Miért nem tájékoztattak minket a hf láda eséséséről

• Kérdés
  • Csapat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Miért nem tájékoztattak minket a hf láda eséséséről

Sziasztok helytelen ki írás a mai hf eseménynél pontosan tudom idézni:

Kedves Játékosok!

Örömmel jelentjük be, hogy a sokat keresett Holdfény ládák visszatérnek! A fejleszthető hátasokhoz hasonlóan a Holdfény ládát főszörnyek és metinek fogják dobni, minden hónap második szombatján, 6 órán keresztül.

Kérdem én a megkapott információk nem tudják lefordítani amit a németektől kaptok vagy nincs erre megfelelő ember, szóljatok évek óta német be élni (és elég jól megy a német) és le tudom fordítani helyesen nem kell megtéveszteni a játékosoknak hanem pontos hasznos információ szeretnék hallani.

undorító <X :cursing: :thumbdown:

MrK85
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • az oké hogy ott a link de sztem ha bossbol és metinből esne kiirták volna nem? mivel hónap nem 2. szombatja van most így sztem logikus lehet hogy sima mobból fog esni de sztem jó is így hogy nem irták ki nem kell odavinni 100+os karitokat védeni meg én sztem profi kaziba beállitanám hogy 70+osok be se mehessenek undoritó dolog ez a bevédés
  • Harbard

Mu-Rang
    An hour ago+1
    Születésemtől fogva (azaz évek óta) Szerbiában élni, és még is tudni magyar nyelv és használni fórumot is.
    Előbb olvasni, aztán beszélni.

Szerintem a fordítód nem jó vagy az értelmezéseddel van a baj, Dalvin írta ki nem én és ezt a linket illesztette mellé hogy metinből főszörnyekből esik, mit értettem fére nem értem (jó az időből kitalálhatam volna) . A Forumot átnéztem töbször és sehol nem láttam hova van ki írva. De valaki okos írja ki a linket ide.
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • Szerintem is rendben volt a kiírás . Egyébként is ki volt írva rendesen hogy 30 perc a Holdfényláda dobásig. Aki nem csak a tojás metinekre lépked be simán láthatta, 30 perc alatt vígan kereshetett volna helyet magának. Nekem a meglepetés eventek is tetszenek. Különben is április elseje volt, örülj hogy nem csak tréfa volt a kiírás :)