18.3b verzióval keletkezett hibák

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Haha, felnéztem német szerverre ezzel a nyelv újítással kapcsolatban és kapásból két hibába ütköztem:
    1. Kistérképen kattintva a harci övezet gombra azt írja a parancs nem létezik és be sem jön az ablak :'D
    2. Az új küldetésablakon ha megnyitom a bónuszlistát, majd egy küldetést, a küldetést bezárva a bónuszlista nyitva marad, de mintha mégsem lenne nyitva, bezárás gombbal ismételten megnyitja -legalábbis az állapotát-, majd csak azután tudom bezárni, hogy el is tűnjön.
    Ki tudja milyen hibák jönnek még ezzel a frissítéssel, nem néztem fel német fórumra.

Szerk.: De legalább a leltárban már nem csak az első oldalon jelzi pirossal a kereskedésbe/vagy máshova/ rakott tárgyakat.

elérhetővé tettem. dreamy
    áthelyeztem. dreamy

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • az update ota nem tudok lelekkovet olvasni olyan esetben, ha be kell irni a 'tanulni' szot. minden enter gombnyomasra, vagy az ok gomb mouse-al valo lenyomasa bezarja az ablakot, semmi nem tortenik.. valaki meg szembesult ezzel? esetleg at lehet helyezni a hibajelentesek koze, ha valoban hiba es nem csak en felejtettem el egyik naprol a masikra, hogyan kell lelekkovet olvasni :P

áthelyeztem. dreamy
  • 18.3b verzióval keletkezett hibák

Azt,tapasztaltam hogy lélekkővet nem lehet akkor olvasni ha a tanulni szót kell beírni. 92-94es bioszt nem engedi leadni.Harci övezetre azt írja ez a parancs nem található.
    Ezzekkel lehet ne-e valamit csinálni??

Témacímet módosítottam
    Kissbb

The post was edited 1 time, last by Kissbb ().

• kunkitti98 wrote:

Azt,tapasztaltam hogy lélekkővet nem lehet akkor olvasni ha a tanulni szót kell beírni. 92-94es bioszt nem engedi leadni.Harci övezetre azt írja ez a parancs nem található.
    Ezek a hibák már ismertek számunkra, és a javításuk már folyamatban van.

A lélekkő olvasással kapcsolatos problémát meg lehet kerülni, ha
    1. elég rangpontot gyűjtesz ahhoz, hogy sikeres olvasás esetén se váltson a rangod negatívra, mert ilyenkor nem kéri ezt a fajta megerősítést.
    2. a "szabad" PvP módot használva negatív rangúvá változtatod a karaktered és úgy olvasol. Ebben az esetben sem kéri ezt a megerősítést.
    A 92-es Seon-Pyeong kutatása küldetésnél pontosan milyen problémát tapasztalsz? Tudtommal csak a 94-es Seon-Pyeong kutatása2 küldetéssel vannak problémák.