Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szerintem az április 1-jei hf event nem biztos hogy metinek és bossok dobják bár nemtudom, mert nem a hónap 2. szombatjára esik de majd meglátjuk, összességében a mágikus metin farm engem nem izgat annyira ha belebotlok leütöm, de biztos lesznek fanatikusok akik éjjel nappal ezt farmolják, inkább a mellékeventekre szoktam rámenni nekem ezek termelik a pénzt meg azért tojásleadással is lehet szerezni elég sok nagy zöldet meg kvarchomokot néha
  • Az is lehet hogy április elsejei tréfa... Minden évben eljátszanak valamit...

Amúgy nevetséges hogy a mágikus tojásbol nyitott mágikus rézérc nem egyberakható a mobokbol esettekkel. És ha már itt tartunk nagyobb szükség lenne a mágikus vasércre és az is lehetne egyberakható... Mert csak szinte hf ládábol lehet a sárkány tekikhez hozzá jutni... Rézérc meg esik bőven a mobokbol így nincs hiány a harci tekikből...
  • ShaoKahn wrote:

Úgy látom még mindig romlik a helyzet :)

Haszontalan újítások... lebutított húsvét event (?) tele tárgypiacos ajánlatokkal...

Mindent elárul erről az egészről, hogy két olyan téma van itt is összevonva, ami pár évvel ezelőtt külön külön is több oldalas kibeszélőként megállta volna a helyét...

Na most pont ennyit ér egy újítás és egy event...

(Ne alkossak előre véleményt, mert hátha jó lesz?)

Ugyan már....

Postaláda... ez most komoly? Ez fejlesztés?
    Az alkímiáról meg hány tárgypiacos bőrt akarnak lehúzni még? Nem fogyott a sárkány láda talán?

Egyszer érném meg azt, hogy egy olyan volumenű verzió érkezik, aminek minden eleme hasznos és fontos a játékosoknak...

De ez?... szénné van harangozva egy postaláda... atya úr isten... egy postaláda !! valaki rajtam kívül ezt így elmondta magában többször?

Még mindig kár ezért a játékért...

Ja és kíváncsian várom, hogy sok év után volt-e annyi eszük, hogy 95+ -os tojás legyen... , hogy talán az is élvezze a szeretett karakterével a játékot, akinek a 95 már kicsi... és eltartotta a GF-es lurkókat minden event alatt...
    Nos örülök... örülök, hogy 10 év alatt először bocsánatot kérhetek !
    Vannak nagyobb tojások és az előzetes beszámolók szerint látványos és jó a drop.

• én azt szeretném megkérdezni, hogy az erdős 105-120 köveket hogy gondolták? mert oké ,értem nem lehetetlen leütni, de ha kidob 2-3 bosst egyszerre, szerintem alig van olyan a szerveren, aki meg tudna birkózni vele ( és ha szenvedsz vele fél órát még azután se biztos hogy ad tojást, ugye? ) , és akkor már megint ottvagyunk hogy a nagyszintűek is kiskarizzanak
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Tomi9612 wrote:

én azt szeretném megkérdezni, hogy az erdős 105-120 köveket hogy gondolták? mert oké ,értem nem lehetetlen leütni, de ha kidob 2-3 bosst egyszerre, szerintem alig van olyan a szerveren, aki meg tudna birkózni vele ( és ha szenvedsz vele fél órát még azután se biztos hogy ad tojást, ugye? ) , és akkor már megint ottvagyunk hogy a nagyszintűek is kiskarizzanak
    Szia!
    Azt kérlek szépen úgy gondolták,hogy "nesze semmi fogd meg jól!"
    Pontosan jól látod,senki sem fog szenvedni ugyanazért a jutalomért amit kis karival is nevetségesen könnyen megszerezhet.
    Csoportban meg kik azok a fanatikusok kik képesek csak azért is 105-120-as köveket csápolni?
    Minden marad a régiben,nagyok kiskarikon,kezdők csak áhítoznak egy tojás metinről,Gf most is tesz rá kinek mi lenne a jó,nagyok lesajnálva!
    Üdv.:fincsi
  • Azért ez a csoportban ütést kicsit benézték ezekre a kövekre. Annyi idő és energia hogy nem éri meg. Legutóbb mikor próbáltuk 3-an, annyi boss volt kint hogy még futtatni sem lehetett őket mert egyszerűen nem láttál semmit a tömegben. Ha jól emlékszem 5-6 Ochao nagyúr,Ochao testőr minimum 8-10db és Polyphemos 10-15 db + az apróságok amiket nem is láttam a tömegben...Valóban megint a kiskari játszik
  • Gwener wrote:

Azt úgy gondolták, hogy csoportban kell ütni.
    igen, de ahogy fincs is írta, ha komolyan gondolták akkor megint idióiták. Ugyanazt adja amit egy 20as ( 30as , akárhanyas ) kő, amire kiskarival rászellentesz és szétesik. Tegyük fel csoportba leütjük 4 en. Akkor négyünknek van kb 50% esélye hogy valaki kap 1db tojást. Nyilván nagyon megéri ..
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Nos valóban kissé keményre sikeredtek a nagy tojik, de legalább vannak :) Igen csoportban érdemes ütni, de legalább ketten, viszont azért lássuk be a végén igencsak látványos a dropp. Az ugyan igaz hogy 1 db tojás vagy az se , de azért mellette kemény szíj, dioxid, tekik, rengeteg sötétség láda, petkaja és még elvileg a küldim is meglehetne a polyphemosokból :) Nekem és még párunknak tetszik, igen lehetne azért kevesebb a nagy boss benne, de igazából nem is a számuk a baj, hanem az, hogy ha nem menta vagy ellökdös . Nekem semmi kedvem a kiskarival veszekedni hogy ki ért előbb a metinhez , vagy miért üt le amikor már ott a toji. Én azt azért bunkóságnak tartom hogy másik birodalomból hozza át a kiskarit valaki, sőt én személy szerint tuti nem hagyom farmolni idegenben , akkor se ha a "nagy" kari a mi birodalmunkban van . Csapatjátékosnak kell lenni és belenyugodni , hogy nem minden levert toji után van mágikus tojás, de az a kiskariknak sincs.
  • Szeder wrote:

Nos valóban kissé keményre sikeredtek a nagy tojik, de legalább vannak :) Igen csoportban érdemes ütni, de legalább ketten, viszont azért lássuk be a végén igencsak látványos a dropp. Az ugyan igaz hogy 1 db tojás vagy az se , de azért mellette kemény szíj, dioxid, tekik, rengeteg sötétség láda, petkaja és még elvileg a küldim is meglehetne a polyphemosokból :) Nekem és még párunknak tetszik, igen lehetne azért kevesebb a nagy boss benne, de igazából nem is a számuk a baj, hanem az, hogy ha nem menta vagy ellökdös . Nekem semmi kedvem a kiskarival veszekedni hogy ki ért előbb a metinhez , vagy miért üt le amikor már ott a toji. Én azt azért bunkóságnak tartom hogy másik birodalomból hozza át a kiskarit valaki, sőt én személy szerint tuti nem hagyom farmolni idegenben , akkor se ha a "nagy" kari a mi birodalmunkban van . Csapatjátékosnak kell lenni és belenyugodni , hogy nem minden levert toji után van mágikus tojás, de az a kiskariknak sincs.
    Nem tartom magam túl gyengének, de azért amikor kiugrik a kő felére 6-8 boss és futkosni próbálok, elég ha egyetlen pillanatra jön a lagg és abban a pillanatban huss és pöcc és kampeca :D Jó kezdeményezés egyébként ez a tojás csak nem igazán éri meg a mágikusért farmolni. Ha a szíj kellene annyira akkor bemennék thrimhez és ott ütném.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Senkit nem akarok rábeszélni a nagy tojásokra :) Vagyunk egy páran akik szívesen elszórakozunk velük. Thrym se egyszemélyes móka és azért a ládákból se jön túl gyakran kemény szíj . Persze akkor kevés is lenne a nagy tojás ha olyan egyszerű lenne , mint a kicsi tojás metinek. Viszont se erdőben , se ochao templomban nem tapasztaltam olyat , hogy valaki beleüt a tojásba amig elviszed a belőle kijövő bossokat és levered a falnál . Lehet , hogy mégiscsak kialakul valami játék kultúra mire arra a szintre érnek a játékosok ? :) A mágikus tojciért valóban nem éri meg farmolni, de a móka kedvéért megéri , főleg ha 3-4-en összeálltok csapatba :)
  • Én meg azt figyeltem meg, hogy bizony rendre nagy karik farmolnak a kicsi mapokon is fullos dögökkel. Igen dögökkel. Amikor kivételesen kis karival voltam benn map1-en, mert végre esett egy aura kk, olvastam vele és jééé, tojás is volt, gondoltam ütöm, erre megjelenik egy kifullozott dög és belecsapkod (úgy, hogy már ütöttem). Mikor rászólok még ott vigyorog. Nagyon lelkesítő, mondhatom. (És nem csúcs időben volt.)

Ahogy azt is szánalmasnak tartom, hogy kiállok a map2-esekért és kergetek másik birodalmiakat, erre pár nagy okos még engem hord le... végül is, megtehetem, hogy pont keresztbe teszek rájuk és én is farmolgatok, meg ks-elek nagyobb mapokon... (Mert a fair play az itt ismeretlen szitokszó...)

Az meg hab a tortán, hogy ott van az áhított nagy tojásotok, de így is a kezdők elől kell elhalászni*. Respect!

*És ezt nem egy-egy darabra értem. Mikor kora reggel már 10+ tojásról írnak olyan nevek, akiket tavaly is láttam, akkor nem kell részletezni a nyilvánvalót...

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Örülök neki, hogy végre meghallgatásra került a nagyobb karakterek kérése. Kicsit félresiklott az előadásmódja.Csoportos elfoglaltságnak nagyon érdekes és mókás.

Nem lehet összehasonlítani azt, amikor egy alacsonyabb szintű metint 30 másodperc alatt elintéz valaki( esetleg 1 perc és nem kell hozzá fullos kiskari)
    Azzal hogy 4-5 120-as karakternek 5-10 percbe esetleg több időbe kerül leütni 1 db 120-as tojást.
    A húsvéti event mindig is a mágikus tojás farmolásáról szót. Össze lehet hasonítani az eredményt a két mód között?

Akinek nincs tapasztalata ezen nagyszintű tojásmetinekről annak nem kellene pálcát törjön mások felett, nemde?

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Tavaly nekem se 30 mp volt a tojás metin, ahogy a kezdőknek sem. Rohangáltam idén map2-n és adtam párnak buffot, láttam mit tudtak.
    És idén ütöttem nagyobb tojást is, az se volt 30 mp. De igen,tudom, az én karim széklet...

Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg néha exp-t ütni olvasáshoz. De szerintem így is messze jobb, mint egy kezdő... Szóval szerintem az se törjön pálcát a kicsi karakterek fölött, aki nem képes felmérni a két karakter (fullos kis farmos vs. kezdő) lehetőségei között a különbséget.

Szerk.2: Lesz főszörny-kaszáló event is ^^

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 3 times, last by Nuttika ().