SÉ utalvány ár módosítás

• Kibeszélő
    • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SÉ utalvány ár módosítás

A hír adott:
      SÉ utalvány ár módosítás
      itt lehet kibeszélni.

Első vélemény egy másik threadből:

Nuttika wrote:

Ugye a GF nem hiszi el, hogy a userek komolyan becopikázzák, hogy a csalások, és nem a nagy számú kereslet miatt toltak be ekkora POFÁTLAN mértékű áremelést. Avagy minél több hasznot próbálnak kisajtolni....
      Display Spoiler
      @Nuttika megkérlek mostmár tényleg nyiss témát, ha olyan hírhez szeretnél kommentárt fűzni, aminek még nincsen kibeszélője, és ne össze-vissza írd a gondolataidat más témába, köszi :)
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
      Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
    • Jellemző a magyarokra az ilyen komoly reakció (ezidáig 16 óra alatt 1 post) :D

Én meg kikérem magamnak azt, hogy más, csalók miatt kelljen valamit drágábban vennem. Ez a kollektív felelőségrevonás iskolapéldája. Esetleg nem akar a GF yangbeli dolgoknál is árat emelni, mondjuk 1000x-re? Mivel a török meg román közösségekben kvadrilliós mértékekben csalták azt is? Végülis nincs céhbank már vagy fél vagy 3/4 éve? Nem kis mértékben megnyomorítva a metin2-es életet.

A sé csalás meg visszaélés alapvetően egy banki dolog. Ott kéne meg is oldani. Álljanak át paysafecardra. Ott ténylegesen ki kell fizetni a kártya ellenértékét. Olyan, mint a feltöltőkártyás sé töltés. Ha van pénz a telefonodon, akkor megy, ha nincs, akkor nem. De még előfizetős töltésnél is a telefon cég fut a pénzért, nem a GF.

SC.
    • Sziasztok lányok és srácok!
      Ez mekkora parasztvakítás :D
      Nem egyszerűbb lenne azt mondani gyerekek mától 30% al drágul a sé utalvány ára,mert nekünk nagyon éhes Gf-nek már másképp nem éri már meg!
      Egy ekkora maszlaggal etetni javarészt meglett felnőtt embereket :?:

SunCo "Jellemző a magyarokra az ilyen komoly reakció (ezidáig 16 óra alatt 1 post)"
      Ez is azt mutatja mennyire kihalt a játék,és mennyire tesznek a maradék játékosok a fórumra,bár ebben a tisztelt forum team is hibás a drákói szigora miatt!
      Üdv.:fincsi

*Nem is értem, hogy jön ide a fórum team, hisz a drákói szigort itt biztosan nem gyakorolják, azonban a provokáció rögtön feltűnt. Figyelmeztetve. ~ Perculia
    • Én erre csak annyit tudok mondani,hogy egyék meg...:)

Sé utalvány event előtt volt 30% SÉ + ,töltöttem 100.000 forint értékben sét,amiből kitudtam venni kettes darab felhasználóval 79 darab 50-es sé utalványt és négyes darab 500-as sé utalványt.A maradék 5k sé-m meg ugye menjen a levesbe,mivel bugos a rendszer és arról az accról amin még van 5k sé eltűnik az utalvány vásárlás funkció.Majd mikor a GF-hez fordulsz ők elzavarnak azzal,hogy nem találkoztak ilyen hibával,bla bla. Először is legyünk már szívesek kifogásolhatatlan szolgáltatást nyújtani,majd annak fejében elkérni a pénzt,mert ez nagyon undorító.Ha emelni akarunk emeljünk,de ne keressünk kifogásokat.Az elmúlt 3 évben köztudott nem történt semmilyen visszaélés,csupán megakarják fejni a tehenet ennél is jobban,mert a góré panaszkodik,hogy kevés az innen bejövő pénz.:)Részemről a múltkori negatív tapasztalat volt az,amikor azt mondtam többet nem költök erre a játékra.
    • Változott valamiben a megvásárolható SÉ utik mennyisége? Archívban amit találtam, ott a napi limitet nem írja, csak azt, hogy 50, illetve 500 sé-s verzió volt. (02.26). 01.06-án pedig volt minden fajta úgy, mint most, de limit mennyiség nem volt írva.

Amúgy jó tudni, hogy a törökök csalnak orrba-szájba, de kollektív büntetés van utána.

"Just according to keikaku" :D
      (Az indafotot is engedjétek használni!)
      Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
    • Én azt nem értem.

Ha sok volt a visszaélés. Mindenhol sok volt? Még egy ilyen szerencsétlen csóró közösségben is mint a magyar? Vagy pld egy török közösségben? Miért én fizessek 30% többet, ha máshol csalnak. Ahol kirívóan nagy volt a csalások száma ott kéne csak árat emelni. Ne már én fizessek többet, mert máshol ezerrel csalnak a sével. Vagy a magyar közösség is ilyen mértékben érintett?

SC.
    • Ne haragudjon meg senki hogy kimondom!
      Ez HÁNYINGERKELTŐ!
      Bemegy két vásárló egy boltba mindkettő kenyérért. Majd az egyik elszalad a másikkal kifizettetik amit ellopott? Ez most komoly?
      Teljes mértékben rosszul van megközelítve. Azt éri el vele az üzemeltető, hogy senki nem fog venni, mert ez tényleg hatalmas és pofátlan áremelés.
      Mindamellett a csalók még többet fognak csalni, mert hiány lesz a piacokon és még jobban meg fogja érni nekik.Az amúgy is áron felül kínált utalványok még drágábbak lesznek.Azok akik nem töltenek sét pedig még kevesebbhez jutnak.
      Szerintem a játékosállomány fogyását segítik csak elő.

Night
      Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
    • Azóta nézegetem a hírt, mióta kiírásra került. Metines újdonság kapcsán még nem váltott ki belőlem semmi ekkora dühöt, mint a SÉ utalványok drágítása.
      Lenyeltük, hogy kivették a Ch váltót bizonyos helyeken. Elég körülményes így fát keresni az Ochao templomban. Megannyi dolgot ellőttek így, viszont nem akarom a témát offolni.
      Hogy a fenébe gondolták azt, hogy drágítanak azon az utalványon, ami nagy részben a nem séző játékosok ellátására lett kitalálva?

Nem tudom hogy a fejesek tudják e, viszont annak aki nem költ pénzt a játékra, eléggé nagy nehézségei akadnak egy bizonyos szint után. Fizessek súlyos milliókat azért, hogy az alapvető kesztyűm meglegyen egy hónapig? Ja hogy nem havonta van utalvány, ezért rögtön több 100 millióról van szó?

A tulajdonosok mindig is mesterei voltak annak, hogy hogy kell elrontani a JÁTÉKOT. Igen, JÁTÉKOT, ide kikapcsolódni jár fel az ember, vagyis járhatna, ha adottak lennének a körülmények, és nem DOLGOZNI.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
    • Nem igazán értem, hogy mi köze van a GF dolgozók fizetés emelésének ahoz, hogy az ő hibájukból kifolyólag követtek el az utalványokkal csalást ? Ha ott akinek ez a dolga normálisan rakja be , akkor nem lehetett volna csalásokat elkövetni vele, na meg a másik nem tökölni kellett volna a megoldással hetekig, hanem abban a pillanatban zárni az egészet és visszaállítani amikor kiderült. Ez az egész gusztustalan azért nagyon. Itt ebben a játékban már tényleg nem lehet normálisan , becsületesen játszani, mert csak akik csalnak azoknak érdemes bármit is csinálni. GF-nél levő hibázások miatt vannak a csalások.
    • Igazából meg sem lepődök már azon amit a GF csinál. Így még nagyobb szakadékot hoznak létre a fizető és a nem fizető játékosok között, aztán majd csodálkoznak rajta amikor senki nem fog játszani. Azt pedig hogy valaki kihasználta a hibájukat ne a nem vétkes embereken kellene leverni, de ugye ez a GF ahol beraknak egy mappot 20-120 között és 100 alatt nagyjából érvényesülni sem lehet rajta :D
      114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
    • Sziasztok!
      Én úgy gondolom ebben a hírben a legfelháborítóbb, hogy ennyire idiótának néznek minket, hogy ezt bevesszük. Gerincesebb dolog lett volna kiírni...emelni akarunk...ennyi. A következményéről meg ne is beszéljünk...úgy gondolom jelentősen erősíti a forint/yang kereskedelmet, ami ugye nem nevezhető szabályszerűnek. Gratula GF :)
      Üdv: Zommer
    • Vicc az egész emberek. Ott húzzák rólatok a bőrt, ahol tudják, ártatlan áldozatnak álcázva magukat. Közben Németországban már perelgetik is nem hivatalos magas bevételű szervereket, mondván, hogy az a pénz is őket illeti.. Pf, maguknak köszönhetik, ha 1; elüldözik a játékosokat, 2; hibát hibára követnek el a nagy FEJLESZTŐik :D. Szerény véleményem szerint ez a játék már nem húzza sokáig és próbálják feltölteni a saját zsebeiket.

Láthatóvá tettem.
      Yareniel

Lézerkard : 35 Kő
      Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
      ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
      /Oscar Wilde/

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Amig ennyi birka van , mint itt addig a határ a csillagos ég, és mint kereskedő azt kell mondjam igazuk van. Mint játékos ki vagyok akadva . Szétnéztem a piacon és ezen az áron is megvették és tele van a piac, akkor miről beszélünk. A játék gyakorlatilag egy állatkert. Van rengeteg birka akinek tök mindegy mit mennyiért akarnak a torkán lenyomni, és van egy csomó marha aki ennyiért is megveszi tőlük és akkor még nem beszéltem a sakálokról akik még fel is vásárolják és később még drágábban piacra dobják a sok majomnak aki úgy gondolja hogy valóságos forintot nem költ a játékra , de még nem jött rá hogy az ideje se éri meg ezt az árat.
    • Én mégjobban sarkallatosítanám @Szeder mondandóját. (és teljes mértékben egyet értek minden szavával!!!!)
      Az a szégyen, hogy van aki hajlandó eladni RÉGI áron pl egy 500-as utalványt :D (500 millióért).
      Komolyan mondom, vicc amit leművelnek a játékosok.
      Hát senki nem gondolkodik? :D

700 séért megvesz valaki valamit és képes eladni 500-ba?

Gondolkodjatok már emberek!
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Akik vettek utalványt, számoltak azzal, hogy esetleg nem tudják majd eladni.
      De eddig mi is történt.
      A legkisebb címleteket (50,100) leszámítva, nem volt gond, hisz ha vettél, és nem vitték el, kaptál érte közel ugyanannyi sét, ha visszaváltottad. Sőt azt mondom még a kis címletek is a belefér kategória volt.
      Mostmár ez rizikós.
      Hiszen, akárhogy is számoljuk, ha veszel, és nem tudod eladni akkor buksz. Nem kicsit, nagyot.
      (és persze nem az fog bukni, aki halom-tonnaszám vásárolja fel- hisz az röhög a markába, mert ő olcsón felvásárolta yangért, dupláját akarja majd pár nap múlva kisajtolni a csóró játékosokból, ha mégse viszik, mert öntudatra ébrednek és a lejárati idő közeledne, annyit nem bukik, mert valós forintja nincs mondjuk benne, de séje lesz :D )
      Az ezer sénél 300 sét... 500-nál 200-at, 100-nál 50-et....
      Megéri?
      Nem.

Sőt.. ugye sj nem jár az utalványért. Eddig legyintettünk, oké oké, majd aki felhasználja és levásárolja az kapja... De itt kérem szépen lóg a levegőben 300-200-50-35 sé érték, amiért szerintem igenis, hogy kellene a sj ellenértéke... Azért 300 sj a tombin néha jól jön...

A GF mit lát ebből? A mai piacot látva... semmit ^^ Panaszkodunk/tok, de a sét és a jó magyar forintot ugyanúgy szórják a játékosok...

• Sziasztok :) Igazából minden gondolatot leírtatok már, így újat nem tudnék én sem írni, de az roppant mód érdekelne, hogy mit értenek visszaélés címszó alatt? Illetve azt, hogy ez a mi szerverünkön történt, vagy más miatt szívunk ismét. :) Nagyon dühítő számomra az, hogy ostobának néznek bennünket. Itt van ez a nesze semmi fogd meg jól magyarázat és elégedj meg vele. Eddig se volt túl jó véleményem róluk de ezek után... Részemről tartsák meg nyugodtan maguknak a sé utalványaikat én befejeztem a vásárlásukat, és nem anyagi, inkább elvi okok miatt. :thumbdown:
    • Nyitni akartam ezzel kapsolatban valami thread-et, de munka, miegymás, így szevasz a lehetőség. Majd legközelebb. :D

Ez az áremelés(~büntetősdi) olyan, mint amikor egy osztályban vannak 23-an, 2-en rosszalkodnak, de mind a 23 kap büntetést.
      A magyarok meg azt is megnézik, mennyibe kerül egy kenyér...Akkor egy ilyen áremelés hogy ne fájna a magyarnak? Aki azt nézi, hogy hó végén hogyan lehet kijönni...
      Lesznek, akik még jobban rákapnak, de biztos lesz, akit ez az egész el fog tántorítani a vásárlástól, de még a játéktól is.
      Én se szívesen venném tovább azt a dolgot, ami eddig került x-be, aztán már 30%al több egyik napról a másikra... vagy ritkábban venném.

Az meg nyilvánvaló, hogy ezek után a sé utalványok ára (yang) emelkedni fog...

Eddig yangért vettem sé utalványt, már amikor. Továbbra is maradok ennél.
      Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^