18.2 verzió és Új kártyajáték, nagyszerű díjak, izgalmas rendezvények!- kibeszélő

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok! Nagyon örülnék ha valaki nagy vonalakban elmagyarázná miről is van szó. :hail: Nem beszélek németül és az automatikus magyar feliratozás... hát hogy is mondjam semmit nem lehet belőle érteni. :fie: :pillepalle: De köszi a videót leglább láttam kb hogy fog kinézni. Várom nagyon a nyári eventet, kár hogy végig vizsgaidőszakom lesz :grumble: ;( , de azért megpróbálom kihozni belőle a maximumot. Sok sikert mindenkinek! :thumbup:
  • Komolyan mondom egy több országban, kontinensen jelenlevő játék kiadója annyit nem képes megtenni, hogy ne csak az anyaország nyelvén mutassa be az újításokat, hanem teszem azt... Angolul?! Tudom, elég ördögtől való gondolat, el tudom fogadni, hogy csak németeket szponzorálnak de, hogy egy nyamvadt angol feliratot nem képesek odahányni... Nevetséges. A németek már úgy állnak neki az eventnek, hogy tudják mit is kell csinálni, mi meg szerecsétlenkedjünk meg pazroljunk el egy csomó paklit -ami gondolom rettentően bőségesen fog hullani- mire rájövünk mit is kell csinálni...

A videóból ítélve az aranynak sincs túl sok értékes jutalma, nyilván a fém nem fog tízesével nyílni. A bronzba miért nem lehet CSAK EGY ICI-PICIT ÉRTELMES DOLGOT RAKNI? Ördögűző egyesével, valami jobb teki, AKÁRMI amit lehet használni. Nem értékes csak legalább kinyitod, elhasználod, kész... Nem, jó lesz az az 50k yang meg 20k EXP.

Azért remélem megéri majd feljárni.

UPDATE:

Itt egy videó azoknak, akik nem beszélnek Jürgenül. Talán így kicsit tisztább, hogy mit is kell csinálni.
    Most már elég jól néz ki mondjuk az arany láda.

The post was edited 3 times, last by betegsraac ().

• nagyjából érthető bár az angol tudásom se olyan hu de jo:D a vidiből probáltam kitalálni hogy pl 1esből van 5 kártyád akkor körülötte már azthiszem nem lehet ugyanaz az 1es kártya, meg mutat ilyen deadzonet ott se lehet már ugyan az a kártya, de ez csak feltételezés nem biztos, de remelem azért jön 1 leírás róla:D vagy aki tudja leírhatná nem akarok szerencsétlenkedni:D meg sztem több 100 játékos se
  • Traxdata wrote:

izgatottan varom.. tavaly hogy esett map1 map2 a gombóc nem tudja valaki? köszi
    Ha jól rémlik, nem esik map1-en gombóc, mivel csak 30-as szinttől lehet felvenni Summer-nél a küldetést. Map2-ről nem tudok nyilatkozni, de talán mint ha lvl 30 feletti mobokból eshetne a gombóc...

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nuttika wrote:

Traxdata wrote:

izgatottan varom.. tavaly hogy esett map1 map2 a gombóc nem tudja valaki? köszi
    Ha jól rémlik, nem esik map1-en gombóc, mivel csak 30-as szinttől lehet felvenni Summer-nél a küldetést. Map2-ről nem tudok nyilatkozni, de talán mint ha lvl 30 feletti mobokból eshetne a gombóc...
    most már mind1 nem kell gombóc lett pár hátasom az elég egy életre:D viszont az uj event dropjára kiváncsi vagyok de sztem hasonló lesz mint az okey
  • Megpróbálom összeszedni nagyjából mit mond a játékról:

- 5 egyesed, 2 kettesed, 2 hármasod, 1 négyesed és 1 ötösöd van, illetve a király
    - ha egyest találsz 10 pontot kapsz, kettesnél 20-at és így tovább, a király 100-at ér
    - 10 plusz pontot lehet kapni, ha jól értettem akkor, ha egy sorba kirakod az 1,2,3,4,5-t
    - csak alacsonyabb lapokat kaphatsz el: az egyes az egyest kapja el, a kettes az egyest és a kettest és így tovább
    - ha elkapsz egy alacsonyabb lapot megkapod a pontot és megtartod az "ütőkártyát". Tehát, kettessel találsz egy egyest kapsz 10 pontot és megmarad a kettes ütőlapod, nem veszik el
    - ha például kettessel kettest kapsz el megkapod a pontot (szerintem), de az ütőkártya elvész, tehát a cél, hogy egy kártyával minél több kártyát kapj el
    - az ötös máshogy működik: látni fogtok koponyákat akörül a lap körül, ahová kattintottatok. Ez azt jelenti, hogy a koponyás zónákban valahol egy ötös leledzik. Tehát a cél, hogy gyorsan megtaláld az ötöst, mivel csak egy ötösöd van. Ha egy ötöst egy másik ötös mellé raksz akkor elvész a lap. Na ez az a rész, ami nem tiszta nekem, hogy ez pontosan mi is. Szerintem az lehet a taktika, hogy amíg van kis lapod, például egyes, akkor megpróbálod a koponyás területeken megkeresni az ötöst, hogy tudd hová kell rakni majd a végén. A cél, hogy minél tovább megtartsd az aktuális ütőkártyád, hogy minél több pontot szerezz egy kártyával, közben meg feltérképezni, hogy merre lehet az ötös.

Nem tudom mennyire érthető, vagy pontos nekem ez jött le belőle.
    Végezetül ismételten megköszönném a GF áldozatos munkáját, hogy sikerült egy érthető, legalább angol nyelvű leírást mellékelni az eventhez. :) Lehet jönni a céget mindig védő teamtagoknak azzal, hogy majd lesz leírás, még nem megy az event, kár, hogy ez nem segít semmit. Más országok közösségei már láthatták az anyanyelvükön, hogy mire kell számítani, a kártyajáték fejlesztése se gondolnám, hogy az előző egy hétben történt, gondolom a koncepció már rég megszületett, gondolom nem találtak senkit, aki egy délután alatt elkészített volna egy leírást.
  • New

Sziasztok! Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, hogy a 18.2 frissítéssel jött-e be, hogy Thrymre már csak max 5 fő mehet be? Ha igen, akkor az eventen kívüli leírást a változásokról, hiba javitásokról hol lehet megtalálni. Vagy ez hiba, és javítva lesz? És vannak-e további változások amik vonatkoznak-e mondjuk a razadorra, nemerére, meleyre? Mert tájékoztatást a Thrymmel kapcsolatban sem kaptunk. Mint ahogy a boldog óráról sem, ami nagyon csípi a szemem....

Áthelyeztem. Dreamy
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 106
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

The post was edited 1 time, last by Szamika ().

• New

Szamika wrote:

Sziasztok! Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, hogy a 18.2 frissítéssel jött-e be, hogy Thrymre már csak max 5 fő mehet be? Ha igen, akkor az eventen kívüli leírást a változásokról, hiba javitásokról hol lehet megtalálni. Vagy ez hiba, és javítva lesz? És vannak-e további változások amik vonatkoznak-e mondjuk a razadorra, nemerére, meleyre? Mert tájékoztatást a Thrymmel kapcsolatban sem kaptunk. Mint ahogy a boldog óráról sem, ami nagyon csípi a szemem....

Áthelyeztem. Dreamy

Igazából az 5 fix embert eddig nem tudtam, mert mindig egyedül járunk kettesben, így érte meg sokáig, de mára már nem. Ettől függetlenül érthetetlen számomra hogy miért maradnak ki ezek a hírekből. Arra tudok gondolni hogy a felháborodást akarják elkerülni. Kíváncsian várom majd a jövőbeni be nem jelentett újdonságokat. Razador minimum 4 ember. Nemere legalább 2 sámi 2 ninja. Sőt a mostani event is túl könnyű lett így biztos valamikor majd változtatnak rajta :)
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • New

Amiran wrote:

mindig egyedül járunk kettesben,
    Ezt nem tudom értelmezni :PPP S együtt is mentek kétfelé? :)

Na viccet félretéve, amúgy igazatok van, elég fura, hogy bizonyos részleteket elfelejtenek közölni velünk. Vajon hol akad el a dolog?
    A másik, nem akarják ezt a kártya droppot kicsit növelni esetleg?
    Most már kezd a blődség kategóriába menni a dolog:

Ha nem esik a kártya vedd meg tárgypiacról, de ahhoz írj jegyrendszerbe mert az agyon ajnározott steam-es verziót kijátszották a 12 éves gyerekek és
    ezért a fele áru nem látszik senkinek sem...
    Meg aztán kifejezetten tisztában vannak azzal, hogy az eventjük halál unalmas...
    Nem véletlenül adnak el kemény forintokért nekünk két db hack-et is (denevér, autó harc) azért, hogy valamennyire jó legyen...
    Az, hogy ott ülj a gép előtt órákat és csépelj.... ki van zárva...