Tolvaj kesztyű/40% tárgy drop-kibeszélő

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• újabb kérdés 40% tárgy drop hogy mukodik sés tolvajjal megéri vagy csak tolvaj és 20% tárgy drop vagy tolvaj nélkül 40% tárgy drop melyik éri meg melyik jobb melyik üti egymást vagy ez hogy van? köszi előre is

Sziasztok remélem nem gond hogy erről is nyitottam 1 kibeszélőt, mert sehol nincs érdemleges infó, így hát több ember tudná másokon segíteni pl rajtam is mert nagyon nem tudom mi a helyzet
    Adott sés tolvaj és mellé 40% tárgy dropnak van értelme vagy teljesen haszontalan vagy csak sés tolvaj és 20% tárgy drop ami hatásos? valaki azt mondja sés tolvaj+ládis vagy metines a hatásos vagy hogy ütik ezek egymást vagy pl sima sés tolvaj egymagában elég és 40% tárgy drop semmire nem jó, de ha nem jó miért kezdődnek 300millatol az áruk? másik kérdésem hogy 40% tárgy drop mindenre hat vagy csak eventes dolgokra vagy leginkább metin farm közbe vagy boss farm közbe?
    Személy szerint sima tolvajozok és ugy nem rossz a drop mikor event van, persze kell hozzá megfelelő kari és hely is ahol esik, nem map1re gondolok, de tanácsokat elfogadom
    Kinek mi a tapasztalata? ki mit használt stb fejtse ki mert már annyi minden halottam hogy nem tudok dönteni, remélem ki lehet beszélni rendesen köszönöm

edit: olasz wikin azt olvastam hogy a tolvaj és cuccokba rakható tárgy drop teljesen különbözik és nem ütik egymást, de gyakorlatban vagyok kiváncsi erre, mert 40% is esély de hát több mint semmi

Témát áthelyeztem, 2 postot összevontam.

Megkérlek, ha egy helyen nem kapsz választ, akkor ne nyiss azonnal másik témát, vagy írj máshova. Ennek nem ez a módja. Várd meg amég válaszol.

Szóbeli figyelmeztetés.

Dreamy
  • Sziasztok ! Traxdata nekem az a tapastalatom ,hogy a SÉs és a metinből kapott együtt remek viszont a sés és a 10szintes ládás együtt szinte semmi droppot nem ad .a tárgyakban lévő dropp hasznos séssel is . Bár én csak 10%ossal próbáltam de látványos rib esés volt óránként 7-9db . Simán csak sésel 1-2db csak. Remélem segítettem .