Nem látható tételek a tárgypiacon

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem látható tételek a tárgypiacon

német forumon olvastam hogy valami csalás miatt akinek a steamhez van rendelve a fiók nem láható néhány elem, akkor ez miatt nem látom pl a hajakat, yang csomagokat stb a tárgy piacon? köszi

Témát szétválasztottam, áthelyeztem. Dreamy
  • Üdv! A kérdésem az lenne, hogy másnak is gondja a Tárgypiaccal, vagy csak nekem. A probléma az, hogy menüpontban is ezt a hibát írja: "Ebben a kategóriában nincsenek elérhető elemek a karaktered számára."
    Előre is köszönöm segítséget!

Témát szétválasztottam, áthelyeztem. Dreamy
  • Sziasztok

Ez nem hiba.
    Ha Steam fiókod van vagy ha a fiókod Steamhez kapcsolódik, előfordulhat, hogy nem látsz minden ajánlatot tárgypiacon. Ha érintett vagy ebben, kérheted tőlünk Supporton fiókjaid szétkapcsolását, ezután már elérhető lesz számodra is minden elem a tárgypiacon.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • Nem látom a SÉ utalványt?

Sziasztok! Rendeltem 100 SÉ-t hogy vegyek 1 utalványt, de mikor rákattintok az utalványra amit felhoz ugye akcióban egyböl, ezt írja ki nekem: "Ebben a kategóriában nincsenek elérhető elemek a karaktered számára." Olvastam arról a steames cuccról is :D De NINCS összekötve a steam fiókkal... Valamiért már nem enged tölteni sem PAYPAL-al eddig 3x töltöttem vele, mostmár azt sem engedi letiltja... levont 5k-t és a gameforge vissza is utalta az 5K-t ugy h nem kaptam meg a SÉt :D De hogy még az utalványt se látom...? Kikérem magamnak :)

Témákat összevontam. Dreamy
  • A viszonylag újabb accountokon néhány tárgypiaci tétel nem elérhető.

A sé rendelés problémádat megkérlek másik témában jelezd:

SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

Display Spoiler
    100 sé ára 150 sé :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok! 8)

Egy olyan problémával szembesültem, hogy a fő accountomon nem látom a teljes tárgypiacot, csak az adott eventes dolgokat, se ördögüző, opt rakó, cserélő, pántok stb :( . Azonban, ha pl. bejelentkezek a másik felhasználómba akkor már látom az opt rakót, cserérlőt, pántokat. Ennek mi lehet az oka? :huh:
    (És mi előtt valaki leirná le van frissítve a kliensem :D )

• Heló a tárgypiacon a karakterre ható menűpontban a 89es villám sámánom esetében az oldal üres és semilyen onnan vehető tárgyat nem mutat így nem tudok venni pl zöld italt stb. Mi okozhatja ezt a problémát? A sárkánysámimnak egy másik accountomon ugyanezen a menűponton minden tökéletesen megvan.

áthelyeztem. dreamy
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Sasori95 wrote:

Heló a tárgypiacon a karakterre ható menűpontban a 89es villám sámánom esetében az oldal üres és semilyen onnan vehető tárgyat nem mutat így nem tudok venni pl zöld italt stb. Mi okozhatja ezt a problémát? A sárkánysámimnak egy másik accountomon ugyanezen a menűponton minden tökéletesen megvan.

Ha az a számla Steammel össze van kötve, az okozhat ilyen gondot. Egyetlen megoldása az, ha Supporton keresztül kéred a Steamről való lekapcsolást.
    Sig by: IsidarMithrim
  • Azt hittem a Steam egy jó dolog, mikor bevezették igazán szolhattak volna hogy hátrányos helyzetbe fogok kerülni. Megnézem majd steamen belül szétválaszthatóe. Ide néha firkálok de nem fogok nekiálni supportozgatni. Máskor is meddő volt a végeredmény. Sőt , ha ezt igy oldotta meg a 2 nagy cég essenek el a profittol amit erre költöttem volna
    Köszönöm az információt.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Szia!

Ha Steam fiókod van vagy ha a fiókod Steamhez kapcsolódik, előfordulhat, hogy nem látsz minden ajánlatot tárgypiacon. Erre jelenleg csak azt a megoldást tudjuk, hogy szétkapcsoljuk fiókjaidat. Ha szeretnéd, hogy szétkapcsoljuk, kérlek nyiss jegyet supporton.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • Steam - account összekapcsolás hiba

Hali ... Az iránt érdeklődnék hogy másnál is akadt e ilyen probléma ... Miután összekötöttem a Steam - accountommal a metin 2-t , a Tárgypiacról kb eltűnt minden , és az új tárgyakat sem látom amik megjelennek , csak a legrégebbi alap tárgyakat . Van rá mód hogy szétválasszam a metin2-es accountomat a Steam fiókomtól (de úgy hogy a karakterem megmaradjon - unlinkelés) ?

The post was edited 1 time, last by dacient1 ().

• dacient1 wrote:

Van rá mód hogy szétválasszam a metin2-es accountomat a Steam fiókomtól (de úgy hogy a karakterem megmaradjon - unlinkelés) ?

A választ fentebb megtalálod, de idézem:

Miren wrote:

Szia!

Ha Steam fiókod van vagy ha a fiókod Steamhez kapcsolódik, előfordulhat, hogy nem látsz minden ajánlatot tárgypiacon. Erre jelenleg csak azt a megoldást tudjuk, hogy szétkapcsoljuk fiókjaidat. Ha szeretnéd, hogy szétkapcsoljuk, kérlek nyiss jegyet supporton.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"