17.6 verzió

• Kibeszélő
  • Phone wrote:

Továbbra is a krit értéke néha alacsonyabb mint a sima sebzésnél. Lassan ide is behozzák a 0.1-1.0 krit növelő optot. Lesz 0.4 krit dmg akkor az alap sebzésnél 1,4 * kapsz majd többet .

Elmélet szerint csökkentenék a sebzéseket mert óriási támadó érték különbség jön az új fegyverekkel. ..
    Erősítsük a csapatjátekot egy olyan játékban ahol 7 évig mindenki egyénileg próbált hős lenni. Kicsit üti egymást de mindegy.
    Így legyen ötösöm a lottón. Adok is fel a héten.

Megjött az 1,2-1,5-2,5 szorzó...
    Images
    • ejha.jpg

31.08 kB, 301×264, viewed 50 times
  • Nem ér semmit ez a lélekrendszer dolog...
    Konkrétan vársz egy órát, hogy aztán azt az 500 db ütést kioszd vele 1,2-es szorzóval. Ezt az 500 ütést minden egyes behúzott mobra külön számolja, szóval egy nagyobb terem mobot összehúzol és kifújt, aztán megint vársz egy órát. Ahogy látom a végső formája már kemény 2 teremnyi mobra is elég lesz, cserébe 3 órát kell rá várni :thumbup:
    (Bossokból egész jól esett a pergament hozzá, 3 db-ból át is váltottam a piros lelket 1,5-ösre.)

De nem is értem, akkor ez most "event" lenne, majd kegyesen megdobnak vele néha minket? Mire lehet ezt használni? Esetleg ha valami komolyabb bossra megy az ember akkor lehet haszna... Ja hogy még arra sem? Mert lovaglás közben nem működik (hoppá, de érdekes módon mégis számolja lefele mikor lovon ülök is).
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Oké Csizkov!
    Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál? Leírtam a bossos témát, de hát az már a szöveg végén volt, elfárad az ember addigra ennyi olvasástól.

Nagyonnagyon rég nincs már szükségem sd2-re, de ott is hasznos lenne sok embernek nyilván, többnek, mint amennyien jelen formájában ki tudják használni, hiszen max a nagyobb szintű bossoknál van némi értelme, ahol eleve nem használhatsz hátast, de ugye még átváltozni sem tudsz vele...

Nem értem minek foglalkozok szép, szavatos megfogalmazással, hiszen itt mindenki csak odaböfög félvállról a másiknak 1-2 szó, vagy mondatrész alapján ítélkezve.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • DracoInThePast wrote:

Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál?
    Igen végig ahogy fejtegeted miért rossz ráadásul látszik, hogy nem ismered a működését de azért kijelented, hogy semmit se ér.

DracoInThePast wrote:

Leírtam a bossos témát

DracoInThePast wrote:

Esetleg ha valami komolyabb bossra megy az ember akkor lehet haszna... Ja hogy még arra sem? Mert lovaglás közben nem működik (hoppá, de érdekes módon mégis számolja lefele mikor lovon ülök is).
    Leírtad, hogy bossra se jó pedig igen:) Működik hátasról való ütésnél is.

DracoInThePast wrote:

Ahogy látom a végső formája már kemény 2 teremnyi mobra is elég lesz, cserébe 3 órát kell rá várni
    1 órát kel várni ha elhasználtad az 1000 ütésedet.

Egy elég durva prémium cuccot kaptunk ezzel ráadásul sé mentes én örülök neki főleg, hogy az öröm gyűrűt ládába pakolták és 1k séből se kapsz ha nincs szerencséd...

DracoInThePast wrote:

Nem értem minek foglalkozok szép, szavatos megfogalmazással
    Ne foglalkozz vele inkább tartalmilag legyen rendben:)
  • Csizkov wrote:

DracoInThePast wrote:

Leírtam a bossos témát

DracoInThePast wrote:

Esetleg ha valami komolyabb bossra megy az ember akkor lehet haszna... Ja hogy még arra sem? Mert lovaglás közben nem működik (hoppá, de érdekes módon mégis számolja lefele mikor lovon ülök is).
    Leírtad, hogy bossra se jó pedig igen:) Működik hátasról való ütésnél is.
    Ha működik hátasról, akkor bugos, mivel külön ki van emelve, hogy PvP-re és hátason nem használható. Tehát jó eséllyel ki lesz véve.

A másik engem az érdekelne, hogy ha lejár, akkor utána újra fel lehet venni a küldetést?
  • New

Ne legyen igazam , de ha úgy működik ahogy jelenleg kapja egy 110-es akkor az annyit ér , mint halottnak a csók. Még nem tudtam rájönni melyik oltári dropp volt zavaró addig amig 105-ösnek tekintette a rendszer a nagyobbakat . Netán valaki tudja árulja már el . Köszi .
  • New

Sziasztok. Leginkabb olvasgatni jarok forumra, nem igazan nyilvanitottam eddig velemenyt, nem mintha nem lenne csak egyszeruen nem lattam ertelmet, eddig, most viszont irnom kell.
    Jatszani szeretnek, azert vagyok itt, de en mar nem ertem, kicsit ugy erzem, mintha minden ujabb fejlesztes akadalyoz benne, hogy itt jol erezzem magam. Van egy 120 karakterem,amivel lassan csak pozolhatok map 1 en, ha mar haszna nincs. Eventek, hm, hol ussek vele HF et? es kartyat? es hol ussek vele sarkanykoszilankot? 120 metinbol 1 ora alatt esett 11 db. Razadoron ,Nemeren legalabb a napi 30 db kiesett, vagy Ochao templom folyosojan, de most mar komolyan kerdezem ez valami vicc? Frissites ota arra varok , hogy javitva lessz, mert tuti valamit elrontottak, de ha megsem? Barmilyen runra megyek az alkemia szukseges, hogy hosszabitsam ezutan? farmoljak 3 orat 30 szilankert? Nekem is , mint mindenki masnak van kissebb szintu karakterem, de ha en azokkal eppen nem szeretnek jatszani ,miert nem en donthetem el, hogy azzal jatszam amihez kedvem van? Semmi problemam nem lenne, ha a szintemnek lenne megfelelo farm map, de nincs.
    Annak aki ezen elgondolkodik, elore is koszonom.
    Szep napot.

áthelyeztem. Dreamy
    Az ördög a felesége miatt nem alszik. :)
  • New

Az egy apró dolog hogy bevezették ugye ezt az új rendszert hogy aki 120-as az lelépjen mert el van zavarva körülbelül, de érdekes a GF programozóinak a matematika tudása is, levertünk jó pár darab 107 bosst amit ugye elvileg benne kellene lennie a +-15 szintben de egy árva potit nem kaptunk belőle. Ochoa templomban azért akad olyan szörny ami 110+ de azok sem dobnak még szilit sem. Kiváncsi lennék akkor hogyan tervezik maguk a fejlesztők a nagy szintűek játékat, vagy esetleg abban bíznak hogy befejezik és a cuccaik piacra kerülnek?

Olyan a gameforg mintha egy profitorientált cég lenne aki menekül a profit elől. Abba ne menjünk bele hogy adott esetben hány olyan átadhatatlan item van ami ha átadható lenne akkor sokkal több fogyna, de az hogy már azokat is akik a legtöbb esetben elég sok pénzt beletettek a zsebükbe azokat is szembeköpik érthetetlen.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown: