"Valentin napi" event

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szokásos tárgypiac:D metinkövek csoki alakuak lesznek, esik rózsa csoki amiből nem jön semmi jó, csak en vagyok úgy ezzel a valentin napi eventel hogy semmi de semmi értelme?:D ha még esne ámor láda mint régen metinekből aztmondom oke, de nem panaszkodom a karácsonyi event annyira jó volt hogy event se kell nagyon max a husvétit várom
  • Hát igen sajnos ez még mindig csak egy látszat event. Réges régen mikor még a kövek és a bossok dobták nagy ritkán az ámor ládákat akkor volt nevezhető eventnek. De még akkor is sokan szidták mert a dropja nagyon lent volt és a ládákból sok apró yang nyílt. De legalább volt rá esély ingyen hozzá jutni nem pedig majd vegyél a tárgypiacon... Sajnos a legtöbb event már csak erről szól hogy csak a fizetős játékosoknak kedveznek. De még sokszor a fizetős játékosokkal is kitolnak rendesen szóval rossz az egész ahogy van. Remélem más országokban is átlátják ezt a sunyi GF üzlet politikát. És a fizetős játékosoknak lesz annyi eszük hogy kevesebbet költenek például olyan ládákra amiből van esély jelmezt nyitni vagy petet... Mert ha kevesen vagy egyáltalán nem vennének ilyen ládákat a játékosok akkor talán észbe kapna a GF hogy még is csak be kéne rakni a kölyök dobozt 4 havonta és a 30 napos bónuszos jelmezeket 1-2 havonta... Például még a sé utalvány berakását is ha lehetne előre tudni akkor még többen költenék a pénzüket arra is. Mert nem egy ember kérdezte már meg tőlem hogy mikor szokott lenni a tárgypiacon... Szóval nagyon nagy bajok vannak a GF-nél ha ezt nem látják át hogy mire van nagy igény a tárgypiacon. Sokkal de sokkal több bevételük lenne így és sokkal de sokkal több boldog fizető és nem fizető játékos lenne mert aki nem sézik az yangért megveszi a sésektől és így forog szépen a piac.
  • 5 évvel ezelőtt volt utoljára normális Valentin event. A 4 évvel ezelőtti se volt még lebutítva, csak akkor is egybeesett a téli olimpiával, és ha jól emlékszem csak 2 napra volt aktiválva. Az ezután következőek pedig már nem azok közé tartoztak amelyek megmozgatták a játékosokat, csoki-rózsa dobás+Ámor láda a Tárgypiacon.
  • XDGeza wrote:

A 4 évvel ezelőtti se volt még lebutítva, csak akkor is egybeesett a téli olimpiával, és ha jól emlékszem csak 2 napra volt aktiválva.
    Idén is egybe esik. Ha jól tudom február 9-én nyitják meg hivatalosan az idei téli Olimpiát :D

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Sziasztok.

Nekem kettős érzésem vannak az eventekkel kapcsolatosan. A hírt, csak a valentin napiról tudunk. Igaz eventnek nevezni szerintem túlzás. Ez eddig csak egy tárgypiacos felhívás. Event az én szótáramban olyan esemény ami egyedi droppot tartalmaz. Utoljára ha jól tudom 2014-ben volt jó event valentinkor. De remélem majd az item shopot felturbózzák. Mert kellene pet, jelmez és egy kis csoki amulett. Igaz mindezt sé-rt fogjuk megkapni :S De szükség van rá. Én azért reménykedek benne,hogy a rózsa és csokin kívül előállnak még valamivel (pl ingyen érzelem maszk,mint szilveszterkor illetve valami más használható droppal.), vagy ha valentinkor nem akkor a téli olimpia legyen jó. Mondjuk ha arra gondolok,hogy egy nap alatt meg lehet csinálni az Athena és Milon ládát...eléggé kiábrándító. Szerintem az eventeknek is kellene főleg ezeknek egy kis tuning. A régi jó eventeket nem kell piszkálni,de 1-2-re nagyon ráférne valami új és jó, nem a megszokott. Összefoglalva egynek örülök csak,hogy lesz jelmez, pet és egyéb nyalánkságok. Bár, csoki amulett-et betették az ámor ládákba :S Így gondolom önállóan nem kerül be a tárgypiacra, ami azért nagyon nagy gond. Az athena és milon ládából meg jöjjön legalább otpoló pörgető, mert az mindig fogyó eszköz.

The post was edited 1 time, last by Lyria ().

• Ahogy az előzőek írták .. évek óta nem volt normális a valentin event ... itemshop persze van, csoki nem ér egy kalap ... -t se, metinek meg nem mindegy hogy néznek ki, ha ígyse dobnak semmit :whistling: Nem fogom szidni a gf-et, mert a karácsony eventet tényleg eltalálták, viszont ilyen formában ezt a valentin dolgot nem értem miért teszik egyáltalán be .. Csináljuk egy jó eventet, aztán évről évre tegyük értelmetlenebbé .. :pillepalle:
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Én úgy tudom, rá kattintva nyitható. A csokit férfi, a rózsát pedig női karakterrel lehet nyitni. Amúgy a tárgyak átadhatóak, szóval tudod cserélni őket.

• "Gyujtsetek ajándékokat a szörnyektol: rózsát és csokoládét szerezhettek. Adjátok oket szeretteiteknek különleges ajándékként, vagy kényeztessétek magatokat és váltsátok be egy értékes jutalomra!"

Ezek szerint be lehet váltani a csokit és a rózsát egy értékes jutalomra. Ami jogosan félre érthető mert npc-nél szoktuk beváltani a dolgokat... De biztos csak félre írták mert nyitni kell és úgy kapod meg a jutalmad:

És a maci pet meg tudtommal csak 1 napos és csak dísznek jó ha jól emlékszem tavalyról...
    Szóval nem sok értelme van ennek az "eventnek"...
  • Kreativ wrote:

És a maci pet meg tudtommal csak 1 napos és csak dísznek jó ha jól emlékszem tavalyról...Szóval nem sok értelme van ennek az "eventnek"...
    Lásd optimistán a dolgot, kicsi nap és hold elixír is nyitható, 9 rózsából nekem nyílt 1 kicsi nap elixír, 1 zenbab, 1 barackvirág bor és sok közepes poti. :D

Mondjuk a dropp fura, mivel van, hogy fél óráig semmi, aztán 5-10 perc alatt kiesik 3-5 db. Majd fél óráig megint semmi.
    200 Zelkova faág kiütés mellett esett 9 csoki és 9 rózsa. Közben ütöttem 28 alpesi rózsát is és kijött a hiányzó 20 szilim. Igaz mindenféle kesztyű nélkül. Mindenki döntse el, jónak számít-e...

• Sziasztok.

Átfutottam a valentin napi rendezvények sorozatot és az a kérdésem lenne, hogy ámor kincse kőből és bossból fog esni, ahogy még anno vagy úgy mint a hf? lehet végtelenül buta kérdésnek hangzik,de hátha változtattak rajta. Választokokat előre is köszönöm.

áthelyeztem. dreamy