Tegyük fel...világjárójegy mindenkinek

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tegyük fel...világjárójegy mindenkinek

Sziasztok!Kérdésem az lenne mivel nem kapunk infot hogy lessz-e szerver összevonás és Contin sokan nem akarnak összevonva lenni Discordiával hogy valami event folyamán történne-e meg ez a dolog?
    Tegyük fel lvl 30 feleti karakterek kapnak 1 bizonyos személyes küldetést szintükhöz meg felelöt természetesen és aki megcsinálja kapna 1 vilagjáró jegyet? Eladni raktárba tenni természetesen tilos lenne vagy nem lehett. Így aki valóban szeretne a kihalás miat más szerverre kerülni de nem költ Sé-re az így megtudná oldani a dolgot és nem lenne felháborodás hogy össze lett vonva a két szerver.Természetesen ez csak ilyen őtlet szerű dolog ezért kérdezlek titeket hogy mi lenne róla a véleményetek? :)

Témát szétválasztottam. Javaslatként nem működhet, mivel SÉ-s tárgyra irányul. Azonban érdemes lehet beszélgetni a felvetésről. Mi lenne, ha...? Gégéé
    Szerk.: Dupla poszt engedélyezve. Gégéé

The post was edited 2 times, last by Gégéé ().

• tudom hogy SÉ-s tárgy de jó idelye nem volt az ittem Shopba se ezért gondoltam küldetésként. Mivel minden nemzet saját szerverel élvezheti a játék élményeit ezért szavasrá kéne bocsájtani. És ha esetleg a javaslatom nyerne továbitani kéne GF felé is az ötlett. Így mind a suport mind a játékosok idelyét és erejét szeretném megkönyiteni. :)