Változások jegyzéke 18.1 és Húsvéti rendezvény (postaláda, Dss)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy wrote:

yello70 wrote:

az utolsó meglepi láda nekem már össze se jöhet???
    hát, ebben nem vagyok kompetens :( de... (csak személyes tipp) 9.éig írja a húsvétit. Elvileg nekem 8-án nyílik az utolsó, neked 9-én.
    Szóval sztem meglesz.

Esetleg majd valaki aki ebben illetékes bizonyára megmondja, hogy hogy is van ez.
    Üdv Mindenki!

Hát.....illetékes nem mondta meg....de ma megkaptam a választ illetékes nélkül is.....korán keltem, hogy meló előtt még kinyissam az utolsó ládát mert délután már lehet késő lenne. Már nem volt bent a játékban a meglepi láda :cursing:
    Egyébként hol volt ez az event kiírva? Például Dreamy honnan tudtad meg?
  • yello70 wrote:

Egyszerűen megnyitottam a tárgypiacot, és megláttam.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Kreativ wrote:

Nekem az rémlik azt olvastam április 10. 16:00ig. De van aki azt írta április 12...
    A témanyitó hozzászólásban benn van mind a 2 húsvéti rendezvénnyel kapcsolatos link.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• dreamy wrote:

yello70 wrote:

Egyszerűen megnyitottam a tárgypiacot, és megláttam.
    Köszi a gyors választ. Kaphatnék az első kérdésre is választ? (nem muszáj tőled....bárkitől jöhet).

Kreativ wrote:

Köszönöm. De azt nem írja hogy a nyúl meddig lesz bent. Vagy az is holnap 14:00ig?
    Sajna úgy emlékszem a nyúl eltűnésének ideje nem volt sosem egyértelműen kiírva......vagyis talán egyszer, de akkor sem a kiírás szerint tűnt el.
  • yello70 wrote:

Kaphatnék az első kérdésre is választ? (nem muszáj tőled....bárkitől jöhet).
    Itt a fórumon nem volt kiírva.
    Egyszerűen jókor néztek tárgypiacot, akik első nap észrevették.

Amúgy kékeknél (most mondták), hívóba is irkálták, hogy ingyen láda van.

• dreamy wrote:

yello70 wrote:

Kaphatnék az első kérdésre is választ? (nem muszáj tőled....bárkitől jöhet).
    Itt a fórumon nem volt kiírva.Egyszerűen jókor néztek tárgypiacot, akik első nap észrevették.

Amúgy kékeknél (most mondták), hívóba is irkálták, hogy ingyen láda van.
    Érdekes mert én semmilyen ingyen ládát nem láttam.

update.

Azt pedig felettébb bunkósságnak tartom hogy minden amit az idei Babilonból nyitottam azonnal a tárgy rakimba került. Jó lett volna tájékoztatni erről mert mondjuk aki petet nyit annak azért jó tudni hogy mi van akkor most.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Érdekes mert én semmilyen ingyen ládát nem láttam.
    A húsvéti hűségbónusz volt az ingyenes láda. Nem hiszem, hogy te nem láttad :)

Amiran wrote:

Azt pedig felettébb bunkósságnak tartom hogy minden amit az idei Babilonból nyitottam azonnal a tárgy rakimba került.
    Semmiféle bunkóság nem volt. A babiloni jutalmak ugyanúgy a számla raktárba kerültek, tehát valamit elnéztél. (ha nem, akkor nyiss jegyet, mert mindenki másnak a babiloni kincsekből kapott holmijai a számla rakiba kerültek)

A húsvéti húségbónuszból kapott nyeremények kerültek a tárgypiacraktárba. Itt mondjuk a csokiamulett talán a bosszantó, mert ugye azonnal ketyegett. Nugett, muffin lovaglóidős, tehát az nem probléma, hogy odakerült, és úgy gondolom a bónusztalan jelmezek sem.

Én úgy gondolom, mielőtt azért valamit leírsz, kicsit gondold át legközelebb.

• Igen, valóban, az a kasmír amit a húsvéti hűségből kaptál odakerült (ám amit a babiloniból az nem ). Az sem jó valóban :)
    És mellesleg az sem , hogy átadhatatlan, rakizhatatlan leltárbővítők, zsugorfejek, sd belépők voltak a hűségbónuszon a nyeremények még.

• Már majdnem azt írtam, hogy tényleg jól sikerült kis event lett ez, de az utolsó napot így eltolni. A főszörny kaszálón csak az tudta kivenni az utolsó ajándékot aki éjszaka fent maradt , vagy délelőtt még betudott lépni. Ez most mire volt jó? Meg voltam győződve róla hogy ha már a főszörnyek bent maradtak akkor pontot is adnak és az utolsó napi nyereményt is, de nem . Nem volt normálisan kiírva, hogy a főszörny kaszáló mikor kezdődik és mikor ér véget, de hogy csak az tudja kivenni az utolsó nyereményt aki egész nap van azt nem tartom fernek. Miért nem lehetett akkor már a frissítésig bent hagyni ? Azt se értem mondjuk , hogy mi a töknek rewspanolnak a tojás metinek , ha már úgyse jön belőle mágikus tojás, ami szintén maradhatott volna a frissítésig. Az öltözékek bent maradtak estig, akkor a többi miért nem ? A hűségbónuszos ládákkal úgy voltam , meglepetés , ingyen van, olyan amilyen. Átadhatatlan vérkövek, sd belépők, stb... nem érdekes, volt valami extra legalább, de ezt a főszörny kaszálós eltolást nem értem na, hogy esélyem se volt hogy onnan hozzájussak a 14. nyereményhez, pedig azért legalább csináltam is valamit.
  • Sziasztok.

Nekem igazából tetszett az event. Nem nagyon tudok bele se kötni. A nagy szintű tojások valóban elég nehezek voltak. Mi is mikor elsőnek találkoztunk a kövekkel szinte síró görcsöt kaptunk. Jött a csendes felismerés,hogy nem tudjuk leütni. Első nap a céhből sokkal többen próbálkoztunk. Telt az idő és rájöttünk, hogy kell ütni a köveket. Minimum 2 emberes egy tojás. Munka mellett nem tudtam ugyan farmolni, hétköznap legalább is alig. Haza estem késő délután már nem volt hangulatom meg sem mozdulni. Hétvégén tudtam csak eventezni. Ami nekem fájó pont, mint már előtte fent meg is írtak páran, hogy a húsvéti hűség ládát aki nem kezdte időben az utolsó "FŐ" ládát nem lehetett nyitni. Igazán meg lehetett volna csinálni úgy, hogy aki kinyitotta annak ne kezdődjön elölről a kör,de aki le van maradva az minden további nélkül ki tudja nyitni szerdáig. Vagy automatikusan megkapta volna a ki nem nyitott ládák tartalmát a tárgyrakijába. Előtte persze értesíteni kellene a játékosokat, nehogy valaki letelős cucca lejárjon a rakijában. Legalább is én így oldottam volna meg.
  • dreamy wrote:

yello70 wrote:

Ebből arra a következtetésre jutottam hogy, dreamy-nél egy nappal előbb jár a Metin
    :)
    nem , nem, csak én aznap, mikor bekerült, kinyitottam az elsőt, ma már a 3. jött, ma nem babiloni volt, hanem mint első nap, nagy kék, meg ilyenek :) remélem akkor minden páros nap kapunk meglepit :)
    Ezek szerint Te már első nap tudomást szereztél erről az előre nem kihirdetett eventről. Nem merült fel benned, hogy ki kellene hirdetni valamilyen formában? Lehet neked nincs kihirdetésre jogosultságod, de akkor legalább jelezni kellene olyan Team tagnak aki jogosult ilyenre?

Nuttika wrote:

Dreamy a kasmír csomó is rögtön odakerült, ami viszont szerintem gáz.
    Hát igen! A Dreamy által felsorolt tárgyakért valóban nem nagy kár. Viszont hogy, a csomó is lejár azért nagy kár. Főleg ha van 3 kasmír is és szépen 2 naponta lejárnak holott több napig lehetne használni! Ez olyan adjunk , de mégse.

Lyria wrote:

Sziasztok.

...Ami nekem fájó pont, mint már előtte fent meg is írtak páran, hogy a húsvéti hűség ládát aki nem kezdte időben az utolsó "FŐ" ládát nem lehetett nyitni....
    ... értesíteni kellene a játékosokat, nehogy valaki letelős cucca lejárjon a rakijában...
    Igaz, hogy "hűségláda" elnevezést kapott, de aki 1 vagy 2 napban (hiszen 2 hétről van szó) nem tudta megoldani, hogy géphez üljön (vagy csak nem tudott első naptól kihirdetés hiánya miatt) az már nem is hűséges???

ÉRTESÍTÉS ... rendszeresen visszatérő probléma.

The post was edited 1 time, last by yello70 ().

• yello70 wrote:

Ezek szerint Te már első nap tudomást szereztél erről az előre nem kihirdetett eventről. Nem merült fel benned, hogy ki kellene hirdetni valamilyen formában? Lehet neked nincs kihirdetésre jogosultságod, de akkor legalább jelezni kellene olyan Team tagnak aki jogosult ilyenre?
    A hírekbe olyan adatokat tehetnek közzé, amit a gf kiad. Erről nem volt hír.

Azt pedig, hogy nekem kellett volna bármilyen lépést tennem, ez miatt nem érzem magam úgymond felelősnek, hiszen rajtam kívül számtalan játékos élt a lehetőséggel, és akár ide is is beírhatta volna bárki rajtam kívül. (Bevallom fel sem merült bennem, hogy egy ilyen játék nem terjed el futótűzként a játékosok között...)
    Szóval visszakérdezek: másban nem merült fel? :)

Kék hívóban pl jelezték egymásnak a játékosok.
    Rengetegen kezdték első nap, ezt a megszámlálhatatlan póktojás is bizonyítja a piacon, ami a 14. ládák egyik nyereménye volt.

Másrészt ez nem az első eset, hogy van olyan tárgypiaci dolog, ami hírként nem kerül ki. Én már a saját bőrömön tudom, hogy bizony nem árt egy nap egyszer rápillantani a tárgypiacra...

• Ahhoz képest, hogy 10-ig volt hirdetve az event még mindig vannak a játékban húsvét kövek. (Karbantartás után is) Szóval ismételten gratulálok a sikeres és pontos kiíráshoz! Reméljük talán egyszer sikerül a közösség számára normális, érthető és pontos információt leközölni. Köszönjük.

Szerk.: Amennyiben igazak az állítások és nem adnak mágikus tojást visszavonom a hirdetmény kiírója felé irányított irónikus sérelmezést.
  • Mivel a hírnek nincs kibeszélője:

Ugye a GF nem hiszi el, hogy a userek komolyan becopikázzák, hogy a csalások, és nem a nagy számú kereslet miatt toltak be ekkora POFÁTLAN mértékű áremelést. Avagy minél több hasznot próbálnak kisajtolni....

A postaládánál meg lesz még abból gond, hogy cuccokat is lehet postázni. Mi van akkor, ha XY XX-nek küld valamit, de XX végleges bant kap közben, mert jó fej? Akkor a cucc elvész. És ez bizony nektek extra meló lesz, legalábbis jegyrendszer szinten. Arról nem is beszélve, hogy valamiért úgy érzem, nem fog csökkenni a csalások száma.
    Tárgyakra visszakanyarodva: nem próbáltam még és nem látok ilyen opciót: yang/won illetve tárgy küldési opció visszavonható?

Mod megjegyzés:

szöveget szerkesztettem, az első része nem ebbe a témába való.

megkérek mindenkit, itt CSAK a 18.1 verzióval kapcsolatosan beszélgessetek.

Köszönöm!

Dreamy

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Azért ide jöhet még a húsvét is...

Érdekes... (pár nappal ezelőtt) Láttam húsvét metineket, nem adnak mágikusat. Utána leöltem, adott. De azt hiszem akkor volt az, amikor mentem volna tojásokat leadni, aztán a nyúl sehol sincs.

Mindegy. Az event jó volt, elment egynek. Igaz, a nyúl adott nem-kell dolgokat(ilyen szusi, olyan szusi. Jó, a támadós, meg a védelem(?) jó volt, de az mp-s? ). Talán még ezüst nyíl is besikerült egyszer,
    A szörnykaszálós rendezvényen(már ha húsvét ideje volt) nem vettem részt, mint ahogy gondoltam.
    A húsvéti hűségláda jó volt, de amikor a láda kasmir csomót ad, egyből berakta a raktárba. (Ha a fejlesztős ládából jött, akkor nem a raktárba dobta egyből.)
    Az meg rossz volt, hogy az utolsó ládáról pont lecsúsztam...
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^