Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szeder wrote:

Senkit nem akarok rábeszélni a nagy tojásokra :) Vagyunk egy páran akik szívesen elszórakozunk velük. Thrym se egyszemélyes móka és azért a ládákból se jön túl gyakran kemény szíj . Persze akkor kevés is lenne a nagy tojás ha olyan egyszerű lenne , mint a kicsi tojás metinek. Viszont se erdőben , se ochao templomban nem tapasztaltam olyat , hogy valaki beleüt a tojásba amig elviszed a belőle kijövő bossokat és levered a falnál . Lehet , hogy mégiscsak kialakul valami játék kultúra mire arra a szintre érnek a játékosok ? :) A mágikus tojciért valóban nem éri meg farmolni, de a móka kedvéért megéri , főleg ha 3-4-en összeálltok csapatba :)
    Szeder most kivételesen nem értek veled egyet, Thrim már jó ideje 1 maximum 2 személyes móka ha oda cuccolod a karidat. Azt pedig tudjuk hogy a tojás metineket a mágikus tojásért farmolja az ember nem pedig azokért a bossokért amikből egyébként templom dugig van.

Nuttika wrote:

Tavaly nekem se 30 mp volt a tojás metin, ahogy a kezdőknek sem. Rohangáltam idén map2-n és adtam párnak buffot, láttam mit tudtak.
    És idén ütöttem nagyobb tojást is, az se volt 30 mp. De igen,tudom, az én karim széklet...

Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg néha exp-t ütni olvasáshoz. De szerintem így is messze jobb, mint egy kezdő... Szóval szerintem az se törjön pálcát a kicsi karakterek fölött, aki nem képes felmérni a két karakter (fullos kis farmos vs. kezdő) lehetőségei között a különbséget.

Szerk.2: Lesz főszörny-kaszáló event is ^^
    Nuttika, nem tudom te hogy csinálod de konkrétan nekem 1 aura alatt lemegy a 90-es tojás simán, 100-as harcossal és még olyan hú de komoly felszerelése és komoly alkija sincs.

Érdekes hogy senki nem beszélt eddig a betett babilonról, ami a decemberi ingyenes beetetés után kőkemény fizetős lett, még hír sem került fel a fórumokra róla, talán nem is véletlenül.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Érdekes hogy senki nem beszélt eddig a betett babilonról, ami a decemberi ingyenes beetetés után kőkemény fizetős lett
    Nem értek egyet veled. Most annyi a változás, hogy nem konkrétan a babiloni a napi 1 ingyenes, hanem a húsvéti bónuszon van lehetőséged babilonit nyerni (ami ingyenes).
    Ma pl szerintem mindenki babilonit kapott a húsvétin. (akivel eddig beszéltem)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Mégis miféle húsvéti bonusz? :wacko: (Nekem csak az extrém munkarend a húsvéti bónusz. :D Bocs.)
    Én semmiféle bónuszt nem látok. Nekem is az jön le, hogy babilon láda most már fizetős.

Húsvéttojás: jó, hogy gondoltak a nagyokra, az más kérdés, hogy mennyi idő alatt lehet leütni.
    Én még egy húsvétmetint se ütöttem le. 35-ös karim gondolom 40-eshez nem elég(nem fullos kari). Igaz, időm se nagyon volt rá, de majd talán 4 napos hétvége alatt.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Üdv Mindenki!

Hát itt is van káosz...
    A Húsvéti hűségbónuszban a láda lehetséges tartalma nem írja a Finom kelmét....mégis azt írja hogy azt kaptam. Ilyen alapon akkor akár 15 össze rakhatatlan ércet is adhat???
    Ellenőrizni sem tudom mert nem tudom hány darab finom kelme volt a tárgypiac raktáramban. A t-piac raktár rendezése "új"-ra van állítva, de nem finom kelme van legelöl....lehet nem is kaptam meg....vagy esetleg később jelenik meg.

U.I.: 5 accból csak 1 kapott babiloni kincset... :(

The post was edited 1 time, last by yello70 ().

• Üvegszilánk wrote:

Mégis miféle húsvéti bonusz?

ezt kell látnod neked is

yello70 wrote:

A Húsvéti hűségbónuszban a láda lehetséges tartalma nem írja a Finom kelmét....
    nem listáz mindent. amikor megkapod kiírja egy téglalapban mit kaptál.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Sziasztok lányok és srácok!
    "Ma pl szerintem mindenki babilonit kapott a húsvétin."
    Csak halkan megjegyezném,én sem babilonit kaptam,nekem bőven elég pár kicsi zöld lötty is! :D
    Az event nagyon sekélyes,ettől sokkal több kéne,hogy le üljek és órákat csapkodjak a tojásokért. Főleg úgy,hogy nekem nagyon úgy tűnik,a mágikusból nyitható tárgyak arányát is átvariálták,sokkal több a yang nyitás! (de biztosan csak az én karaktereim a szerencsétlenek :D )
    Üdv.:fincsi
  • Amiran wrote:

Nuttika wrote:

Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg néha exp-t ütni olvasáshoz.
    Nuttika, nem tudom te hogy csinálod de konkrétan nekem 1 aura alatt lemegy a 90-es tojás simán, 100-as harcossal és még olyan hú de komoly felszerelése és komoly alkija sincs.
    Csak a lényeges részt hagytam benn neked, hogy megértsd. Csókoltatlak :) (Alkímia, fullos pánt, talizmán, kohózott ékszerek természetesen nincsenek rajta, anélkül is röhögve bármit lecsapok map1-en vele... Ja és ne feledd, gondolom P-s aurád van, M-en kisebb az ütőérték és rövidebb ideig is tart.)
    (De legalább bemutatod a nagyoknak, hogy nem fenékig tejfel lent sem az élet, bezzeg fenn! Csak ezt mond a nagyobbaknak, akik szerint üthetetlen a tojás, ezért mennek kisebbeket ütni.)

Dreamy asszem 2 accomra nem babiloni nyílt, viszont kettő babiloni meg 10%-os szuverént adott. Igaz, raktáros accok :'D

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Meg lehet érteni mindkét oldalt, a kicsiket azért, mert a nagyobbak ha átcuccolnak kiskarira jóval gyorsabban leütik a tojást, a nagyokat meg azért, mert a 105-120-as tojásból olyan bossok jönnek amit elvileg le kéne ütni, nem szaladgálni vele.. de 3x sebez a skillje, és akkor még csak 1 bossról van szó, mert ugye többet is idézhet egyszerre.

De szerintem mindezektől függetlenül bárkinek kedve támadhat már csak a nosztalgia kedvéért is kisebb karikon farmolni, nem véletlenül lehet 5 karaktered egy accounton.
  • yello70 wrote:

Ebből arra a következtetésre jutottam hogy, dreamy-nél egy nappal előbb jár a Metin
    :)

nem , nem, csak én aznap, mikor bekerült, kinyitottam az elsőt, ma már a 3. jött, ma nem babiloni volt, hanem mint első nap, nagy kék, meg ilyenek :) remélem akkor minden páros nap kapunk meglepit :)

• yello70 wrote:

az utolsó meglepi láda nekem már össze se jöhet???
    hát, ebben nem vagyok kompetens :(
    de... (csak személyes tipp) 9.éig írja a húsvétit. Elvileg nekem 8-án nyílik az utolsó, neked 9-én.
    Szóval sztem meglesz.

Esetleg majd valaki aki ebben illetékes bizonyára megmondja, hogy hogy is van ez.

• valaki még tapasztalta ezekkel az eventes bossokkal, hogy más a hitboxuk? mutatja rendesen, hogy ütöm, mikor a szélén ütöm, de nem számol pontot, csak ha teljesen belemászok a közepébe.. ami pedig elég *khmm*, mert nem mindig lehet beleállni úgy, hogy ne üssenek/én ne üssek mást.

a babiloni ládát meg, hogy betették mégegy ládába... én egy viccnek fogom fel. egy vicc ami olyan keservesen rossz, hogy már szibte humoros..
  • Nos tegnap razinál néztem, hogy amikor valamelyik oldalán ütöttem, nem számolta, amikor a mellső vagy hátsó lábainál ütöttem, akkor igen. Illetve ha belemásztam, akkor is, de nekem az még nem igen opció, mert kicsit nagyon üt azért :D *

Viccnek vicc, de ma megint javarészt babilonit nyitottam az accaimon (a fő accon pl. nem.) Igaz, javarészt igen pici szinten törtek. De azért egy 1%-os lord nyílt az egyikre.

*Szerk.: Ezúton is köszönet a tegnapi kékeknek, nagyon korrektek voltak és rendesen tudott mindenki bosst ütni. Ilyenkor egy kicsit mindig örülök, hogy még sincsen azért minden veszve, vannak még játékosok, akik birodalomtól függetlenül normálisan együtt tudnak játszani. :)

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Nuttika wrote:

Amiran wrote:

Nuttika wrote:

Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg néha exp-t ütni olvasáshoz.
    Csak a lényeges részt hagytam benn neked, hogy megértsd. Csókoltatlak :) (Alkímia, fullos pánt, talizmán, kohózott ékszerek természetesen nincsenek rajta, anélkül is röhögve bármit lecsapok map1-en vele... Ja és ne feledd, gondolom P-s aurád van, M-en kisebb az ütőérték és rövidebb ideig is tart.)(De legalább bemutatod a nagyoknak, hogy nem fenékig tejfel lent sem az élet, bezzeg fenn! Csak ezt mond a nagyobbaknak, akik szerint üthetetlen a tojás, ezért mennek kisebbeket ütni.)

Dreamy asszem 2 accomra nem babiloni nyílt, viszont kettő babiloni meg 10%-os szuverént adott. Igaz, raktáros accok :'D

Azért válaszolok erre már neked. Azt gondolom hogy lvl 100-on amekkora a kis karim, már egy alap 2-3 matt alkija van egy átlag karinak, ugyanúgy van egy átlagos +5 epic vértje ami nekem is, sőt azt hiszem azért az átlagnak van egy petje is ami nekem is van, és még csak azt se mondhatjuk hogy nagyon jó pet lenne a kis karim razija hiszen add talán 8% tp-t és 9% vadharcost. Mivel 90-95 tojásokról beszélünk ahol csak baris mobok jönnek, amikre tudjuk hogy villám tali kell, amiben ugye nem lehet villám ellenállás így a talizmán sem számít, de elárulom nekem nincs villám talizmánom. A pántom az egyetlen amire azt lehetne mondani hogy fullos mert egy 53ák-s varjú van benne. Kohózott ékszerek egyértelműen már a legtöbb 75 karin is vannak, hiszem manapság ingyen utánad dobják kb.

Egyetértek Amandollal, mindkét oldalt meg lehet érteni, viszont szerintem te sem örülnél ha mondjuk a map1-es 15 tojásból csak úgy ugrálnának ki a brutális kapitányok. A nagy tojás bossainál nem az a gond hogy vannak hanem hogy egyszerre 3-4 darab is.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • 15-ös tojás ha jól tudom nincs. Reggel segítettem íjászról egy map2-es farmosnak és ott voltak bruti generálisok tömegesen. Map1-esen (meg azt hiszem ez van map2-n is) talán a 20-as az, amiből Lykos jön tömegesen, na az egy picit erős lehet, meg kis szinten a meg nem mondom melyik majom hajító, az is szépen tud ütni.

Most beleköthetsz abba, hogy leírtam, mije van, de írtam, hogy az M-es skillnek rövidebb az ideje és kisebb az ereje, mint egy P-s skillnek. Meg úgy tudom erősödik is, ha feljebb viszed, de ezt passzolom, nem a testi az én kasztom. (Vagyis csak a szilisek vannak nagyobbak, amin beváltok, nem ütök velük.) De azt is írtam, hogy nincs hátasa (!!) ami azért jelentősen megnöveli az ütési időt. És ugye a kezdők alá se pakol azonnal hátast a játék (appaloosa-ról nem lehet ütni). Továbbá a karim azért egy kezdőnél mind skill ügyileg, mind felszerelés tekintetében jobb helyzetben van.

Ezért írtam, hogy reálisan, szintnek megfelelően, nem specifikusan farmra "kitenyésztett" karakterekkel azonos erőviszonyok vannak minden szinten.

• Nuttika wrote:

15-ös tojás ha jól tudom nincs. Reggel segítettem íjászról egy map2-es farmosnak és ott voltak bruti generálisok tömegesen. Map1-esen (meg azt hiszem ez van map2-n is) talán a 20-as az, amiből Lykos jön tömegesen, na az egy picit erős lehet, meg kis szinten a meg nem mondom melyik majom hajító, az is szépen tud ütni.

Most beleköthetsz abba, hogy leírtam, mije van, de írtam, hogy az M-es skillnek rövidebb az ideje és kisebb az ereje, mint egy P-s skillnek. Meg úgy tudom erősödik is, ha feljebb viszed, de ezt passzolom, nem a testi az én kasztom. (Vagyis csak a szilisek vannak nagyobbak, amin beváltok, nem ütök velük.) De azt is írtam, hogy nincs hátasa (!!) ami azért jelentősen megnöveli az ütési időt. És ugye a kezdők alá se pakol azonnal hátast a játék (appaloosa-ról nem lehet ütni). Továbbá a karim azért egy kezdőnél mind skill ügyileg, mind felszerelés tekintetében jobb helyzetben van.

Ezért írtam, hogy reálisan, szintnek megfelelően, nem specifikusan farmra "kitenyésztett" karakterekkel azonos erőviszonyok vannak minden szinten.
    érdekes, nekem a kis 15 ös farmos egy +7es 15 ös pallossal meg 3k tp vel kb 20 másodperc alatt üti le a 20as követ... lehet valamit jól csinálok. A nagyobb szintű kövek nyilván tovább tartanak, de ez mindig is így volt, csak az a kérdés nehezebbek-e . 95 ig nem mondanám őket szintben-nehéznek, de a 105östől ez eléggé megváltozik.

Szeder: értem én, lehet szíjat farmolni. De mikor 2 év sírás után végre beraknak nagyobb köveket, hogy a nagy játékosoknak is legyen esélye tojást farmolni, akkor a tojások hiányára ne az legyen a magyarázat, hogy " de kaphatsz mellette más jó droppot is . "

btw a nagyobb kövek szerintem legjobban azért kellettek, hogy a kicsiknek legyen esélye a saját szintjükön, ne a nagyok kiskarijai lepjék el map1-2 -t . De ha beraknak egy iszonyat nehéz csoportos követ, az nyilván nem fogja az eddig map1en kiskarizó játékosokat odacsalogatni, hogy majd 6 an küzdjenek 1 tojásért meg jóesetben egy szíj/ dioxidért.
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Akkor most veregesd magad vállon. Többször nem tudom hangsúlyozni, hogy nincs hátasa, láthatóan VAKOK vagytok. Tavaly volt alatta hátas, gyorsabban is ment, pedig kevesebb M-je volt (és akkor még talán glefével szórakoztam). Fentebb azt is írtam, hogy csak olvasni lépek fel rá, de... (A kezdő játékos pedig nem farmos azonnal....)

• Traxdata wrote:

küldjétek már be fejlesztésnek azt hogy ne fél óránként lehessen már nyitni a mágikust.. mivel lesz jobb a gfnek hogy fél óránként vagy rögtön nyitható? ez csak szenvedés és semmi értelme.. szokásos értelmetlen dolgok kösz
    Szia!
    Miért gond az ,hogy félóránként lehet nyitni? Sokkal nagyobb gond az, hogy a tojás metineket ress után 5 perecel már reménytelen keresni,miért nem lehet már megoldani,hogy random helyen ,időben resseljenek? Nem sokat foglalkozok eventtel,ösz visz 10 mágikust nyitottam,30 nyitásból 1 konci a többi 0 értéket képvisel :( event nálam 10 pontból 3
    Üdv.:fincsi