Visszatér az Okey event - kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• csak olyan kérdésem lenne hogy kari eventkor ezüstbe volt mágikus és mostaniba nincs de ugyanugy néz ki a láda akkor honnan tudja az ember hogy melyik ládát veszi meg? mert ha nincs benne magikus nyilvan olcsobb lesz a ládi amugy én csak farmolom és jól esik ennek örülök
  • Úgy hogy megnézed a ponthatárokat a dobozon, aranynál nem hiszem hogy lenne, de az ezüstnél van különbség. Ennél a lebutítottnál a ponthatár le lett véve , 250-től van az ezüst. Ezt látni is lehet a boltokba, a mostani ezüst ládáknál azt írja 250-399-ig, a régi event ládáinál pedig 300-399-ig.
  • Traxdata wrote:

mert ha nincs benne magikus nyilvan olcsobb lesz a ládi
    nos... mint játékos :)
    Ezüst ládákkal nincs baj, meg lehet különböztetni, ahogy Sperber írta. Mivel sokan észre se veszik, így az ára ugyanaz, holott talán ennek az "újnak" kisebb az értéke. Bár 2 fajta medál lehet benne...

Nekem aggályaim az arannyal vannak.
    Ott nincs különbség kinézetre (leírásában).
    Ez nem fair. Nagyon nem.
    Hisz egy semmitmondó aranyért ki adna a jelenlegi piaci áron 70-80 milliót? (hisz nincs benne az a nagy érték, ami a karácsonyiban)

Remélem erre találnak megoldást, és megkülönböztetést kap ez az arany láda.

Amég nem, sztem NE vegyetek a piacon most.... hisz nem tudhatod melyiket akarják rádsózni borsosan...
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Itt az ideje magyarázatot adni Tisztelt Game Adminok @Dalvin & @Miren és Tisztelt közösségi Manager @Darcoon a magyar közösségben játszóknak, a magyar játékosoknak, hogy ez mégis mit jelentsen?

Kaptunk egy okey eventet, kagylókkal, megerősítő irattal, míg űzűmbürüdürü barátainknál a RENDES, mágikus köves Okey megy ?

Feketén fehéren a képek magukért beszélnek, tessék:

Török metin2:

imgur.com/a/K040ZNq

Magyar metin2:

imgur.com/a/GYrV9b3

Nem érdekel a lerázós duma, a "ha nem tetszik menj oda játszani.."

Magyarázatot várunk már régóta, hogy miért nem egységesek az irány nyelvek, az eventek, sorolhatnám.

OFF:

Nem ide vágó téma, de például mi az a legalizált karakter kereskedelem a román fórumon?
    A közösségi útmutató számos részét akkor mi is semmisnek tekinthetjük?
  • Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. ....

És tekintve, hogy képekkel van illusztrálva a diszkriminálás, elég nehéz letagadni.

Amúgy szerintem nem csak a céhbank, hanem jó eséllyel a SÉ utis csalások nagyja is a törököknél mehetett. Nálunk nem valószínű, hogy ilyesmi nagyon előfordult. Kiskapus népség vagyunk, de általában az ilyen rendszer szintű bugok kihasználását nem a magyar közösség szokta ipari szintre emelni.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Szóval akkor most tisztázva a dolog mi kaptunk egy lebutított kalap ürüléket, míg a Török tesók megkapták azt amit régen? Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba? Kiváncsian várom mi lesz a következő, esetleg itt be lehetne vezetni hogy 1 sikeres kk-hoz kettő könyv kell vagy hogy itt az exp gyűrű csak 25% adjon. Pofátlanság az egész most már, az pedig hogy a Team nem nyilatkozik semmit ez ügyben elég egyértelmű.

dreamy wrote:

Traxdata wrote:

mert ha nincs benne magikus nyilvan olcsobb lesz a ládi
    nos... mint játékos :) Ezüst ládákkal nincs baj, meg lehet különböztetni, ahogy Sperber írta. Mivel sokan észre se veszik, így az ára ugyanaz, holott talán ennek az "újnak" kisebb az értéke. Bár 2 fajta medál lehet benne...

Nekem aggályaim az arannyal vannak.
    Ott nincs különbség kinézetre (leírásában).
    Ez nem fair. Nagyon nem.
    Hisz egy semmitmondó aranyért ki adna a jelenlegi piaci áron 70-80 milliót? (hisz nincs benne az a nagy érték, ami a karácsonyiban)

Remélem erre találnak megoldást, és megkülönböztetést kap ez az arany láda.

Amég nem, sztem NE vegyetek a piacon most.... hisz nem tudhatod melyiket akarják rádsózni borsosan...

Mint mindenkinek nekem is aggályaim vannak, hiszen ha le butították akkor butítsák le mindenhol, sehol se működik az hogy egyik szervertől elveszek a másiknak adok. Gondolom kiderül hogy ott egy bug miatt került be a régi de természetesen nem fogják javítani majd csak akkor amikor már vége az eventnek és minket fognak érte büntetni mint a SÉ utival.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Nuttika wrote:

Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. ....

Amiran wrote:

Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba?
    Azért ne gyártsunk mindjárt összeesküvés elméleteket. Ha jól tudom, a törökökön kívül MINDENKI azt kapta amit mi....
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• dreamy wrote:

Nuttika wrote:

Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. ....

Amiran wrote:

Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba?
    Azért ne gyártsunk mindjárt összeesküvés elméleteket. Ha jól tudom, a törökökön kívül MINDENKI azt kapta amit mi....

Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket? Dreamy ha a sé uti fele áron kerülne be mennyire gyorsan vennék ki? Az előző okey elején az arany okey doboz tárgypiacon el volt árazva, mennyire gyorsan veszik ki? Ezt inkább hagyjuk már hogy nincs semmi hátsó szándék. Egyszerű ember össze tudja adni mennyi 1x1.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Dreamy én se gyártanék összeesküvés elméletet, ha a GF nem akarna minket folyamatosan hülyének nézni. Lásd, ahogy előadták a burkolt áremelést.

A másik, ha valamikor valamit a játékosok javára raktak be rosszul, akkor rendkívüli karbantartás keretében kivették azt. Fordított esetben heteket, hónapokat kellett várni, vagy bugosan maradt benn. A törököktől most még se vették ki, tehát azt kell feltételezni, ez szándékos volt.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Amiran wrote:

Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket?
    tehát mégegyszer leírom : mindenki más ugyanazt kapta mint mi... (tehát nem kell a kis országokkal jönni, meg hogy azokat akarják kicsinálni :) )
    Meg a politikai dolgot sem, hisz egyrészt NEM politizálunk a fórumon, másrészt az az érv is megdőlt, mivel CSAK a törökök... :)
    Erre értettem....

És nem ellenetek emeltem hangot.... mint ahogy ti se, én se látom ezt jó és fair dolognak... sőt...
    de ezt a dolgot ne a magyarokra, és a magyar szerverre sarkítsátok ki, hisz ez nem csak rólunk szól...

• Sziasztok.
    Én személy szerint vártam ezt az eventet.
    Nagyon megörültem mikor ovastam itt a fórumon, hogy "visszatér az Okey event". Mint mindenki más én is szerettem volna mágikus követ nyitni. De hát ezt kaptuk. Azért van hiányérzetem a tájékoztatás felől. Legalább annyit közölhettetek volna hogy változó tartalommal. (Lehet ti se tudtátok).
    De hogy utána kiderül az hogy más ország megkapja az eredetit az nálam kiverte a biztosítékot. És ráadásul azok akik a céhbankkal is visszaéltek (én úgy tudom nekik volt hozzá közük).
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Karácsonyi okey alkalmával ütött 450db ezüst,80 db arany láda eladó.
    Ahogy itt kiderült már nincs lehetőség értelmes ládát ütni, így az ára sem kevés,ajánlataitokat PM-ben fogadom!
    Politika valóban nincs abban,hogy Török (muzulmán :D ) társaink kaptak rendes okey eventet!
    Üdv.:fincsi
  • Az az ország kapja a jobb fajta eventet, amelyik csalja a yangot, csalja a SÉ-t, csal mindent. Miattuk van SÉ utalvány emelés, miattuk van lezárt céhbank. Miért ?

Rengetegen kinyitottuk az utolsó készleten lévő Wayne szentélyeket, a hagyományos, már megszokott Okey eventre. Nincs egy minimális felelősségtudat itt senkiben, hogy tartoztok / tartoznak az illetékesek az Event hirdetménybe való bővített információ mellékelésével? Legalább annyit, hogy bocs srácok, de nem a megszokott tartalmak vannak a ládába téve?

Amikor a játékosokat kell felelősségre vonni pillanatok alatt megteszik. Mi hogy vonjunk felelősségre bárkit? És olyan nagy csodálkozásba esnek, hogy elmennek? Hogy kiürül a játékuk?

Istenem, hova süllyed ez a játék, pedig kár érte.

Gratula még egyszer!
  • Én még egy ilyen játékkal nem találkoztam amelyik még a gödör aljáról is képes mélyebbre ásni magát. A rengeteg event közül ez volt szerintem az egyik legjobb. Erre egyik pillanatról a másikra kivesznek belőle egy igen értelmes dolgot. Ha szólnak előre az ember rákészül vagy nem készül rá annyira... De az a pofátlanság csúcsa, hogy a török szerveren bent hagyják mi meg nyeljük le a dolgot. Nem mintha azok a mágikus kövek olyan hatalmas nagy eséllyel húztak volna, hogy annyira sajnálni kelljen tőlünk EZT IS!

Ügyesen csináljátok fiúk így tovább :) :pillepalle:
  • fincs wrote:

Karácsonyi okey alkalmával ütött 450db ezüst,80 db arany láda eladó.
    Ahogy itt kiderült már nincs lehetőség értelmes ládát ütni, így az ára sem kevés,ajánlataitokat PM-ben fogadom!
    Nem tudom, hogy mennyire számít az, hogy karácsonykor jött össze vagy most. Azt sem tartom kizártnak, hogy a játékban az ezüst és arany ládák tartalmát mind átírták egységesre.
    Csapnivaló egy event lett ez is. :thumbdown:
    Legyetek optimisták: nem ez a legrosszabb, a java ezután következik. Még lehet süllyedni.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa ().