Nem látható tételek a tárgypiacon

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem látható tételek a tárgypiacon

német forumon olvastam hogy valami csalás miatt akinek a steamhez van rendelve a fiók nem láható néhány elem, akkor ez miatt nem látom pl a hajakat, yang csomagokat stb a tárgy piacon? köszi

Témát szétválasztottam, áthelyeztem. Dreamy
  • Üdv! A kérdésem az lenne, hogy másnak is gondja a Tárgypiaccal, vagy csak nekem. A probléma az, hogy menüpontban is ezt a hibát írja: "Ebben a kategóriában nincsenek elérhető elemek a karaktered számára."
    Előre is köszönöm segítséget!

Témát szétválasztottam, áthelyeztem. Dreamy
  • Sziasztok

Ez nem hiba.
    Ha Steam fiókod van vagy ha a fiókod Steamhez kapcsolódik, előfordulhat, hogy nem látsz minden ajánlatot tárgypiacon. Ha érintett vagy ebben, kérheted tőlünk Supporton fiókjaid szétkapcsolását, ezután már elérhető lesz számodra is minden elem a tárgypiacon.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • Nem látom a SÉ utalványt?

Sziasztok! Rendeltem 100 SÉ-t hogy vegyek 1 utalványt, de mikor rákattintok az utalványra amit felhoz ugye akcióban egyböl, ezt írja ki nekem: "Ebben a kategóriában nincsenek elérhető elemek a karaktered számára." Olvastam arról a steames cuccról is :D De NINCS összekötve a steam fiókkal... Valamiért már nem enged tölteni sem PAYPAL-al eddig 3x töltöttem vele, mostmár azt sem engedi letiltja... levont 5k-t és a gameforge vissza is utalta az 5K-t ugy h nem kaptam meg a SÉt :D De hogy még az utalványt se látom...? Kikérem magamnak :)

Témákat összevontam. Dreamy
  • A viszonylag újabb accountokon néhány tárgypiaci tétel nem elérhető.

A sé rendelés problémádat megkérlek másik témában jelezd:

SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

Display Spoiler
    100 sé ára 150 sé :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"