Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Új szerver ? Új karakterekkel ? Elölről elkezdeni ? Elgondolkodtató. A hajós dolog jól hangzik, de nem biztos szeretném elölről kezdeni az egészet . Inkább az érdekelne egyszer csak bekerül ez a dolog a már meglévő szerverekre is ? Mi van a két még meg nem valósult run mappal amelyek a Meley run bejáratánál lennének elérhetőek ?
  • Szeder wrote:

Inkább az érdekelne egyszer csak bekerül ez a dolog a már meglévő szerverekre is ?

Darcoon wrote:

Exkluzív új kihívás
    • A "Hajó megvédése" kihívás (run) kezdetben csak az új szerveren lesz elérhető.Küzdjétek le a csúszós tengeri szörnyek hullámait és a Hidra támadását egy úton levő hajó fedélzetén! Vajon melyik fél kerül ki győztesként a tengeri ütközetből? A további részletek egy külön hirdetményben találhatók.
    • A nemzet hősei: amint legyőztétek a Hidrát, a kihívás elérhető lesz minden más szerveren is az országotokban
    A választ erre a kérdésedre a hírben megtalálod.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Traxdata wrote:

csak mert discordia halott kell az uj sé töltési lehetőség
    Ez nem csak a mi országunkra vonatkozó hír, minden közösségben van.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Nem hiszem hogy ez nekem megér annyit , hogy új kariba kezdjek. Jól megfogalmazta egy kedves ismerősöm "már az új tartalomért is fizetni kell " ?( Nem kell most azzal jönni hogy anélkül , hogy költenél rá is lehet játszani. Igen lehet , de közel sem élvezetes. Főleg egy új szerveren elindulni a semmiről. Na de mindegy is, én kivárom , hogy aki ráér és szán rá anyagi fedezetet megcsinálja, és akkor majd bekerül Continiumra is .
  • Érdemes kitekinteni más nemzetek fórumaira is, érdekes véleményeket olvashattok azokban is.

• Egyszóval? Undorító, nem azokra a játékosokra kell koncentrálni akik itt vannak hosszú ideje, csinálják és hagyják abba sorba mert semmilyen új tartalom nem jön. Nem ez véletlen sem lenne a követendő út, inkább csináljunk egy újabb szellem szervert ahova már az a kevés sé-s játékos se fog menni akik Discordiára mentek.

Akkor reálisan azt jelenti hogy nekünk nem fog bekerülni soha hiszen a fő akármit le kell ott győzni hogy a többi szerveren is megjelenjen a run? Mert ha azt nézem hogy mennyi idő, befektetés egy erősebb 90-es kari előbb fog a boltosom beszintelni 90-re Contin mint azon végig megy egy csapat. Köszi gf!

Mellékesen megjegyzem hogy a GF-es csóka álláspontja hogy egy új mappot megtervezni mennyi idő, azért ajánlom figyelmükbe a sok tini gyerek által kreált szervert ahol pikk pakk tolják az új tartalmakat be.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Örülnék az új runnak, de biztos hogy egy percet sem töltök el más szerveren és biztatni sem fogok senkit, hogy menjen. Talán még le is beszélném róla.
    Majd egyszer valamikor egy távoli galaxisban...

Grat a semmire.

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Az új szerver indulásával, van bármi esély arra, hogy Discordia és Continuum egy szerver lesz?
    Discordián játszok a kezdetek óta, mára már elég nagy vicc ami ott megy, üres piac, kevés játékos, 0 pvp lehetőség. Szerintem Continuumot nem befolyásolná nagy mértékben, de hogy a Discordián játszó játékosok életét megkönnyítené, az is tuti.
  • Ez már szerintem mindennek a teteje hogy a régi játékosokat megint alulkezelik én kb 10 éve játszok és most elvárnák kezdjek új szerót? Anno az összevonás se hiányzott az életemből de hogy most újra kezdjek mindent az felejtős vagy arra megy ki a játék hogy világjáró jeggyel ami elég drága próbálják átcsalni az embert a régi játékosokkal kéne többet foglalkoznia az illetékeseknek hogy ne tünjenek ők is el vagy megint. A kis fiatal 10+ éveseknek akarnak kedvezni nem azoknak akik költenek is ide nemis értem az egészet minden létező jó eventet elvettek aminek értelme is volt egyedül a HF maradt meg nem tudom ki találta ki ezt a mostani okosságot de gratulálok neki a sé utalvány árát is emeltesse még feljebb
  • Ez a run jó bulinak hangzik ki ne szeretne hajón cápaember kobold szörny gonosz posszeidon halkutyákat ölni :D
    Még a 90es szint is tök jó ami fura mert a nemere razi már 100 volt ... de legalább ez nem 110 :)

És ez a dolog hogy nem egyből a már futó szerókra kerül be az sem probléma , de talán az új szervernek
    BÉTA szervernek kéne lenni ahol 90(v 90+) kezdés mellet kéne valami cuccot is kapj ... normális esetben
    ez így azért elég nagy vicc :/

Ui.:Ami nem világos ez a nyíló szeró 1db lesz ami közös az univerzumban vagy nemzetenként 1-1 szerver lesz ... és ha csak 1 lesz akkor a német csoda játékosok leverik megkapjuk-e mi is ? mert ha egy kalap alat történik akkor már a jövőhéten cápákat ölhetünk...

Ui. 2: GF gondolat menet lehúzás része : a belépő remélem csak sé ért lesz kapható .... és nyilván olyan lesz a boss amihez egy külön VÍZ ellenállásos szet kell amit majd amit természetesen HALAK elleni erővel kell megcsinálni
    de 1-2 év múlva majd jönni fog a Cápa kaszt amire vagy jó lesz a víz def vagy majd uszony deff kell az még az aktuális pénzügyi helyzettől fog majd függni ...

Máté
    90 menta P áth P heves P dübi G4 test M7 kardütés :thumbsup:

youtube.com/watch?v=RSxP7DU1KOI
  • Vicc kategória. Annyira gáz, hogy már nevetséges. Ha a magyar közösségnek kell összehoznia a runt full nulláról, akkor megnyugodhatok, hogy mire meglesz, én is beütöm contin a 90-et. Úgy, hogy fél éve szándékosan szintben ácsorgok. :D Ha egy nemzetközi lesz, akkor van rá esély, hogy a pénzes németek és törökök pár hét alatt megcsinálják. (Meg is van a véleményem ezekről... )

Darcoon wrote:

• Dupla tárgy dobási esély minden tárgyra
    Há' már ne is haragudjatok, de miután a béka valaga alá és még az alá a semmibe letoltátok a droppot, nem nehéz annak a dupláját produkálni. Még mindig sehol nem lesz a régi dropphoz képest.

Darcoon wrote:

• A hősök nem pihenhetnek: magas szintű, agresszív szörnyek fognak rohangálni a térképeken. Tartsátok nyitva a szemetek!
    Ez annyira kell, mint egy falat kenyér...

Darcoon wrote:

• Az Auto-vadászat funkció nem elérhető.
    Akkor tényleg jó darabig el fog tartani, míg beütik a lvl 90-et :D És akkor még sehol nincsenek cuccokban, skillben. Van arra kilátás, hogy 2020-ig megkapják a régi szerók? :D
    Arról nem is beszélve, hogy nem kéne ilyen erősen támogatni a játékfüggőséget...

Amúgy csak nekem rémlik valamelyik promo reklámból, hogy valami hajón szórakáztak a karakterek? Mert ha igen, jó régóta készítgették ezt a csudálatos új mapot :D

dreamy wrote:

Érdemes kitekinteni más nemzetek fórumaira is, érdekes véleményeket olvashattok azokban is.
    Nekem nem úgy tűnt, hogy az angol közösség lelkesebb lett volna :D

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Én pont most kezdtem újra a metint 2-3napja 10év után, így én örülök az új szerver nyitásának, jó lenne megint átélni a régi szép élményeket.. De ahogy elnézem discordiát is nem hiszem hogy sok játékos lesz rajta így meg rip.. :/
    A metin2 producere a 7hónappal ezelőtti interjúban azt mondta hogy van esély arra, hogy a metin2 (vagy 3?) kaphat a jövőben majd egy grafikai reworkot, remélem hogy ezek az új szerverek azért nyiltak, hogy majd annak a költségét támogassák.

Egyébként van bármiféle hír/marketing az új szerverről, vagy csak csendben elfog indulni nulla játékossal?
  • Gondolkodok ezen a hajós dolgon. Csak a most nyíló szervereken lesz. A többi szerver csak akkor kapja majd meg, ha az új szerveren lenyomták.

Ezzel kapcsolatban pár gondolat:

- ha lv90, akkor nem fognak odamenni egyhamar
    - ha átkerül "nagy" szerverekre is akkor biztos, hogy nem egy könnyű map lesz, mert egy olyan térképnek amit egy 90-es kari egyedül leszólóz sok értelme nincs olyan szerveren ahol 100ával hemzsegnek a 120asok
    - ha az előző gondolatmenet igaz, akkor kezdő karik szinte lehetetlen, hogy egyhamar lenyomják
    - főleg nem biosz nélkül, amit nem lehet úgy pörgetni, mint a szintelést
    - sok 90-es papircsákó hidrát győz?
    - elnézve a hidrás képet... szép kékes. erősen vélelmezem, hogy villám (szerencsésebb esetben), vagy jég (szerencsétlenebb eset [és ezt tartom valószínűbbnek, mivel razador és meley tüzes, de jeges csak a nemere {ami szintúgy szép kék}]). villámot még csakcsak kidefelnek, de a jeget a hajukra kenhetik, de még a contisok is.

- csak egy utolsó ilyen perverz megjegyzés: vajon melyik török vagy német szerveren kapcsolják be régi szerverre az új térképet vagy a virág eventet "véletlenül"... (lásd okey event, amikor is valakiknek merő véletlenül a tuti event jutott, a többinek a gagyi okey)

SC.
  • ricsi1012 wrote:

Egyébként van bármiféle hír/marketing az új szerverről, vagy csak csendben elfog indulni nulla játékossal?
    Nem hinném, hogy csendben és nulla játékossal indul, már csak magamból is kiindulva. :D

A szerver indulásának időpontját tudjuk:

Darcoon wrote:

Június 22-én elindítjuk Lacerta-t [...]
    Viszont IRC Chat-en kérdeztem, órára pontosan még nem tudni időpontot.

És angol fórumon olvasható:

CryoBunny wrote:

There will be no transfer from and to the new server.
    Avagy nem lesz karakterátvitel sem az új szervererre, sem róla.

Ebből kiindulva mindenkinek maga kell ott felépítse karakterét. Habár a fórumot olvasva ebben több event is a segítségünkre lesz az első 4 hétben. :P

The post was edited 1 time, last by dnhbgame ().