Rendkívüli karbantartásokról játékos szemmel

• Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rendkívüli karbantartásokról játékos szemmel

A mai napon ismét sikerült a GF teamnek, ellehetetleníteni a játékot.
    Lacerta szerveren épp hogy elkezdődött a szupermetin event, már vettem is ki a 3 napos (ingyenes)hősimedált és vettem mellé ezüst csomagot a bufferemre, hogy majd én 68.90%ról kihúzom 90es szuperkövekből gyorsan 71-2re.
    Körülbelül 12 szupermetinkő után jött ISMÉT 1 rendkívüli karbantartás EVENT KÖZEPÉN XDDDDDD::DSAD.1 olyan eventről beszélünk amit tényleg kitudott volna mindenki használni nem pedig 1 konci vagy ördögűző amiből talán kapsz 1et-1et 4 óra alatt. beuppoltam 69re most sd2be se tudok majd bemenni vadászküldizni meg urielezni nem szeretnék vele...... persze max annyi lesz hogy ki lesz írva hogy bocsi nép megint volt valami gebasz vagy még annyi se. Lassan már 1 P szerón nincs ennyi probléma mint itt van és csodálkozik a banda hogy kevesen vagyunk elfogyunk hamar az új szerverekről..... még tapasztalt játékosként is nehéz előrehaladni ingyen meg majdhogynem lehetetlen. Azt nem várhatja el a gf hogy új játékos kapásból mondjuk 1 25ös töltéssel kezdjen, de ennyi baki után nem is fognak mert elmennek mással játszani ami mondjuk ténylegesen freetoplay.
    Én tudom hogy minden cégnél a profit van előtérben, de annyi mindennel lehetne kárpótolni a népet főleg 1 friss szerveren.
    Remélem most nem kapok bannt próbáltam visszafogni magam pacsi béke :)