik nem megoldás, mert így gyakorlatilag fals információt mutat a játék, mivel ha valakinek pl 50% villám ellenállása van, az közel sem csökkenti 50%-al a villámos szörnyektől elszenvedett sebzést. :pillepalle: