Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény (postaláda, Dss)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény (postaláda, Dss)

Változások jegyzéke 18.1

A hír adott, itt lehet elmélkedni.

EDIT:
    Húsvéti Metinek és Ugrándozó Nyuszik a Láthatáron!

erről is itt lehet elmélkedni.

EDIT2:
    és ezekről is:
    Húsvéti rendezvények!
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Az utazójegy gyakornok ládában van, map1-2 közti portálásra jó.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Sziasztok, javítanak egy olyan hibát ami állítólag nem is létezik, holott nálam és másik 2 embernél is leszedte az alkit időelixírrel, most tényleg ez mi kárpótlás persze nincs, vedd meg újra? Jön a postaláda.... én kérek elnézést, de csak nekem van egyre inkább tudjuk melyik szerver beütése? Vagy nem csak én látom így?
    Continuum
    Draco Jinno
    Céh: Next
    Lv 115 gyógyi

• Ezt a postaládás dolog... most akkor ha offline a tag is lehet neki írni PM-et? Tehát ha teszem azt blokkolom egy időre a PM-eket, mert nem akarok levelezni,a ládikámba akkor is tudnak dobálni. JUHÉÉÉ!...

Ha már megy az ilyen fejlesztés, akkor arra is mehetne, hogy az adott játékos blokkolása ch és map független legyen végre. Mert marhára jó tud lenni, amikor pl. dt runon vagyok, a tag meg pl. map2-ről írogatja nekem a pm-et. Őt nem tudom blokkolni, így vagy blokkolom ideiglenesen az összes PM-et, de ilyenkor mással se tudok beszélgetni, vagy tűröm, hogy ott villog nekem az a "cukiság"...

A frissítési lista alapján most vehetjük úgy, hogy a céhbank visszakapcsolásra kerül?

A városi utazójegy csak kis karijaimon volt, de eddig nem tapasztaltam olyat, hogy onnan is vitt, ahonnan nem tehette volna meg...

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Érdekes frissítés lesz. Sajnos a videóban nem mutatja hogyan is működik gyakorlatban a sárkánykő szett bónusz készítése pedig ez nagyon érdekelne.

"Sárkánykő szett bónusz: Hat azonos osztályba tartozó Sárkánykővel jön létre egy szett, és ezután kapjátok meg a szett bónuszt. Ez a ritka, antik és legendás kövekre érvényes, viszont a nyersre és metszettre nem."

Most ezt úgy értelmezem hogy ha van például 6 ritka rubinom akkor abból lehet egy sárkánykő szett bónusz amit hozzá adhatok a felszerelt matt rubinomhoz? Jó lett volna egy részletesebb leírás erről mert szerintem találomra senki se szeretné kockáztatni az alkikat.
  • Én nem tudom , ti mit néztetek ^^ most komolyan.... 4 perces videó

Kreativ wrote:

Érdekes frissítés lesz. Sajnos a videóban nem mutatja hogyan is működik gyakorlatban a sárkánykő szett bónusz készítése
    Mutatja... fenn van 6 legendás alkid (vagy 6 antik, vagy 6 ritka) és aktiválva van, megkapod a bónuszt.

xNotBadx3 wrote:

Az alkis dolog volt legrészletesebb mivel szemléltette hogy 6 kiválo alkisor ad szett bonuszt meg 6 matt alkisor ad ...
    Nézd meg mégegyszer... a kiválók közt nem mind kiváló....

• Sajnos nem értek németűl így csak azt láttam ahogy kattingat. És nem gondoltam volna hogy így fog majd működni hogy felszerelek a másik oldalra 6 ritkát és bekapcsolom és vissza megyek az első oldalra és bekapcsolom azokat is... Bonyolúltabb megoldásra számítottam. De ezt nem is értem hogy lehetne mindkét oldal egyszerre bekapcsolva? Én úgy tudtam egyszerre csak egy oldal lehet bekapcsolva.
  • Nézem a képet, a videót nem (nem értek németül). :D
    Első költői kérdésem: hogy néz ki az a nyúl? A jelmez(ami a nőn van) sokkal jobban néz ki.

Levelező rendszert használni fogom valószínűleg, de ugye mások jöhetnek azzal, hogy "ideje volt már, ez más játékban már rég benne van".

Az, hogy lesznek hátasok, engem nem nagyon érint. Jó nekem a fekete ló, még a sima lovat se használom miatta. A sima ló az lassú, a feketével ellentétben.

A sárkányköves cucc nem nagyon érint jelenleg, hiszen még sárkánykőszilánkozni se szilánkozok mindig. Ja és persze még nem szereltem fel egy alkimiát se.
    Emiatt a gyorsgomb se érint.

• Javítva a hiba, mely lehetővé tette a Városi utazójegy használatát minden térképen.
    Tehát ezek szerint ezt csak map1-en és map2-n lehet használni, de orkoknál pl. nem?

Amúgy a húsvétot nem várom, így az eventet se nagyon. Ki tudja, mit hoz a jövő. lehet, nálunk hajtás lesz húsvét előtt(finom 12 órákat kell ez alatt érteni) és ez nagyon megnyirbálja az ember metinezős kedvét (de az embernek 12 óra mellett még ideje se nagyon van másra, mint alvás, evés, meg a többi ilyen).
    Azért, ha lesz halász event(halláda), azon természetesen résztvennék. :D
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Kreativ wrote:

És nem gondoltam volna hogy így fog majd működni hogy felszerelek a másik oldalra 6 ritkát és bekapcsolom és vissza megyek az első oldalra és bekapcsolom azokat is... Bonyolúltabb megoldásra számítottam. De ezt nem is értem hogy lehetne mindkét oldal egyszerre bekapcsolva? Én úgy tudtam egyszerre csak egy oldal lehet bekapcsolva.
    Jól tudtad, egyszerre csak egyik oldalt lehet aktiválni. A videóban is úgy van.

Jövök én is azzal, hogy nem értek németül, csak néztem a videót. De nyilvánvaló, hogy mit mutat be vele. A lényege hogy teljes köröd legyen azonos osztályból!
    Amint a szokásos módon aktiválod, megjelenik a plusz érték amit ad zárójelben.

Ennyi, semmi ördöngősség nincs benne.

• Értem. És a második oldalon az alkik ideje nem fog menni miközben az első oldalt bekapcsoltam és aktiválódik a szett bónusz? Mert az elég gáz lenne 2 oldal alkinak az idejét hosszabbítani mindig...
    És ha valakinek van 2 oldal fullos kiváló alkija akkor most az lesz a "Jani" ? Mert gondolom minél jobb alkik vannak a második oldalon annál több % szett bónuszt kap az első oldal. Vagy nem számítanak a második oldalon lévő alkik bónuszai? Itt jönnek képbe a sima vagy béna optos kiváló alkik? Mert akkor végre lenne haszna azoknak is...
  • Nos ha a szemem nem csal akkor a szett bónusznál az a lényeg full köröd legyen, és megkapod a bónuszt, de ahogy látom a legalacsonyabb minőségű bónuszt kapod. Tehát ha mind kiváló csak 1 matt akkor a matt bónuszt kapod. Szerintem egész jó dolog.
    Így valószínüleg elmennek majd az olyan alkik is amik használhatatlanok, csak hogy meglegyen a szett.

Postaláda.. hááát nem egy nagy valami.. megmondom őszintén a postaládához hasonló piacot jobban el tudtam volna képzelni. Megszűnnének végre a fekete befagyott boltos karik és nem lenne lag map1en.

Jól látom hogy a céhbank mostmár npc-hez van kötve? Kérdésem: miért? Egyedül azért láttam értelmét, hogy ha valakinek nagy szüksége van egy kis támogatásra (teszem azt vennék valamit de hiányzik 10m), és valakinek van, de éppen nincs map1 közelében, dob be egy keveset a közösbe és akinek éppen akkor kell kiveszi, majd ha az illető kijött templomból/runról/baribó/stb visszaadják neki. Valahogy szerintem így elveszítette a bank a jelentőségét.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Kreativ wrote:

Értem. És a második oldalon az alkik ideje nem fog menni miközben az első oldalt bekapcsoltam és aktiválódik a szett bónusz? Mert az elég gáz lenne 2 oldal alkinak az idejét hosszabbítani mindig...
    És ha valakinek van 2 oldal fullos kiváló alkija akkor most az lesz a "Jani" ? Mert gondolom minél jobb alkik vannak a második oldalon annál több % szett bónuszt kap az első oldal. Vagy nem számítanak a második oldalon lévő alkik bónuszai? Itt jönnek képbe a sima vagy béna optos kiváló alkik? Mert akkor végre lenne haszna azoknak is...
    Én úgy látom te valamit nagyon félre értesz.
    Egyáltalán nem kell, hogy 2 köröd legyen. Egy full körrel is van bónusz.

Magán az alki rendszeren nem változtattak, eddig sem ment a másik oldaladból az idő....

• A változások jegyzékében benne volt az is, hogy javítva lesz a céhbank használata.
    Nekem nem sikerült yangot kivenni a saját birodalmamhoz tartozó Gondnokkal való társalgás után sem. Nem volt hajlandó yangról beszélni. :)
    Próbáltam vezérrel is, taggal is.
    Válni nem szeretnék, céhet oszlatni sem. :)

De előfordulhat persze az is, hogy csak én nem találom.
    Valaki még próbálta?
    Images
    • 1a.jpg

59.74 kB, 1,152×648, viewed 103 times
    • 2a.jpg

66.54 kB, 1,152×648, viewed 80 times
    • 3a.jpg

74.06 kB, 1,152×648, viewed 83 times
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa ().

• GLAEDR wrote:

Nos ha a szemem nem csal akkor a szett bónusznál az a lényeg full köröd legyen, és megkapod a bónuszt, de ahogy látom a legalacsonyabb minőségű bónuszt kapod. Tehát ha mind kiváló csak 1 matt akkor a matt bónuszt kapod.
    Csak 1 féle bónusz van ha mind kiváló akkor is ugyanannyit kapsz. 6 felszerelt és feltöltött alki kell és kapod a bónuszt.