18.3b - Új frissítés: eltörli a nyelvi korlátokat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy wrote:

Igaz, hogy negatívban 2x annyit von, de hamarabb is visszapörgethető felfele (nem pedig több idő, ahogy te írod), a megfelelő tárgyak használatával, akár álldogálással is...

2 slot van ... 42 wpm sd2 be karit húz ... amulett/anti exp gyűrűvel
    ami mellé a vk se tudom felrakni nem hogy szimbólumot meg kesztyűt (50 felett lenne akkor lucyt ....) #prayfortöbbslot

csak egyetlen egyszer nem kell minden egyes hibájuk után csak egyszer vagy minden 20. ilyen ostobaság után
    állna ki a gf venne egy mély lélegzetet és ismerné el hogy hibázott és kárpótolná azokat a játékosokat akik tömik őket... mennyi ember szívesebben játszana és nem hiszem hogy ez bármiben földhöz vágná őket ...
    90 menta P áth P heves P dübi G4 test M7 kardütés :thumbsup:

youtube.com/watch?v=RSxP7DU1KOI
  • AkiNemVak wrote:

dreamy wrote:

Igaz, hogy negatívban 2x annyit von, de hamarabb is visszapörgethető felfele (nem pedig több idő, ahogy te írod), a megfelelő tárgyak használatával, akár álldogálással is...
    ami mellé a vk se tudom felrakni nem hogy szimbólumot meg kesztyűt (50 felett lenne akkor lucyt ....) #prayfortöbbslot

csak egyetlen egyszer nem kell minden egyes hibájuk után csak egyszer vagy minden 20. ilyen ostobaság után
    állna ki a gf venne egy mély lélegzetet és ismerné el hogy hibázott és kárpótolná azokat a játékosokat akik tömik őket... mennyi ember szívesebben játszana és nem hiszem hogy ez bármiben földhöz vágná őket ...
    Szia!
    Hol élsz te,Gf kárpótoljon itt bárki is? Különben is miféle kár érhet? Anyagi kár biztosan nem,mivel ez egy ingyen játék,amit pénzt feltöltesz azt támogatás céljából teszed a GF felé,hogy abból a bevételből ő fejlessze a játékot! Ki van ez találva rendesen,olyan ez mint sok non profit,vagy épp civil szervezet.
    Amúgy meg irónikus amit a tisztelt team javasol megoldásnak, a lélekkő problémára. :pillepalle:
    Egyébként ennyi hibát meg simán el tudok még viselni,(mivel nem játszom és igy nem is lélek kövezek) :D
    Üdv.:fincsi
  • dreamy wrote:

nem... gyorsabban nőnek a rangpontok negatívban, ha használsz szimbit, bölcsit, mint pozitívban

Edit: és hogy biztos megértsd:
    -20k-0-ig hamarabb felütöd a rangod (vagy állod), mint 0-20k-ig ......
    Ez mind szép csak semmi köze a témához. Olvasás közben ki akarja felvinni +20k-ig? Ha valaki megvárja míg átmegy pozitívba és p-re olvas akkor egy szimbólummal és gyűrűvel visszamegy semlegesbe ha negatívba olvas akkor ez kb 8 óra. Még azt se teheti meg, hogy éjszakára bennhagyja a karit mert lejárnak a cuccok.
    Legalább ne próbálnád meg megmagyarázni, hogy "nem pedig több idő"
  • Egyrészt... példa volt.... (ha nem akarod megérteni, nem kell)

Másrészt.... fejezzük már ezt be... olvassátok inkább a lélekköveiteket... érdekes, senki nem írta meg, hogy működik már.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Egyrészt... példa volt.... (ha nem akarod megérteni, nem kell)

Másrészt.... fejezzük már ezt be... olvassátok inkább a lélekköveiteket... érdekes, senki nem írta meg, hogy működik már.

Igazából pont ezekkel a hozzászólásokkal estünk át a ló túlsó oldalára, fejezzék be a játékosok? Nem értem már magát a mondatott sem, hibázott a GF hátráltatott bizonyos játékosokat, sőt a barlangos dologgal akár anyagi kárt is okozhatott nekik. Persze jöhetünk azzal hogy az exp gyűrű működött csak barlangba nem tudtak bemenni a végeredmény ugyanaz. Működik a lélekkő olvasás? Akkor azért illet volna róla egy hírt megjelentetni az illetékeseknek és legalább nem kell mindenért átjárnunk a Német fórumra.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Nem értem már magát a mondatott sem
    Nem baj... amúgy a negatív és pozitív rang körüli mizériára vonatkozott.

Őszintén szeretném tudni, hogy hány játékost érintett a barlangos dolog nálunk, hamár felhoztad.

Persze lehet kettéharapni, kersztbelenyelni, szétcincálni engem, holott azt is megírtam, hogy spec pl ha olyan jött volna a fórumra panaszkodni, aki a biológus küldit már egy hete nem tudja leadni, azzal teljesen egyet értek (hisezn ott nincs lehetőség, hogy mégis leadja valamilyen más módszerrel, mint a lélekkő esetében)...
    A lélekköves dologgal nem... HOLOTT leírtam, 2 karakterem is ebben a cipőben jár.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• dreamy wrote:

Amiran wrote:

Nem értem már magát a mondatott sem
    Nem baj... amúgy a negatív és pozitív rang körüli mizériára vonatkozott.
    Őszintén szeretném tudni, hogy hány játékost érintett a barlangos dolog nálunk, hamár felhoztad.

Persze lehet kettéharapni, kersztbelenyelni, szétcincálni engem, holott azt is megírtam, hogy spec pl ha olyan jött volna a fórumra panaszkodni, aki a biológus küldit már egy hete nem tudja leadni, azzal teljesen egyet értek (hisezn ott nincs lehetőség, hogy mégis leadja valamilyen más módszerrel, mint a lélekkő esetében)...
    A lélekköves dologgal nem... HOLOTT leírtam, 2 karakterem is ebben a cipőben jár.
    Tudod Dreamy ha 1 játékost is érintett a barlangos dolog az már probléma. A biosz küldetéses dolog nem egy embert érintett mert a céhünkben volt nem is 1 aki panaszkodott miatta. A lélekköves dolog szép meg jó, de gondolom ugyanannyi idő volt neked a 3k vagy 5k rangot visszaütni mint mondjuk a 12k rangot?
  • Amiran wrote:

A lélekköves dolog szép meg jó, de gondolom ugyanannyi idő volt neked a 3k vagy 5k rangot visszaütni mint mondjuk a 12k rangot?
    Nem olvastam addig, amég meg nem javították.... ennyi

Amiran wrote:

volt nem is 1 aki panaszkodott miatta.
    A fórumra gondoltam, kulturáltan leírták, hogy hibás, és nem volt miatta ez a mindennapos mizéria, mint a lélekkővel.
    És ismét jelzem, azt meg is értettem volna, ha nap mint nap jöttek volna és írták volna.....

Remélem megérted mit akarok ezzel mondani...

Egyik problémát nem lehetett kiküszöbölni, másikat több módon is... És mégis az miatt ment a cirkusz, amire megoldás volt....

EDIT: és senki nem mondta, hogy nem probléma... de le is írták , hogy ismert hibák, dolgoznak a javításán...(illetve tegnap óta van amit meg is oldottak)

• AkiNemVak wrote:

Tessék itt egy kiállás és kárpótlás.

Amiran wrote:

Tudod Dreamy ha 1 játékost is érintett a barlangos dolog az már probléma. A biosz küldetéses dolog nem egy embert érintett mert a céhünkben volt nem is 1 aki panaszkodott miatta. A lélekköves dolog szép meg jó, de gondolom ugyanannyi idő volt neked a 3k vagy 5k rangot visszaütni mint mondjuk a 12k rangot?
    Természetesen probléma minden hiba ami akár egy játékost is érint. Ezt Dreamy sem vitatta attól, hogy megoldást javasolt a hiba kikerülésére.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Drága Dalvin !

Ha nem ezt

Dalvin wrote:

2018-08-11-én, azaz Szombaton 17:00 órától három óra időtartamra 100% EXP szorzót aktiválunk a szervereinken.
    a 3 órás eventet hoztad volna fel ahol konkrétan aki akkor a céhből fent volt köztük jómagam is jobban fejlődőt a százszázalékos EXP eventi 3 órában mint abban amikor az event tartott akkor még elnézést is kértem volna hogy ezaztán valamire való dolog lett volna.
    Azt már csak ugy alsó hangon mellé téve hogy az ilyen x időre lesz ez vagy az drop az olyan játékosokat akik dolgoznak/családjuk van/nem olvassák a forumot naponta lehet hogy egy fikarcnyit sem kárpótolják főleg nem nyáron amikor nyaralnak is bőven és biztos nem emiatt a 3 órára miatt borítják fel a programjukat.

• Gégéé wrote:

Mod. megjegyzés: Kedves Játékosok, Fórumozók!

Amennyiben azt tapasztaljátok, hogy a hibát javították, kérlek jelezzétek! Ha a téma továbbra is ennyire eltér az eredeti csapásiránytól, akkor zárni fogom. További szép szombatot kívánok! Gégéé

Igazából nem értem miért mi jelezzük ha a hiba ki van javítva? Nem nektek kellene felénk jelezni? Az eredeti csapás irányától sem tévedett el senki hiszen az eredeti frissítésnek nevezett valami generálta a problémákat hiszen mint tudjuk a GF a játékosokat nézi tesztelőnek? Hogy problémát jelentett egyeseknek a lélekkő olvasás azért meg elnézést kérünk, azt hittük hogy a játék lényegébe bele tartozik a kézségek olvasása is, sajnos mint tudjuk nem, vagy csak különböző lehúzós trükkökkel. Igazat adok mostmár annak a böszme nagy farkasnak, nem a GF-el van a gond hanem a Magyar teamel. Köszi a bannt előre is.
  • Nos... egyrészt MI csak azt írhatjuk ki hivatalosan a hírekbe, amit előírnak. tehát miért is a magyar team a hibás?
    A fórum arra való, hogy beszélgessenek a felhasználók, ha máshol nem, itt megírhatjátok egymásnak, hogy te figyi , nekem már jó... (ha esetleg magadtól nem veszed észre).... Ja, hogy már ez se jó?

Milyen lehúzós trükk van abban, hogy rangolj ? Amit amúgy is tennél? :D
    Abban sincs lehúzós trükk, hogy ölj le egy másik karid...

Felsorakoztattunk megoldási módokat annak érdekében, hogy amég nem javítják a bugot/hibát, olvashass.... tehát... miért is megint MI vagyunk a rosszak????????????????????
    Mellesleg már lehet olvasni, hivatalos kiírást meg, majd ha a gf ad a bugfixről, akkor kitesszük.
    Ám itt csak én írtam meg, hogy jó már a lélekkő olvasás, mint játékos.... mert ti még a mai napig is ezen rugóztatok volna, hogy nincs javítva, holott mégis...

• dreamy wrote:

Nos... egyrészt MI csak azt írhatjuk ki hivatalosan a hírekbe, amit előírnak. tehát miért is a magyar team a hibás?
    A fórum arra való, hogy beszélgessenek a felhasználók, ha máshol nem, itt megírhatjátok egymásnak, hogy te figyi , nekem már jó... (ha esetleg magadtól nem veszed észre).... Ja, hogy már ez se jó?

Milyen lehúzós trükk van abban, hogy rangolj ? Amit amúgy is tennél? :D
    Abban sincs lehúzós trükk, hogy ölj le egy másik karid...

Felsorakoztattunk megoldási módokat annak érdekében, hogy amég nem javítják a bugot/hibát, olvashass.... tehát... miért is megint MI vagyunk a rosszak????????????????????
    Mellesleg már lehet olvasni, hivatalos kiírást meg, majd ha a gf ad a bugfixről, akkor kitesszük.
    Ám itt csak én írtam meg, hogy jó már a lélekkő olvasás, mint játékos.... mert ti még a mai napig is ezen rugóztatok volna, hogy nincs javítva, holott mégis...
    board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2936812#post2936812

Bárhogy is nézem van ahol kikerültek hírek, érdekes...
  • Igen, valószínűleg a gonosz magyar team szándékosan tartja vissza az információt....
    Tehát mégegyszer: amint megkapjuk HIVATALOSAN a GF-től a bugfix javításról a hírt, közzé teszzük.

Felesleges veled vitatkozni, ha megérted meg, ha nem nem :)
    Ennyi

• dreamy wrote:

????????????????????

A frusztrációd szüleménye ez a sok kérdőjelek ?

Az igazi kérdésem az lenne hogy van-e olyan téma ahol az aktuális topic hozzászólásaira lehetne-e reagálni anélkül hogy jönne Géégééé és ne banolna ?

csak mert írtad hogy a forum lényege az az hogy a játékosok beszélgessenek itt ....

No.. pont az ilyen hozzászólások miatt tette meg a moderátor helyesen a mod megjegyzését. Pont ez a lényeg... arról kellene írnod ami az adott téma, nem pedig másról.

A hozzászólásod off.

Dreamy

• Valóban nem jeleztük itt sokan, hogy ok, hiba javítva, újra lehet olvasni. Beírás helyett ezentúl még egyszer rákérdez és kattintani kell. Meg se kérdezem, hogy miért nem merült fel bennük, hogy a beírással a nyelvi eltérések miatt gond adódhat.
    A jelzésem elmaradásának egyik oka az a stílus, amit a chaten kaptam, amikor felmentem jelezni a hibát. És utána az itteni szemrehányás. Nem éreztem úgy, hogy ezt jelezni kéne ezek után. Úgy is tudtok róla és a játékosok is pont így voltak kezelve: majd ők is megtudják.

Aztán nem lehetséges, hogy a német/angol fórumról lemásoljátok a híreket? Mert elég érdekes, hogy mindig csak a magyar közösséget hagyják ki az értesítésből. Ne mondjátok már, hogy itt is regulázzák a csúnya magyarokat...

Aztán nincs mit dicsérnem a javításon. Az új verzióval végre örültem, hogy megint tudok run-olni, de a múlt heti javítás eredményes volt, szombaton 7-ből 7x vágott le
    Display Spoiler
    - volt, hogy a másodikon, mikor már majdnem kipucoltam a szintet, volt, hogy a köves szinten kő ütés közben, de volt, hogy a kulcsos szinten, mikor kiesett az utolsó kulcs -
    mikor run-oltam volna. Több karival, de egyedül. Előtte lévő héten mással együtt se volt gond. És nem csúcsforgalmat választottam, kora reggel, illetve késő este próbálkoztam. A netem tökéletesen érzi magát, ahogy egy héttel korábban, úgy most szombaton is kábelről próbálkoztam és egy hét alatt nem lett romos állapotú a gépem.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Én magyar szerón állítottam át angolra, úgy minden angol volt. Fontos, hogy még a kliens indulása előtt állítsd át, mert ha nem, akkor pl. a karakternél a leírás stb. az eredeti nyelven lesz. Bár nem tudom, hogy ez azóta lett-e piszkálva, mert azóta megint magyarul futtatom a játékot.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle: