Világbajnokság - #3 Döntő

• Szavazás
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Világbajnokság - #3 Döntő

Ki fogja megnyerni a labdarúgó-világbajnokságot idén? 24
    1.  
      Horvátország (14) 58%
    2.  
      Franciaország (10) 42%
    Újabb szavazást indítunk a 2018-as labdarúgó-világbajnoksággal kapcsolatban. A kérdés adott, a voksokat 14.-én, délig lehet leadni.
    Amennyiben helyesen tippelitek meg, a nyeremény egy hatórás Hal kirakós event lesz, +15% tárgy eséssel és +50% EXP rendezvénnyel egybekötve, július 21.-én, 18:00-23:59 óra között.
    Ellenkező esetben egy kétórás Bíbor ében láda eventet, +25% EXP rendezvénnyel együtt rendezünk meg, ugyanazon a napon, 20:00-22:00 óra között.

Sok sikert!

A Metin2 Csapat

• Szerintem, nem kell okolni senkit se :)

Egyrészt , a 2 csapat vb döntőt játszott.
    Bármelyikük lehetett volna az első. Belemehetünk szakmai dolgokba is, de mindkettőjüknek 50-50% esélyük volt.

Másrészt, ha többen szavaztak volna, lehet más lett volna az eredmény. Most a horvát drukkerek voltak többségben.

Dehát ez ilyen, sok a ha... bármi megtörténhetett volna :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Lehetett volna felhívni a haverokat, hogy szavazzanak a franciákra. Amíg nem aktivizáltatok senkit, addig pofa alap állásba.

Amúgy ti reálisan megmondtátok volna a VB elején, hogy a franciák nyernek?

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Lehet utólag okoskodni , mi lett volna ha .... Ez van , ezt kell szeretni. A team nem kitalálta hogy szavazás legyen, hanem valószínűleg így kapták meg. Horvátok szerintem végig jól játszottak , és a nagy szakértők is lássák be szépen , hogy estek itt ki olyan csapatok nagyon korán akiket inkább a döntőbe vártak.
  • Nagy Foci drukker vagyok minden meccset láttam. Tény, hogy mindenki a Horvátoknak drukkolt köztük én is, nagyon tetszett ahogy szívvel mennek előre, de legbelül és Mixen is sima Franciákat éreztem/raktam.

Itt mindenki maga döntötte el, hogy arra szavazz akinek szurkol vagy arra akire nagyobb esély van és eventet szeretett volna:D
    Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup: :beer:
    :sk08
    Név: BioCitromSav :blue:

Perfect Bio Environment ! :like2:
  • Phoenixlovag wrote:

igen,, igazad van.. lehet drukkolni 1 csapatnak. csak lehet reálisnak is lenni mellette... :)

Azért félve megkérdezem hogy amennyiben a Horvátok nyertek volna akkor te magadat megkövetve nem pecáztál volna? Mert a mecset látva nem az a csapat nyert amelyik jobban játszott hanem az aki bemákolt pár gólt.

Köszönjünk azért a többi realista normális ember nevében ezt a kevéske 25% eventet is.

Zártam. Gégéé
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().