"Valentin napi" event

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A mellék eventeket is a GF dönti el, különösen, ha valami item shop-os cucc esik.

Ha jól tudom a biri war (+ a jutalom EXP event), a bányász event, a dt run event és a boss tea délután azok, amik helyi hatáskörbe tartozhatnak, de javítsatok ki, ha tévedek.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nos, reagálnék én is valamit, hogy ha már idejöttem, felléptem.

Tegnap láttam, hogy bizony van xp event. Ez szép és jó, csak hát...Nem értem rá(mi sem természetesebb ennél), szóval ennyit erről.
    A többi event akármi, ami valentin miatt van: engem annyira nem mozgatnak meg ezek a dolgok. Ugye igazam van abban, hogy pl. a tp gyűrű, meg a zöld ébenláda csak bossokból, meg metinkövekből esnek?

Tárgypiacos dolgok, hogy mi vehető meg, vagy mi nem, nem érint. Nem járok tárgypiacra vásárolni.
    Az, hogy a metinkövek hogyan néznek ki, az csak egy külső és ennyi. Akár egy hatalmas csokigolyót is berakhatnának, csak meg kell oldani, hogy minden oldalról legyen kép.
    A februári eventsorozat inkább lázba hoz, ott van dt event, bányászat...

Na de mindenkinek sok sikert, sikeres nyitást.:)

Zártam.
    Archiváltam.
    Yareniel
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().