18.4 Béta teszt kibeszélője

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nuttika wrote:

Nekem tetszik a külföldi tiltakozás, ha netán itthon is szervezne valaki, benne vagyok. Bár nem vagyok benne biztos, hogy ez a GF-et meghatja.
    Valóban jó ötlet. :) Szervezés ami lehet probléma lenne. Bár nem igazán hallgat a játékosok szavára a GF mint eddig tapasztaltuk.. Talán néhány eset volt.

A napi 5 szili pedig még alki feltöltődésre is kevés... Nemhogy húzás. Hogy misztikus mattod/tiszta sor alkid legyen pedig 1 teljes leltárnyi antik kell.. Jelen árak nellett is sok az antik ára, pedig a szili kereskedheto... Vagy legyen korlátlan legyen a szilánkn ütése, de úgy is rengeteg órát vesz igénybe.

A mobok a kiváló alki soros karaktert is kifektetik ami eddig nem is érezte a sebzést. Ezt szerintem kicsit túltolták... Pdig ha belegondolunk mennyi SÉ és idő ment el arra a kiváló alkimia sorra, valahogy nem reális.
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Üdv
    én nagyon maradi vagyok a patchek terén és a 99ről 105 határral érkező vért/fegyó 90mapokon kívül taán a tegez és a skin rendszeren kívül mást így túlzásnak érzek ...

de ez a mostani hogy kilehet kapcsolni a boltokat ingyen és a pántokat mát lehet rakni másik pántra (ami vagy töri az első pátot amiből kikerül vagy nem ingyenes az én elméletemben) erről ha megosztanám a véleményem itt a fórumon nem lenne elég az a 10 napos kitiltás ...

Az alkímiák bővítése a rossz kiválók miatt esedékes volt valamilyen formában az tény , de hogy miért ilyenben azt kérdéses.
    Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb ez igy is van időtlen idők óta ... mondhatjuk hogy magyaron nincs 10/1 embernek se kiváló köre , de nem csak a magyar szerver létezik és hát aki 7sé ért vesz 1-1 nyerset annak is biztos örömet csal az arcára 1-1 olyan kiváló amiben semmi + opt nincs , ja nem ...

Az előttem szólókkal mélységesen egyet értek a szili kerizhetetlenség rossz ... bár én -1 karinak se ütöm ki nem ötnek se többször ötnek szóval nem érint sőt az hogy nem 3 hanem 5 jöhet karinkét még tetszik is.
    Lényegében itt a nagy playerek gyors legendás alkikhoz jutása volt a cél, de könyörgöm pistike2005 aki 37es és map2 tud csak játszani és teljesen boldog hogy a 20 kiütött szilijét 150k ért eladja és vesz egy tekit amivel Vörösvas penge +6osát 21 ákval +3 mobkővel és egy szilánkal vissza töri +5re, majd ott bele rak egy +3 krit követ és nyugtával dícséri a napot...

velük mi lesz ? mert szerintem rengeteg kis player aki most kezdte a játékot a szilánk eladásából "élt"

így 2018ban a ******* teret hódít és az fps játékok se mennek ki a divatból. nem gondol a gf arra hogy valami játékos barát dolgot is lépjen vagy szimplán hagyják meg azt ami működik ? :O

az elementális erők gyengítése indokolatlan szerintem ... mivel aki össze szedte had élvezhesse ezeket a hatásokat és akinek hiányzott a 30 a jelmezekből illetve 1-1 cucába nem volt meg a max ugyanúgy kapta a sebzést .... nem kéne a gfnek 365 napig jelmezt biztosítania és nem lennének immortál autós karakterek mindenhol (nyilván a pénz az úr és ez eszük ágába sincs)
    Illetve amit láttam többször, hogy nem gond ha nem tudnak majd autózni ??? ****??? :O ha egy mob 1500at üt "az autósra" és sok ilyen mob van akkor a kari halkan megjegyzem akkor is megfog halni ha ha te potizol a gép előtt és te ütögeted őket

Nyilván a gf nem most először nyom le ilyent a playerek torkán és nem is utoljára , mivel német török arab és egyéb szervereken nem látszik meg ha teszem azt patchenként 100-200an abba is hagyják de nyilván nekünk akiknek ennyi az össz létszámunk elég nagy érvágás akár 1-2 játékos is.

Figyelmeztetve.
    Yareniel
    90 menta P áth P heves P dübi G4 test M7 kardütés :thumbsup:

youtube.com/watch?v=RSxP7DU1KOI

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• AkiNemVak wrote:

Üdv
    én nagyon maradi vagyok a patchek terén és a 99ről 105 határral érkező vért/fegyó 90mapokon kívül taán a tegez és a skin rendszeren kívül mást így túlzásnak érzek ...

de ez a mostani hogy kilehet kapcsolni a boltokat ingyen és a pántokat mát lehet rakni másik pántra (ami vagy töri az első pátot amiből kikerül vagy nem ingyenes az én elméletemben) erről ha megosztanám a véleményem itt a fórumon nem lenne elég az a 10 napos kitiltás ...

Az alkímiák bővítése a rossz kiválók miatt esedékes volt valamilyen formában az tény , de hogy miért ilyenben azt kérdéses.
    Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb ez igy is van időtlen idők óta ... mondhatjuk hogy magyaron nincs 10/1 embernek se kiváló köre , de nem csak a magyar szerver létezik és hát aki 7sé ért vesz 1-1 nyerset annak is biztos örömet csal az arcára 1-1 olyan kiváló amiben semmi + opt nincs , ja nem ...

Az előttem szólókkal mélységesen egyet értek a szili kerizhetetlenség rossz ... bár én -1 karinak se ütöm ki nem ötnek se többször ötnek szóval nem érint sőt az hogy nem 3 hanem 5 jöhet karinkét még tetszik is.
    Lényegében itt a nagy playerek gyors legendás alkikhoz jutása volt a cél, de könyörgöm pistike2005 aki 37es és map2 tud csak játszani és teljesen boldog hogy a 20 kiütött szilijét 150k ért eladja és vesz egy tekit amivel Vörösvas penge +6osát 21 ákval +3 mobkővel és egy szilánkal vissza töri +5re, majd ott bele rak egy +3 krit követ és nyugtával dícséri a napot...

velük mi lesz ?

Semmi nem lesz velük itt csak az számít aki tölti a sét többi levan *******, ezért is játszok évek óta privát szervereken mert ott még van játékélmény

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• MxCool wrote:

Nem tűnt fel senkinek
    bizonyára feltűnt, hogy kellene ott valaminek lennie :) béta fórumán nézted? Jelezték?
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Eddig még nem, de most megtettem, és mindössze 10 napja dolgoznak rajta, de lehet, hogy azt a 0 Yangos hibára írták ki. A márványhoz a fejlesztők kellenek és nem a szervert üzemeltetők, mint ahogy a tárgyak átárazáshoz, már ha az hibamegoldásnak nevezhető. Válaszolva a kérdésedre, nem, legalábbis nem találtam se angol, se német jelentést a márványról, hisz játékos honnan tudná, hogy az ott a márvány? ;)

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • sztem azt max a gf tudja h mit rejt az üres négyzet :D
    De nyugodtan jelezd a béta fórumon, biztos örülnek majd neki :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!

- Én ugyan nem vettem részt a béta szerveren, viszont a videók,vélemények szerint kialakult a véleményem nekem is:
    A mítikus alkímia...na ez szinte az amit a leginkább elleneznék.
    Rengetek játékos alkímia nélkül próbálna érvényesülni, a legtöbb erős játékosnak is még Legendás matt alkímiája van és örül hogy azokat meg birta venni becsülettel.
    Na ugye arról nemis beszélve, hogy mint ti is tudjátok a Legendás kiváló alkímia piacon nem található mivel 200won környékét is eléri ami 1 karakternél nem férhet el igy boltba se rakható ki... Persze ezért minden 99won+ alkímiát fb csoportokban árulnak leginkább forintba ami szerintem elnyomja a kisebb játékosokat sőt tönkreteszi a piacot is.
    Azt képzeljük el mi is történne ha bekerülne a mítikus alkímia... nemcsak a játékosok akik kiizzadták az értékeiket, alkijaikat... de még a SÉ-s játékosok is kissé hátrányba kerülnének.
    Az lenne erős aki több forintot öl a játékba természetesen mindezt fb-n keresztül szabályt sértve.

Szerintem a Legendás kiváló alkímia is elég erőt ad nem kell ide még több erő főleg ha a GF nem szeretné hogy 1 skilltől mindenki kifeküdjön.

- A másik dolog amin nagyokat pislogtam...:
    Az elementális erők gyengítése...nos én személy szerint 95ös mapon 85 széldeffel alkímia nélkül nem igazán tudok érvényesülni.
    Hova kellene még gyengíteni az elementális erőket ???

A többivel még igazán nincs is annyira bajom, de ezen a kettőn kiakadtam....
    :saint: :P Ha tudná az ember, hogy elesik, leülne. :P :saint:
  • Aphrodite wrote:

Azt képzeljük el mi is történne ha bekerülne a mítikus alkímia... nemcsak a játékosok akik kiizzadták az értékeiket, alkijaikat... de még a SÉ-s játékosok is kissé hátrányba kerülnének.
    Az történne, hogy végre mindenki számára elérhető lenne egy normális alkisor ami annyit ad mint most a ragyogó-kiváló legendás. Persze ehhez az is kell, hogy a szilánkhoz jutáson még finomítsanak.

Aphrodite wrote:

Az elementális erők gyengítése...nos én személy szerint 95ös mapon 85 széldeffel alkímia nélkül nem igazán tudok érvényesülni.
    Hova kellene még gyengíteni az elementális erőket ???
    Az se normális, hogy valaki felrak 85 széldefet és sebzést se kap.
  • Na most akkor induljunk ki abból amit Csizkov ír. Nem reális hogy 85 szél deffel 0 a sebzés, akkor kérdem én mi lenne a reális? Mennyi deff kelljen arra a mappra ahol a béta állása szerint 0 deffel amúgy nem maradsz talpon, és akkor megkérdezném hogy a kezdő kiskari akinek ugye már a szilis bevétele sem lesz, honnan szerezzen mondjuk alsó hangon 50 feletti villámot mire 75 lesz? Jelen állás szerint bementem Bétán a 120-as wp surámmal barlang végébe, kipróbáltam itt és ott. Nem sokat nőtt a sebzés a karimra csak 10x annyit kapott pont bétán mint amit Contin. Ha abból indulok ki hogy egyébként a 120-as karim 0 deffel is jól bírná barlangot mivel már messze vagyok szintben, de Bétán már potiznom kellet akkor mi is realitás? Természetesen nem arra megy ki a dolog hogy a kis kezdő ne kifarmolja majd az új alkik hozzávalóit hanem megvegye forintért, az új 15 deff + 20 ördögös karost ne megvegye yangért, mert úgy sem lesz annyi yangja hanem forgassa ki természetesen ezt is jó magyar forintért akkor nem is olyan rossz maga az üzlet.

Az új alkik ahogy írta Csizkov arra lesznek jók hogy végre az is érezhesse magát királynak aki semmit nem tett érte? Igazából miért? Miért jár neki ugyanaz mint annak aki kemény órákat, hónapokat, forintot, yangot, wont beleáldozva tette azzá a karakterét ami?

Felraktam egy teljesen ugyanolyan sort Bétán amim most van Contin, annyi különbséggel hogy mindenből egy szintel kisebbet. Nem tudom hogyan számolnak a fejlesztők, de érdekes hogy ami nekem kőre 7,5k alap a régi alkikkal az ugyanolyan feltételek mellet 9,5k alap az új alkival? Mi a célja a fejlesztőknek? Akiknek lemegy Thrym például szolóba azok még gyorsabban daráljanak?

Petek. Egy nagyon jó újítás lenne, ha ennek megint nem a lehúzás lenne az alapötlete. Annak aki milliárdokat költött arra hogy meglegyenek a megfelelő kisállatok azzoknak most jön egy középső ujjacska és így jártál?

Azt egyébként pedig senki ne gondolja, hogy ezzel azoknak lesz jó alkija akiknek eddig nem volt rá lehetősége. A játékban a legtöbb alkit pont azok adják el akiknek nincs is alkímiájuk, és pont ugyanazzok fogják megcsinálni az újat akiknek most is van. Érdekes irányba halad a játék.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Csizkov wrote:

Az történne, hogy végre mindenki számára elérhető lenne egy normális alkisor ami annyit ad mint most a ragyogó-kiváló legendás. Persze ehhez az is kell, hogy a szilánkhoz jutáson még finomítsanak.
    A játékosok túlnyomó többsége nem tudott legendás kiváló alkímiához jutni, természetesen az ára és a rettenetes fejlesztési esélyek miatt.
    Cseppet sem lenne jobb ha bekerülne a mítikus osztály, csak rosszabbodna a helyzet.
    Tévedsz, ha azt hiszed, hogy a mítikus alkímiával könnyedén elérheti bárki a ragyogó/kiváló legendás alkímiák által nyújtott értékeket.
    Nézzünk pár példát:

• Egy ragyogó legendás +5-ös gyémánt 14% készségkárt ad. Ezt az értéket mítikusnál a ragyogó +3-mas lépi túl, ami 15% készségkárt ad. A +2-es 13%-ot ad.
    • Egy kiváló legendás +6-os gyémánt 18% készségkárt ad. Ezt az értéket mítikusnál a ragyogó +5-ös éri el, ami szintén 18% készségkárt ad.

Nagyon valószínű, hogy az összes többi alkímia értékei is ehhez arányosan változnak.

• Egy tiszta legendás +4-es gyémánt 9% készségkárt ad. Ezt az értéket mítikusnál a matt +4-es éri el, ami szintén 9%-ot ad.

A mítikus alkímiák nyilvánvalóan drágábbak lesznek mint a legendásak, tehát... Aki eddig nem engedhetett meg magának matt legendás alkímiánál jobbat, az a mítikust sem fogja. A fenti példán láthatod, hogy a tiszta legendás és a matt mítikus alkímiák értékei gyakorlatilag megegyeznek. És igazából mindkettő eléréséhez 2db matt legendás alkímia kell, vagyis ugyanannyit kell költened. Az viszont már tőled függ, hogy az osztályt próbálod fejleszteni vagy a tisztaságot.
    Sőt, a mítikus ára valószínűleg magasabb lesz, már csak a bennük lévő elementáris erők miatt is (amiket ugye eddig csak a talizmánok adtak +1-es szinttől).

Száz szónak is egy a vége.. Nem szeretném, hogy az új alkímia osztály bekerüljön. Egyrészt mert felesleges (magyar szerveren sok játékosnak nincs alkímiája, akinek meg van a legtöbbnek matt). Másrészt pedig túl nagy bónuszokat adnak. Bőven elég az ami eddig is volt, nem kell fokozni.

Csizkov wrote:

Az se normális, hogy valaki felrak 85 széldefet és sebzést se kap.

Kérlek értelmezd amit írtam...
    85 Széldeffel NEM tudok érvényesülni, szóval még 85 széldef és édes kevés ahhoz hogy ne sebezzenek.
    Persze lehet, hogy egy TP SZÍVÁSOS wp surának sokkal könnyebb vagy egy harcosnak, viszont egy Sámánnak, Gyógy sámánnak! nagyon is nehéz még ennyi deffel is.
    De ezzel nem vagyok egyedül szerintem.
    :saint: :P Ha tudná az ember, hogy elesik, leülne. :P :saint:

The post was edited 1 time, last by Aphrodite ().

• Aphrodite wrote:

Tévedsz, ha azt hiszed, hogy a mítikus alkímiával könnyedén elérheti bárki a ragyogó/kiváló legendás alkímiák által nyújtott értékeket.
    A tesztek mást mutatnak...

Amiran wrote:

Szóval volt este időm az alkikat átnézni Béta szerón.

Ha ezeket szépen kiszámolgatjuk egy hibátlan rubinnal a misztikusabb fajtából szett bónusszal közel akkora pluszt ki lehet hozni mint a Legendás kiválóval.

Aphrodite wrote:

A mítikus alkímiák nyilvánvalóan drágábbak lesznek mint a legendásak
    Nem tudom Te hogy vagy vele én soha nem vettem alkimiát így az ára nem érdekel. Most hibátlan alkijaim vannak amit misztikusból ugyanúgy el fogok érni ha egyáltalán berakják ami most már kétséges.
  • Olvasgatok,pislogok,kerdezgetem magam,mi a fenet keresek en meg itt? lvl 120: nezzuk csak :1,5 ora 30 szili erdoben, ok megnovelik napi 50 re, az 3 ora ,tegnap hosszabitottam alkit 15 draconis kellett,ahoz hogy jatszani tudjak alki kell, ha mindenki ezentul bejar majd erdobe szilit kiutni,csak sajnalni tudom majd azt aki fejlodne.Nem nekunk kell tesztszerver, hanem a Gf nek,ha erdekelne oket az alki sikeressegi % a, honapok ota ritkaig alig megy fel,3 hete probalkoztam,5 antik rubinbol sikeresen csinaltam 1 antik rubint,4 gyemantbol 1 et, a vegen sikerult 1 matt zafir amiben a 2 alap opt van,napi 5 draconisal nemhogy alkizni nem fogok tudni,orulok ha lesz annyi idom kiutni a meglevo hosszabitasara a sziliket.Mindenbe belepiszkalnak, de kivancsi volnek ezt tesztelte valaki?(marmint a gf )Jatekelmeny lvl 120 on, beszelek itt eventekrol, regi tema, se Holdfeny, se kartya,olyankor mindenki kenytelen a kiskarikat leporolni,miert nincs egy map ahol jatszhatunk? ahol nekunk is lenne drop? Erdoben :kozepes kek poti,melyik 120 as kari hasznal kozepes keket?egy csomo haszontalan dolog amivel megtoltik a foldet tunjon ugy hogy huhh de jo a drop.Nem esik egy mithril, egy dioxid,szurke festek,sorolhatnam, alap fejlesztok,amik kellenek mind nagyszinten,vagy oruljek egy nullas varazslokardnak? Ami a legegetosebb problema az a boltolas reszemrol,miert nem lehet offline boltot betenni?egy npc t ahol vegignezhetem a boltokat legkissebb ar-legnagyobb ar? es egyaltalan van e az amit keresek?fizetnek 5 % a vetelarbol + ba de ne kelljen kek mappot atnyalazni,az uveg is olyan mint egy jo magyar nepmese hol van hol nincs, ha van akkor meg bugos es kiveszik. A meglevo alkim am sem cserelnem le, orulok hogy nem kerul be az ujitas,na majd meglatjuk mi lesz,max feljovok estenkent beszelgetni par barattal a regi szep idokrol :)
    Az ördög a felesége miatt nem alszik. :)