Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hát én már tényleg nem értem ezt az egész alki ügyet. Most ha az első oldalon van 6 fullos matt alkim és felrakok 6 gagyi ritka alkit a második oldalra akkor az ugyanannyi % szett bónuszt ad a matt alkiknak mint ha 6 kiváló alkit raknék fel a második oldalra? Magyarul hiába raknék fel a második oldalra 6 kiválót mert ugyanannyi % szett bónuszt adna mint a 6 ritka??? Ha ez így van akkor ez nagy butaság... Azt hittem már lesz valami haszna a gagyi optos kiváló alkiknak is de nem...

A videóban a rubinnál 2% ák 2% ák def 30 támadó a szett bónusz. Akkor ennyi a max?

És elnézést ha sokat értetlenkedek de szeretnék minden újdonságról minden pontos infót megtudni mert nem szeretnék élesben hibázni... És erre van a kibeszélő ha már a GF ennyire lusta részletes infót adni az új dolgokról... És köszönöm szépen a hasznos infókat!
  • Úgy látom még mindig romlik a helyzet :)

Haszontalan újítások... lebutított húsvét event (?) tele tárgypiacos ajánlatokkal...

Mindent elárul erről az egészről, hogy két olyan téma van itt is összevonva, ami pár évvel ezelőtt külön külön is több oldalas kibeszélőként megállta volna a helyét...

Na most pont ennyit ér egy újítás és egy event...

(Ne alkossak előre véleményt, mert hátha jó lesz?)

Ugyan már....

Postaláda... ez most komoly? Ez fejlesztés?
    Az alkímiáról meg hány tárgypiacos bőrt akarnak lehúzni még? Nem fogyott a sárkány láda talán?

Egyszer érném meg azt, hogy egy olyan volumenű verzió érkezik, aminek minden eleme hasznos és fontos a játékosoknak...

De ez?... szénné van harangozva egy postaláda... atya úr isten... egy postaláda !! valaki rajtam kívül ezt így elmondta magában többször?

Még mindig kár ezért a játékért...

Ja és kíváncsian várom, hogy sok év után volt-e annyi eszük, hogy 95+ -os tojás legyen... , hogy talán az is élvezze a szeretett karakterével a játékot, akinek a 95 már kicsi... és eltartotta a GF-es lurkókat minden event alatt...

The post was edited 1 time, last by ShaoKahn ().

• Üdv mindenkinek!

Én a következőket állapítottam meg a fenti videóból alkímia ügyben:
    - 2 sor (szett) alkímián mutatja be a szett-bónuszt
    - 1 sor ezekből áll: 5db legendás-kiváló-szint+6 és 1db legendás-matt-szint+4
    - 2 sor ezekből áll: 6db legendás-matt-szint+4
    - az első sorozat aktiválásakor megkapja a szett-bónuszt mivel mind azonos osztály (legándás) beli. A bónusz mértéke az alkímia bónusza mellett látható zárójelben. Itt a bónusz minden alkímiákban szereplő tulajdonság 8%-a kerekítve matematikai kerekítéssel (a 10 feletti értékeket 10-re kerekíti a 100 felettieket 100-ra). Például: 3600Tp nyolc százaléka 288TP ezt kerekíti 300TP-re, ez látható zárójelben.
    - a második sorozatban a bónusz mértéke 20%
    - nekem a következtetésem: Ami befolyásolja a bónusz százalékos értékét az az hogy, ha azonos az osztály (ez alap feltétel, különben nincs is bónusz) azonos a tisztaság, azonos a szint akkor nagyobb a százalék.
    - a számbeli értékét pedig két dolog: Egyik hogy, mennél nagyobb a százalék. A másik mennél nagyobb az alapérték(ezt az osztály-tisztaság-szint növeléssel lehet emelni.
    - tehát azt próbálja szemléltetni hogy, kétféle szisztémával ugyan, de nagyjából ugyan annyi bónuszt lehet elérni...
    - ha az első sorozatba az 1 legendás-matt-szint+4-es alki helyett szintén egy legendás kiváló-szint+6-os lenne akkor ott is minimum (de lehet több) 20%-os szett-bónusz lenne.....az már durva értékek lennének

The post was edited 3 times, last by yello70 ().

• Sziasztok!

Semmit sem kell csinálni. Ha fel van szerelve minden alkid, és be is kacsolod, akkor automatikusan kapod a bónuszt. Nem a tisztaság a lényeg, hanem hogy metszett, ritka, antik, vagy legendás legyen mind.
    Bár gondolom a bónusz mértéke függhet a tisztaságtól is.
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 106
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • én most nem az alkival kérdeznék, de ha már 18.1 akkor húsvét is bele tartozik a témába és erről kérdeznék pár infót
    a kesztyű hat a mágikus tojás dropjára vagy teljesen mindegy hogy van vagy nincs?
    ha esetleg sima tojás farmot akarok csinálni és leadni a nyúlnak akkor pl profi kazi megfelelő-e rá mint pl foci eventen vagy okey eventen?
    és még 1 kérdés amit rég halottam még valakitől hogy 20 egyforma színű tojást kell leadni és akkor adja a legjobb nyereményt vagy erre van valami taktika? és egyszerre hány tojást vesz el a nyúl vagy melyik a legjobb kombináció amit le lehet adni hogy jobb nyereményt adjon mint kis piros vagy kék ital vagy ezt is random adja?
  • yello70! Akkor most a 6 kiváló több szett bónuszt ad a 6 ritkánál? És ha igen mennyivel többet ad?
    Az egyértelmű hogy a kiválókat +6ig lehet húzni a ritkákat meg gondolom +4ig.

Traxdata! Szerintem semmin se fognak változtatni ugyanaz lesz mint tavaly. Úgy tudom a kesztyű nem hat a mágikus tojás dropra mert nekem se dobott mindig kesztyűvel és sokszor dobott kesztyű nélkül is. Sima tojásokat meg minden mob jól dobja a szinteden. A tojás leadás meg random. Lényegtelen hányat és milyet adsz le. Úgy tudom max 20 tojást vesz el egyszerre a nyúl.
  • Hm, mikor lett összevonva két téma?

Most néztem meg, hogy húsvéti tojásokért mit ad. Érdemes azért törnie az embernek magát? 76s karival odamegy a nyuszihoz, kap ezüstnyilat. :D

Az meg tényleg szép, hogy ha a nagy karikra(pl. 110-es) nem gondolnak és maradnak azok a húsvéti tojások, amik. De én erre számítok igazság szerint, hogy a legnagyobb húsvéti tojás mindig az lesz, mint tavaly.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Üvegszilánk wrote:

Most néztem meg, hogy húsvéti tojásokért mit ad. Érdemes azért törnie az embernek magát? 76s karival odamegy a nyuszihoz, kap ezüstnyilat. :D
    Én is pont azt néztem, hogy nekem pont nagyon jó lesz 20 tojást összekapni nyilakért. Sámánra. Véletlenül a szilis karikkal kéne beváltani...

Amúgy már előre tudom mi lesz ebből: a nagy karik leköltöznek a kis fullosaikra " mert nekünk is jár az event" szlogennel és 0-24-ben maximálisan lefarmolják a tojásokat. Tavaly külön cuki volt, mikor egy 70+-os sárga rohangált éjfél után piros map2-n és az akkor ott szintelő friss karimat a sima metinről is lecsapta... Tehát ha pontosítani akarok, ez az event pont a kicsiknek és a kezdőnek az abszolút parasztvakítás...
    Display Spoiler
    (De volt, hogy orkban kezdtem el ütni szintén reggeli órában a tojás metin, besétált mellém egy 70+-os sárkány sámán, majd picit később egy farmos, elkezdte ütni a tojást, engem meg leskillezett a sámán. :D És szó szerint felkelni se engedett.)

A másik, idén nem lesz közös sárkány gyilkolászás? Nem látom a hírben, pedig vártam, hogy végre tudnék is adni pár ütést a sárkánynak, nem úgy mint tavaly, vagy tavaly előtt.

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Üdv mindenki!

Csizkov wrote:

A tojásokért szintfüggő a jutalom:

metin2wiki.eu/index.php/Osterhase

Nem tudom alkinál honnan veszitek ezeket a százalékokat ahány videót láttam mindenhol ugyanazok a fix bónuszok voltak még full kiváló alkisornál is...
    Most több videót átnézve azt kell mondjam igazad van. A bónuszok fix értékek.
    Csak az a lényeg:
    1- 6 alkímia legyen felszerelve az "Ég" vagy a "Föld" körbe
    2- ritkánál rosszabb ne legyen a 6 között
    3- be kell kapcsolva legyen (Aktiválás)

U.i.: a 24-es és 26-os számú hozzászólásomat törölni kellene, nehogy valakit megtévesszen...thx
  • Most már én is rájöttem milyen egyszerűen működik ez az alki szett bónusz... Elsőre túl gondoltam az egészet... Sokkal bonyolúltabb megoldásra számítottam a GF-től... De jól össze zavart a videó is hogy ott kattingatott 2 oldal alki közt... De valjuk be nem szokása a GF-nek hogy ingyen ad egy kis bónuszt ezért is gondoltam túl az egészet...

De magyarul akkor annyi a lényege hogy elég ha van 1 oldalon 6 egyforma fajtájú alkid és bekapcsolod és már adja is a szett bónuszt... És akkor úgy látszik mind1 hogy 6 kiválód vagy 6 mattod van akkor is ugyanannyi % szett bónuszt kapsz. Végül is hasznos az a kis plussz de nem egy nagy durranás de legalább ingyen van.

A postaládát meg minek rakták be ha nem lehet használni?
  • Szerintem le kell költözniük... :(

Közös sárkánycsapdosás? Na, az se érdekel. :D Tavaly se nagyon érdekelt, meg később se, szerintem most se fog.

A tojásokért kapható akármiken talán változtathatnának. A szusival is ki lehet törölni (ha olyan), de hogy ezüstnyíl...Annál még a kék ital is jobb, meg a kk, igaz ezek is tudnak idegesítőek lenni.

Postaládát meg én is néztem. Miért nem lehet használni? Á, biztos szinthez kötött...Á, biztos sé-s cuccal lehet aktíválni, mint a raktáros dolgot. (Azért reméljük, ez elérhető lesz mindenki számára és nem lesz se szintkorlát, se sé-s kötelezettség.)
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • 15 a szint különbség a tojás metinnél. Ha például 35ös karid van akkor annak még dob a 20as toji mágikust.
    Igen jó lenne ha a GF gondolna a 100+ karikra is és raknának be 95 mapra 105ös tojikat. Így a 120as kariknak is lenne event.
    Engem még az érdekelne hogy mért nincs frissítve a wikin a mágikus tojás tartalma? Mert megnéztem a 2017es tartalmat írja még is nagyon távol áll az igazságtól...
    A frissítés meg reméljük nem tart megint délután 3ig...
  • Üvegszilánk wrote:

Közös sárkánycsapdosás? Na, az se érdekel. :D Tavaly se nagyon érdekelt, meg később se, szerintem most se fog.
    Jó, hát mindenkit más érdekel. Én általában magányos farkasként szeretek játszani, a dt run, a biri war és pl. ha lenne eventes sárkány, nekem az lenne a közösségi. (Zodiákus runt még nem nagyon volt "merszem" kipróbálni.) Amúgy jobb szeretem antiszoc üzemmódban terrorizálni a hívást, már amikor nem játszom azt, hogy én nagyon nem is létezek. :D

A 90-es mapra nagyoknak tojást részt én is támogatom az élni és élni hagyni elvre alapozva.

Kreativ wrote:

Engem még az érdekelne hogy mért nincs frissítve a wikin a mágikus tojás tartalma? Mert megnéztem a 2017es tartalmat írja még is nagyon távol áll az igazságtól..A frissítés meg reméljük nem tart megint délután 3ig...
    Lehet, hogy a teljes frissítést meg kellett buherálni, ezért tartott ennyi ideig javítani. Akkor meg simán lehet, hogy el fog tartani addig... (de most ne a próféta szóljon belőlem :D)

A wikin nem ez az egyetlen dolog, ami pontatlan. ...

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle: