Változások jegyzéke 18.0

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Változások jegyzéke 18.0

"Néhány mapon nem lehet CH-t váltani (pl.: kazamatáknál)."

Ennek meg mi értelme van? Olyan érzésem van ilyenkor mintha direkt ki akarnának ******* a játékosokkal... Meg hogy kell ezt értelmezni? Például ha majom kaziba vagyok ch1en akkor már úgy se lehet ch-t váltani hogy kilépek és újbol bejelentkezek ch2-re? Vagy ez csak a gyors ch váltásra vonatkozik? Mert az elég nagy szívás lenne például sd2-be vagy bariba hogy ha csak kazin kívűl engedné a ch váltást...

Témát szétválasztottam, új témát megnyitottam.
    A hír:
    Változások jegyzéke 18.0
    Dreamy

Trágár tartalom törölve. Dreamy
  • Sziasztok!
    Az olimpiának nagyon örülök, bár a piacon a hal ládák így is szépen ellátnak mindenkit medállal.
    A virágosra kíváncsi leszek, mindig jó ha van új event :)
    Céhbank aktív- végre :D a telek eladható lesz már? vagy csak a bankot aktiválták?
    Kohózás +3as kövekkel- ideje volt már szerintem, már pár éve nincs ára és jelentősége a +3as köveknek (kivéve a gaya piacot), sok maradt a földön.
    Ami még érdekes a sárkány ordítás... igen elég nagy volt a hatótáv, azonban nem tudom a sárkányok hogy viselték, hogy már ez is célpontos lett mint a könyi.. nekem is van kis sárkány sámim és felborult miatta az egész kaszt... volt olyan sárkány aki gyógyra váltott mikor bejött ez az újítás. Kövezzetek meg sárkányok de szerintem a régi ordi hasznosabb volt (mobozás közben le a lóról, ordi visszapattan), szerintem ezt érdemes lenne átgondolni még.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Ez a ch váltás megszűnés kazamatákban nem tetszik... pont ezek azok a helyek ahol leginkább haszna van, hiszen váltogatsz a ch-k közt míg helyet nem találsz magadnak (nem feltétlen sd2, de barlangban is van az a pár jól megszokott terem ami mindig tele, majomboss terme is elég zsúfolt tud lenni alkalmanként). Most meg pötyögheted befele megint minden ch-n.

Én az ordítást úgy gondolom javára vált, hogy nem instant képesség, hanem célozni kell vele, lóról leszállva sem bonyolultabb a használata. Soha nem értettem ezen miért voltak úgy felháborodva... Viszont most a hatótáv csökkentése rosszul esik kicsit. Remélem azért nem lesz drasztikus.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Sziasztok lányok és srácok!
    "Céh terület: A Céh alkimisták már +3-as Szellemköveket is finomítanak."
    Lám lám az idő engem igazolt,mikor felvetettem javaslatba,hogy kezdeni kéne valamit a +3-as kövekkel,akkor voltak páran kik lehurrogták a "bugyuta" javaslatomat :pillepalle: Köszönöm GF
    Ch váltást nem csak kazamatában,de az egész játékban korlátoznám,akár még idő korláttal is,az űber farmer metin,boss verők adhatnának kevéske esélyt a kevésbé kifullozott karaktereknek is.
    Sárkányok ismét kaptak egyet balról,hogy ez kinek lesz jó,csak odafenn tudhatják.
    Nagyobb poti már réges-rég aktuális lett volna,bár ha hamarabb bekerül,akkor sokkal kevesebb leltárbővítő kell el.
    Remélem olimpia nem csak a medál darabokban fog kimerülni,mert azt nagy szinten még autó vadászva is csak az első ládáig van értelme ütni!
    Virág gyűjtögetéshez nem fűzök sok reményt,inkább csalódjak pozitívan.
    Üdv.:fincsi
  • Egyenlőre azt mondom majd kiderül mi milyenre sikerül , és mi lesz jól elrontva . CH váltást nem piszkáltam volna , végre valami normálisan működött. Poti rég meg kellett volna csinálni. Ordítás nem örülök , hogy hozzányúlnak, mert tuti el lesz rontva, de nagyon nem érdekel , mert amig kölyökládákat nem lehet normális áron venni én nem kínlódok a karival. Majd ha berakják a ládákat megnézem a változásokat.
  • Dalvin nem akarom lehurrogni, de DC vége így is tele van yangfarmoló autokarikkal. Ha szeretne bárki szilit ütni elég nehéz lesz CH váltás nélkül találni szabad helyet. Na ha az erősebb kutya elvén mindenki neki megy a másiknak, akkor meglátásom szerint az lesz, hogy Pirikét blokkolja Józsika, Pirike begorombul és a 120as terminátorjával belelép Józsika szájába, aki kénytelen lesz kimenni, fél órát várni, majd újra bemenni és imádkozik, hogy a következő CH-n ne legyen egy 120as vadállat aki kiteszi a szűrét. Viszont ami számomra továbbra is nyitott kérdés, hogy a "hagyományos" CH- váltás működik-e vagy sem?
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Sziasztok!

18.0-as verzió eszközöl pár furcsa változtatást.
    - Eventek: Remélem, élvezhetőek lesznek, a virágmag gyüjtősdi felcsigázott... :)
    - Új italok, és a +3-as kövek: Ezeknek a dolgoknak örülök. Hasznos fejlesztések.
    - Sárkány ordítás hatótáv csökkenése: Ehhez nem tudok mit írni, szólni... Nekem tetszik, ordival is messziről gyújtogathatunk. De nem tudom, pontosan mit is takar ez: 1: karakter és a képesség középpontja közti táv csökkent, vagy 2: az ordítás körének sugara csökken?
    - Ch váltás megszűnés a kazamatákban: Nem látom ennek értelmét, előnyét.

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Már meg ne haragudj Dalvin de te nem szégyelled magad?

Szóval 99.99%ra sejtem hogy miért jött be ez az update..
    Szóval, az én nevem Robi1942, 8éve metinezek, és nemrég rájöttem a lehetőségre hogy milyen jól tudok én farmolni dcben az autofarmereknél, akik napi 2milliárdot is össze tudnak hozni ugyanis ismerek olyat aki 5karakterrel csinálja egyszerrel.
    Tehát szedegettem a cuccokat, napi xx összeget megcsináltam belőle, az egész continuum szerver megharagudott rám, mert elméletileg rájuk húzom a mobot, felakasztom valahova a karakterüket, ami egyetlen egyszer sem történt meg valójában, csak valaki leölte a karakterüket, és pont engem láttak elmenni. Ha már beléptem 5percre, már megvádoltak hogy reggel óta szedem a cuccukat, az ő hibájuk, hogy ott hagyják a cuccokat, most vesszen el a semmibe? nem elég hogy tönkre teszik a piacot azzal hogy nálluk xx milliárdok gyűlnek fel? sőt én jótét lélek vagyok, felszedem a sok yangot, tehát nem laggolnak, nem melegedik annyira a gépük, tehát kevesebb áramot eszik, inkább köszönnék meg. Hónapok óta rám panaszkodik elméletileg az egész "szerver", nem egy ember jelentett engem, életveszélyesen megfenyegettek, többek között 1-2 fórum supporter nagy barátja, és ismertebb ember, szószerint életveszélyesen megfenyegettek, amiért akár feljelenthetném. Elméletileg én egy mocskos patkány vagyok, amiért próbálok én is kicsit boldogulni, és napi 4-5órán keresztül szedegetni az elhagyott cuccot, és számtalanszor bocsánatot kértem érte, de nekem ezt kell csinálnom ha pénzt akarok. Azt mondták hogy nekem nincs jogom dcben lenni, mert ott csak a prémium játékosok tartózkodhatnak? mi ez lol, diktatúra? ki kérte rá őket hogy vegyenek "prémiumot" és hogy ott öljenek? ha akarnám le is ütném őket, ez egy harci játék, jó hogy ilyenkor már nem az, csak amikor engem meg másokat le kell ölni a kőről meg bossról, meg amikor másnak az idegrendszerét tönkre kell tenni. Én tehetek róla hogy találtam 8év után egy lehetőséget amivel egy kis pénzt én is tudok szerezni? ezért meg kell engem életveszélyesen fenyegetni, és 5percenként rámpmelni 120as karikról, mint valami sirós kislány? és káromkodni mint valami 12éves elfajzott degenerációs kiskölyök? már megneharagudjatok de ez már marhaság.

És már Dalvin, én muszáj belédkössek, és lehet jelentkezek gmnek ezekután. Még gm korodban találkoztam ezzel a jelenséggel. Nem úgy van hogy a gmnek napi 2órát kell fellépni? erre te belépsz pegasus ch1 halásznál, nem hogy meghallgasd a rendes normális panaszokat, nem az ilyen cs jösz mincraft szintűeket, kiirod na elmentem cigizni. Cigizzel felőlem, szijjad reggeltől estig, de kérlek, ha már ez a "munkád" ha ingyen ha pénzért csinálod, akkor már végezd rendesen vagy had csináljam én, és én nekiállok bannolom a kis ***** 12/40 éves, nemtörődök a következménnyel emberi lényeket, meg akik éjjel nappal halász botot használnak a sarokban és nem akarják észrevenni a drága felügyelő professzorok. De megannyi de megannyi csalót lehet látni, amikor fénysebességgel keresztül mennek a falakon, és az egész mapon, meg amikor másnak a 10félember valójában 50, de ezt nem kell meglátni, meg egy kicsit matekezni, mert pompálja a hájas hátsó alá a pénzt.

Tehát nagy valószinűséggel ez az update miattam jött be mert szúrtam a szemét néhány nagynak. Ilyen fontos lettem hogy már updatet kell csinálni miattam.
    Egyelőre ennyi, reportoljátok szét a kommentemet, nemérdekel, bökitek a csőrömet egy ideje.

+edit Ha bannolják a karimat a napokban, akkor biztos hogy igaz a felételezésem, és birósághoz fordulok. Ezenkivül nyugodtan rámirhat játékban az akinek ennyire szúrtam a szemét és tönkretettem a mocskos kis bizniszét.

Figyelmeztetve!
    WolteN

The post was edited 3 times, last by Wolten ().

• Relax, elhiheted hogy nem miattad került be egy ilyen volumenű változtatás :D
    Viszont a dc-s kiakadásod teljesen jogos, nagyon gáz amit odabent művelnek a yangbotok. Már rangolni se lehet bemenni 20 percre, kapuból lógnak kifele lassan annyian vannak.

Aki pedig a dc-s ch váltogatás eltörlését jó ötletnek tartja elég gyanús, hogy érdekeltsége van odabent.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Enmegmondom wrote:

Már meg ne haragudj Dalvin de te nem szégyelled magad?

Szóval, az én nevem Robi1942, 8éve metinezek, és nemrég rájöttem a lehetőségre hogy milyen jól tudok én farmolni dcben az autofarmereknél, akik napi 2milliárdot is össze tudnak hozni ugyanis ismerek olyat aki 5karakterrel csinálja egyszerrel.
    Tehát szedegettem a cuccokat, napi xx összeget megcsináltam belőle, az egész continuum szerver megharagudott rám, mert elméletileg rájuk húzom a mobot, felakasztom valahova a karakterüket, ami egyetlen egyszer sem történt meg valójában, csak valaki leölte a karakterüket, és pont engem láttak elmenni. Ha már beléptem 5percre, már megvádoltak hogy reggel óta szedem a cuccukat, az ő hibájuk, hogy ott hagyják a cuccokat, most vesszen el a semmibe? nem elég hogy tönkre teszik a piacot azzal hogy nálluk xx milliárdok gyűlnek fel? sőt én jótét lélek vagyok, felszedem a sok yangot, tehát nem laggolnak, nem melegedik annyira a gépük, tehát kevesebb áramot eszik, inkább köszönnék meg. Hónapok óta rám panaszkodik elméletileg az egész "szerver", nem egy ember jelentett engem, életveszélyesen megfenyegettek, többek között 1-2 fórum supporter nagy barátja, és ismertebb ember, szószerint életveszélyesen megfenyegettek, amiért akár feljelenthetném. Elméletileg én egy mocskos patkány vagyok, amiért próbálok én is kicsit boldogulni, és napi 4-5órán keresztül szedegetni az elhagyott cuccot, és számtalanszor bocsánatot kértem érte, de nekem ezt kell csinálnom ha pénzt akarok. Azt mondták hogy nekem nincs jogom dcben lenni, mert ott csak a prémium játékosok tartózkodhatnak? mi ez lol, diktatúra? ki kérte rá őket hogy vegyenek "prémiumot" és hogy ott öljenek? ha akarnám le is ütném őket, ez egy harci játék, jó hogy ilyenkor már nem az, csak amikor engem meg másokat le kell ölni a kőről meg bossról, meg amikor másnak az idegrendszerét tönkre kell tenni. Én tehetek róla hogy találtam 8év után egy lehetőséget amivel egy kis pénzt én is tudok szerezni? ezért meg kell engem életveszélyesen fenyegetni, és 5percenként rámpmelni 120as karikról, mint valami sirós kislány? és káromkodni mint valami 12éves elfajzott degenerációs kiskölyök? már megneharagudjatok de ez már marhaság.

És már Dalvin, én muszáj belédkössek, és lehet jelentkezek gmnek ezekután. Még gm korodban találkoztam ezzel a jelenséggel. Nem úgy van hogy a gmnek napi 2órát kell fellépni? erre te belépsz pegasus ch1 halásznál, nem hogy meghallgasd a rendes normális panaszokat, nem az ilyen cs jösz mincraft szintűeket, kiirod na elmentem cigizni. Cigizzel felőlem, szijjad reggeltől estig, de kérlek, ha már ez a "munkád" ha ingyen ha pénzért csinálod, akkor már végezd rendesen vagy had csináljam én, és én nekiállok bannolom a kis ***** 12/40 éves, nemtörődök a következménnyel emberi lényeket, meg akik éjjel nappal halász botot használnak a sarokban és nem akarják észrevenni a drága felügyelő professzorok. De megannyi de megannyi csalót lehet látni, amikor fénysebességgel keresztül mennek a falakon, és az egész mapon, meg amikor másnak a 10félember valójában 50, de ezt nem kell meglátni, meg egy kicsit matekezni, mert pompálja a hájas hátsó alá a pénzt.

Tehát nagy valószinűséggel ez az update miattam jött be mert szúrtam a szemét néhány nagynak. Ilyen fontos lettem hogy már updatet kell csinálni miattam.
    Egyelőre ennyi, reportoljátok szét a kommentemet, nemérdekel, bökitek a csőrömet egy ideje.

+edit Ha bannolják a karimat a napokban, akkor biztos hogy igaz a felételezésem, és birósághoz fordulok. Ezenkivül nyugodtan rámirhat játékban az akinek ennyire szúrtam a szemét és tönkretettem a mocskos kis bizniszét.

Hát ott már van baj ha valaki azt hiszi hogy miatta van update, és el is hiszi hogy egy Magyar közösség miatt bármit is tesznek be. (Bár hozzáteszem igenis felakasztod a karikat DC-ben azzal a 2 yangért rohangálással amit csinálsz)

ON:

A CH váltásos dolgot nem nagyon tudom hova tenni, egyenlőre nem igazán tudom mi haszna lehetne a dolognak. A poti bekerülése viszont egyértelműen egy olyan lépés amire már hosszú ideje nagy szükség volt, az eventeket meg kíváncsian várjuk, bár ha a téli olimpia ugyanaz mint a nyári olimpia event, akkor le is lehetne zavarni 1 nap alatt, mindenki felveszi az első ládát aztán viszlát, a többinek úgy sincs értelme.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• "A Sárkányordítás készség hatótávja csökkentve lett."

Ó, Istenem, hagyjátok már békén ezt a kasztot. Hogy akarjátok még kibelezni?! Így is eléggé zavaró, hogy hozzá voltam szokva, hogy földön mob darálásnál csak benyomtam a skillt és ölt, most kattintgatni kell minden hülye skillhez. Erre még az elvileges "előnyét" is nyirbálják. És még mindig érdemes nem elfelejteni, hogy a sárkány sámán nem éppen a fizikai ütéséről híres.

CH váltás megváltozása - megint valami zseni ül a fejlesztőknél, aki jó dolgában és unalmában nem tudott értelmesebbet kitalálni?
    Display Spoiler
    (Ha tippelnem kell, kisebb szinten a majom bossok ledarálása se túl kedvező, ha időben benn vagy, 2 perc alatt megvan minden ch... és ez tapasztalat... )

Amit pozitívan értékelek: nagyobb potik és a +3-as szellemkövek kohózásra felhasználhatósága.
    Amúgy a potik a vegyesnél is elérhetőek lesznek? Vagy alternatív drop lesz? És ha igen, hányas szinttől esnek?

Amiran wrote:

Hát ott már van baj ha valaki azt hiszi hogy miatta van update, és el is hiszi hogy egy Magyar közösség miatt bármit is tesznek be.
    Ezt cáfolom, '16-ban az egyik kisebb karimmal találtam egy bugos küldetést, amit szerintem az én visszajelzésem alapján javítottak. (Talán a Mu-rang prémes volt, ha jól rémlik kisebb szinten fel tudtam venni, mint amennyin lehetett volna.)
    Illetve hadd higgyem már azt, hogy az Appaloosa pecsét vegyesnek eladhatóságát is a magyar közösség "hisztizte ki".

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Enmegmondom wrote:

Már meg ne haragudj Dalvin de te nem szégyelled magad?

És már Dalvin, én muszáj belédkössek, és lehet jelentkezek gmnek ezekután. Még gm korodban találkoztam ezzel a jelenséggel. Nem úgy van hogy a gmnek napi 2órát kell fellépni? erre te belépsz pegasus ch1 halásznál, nem hogy meghallgasd a rendes normális panaszokat, nem az ilyen cs jösz mincraft szintűeket, kiirod na elmentem cigizni. Cigizzel felőlem, szijjad reggeltől estig, de kérlek, ha már ez a "munkád" ha ingyen ha pénzért csinálod, akkor már végezd rendesen vagy had csináljam én, és én nekiállok bannolom a kis hülye 12/40 éves, nemtörődök a következménnyel emberi lényeket, meg akik éjjel nappal halász botot használnak a sarokban és nem akarják észrevenni a drága felügyelő professzorok. De megannyi de megannyi csalót lehet látni, amikor fénysebességgel keresztül mennek a falakon, és az egész mapon, meg amikor másnak a 10félember valójában 50, de ezt nem kell meglátni, meg egy kicsit matekezni, mert pompálja a hájas hátsó alá a pénzt.

Nem értelek, hogy téged miért zavar ez az újítás. Ez az irományod nem hinném hogy a ch váltás ellen van, sokkal inkább minden problémád leírtad egyben ami eddig nyomta a lelked, de semmi közük nincsen a ch váltáshoz :D ettől függetlenül ugyanúgy szedegetheted majd a cuccokat. Másrészt nagyon elszámoltál valamit, 2 milliárdot nem farmol ki itt senki 1 nap alatt. Ha 8 éve metinezel, akkor pedig tudhatnád, hogy rengeteg bug van a metinen, amitől máshogy látszik a karakterek mozgása a többi ember szemszögéből, ez nem hack :)

A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik.
  • Én tudod mennyit keresek azzal hogy 4-5órát szedegetem a földről csak a yangbombákat és néhány cuccot? 100millió felett..tessék menjetek szedjétek ti is. Személyesen egy ember mondta nekem hogy egy nap alatt egy karakterrel 450-600milliót keres dcben. És a 2milliárdot az keresi meg aki 4-5karakterrel csinálja egyszer, mint ahogy irtam.
    Én nem bugról beszéltem hanem szószerint map levágásról, tehát pár másodperc alatt átfut az egész mapon és a másik végén van, erre bizonyiték hogy a karakteremmel álltam egyik spawnon, és másik városi spawnnal volt a másik és futott oda néhány másodperc alatt. Ezt a 8év alatt számtalanszor láttam, nem bug.
    Én meg azt nem értem hogy te miért nem érted hogy a szövegemnek miért lenne köze a ch váltáshoz, épp azt irom hogy valószinüleg- ÉS NEM, NEM HISZEM HOGY MIATTAM, HANEM FELTÉTELEZEM, VAN KÜLÖNBSÉG- miattam került be. De lassan a feltételezésem tudássá formálódik, mint ahogy Amiran neve nekem ismerős, ja álljunk meg majdnem biztos vagyok benne hogy az ő karakterét láttam dcben farmolni, és neki az fáj hogy a kenyérből nekem is esik egy kis morzsa, nem az hogy felakad a karakter, meg leszakad az ég, meg a madár csicsereg. Én teljesen legális dolgot művelek, azért jár le a cuccok neve hogy felvehesse más, azért van a yang bomba a földre kidobódva hogy fel kelljen szedni, nem az én hibám, inkább köszönnék meg nekem hogy laggmentesitem őket.
  • Amandoll wrote:

A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik.
    Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz..
  • Csizkov wrote:

Amandoll wrote:

Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz..
    Akikről te beszélsz az megint teljesen más tészta, aki forintból veszi a yangot az nem foglal el semmilyen helyet:D
    Egyébként az állításod szerint csak az költ yangot, aki forintból veszi(???). Az utolsó mondatoddal egyetértek, bár nem értem miért az én szövegemhez csatoltad ezt, mivel nem védtem azt a viselkedésmódot egy szóval sem.

Edit: Elnézést Dreamy, még a posztod előtt írkáltam ezt.

Mod megjegyzés: köszi, hogy editáltad, igen, láttam, de mostmár tényleg a másik kibeszélőben vitassátok tovább a DC-s dolgot :)

Dreamy
  • "A Missziókönyv (Lord) csak 90-es szinttől lesz használható."

Ezt Lord2 felett még megértem, de a Lord1-es missziókönyv esetében már nem lenne annyira szükséges. A Lord1 ami kicsit feldobja a missziózást 75-90 között, mivel a küldetések nagyrésze barlangba meg DC-be szól. Tudom ott van kb. 4 küldetés amihez kell a lvl. 90, de az valljuk be nem sok (ennyi erővel a nehéz misszió is legyen 40-es szinthez kötve, mivel van amikor DT-ben kell ölni). Aki már elérte a 90-et inkább használ lord2-t mint lord1-et mivel a lord2 missziók a 90-es mapokra szólnak.