17.6 verzió

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nuttika wrote:

Kedves 120-asok és a körüliek! Nem akarok gonosz lenni, de a GF szempontjából ti elértétek a maxot, nektek nincs tovább, max az említett felszerelés, amit SÉ-ből húzhatnátok. Ti már nem mentek sehová szintben, így az EXP-s dolgokat nem fogjátok venni. Ti már nem húztok skillt, így pl. ördögűzőt se fogtok venni.
    Nektek már vannak cuccaitok, így nem fogtok nagyon úgy felszereléseket húzni.
    Nektek már van alkímiától, valószínűleg elég pöpecek ahhoz, hogy már azzal se foglalkozzatok jobban, mint az újratöltés.
    Ahogy már jó eséllyel petetek is van, amit max protein snack-eztek, de újat már nem vesztek.
    És így tovább.
    Ráadásul ha tudtok yangot farmolni, azzal könnyebben felcuccoltok magatoknak egy kis karit, ami meg a kezdőknél erősebb, így elveszi előlük a lehetőséget.
    Ne haragudjatok, nem degradálni akarlak titeket, de a GF így nézi. Úgy gondolja, hogy ti már "kifutott" felhasználók vagytok, hiszen nem fogjátok teljesen előröl kezdeni és új cuccokat húzni, optolgatni, egyéb fejlesztő dolgokat venni.

De közben a kisebbek se túl motiváltak. Tavasszal próbálkoztam egy antik harang húzásával. 100+ teki (talán 120?) után most +5-ös. Illetve most próbálkozgatok egy 54-es vért húzásával. Olyan 60-70 tekiből +4, a legjobb +6-os volt. És mellette céhkovácson is törögettem, hogy növeljem a sikerességi rátát.
    De pl. tegnap mentem pár dt kört 3 karival, minden tört. Talán egy pajzsot sikerült a végén +4-ről +5-re húzni. Respect az új verziónak!

Emellett nem szabad elfeledni, hogy a mobokat folyamatosan erősítik. Most, az előző verziónál volt annyira nagy erősítés, hogy majdnem mindenki észrevegye. Szóval szerintem minden szinten szívatja a GF a játékosokat.
    Én úgy gondolom,hogy minden játékos egyenlő és egyenlőnek is kell kezelni.Nem tudom ha a te farmolási lehetőséged kapuit lezárnák te, hogy reagálnád le. Illetve persze én nagyon szívesen kötök magamra uti laput és hagyom el a játékot...,de lehet nem csak engem fog érinteni a dolog...és ha a nagyok eltűnnek ki fogja majd megvenni a jelmezeket , sé utalványokat amiket kitesztek piacra? ....jah lehet senki,mert nekünk volt rá keret, kisebbeknek nincs. De a fejeket is megnézném,ha mondjuk map2-re egyik napról a másikra nem mehetnél farmolni, vagy ork völgybe vagy sd2, barlang stb...Nem gondolod,hogy az érem mind két oldalát meg kellene vizsgálnod? Ha az állatvilágban egy faj eltűnik akkor azt megsínyli egy másik állatfaj is. Komplett kolóniák tűnnek el, halnak ki. Én csak egyenlő bánásmódot szeretnék. Ami mindenkit ugyan úgy megillet!

"Az egyenlő bánásmód követelménye a diszkrimináció tilalmának jogi megnevezése. Ezen elv szerint emberek vagy embercsoportok között nem lehet indokolatlanul különbséget tenni. A jogi szabályozás fő kérdése, hogy mi minősül indokolatlan különbségtételnek, hogy ki köteles megtartani az egyenlő bánásmód követelményét, illetve annak megsértése hogyan szankcionálható."

Szép is lenne,ha ez itt is működne. Kétségbe esve nem vagyok végülis van pár kisebb karim 95lvl ,75lvl ,3db 61 lvl, 55 lvl ,47 lvl, 35lvl-eskből megy egy hadsereg. Csak hagy döntsem már el én melyiken szeretnék lenni.

Említetted még,hogy a nagyoknak már nincs mit csinálni cuccok terén. Valóban nincs. Bejött pár új vért és hozzá pár fegyver. Amiket milliárdokból húznak ki. Ajánlom figyelmedbe a kianit fegyvereket és páncélokat és az új zodiákus fegyvereket és hozzá tartozó vérteket, 115lvl-es vérteket amiből van pvp-s és mobos, Zodiákus talizmánokat amit +200-ig lehet húzni, új pántok és biztos ki is hagytam még valamit stb. Keress rá nyugodtan milyen fejlesztők kellenek hozzá és mennyi. Illetve kalkuláld be mennyire fogja ezeket törni. Tényleg nem költünk semmi másra csak protein snack-re meg szilánkra. Meg úgy havi 300-500sé...aki húz valamit az kb 2000 sé alatt nem kezd nagyon húzni semmit. Mert kell mágikus kő és kovácsok kövéből egy rahedli. És ha kimegy a vért fegyver akkor szintén optolunk. Veszünk még ha van kint nyalókát, jelmezt, kölyök dobozt stb Plusz veszünk kesztyűt is.

"Ne haragudjatok, nem degradálni akarlak titeket, de a GF így nézi. Úgy gondolja, hogy ti már "kifutott" felhasználók vagytok, hiszen nem fogjátok teljesen előröl kezdeni és új cuccokat húzni, optolgatni, egyéb fejlesztő dolgokat venni."

A frissítéseket kövesd nyomon,mert nem úgy van az ahogy te gondolod. És ez a "kifutott" szó meglehetősen erős!

The post was edited 1 time, last by Lyria ().

• Nem hiszem el hogy más közösségek játékosai nincsenek ezen az undorító húzáson felháborodva . Direkt megnéztem most, a mienk ugye egy kicsike szerver kevés játékossal, de még nálunk is 64 db 120-as karakter van és több mint 500-an vannak a 105-ös szint felett. Nuttika attól hogy valaki 120-as az közel sem jelenti azt hogy már mindene kész van. Ezek az úgy nevezett villámlós vértek nem mennek ám csak ki azért 9-re mert szépen nézünk rájuk, és nem mindenkire szakadt rá az otp. Mi is szeretnénk a lehetőségekhez képest játékon belül megszerezni a fejlesztéshez való dolgokat. Hogyan farmoljam ki a töménytelen mennyiségű tekire és többire a yangot ? Persze tudom csináljak kiskarit, de nekem arra se időm se kedvem már. Sajnos értek annyit németül hogy szívem szerint lehánynám azt aki a fejlesztésekről beszélt és hogy mennyire fontos is nekik, hogy a játékosok boldogok legyenek miközben ők azok akik szemen köpik a játékosokat. Nem hergelem a többieket , de nem is kell, mert aki nem két napja játszik, már pedig nem két napja játszik az aki saját maga csinálta 1-es szintről a maga kis 120-as bábuját ahogy egyik céhtársam szokta mondani azok mind pontosan látják, hogy ez az a játék ahol a játékos az utolsó a fontossági sorrendben. A játékot olyanok fejlesztik , akik nem játszottak vele soha. Akik a fejlesztéseket elfogadják szintén ilyenek. Egy dolog számít bevétel legyen. Azt sem tartom kizártnak hogy a nagyon közeli jövőben bekerül a tárgypiacra egy olyan dolog amivel csökkentheted a karakter szintjét. Erre persze majd megkapom , hogy összeesküvés elméleteket gyártok, de erre is csak azért van időm mert játszani nem hagynak. Minden esetre várom az ujabb riportokat ahol elmagyarázzák nekem hogy miért kellene boldognak lennem attól hogy még a szilánkokat se tudom kiütni magamnak. Ja és az se tesz boldoggá, hogy Razadornál ha 120-as karikkal megyünk csak be akkor simán lejár az idő a mattköves résznél, mert okosan még az se esik, ha nem vittünk be kisebbet is magunkkal. Szóval lehet itt szépíteni a dolgokat, de ez akkor is gusztustalan és az a bizonyos kupac akkor is büdös marad ha befestik rózsaszínre.

The post was edited 1 time, last by Szeder ().

• dreamy wrote:

Mod megjegyzés:
    amennyiben hibát tapasztaltok, megkérlek a hibajelentések részen jelezzétek külön témában, ahogyan eddig is.
    Köszi

Dreamy

Phone wrote:

BETA meg nálunk is voltak elementális jelölések.
    Voltak.
    De legalább a moboknak megmaradt.

Szeder wrote:

Razadornál ha 120-as karikkal megyünk csak be akkor simán lejár az idő a mattköves résznél, mert okosan még az se esik
    Mod megjegyzés:

Mégegyszer megkérlek benneteket, ha hibát észleltek, azt a hibajelentések részen külön témában jelezzétek.
    Mert bizony ezek a dolgok hibák is lehetnek.
    A második mindenképp, hisz a "küldetés" tárgyaknak esnie kell (lásd pl dt-s hasonló rész...), nem mellesleg az egy 100+-os térkép....
    Úgyhogy kedves @Phone és kedves @Szeder legyetek szívesek témát nyitni, köszi.

Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

dreamy wrote:

Mod megjegyzés:
    amennyiben hibát tapasztaltok, megkérlek a hibajelentések részen jelezzétek külön témában, ahogyan eddig is.
    Köszi

Dreamy

Phone wrote:

BETA meg nálunk is voltak elementális jelölések.
    Voltak.
    De legalább a moboknak megmaradt.

Szeder wrote:

Razadornál ha 120-as karikkal megyünk csak be akkor simán lejár az idő a mattköves résznél, mert okosan még az se esik
    Mod megjegyzés:
    Mégegyszer megkérlek benneteket, ha hibát észleltek, azt a hibajelentések részen külön témában jelezzétek.
    Mert bizony ezek a dolgok hibák is lehetnek.
    A második mindenképp, hisz a "küldetés" tárgyaknak esnie kell (lásd pl dt-s hasonló rész...), nem mellesleg az egy 100+-os térkép....
    Úgyhogy kedves @Phone és kedves @Szeder legyetek szívesek témát nyitni, köszi.

Dreamy
    Dreamy, az a hiba hogy ezt a drop korlátot előre át nem gondolt módon betették. Jelezze a team illetékese a GF-nek, ne nekünk kelljen külön jelezgetni hogy hülyeséget csináltak.
    <<<WP¨109¨Shinshoo>>>
  • Demi wrote:

Jelezze a team illetékese a GF-nek, ne nekünk kelljen külön jelezgetni
    Mod megj.:
    Már ne haragudj, de akkor minek írsz egyáltalán a fórumra... ezen a gondolatmeneten...
    Kinek kellene szerinted jelezni a hibákat?
    Nem annak aki észleli????

Ha egy játékos hibát tapasztal (bugot stb) kötelessége lenne jelenteni...

Természetesen a TI visszajelzéseitekből tud a játék csapat jelentést írni. A fórum pedig arra való, hogy bizonyos dolgokat azok megfelelő helyén tedd szóvá...

Köszöntem a megértést, és fejezzük mostmár ezt be, hogy oldja meg a team, de egyesek még ennyire sem képesek, hogy megtegyék azt, hogy jeleznek a hibajelentésekben egy hibát... (Tisztelet a kivételnek!) inkább megint a kákán is csomót keresnek és megint a teamnek esnek neki...
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Köszöntem a megértést, és fejezzük mostmár ezt be, hogy oldja meg a team, de egyesek még ennyire sem képesek, hogy megtegyék azt, hogy jeleznek a hibajelentésekben egy hibát... (Tisztelet a kivételnek!) inkább megint a kákán is csomót keresnek és megint a teamnek esnek neki...
    OFF,
    Szerintem ez azért van, mert abszolút érezhető, hogy a magyar csapat nem áll a játékosok oldalán.
    Te mondjuk pont azon ritka emberek közé tartozol, akik kimondják itt a fórumon a jogos, valós negatív véleményüket is! Ez becsülendő!
    Természetesen a fórum szabályzat olyan jól ki van találva, hogy mindenféle lehetőséget kiszűr arra, hogy a fent említett állításomat
    nevekkel és fotókkal tudjam alátámasztani.
    Egy biztos, nagyon a rossz szájíz... és (sajnos) nem alaptalanul a team felé!
    Szerintem ez az oka annak, hogy kiket találnak meg a játékosok bűnbaknak!
    Több tény is van. A kapcsolat a két társaság között egyenesen rossz és nem olyan mint régen.
    A másik az az, hogy sok olyan szituáció van, amiről valóban nem a magyar csapat tehet.
    Viszont olyan is, ami.... (Már leírtam miért nem lehet itt közzé tenni)

ON.
    Újra csak azt tudom elmondani, amit eddig is:
    Szembe kell mennem Nuttika a véleményeddel, mert:
    Azért vannak az új szintek, vértek és minden féle cuccok, hogy amikor azokat megszerzed, azokkal könnyebben mehess TOVÁBB!
    A droppra mindig is panasz volt és ahelyett, hogy orvosolták volna a problémát.... még jobban belerúgtak az emberekbe!
    S, amit mondtál, hogy "kifutott játékosok"... nos. Pont ez az egészben a leggusztustalanabb a GF részéről ugyanis az általad
    kifutottnak mondott játékosok miatt létezett egyáltalán a szerver, szerverek!
    Igazából a GF mindig tud 19-re lapot húzni... és mindig a mi kárunkra. Nem véletlenül vannak felháborodott hangok.
    + Ha ennyire sok a rossz visszhang a karácsonyi (vagy bármilyen) eseménnyel kapcsolatban, akkor vajon az üzemeltető miért
    nem gondolkodik el azon, hogy valami nem jó így?
    Az igyekezet szerintem látszólagos.
    Tartalom nélkül, foghíjas, bosszantó, haszontalan eventek sokasága.

Egy biztos. NEM fog ez változni.
    El kell menni másik játékkal játszani, ez a megoldás.
    A GF-et nem érdekli az, hogy mit mondunk és azt mondom, hogy befolyásos honfitársainkat sem!
    Így tehát vagy megszoksz vagy megszöksz.

• Azt mondja a Jürgen hogy fontosak a visszajelzések és majd jól hallgatunk rátok.
    Igazából kigyulladt az a bizonyos lámpa amikor össze kellett vonni a szervereket mert nem volt rajtuk játékos :)
    De a webzen nem ideges milliónyi elvesztett játékos miatt ? Ezek szerint nem.

Továbbra is a krit értéke néha alacsonyabb mint a sima sebzésnél. Lassan ide is behozzák a 0.1-1.0 krit növelő optot. Lesz 0.4 krit dmg akkor az alap sebzésnél 1,4 * kapsz majd többet .
    Elmélet szerint csökkentenék a sebzéseket mert óriási támadó érték különbség jön az új fegyverekkel. ..
    Erősítsük a csapatjátekot egy olyan játékban ahol 7 évig mindenki egyénileg próbált hős lenni. Kicsit üti egymást de mindegy.

Szint dropp meg mint már mondtam én sejtettem hogy ez lesz ezért sem szinteltem már az elején 120-ra.
    Nem túl GF / Webzen szerű hogy ingyen és bérmentve egy bizonyos csoport (115+) játékosok kaptak droppot még a lemuroknál is eventkor.
    De ettől az állandó jelmez vásártól meg event tengertől kicsit forog a gyomrom. ..
    Hmm most jött egy ötlet egy sav videóra :)

Tetszik hogy újra lehet buffolni csoporton kívül így a farm/kiskarik is kaphatnak buffot.
    Ma kaptam egy kutya mountot tombolabol az is egész mókás.
    Nálam kicsit lassan de működik a tombola.
  • Lyria mielőtt engem személyesen sértegetnél tanulj meg olvasni. GF szempontjábólt írtam és nem ok nélkül. Map2-vel pedig jöhetsz, tényleg nem droppol már nekem. Barlangba pedig még nem mehetek. De ha már ennyire személyeskedni akarsz, sem jelmezt se SÉ utit nem vettem még piacról sem. Ilyen téren én nem érezném meg a hiányotokat.
    Amúgy csak 2x írtam le, hogy a GF nézi így, nem azt írtam, hogy ez az én szemszögem. Sőt, ha visszaolvasnál, említettem is, hogy mindenki tudjon farmolni a maga szintjén. De vezesd csak le rajtam a dühödet, hogy megmagyaráztam a GF szempontját a korlátozás kapcsán. (ugyan ez igaz mindenkire, aki hasonlóan értelmezte)

De legalább megmagyarázza, hol van itt sokszor a gond: sokan nem tudnak olvasni, csak leragadnak egy-egy szónál ...

Szeder: az itteni játékosok nagy részével ellentétben én nem csak ezzel a GF termékkel játszottam. 2007 óta BF-eztem, talán 2009 vagy 2010 óta ikariam. Picit többet látok a GF nem túl játékosbarát politikájából, amit az utóbbi pár évben művelnek. Azt tudom mondani, egy profitorientált cégnél az utolsó szempont a felhasználó, az elsődleges cél mindig a profit kimaxolása. Üdvözöllek a kapitalizmusban.
    Ami a német fószer videóját illeti, az pedig marketing szöveg. A team tagok alkalmazottak, nekik ki van osztva parancsba, hogy vagy a cég értékeit képviselik, vagy le is út, fel is út, viszlát SÉ uti. Ne csináljatok már úgy, mintha a ti munkahelyeteken nem lennének alapelvek, amiket kötelező követni.

Off: Ne Dreamy-t kapjátok már szét, ő az egyetlen team tag, aki némileg a mi szemszögünkből is képes nézni a dolgokat és van, hogy mellénk áll.
    Amúgy ettől függetlenül rohadtul szórakoztató, hogy még a BF-en simán megszűnt a team-user ellentét és csak nosztalgiázásból trollkodom, itt teljesen elmérgesedett. :D Mert hát bizonyos emberek....

Ui.: Na ilyenkor gondolkozom el, hogy maradjon csak a trollkodás és a sza.rkazmusm, mert ha értelmes okfejtést akarna az ember, a másik fél nem elég kompatibilis hozzá...

Ui.2: Lyria lehet nekem jogi maszlagot berakni, ád 1. ti magatok is sokszor diszkriminatív beszólásokat tesztek a kicsiknek (ez emlékeztet az idősek bezzeg az én időmben és a kor alapon mindent megjegyzéseire), 2. szerintem életem során sokkal többször és sokkal rosszabb VALÓS ÉLETBELI helyzetekben tapasztaltam már a diszkriminációt pl. vallási vagy családi helyzet (sok testvér) alapján sokkal jobban emberbe maró szituációban. 3. szerintem én a diszkriminációnál durvábbat is tapasztaltam a GF kapcsán mint pl. személyes adatokkal visszaélés, zsarolás és becsületsértés ;) 4. joggal kapcsolatos munka után felüdülés itt is jogi hisztit olvasni...

Ui.3: Látod, neked egy hadsereged van. Nekem meg van 2 map1 farmosom amit a nem létező dropp miatt nincs értelme használni, egy-két szilis karakterem, amin csak beváltok, de cuccolva map2 is lehetne és a fő karim. A többi raktár kari. Nekem mindent ezzel a karival kell kifarmolni, mert nincs keretem másokat felszerelni... Az más kérdés, hogy nem is akarok, nem vagyok ekkora függő :D

Ui.4: Követhetem a frissítéseket, ha jó eséllyel a GF azt látja, hogy nem költenek annyian az új felszerelésekre, hogy értékes rétegnek találja őket. Ismétlem A GÉEF, nem én. ISMÉTLEM, A GF!!!
  • Nuttika úgy alkotsz véleményt valamiről, hogy fogalmad sincs róla. A legtöbb pénzt a nagy karakterek teszik a játékba nem az ördögűzőből és az exp gyűrűből van a gf-nek a bevétele.

A 120 karakterek meg ne panaszkodjanak annyira, óriási kedvezményt kaptak így is a 15 szinttel. A 120 karakterek 105-re minősítése már a szintemelés után történt, hogy tudjanak fejlődni 115 fölött is ne csak küldetéssel. Le lett írva akkor, hogy ez ideiglenes azaz mindenki tudhatta, hogy ha felmegy 120-ra előbb-utóbb gondba lesz a droppal. ( Egyébként mi értelme 120ra menni?)
    Most már semmi se indokolja ezt hisz be lett téve a 120 metin ami droppol valamint jelentősen felhúzták nemere és razador droppját.
    Az meg butaság, hogy nincs mit csinálni a nagy karakterekkel a legjövedelmezőbb runok csak nagy szinten érhetők el.
  • Csizkov wrote:

Le lett írva akkor, hogy ez ideiglenes azaz mindenki tudhatta, hogy ha felmegy 120-ra előbb-utóbb gondba lesz a droppal. ( Egyébként mi értelme 120ra menni?)
    Konkrétan azt írták le, hogy addig lesz az, hogy 105-ösnek tekinti a játék a nagyobbakat, amíg nem születik erre megoldás. Pontosan ezt írták...
    Azt hiszem ez nem a "megoldás" kategória.
    Nyilván a sötét sárkányok 2-t gondolná az ember... nagyobb szintű mapok. Így is kellene működnie. Csak ez így olcsóbb.
    Ezért kéne, hogy értelme legyen annak, hogy 120-ra megy fel az ember.
    Így, ebben a formában ez a változat erkölcstelen... akárhonnan nézzük. Szerintem.

• Csizkov wrote:

Nuttika úgy alkotsz véleményt valamiről, hogy fogalmad sincs róla. A legtöbb pénzt a nagy karakterek teszik a játékba nem az ördögűzőből és az exp gyűrűből van a gf-nek a bevétele.
    Neked honnan van fogalmad arról, hogy ki mennyit tesz be a játékba? Az a kijelentésed, hogy a nagy karakterek tesznek bele többet, nem állja meg a helyét. Ha állítasz valamit, akkor bizonyítsad be hiteles statisztikai adatokkal.

Csizkov wrote:

( Egyébként mi értelme 120ra menni?)
    Nem véletlenül 120 a jelenlegi maximális szint. Azt kéne inkább megoldani sok minden mellett, hogy a 90+ stat pontokat ki lehessen osztani.

Az üzemeltetőt nem érdekli, hogy aki költ, az most 10- es, 50-es, vagy 120-as szintű. Az az érdekük, hogy költsenek.

Az hogy nincs megoldva, hogy aki kemény munkával elérte a 120-at nem tud rendesen farmolni, petet fejleszteni, szilánkokat ütni az alkímiához elég nagy probléma. A 120-as játékosokat nem kéne azért hibáztatni, mert elérték a szintet. Tesztkarakterekkel be kéne szabadulni különböző helyekre egy napra és akkor kiderülne, hogy mi a hiba rendszerben.
  • Dreamy ,először is elnézésedet kérem, de szerintem nem találsz olyan hozzászólásomat, amiben a magyar team tagokat minősíteném a GF dolgai miatt. A másik pedig az hogy ahogy Shao is leírta, ez egy régebben már kitapasztalt hiba, teljességgel érthetetlen hogy milyen ködös gondolatmenet alapján kell újra jelezni hogy az ami évekkel ezelőtt nem működött megfelelően, most sem jó.
    Nekem is volt egy elképzelésem a kari fejlesztéssel kapcsolatban, de ez komolyan elborította a szekrényt. Igy sem volt tiszta a kép a fejleszthetetlen felszerelések miatt, de hogy ne is próbáljak fejlődni mert csak saját magam alatt vágom a fát..
    <<<WP¨109¨Shinshoo>>>
  • Velocilaptol wrote:

Az a kijelentésed, hogy a nagy karakterek tesznek bele többet, nem állja meg a helyét.
    Ha állítasz valamit, akkor bizonyítsad be hiteles statisztikai adatokkal.:)

Szerintem Te se lehetsz még nagy szinten különben tudnád mi pénz kell ott...

Velocilaptol wrote:

Az hogy nincs megoldva, hogy aki kemény munkával elérte a 120-at nem tud rendesen farmolni, petet fejleszteni, szilánkokat ütni az alkímiához elég nagy probléma
    Nemere, razador,thrym, meley, zodiak 120 metinek azért ez nem a nincs mit farmolni kategória. Ráadásul ezek nem kevés pénzt hoznak

ShaoKahn wrote:

Konkrétan azt írták le, hogy addig lesz az, hogy 105-ösnek tekinti a játék a nagyobbakat, amíg nem születik erre megoldás. Pontosan ezt írták...
    Azt hiszem ez nem a "megoldás" kategória
    Ez 2 éve volt azóta jó pár dolgot behoztak a nagy karaktereknek is. Az valóban erkölcstelen, hogy ezt hirtelen az event kezdetén vezették be de sajnos jogos.
  • Csizkov wrote:

Velocilaptol wrote:

Az a kijelentésed, hogy a nagy karakterek tesznek bele többet, nem állja meg a helyét.
    Nem vagyok nagy szinten. Sose mondtam ezt, de tavasz óta többet költöttem sére mint 4-5 120 as összesen. Nem pontosak a számításaim, de kb. 600-680 ezret, vagy többet.

Szerintem meg nem más pénztárcáját kéne nézned, meg nem légből kapott "információk" alapján kéne besorolnod a játékosokat, főleg úgy, hogy ismétlem nincs pontos információd arról, ki mennyit költ.
  • Csizkov wrote:

Velocilaptol wrote:

Velocilaptol wrote:

Az hogy nincs megoldva, hogy aki kemény munkával elérte a 120-at nem tud rendesen farmolni, petet fejleszteni, szilánkokat ütni az alkímiához elég nagy probléma
    Nemere, razador,thrym, meley, zodiak 120 metinek azért ez nem a nincs mit farmolni kategória. Ráadásul ezek nem kevés pénzt hoznak

ShaoKahn wrote:

Azt hiszem ez nem a "megoldás" kategória
    Ez 2 éve volt azóta jó pár dolgot behoztak a nagy karaktereknek is. Az valóban erkölcstelen, hogy ezt hirtelen az event kezdetén vezették be de sajnos jogos.

Azért gondolom ugye megvan neked hogy a probléma pont az hogy se razadorozni se nemerézni nem lehet rendesen mivel se a mattkő se a fogaskerék se a fagy kulcs nem esik rendesen. Mellete amiket Te írtál mappokat azokat x ember használja sőt belőle 2. olyan ahova igencsak komoly csapat kell.

Nem azt kértük hogy minden essen úgy ahogy a 55 kiskarinak aki vörösbe jár farmolni, de igenis elvárjuk hogy legalább a sziliket ki tudjuk ütni a saját szintünkön. Gondolom mindenki fel lenne háborodva ha bemenne Thrimhez 8db 105. szintű kari és nem kapnának a végén semmit mert nincs benne a 15 szintben? Ha átlépünk kis karikra akkor meg mi vagyunk a szemetek mert elvesszük a lehetőséget mások elől.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Komolyan nem értem, hogy minek szól bele olyan, hogy mi esik és mi nem aki nem 120-as karakterrel játszik. Miért van az rendben , hogy minden eventből kivagyunk zárva ? Miért lenne az rendben hogy van maximum 10 akkora mob a játékban amiktől szilánkot kaphatok? Minden szintre tegyék be a + - 15 szintes korlátot és akkor máris kikerülnek vörösből az 55-ös sőt kisebb karik :) Akkor már legyen mindenkinek rossz ne csak a nagyoknak. Aki csinált egy nagy karaktert annak miért kötelező mellé kis karit is gyártania, ha nem akar kimaradni az eventből. HF event mesélje el nekem valaki hol üssek a 120-as karival. Húsvét event idén még volt 1 tojás az összes 120-asnak + mindenki másnak aki 90 lv felett volt. azért ezt se nevezném arányosan elosztottnak , de mivel nem valószínű hogy nagyobb tojcit beraknak már ez se lesz . Ez a yut-nori cucc is olyan remekül potyogott 120-as karinak úgy hogy napi kb. 2-3 órát intezíven öltem ,és így lett konkrétan 12 táblám . Tényleg egyenlő eséllyel indultam. Kártyát a 120-as karival egyet se kaptam eddig sehol. A nagyoknak rengeteg lehetőségük van azt mondod. Zodiákus runon egész addig amig fel nem jutsz semmi dropp nincs . Viszont mindent be kell tolnod ahoz hogy feljuss, többek közt töltenem kéne az alkikat . Meley runon se szeretek fetrengeni csak szóval oda is kell azért cucc rendesen. Razadornál eddig legalább hébe-hóba beesett néhány kemény szíj, na meg maximum két kör és kisziliztem. Nemeréhez ugye ha nem csak küldizni megy be az ember kell minimum sámi és ninja na meg azért nem árt még pár " csoportkari" :) Bocsi

The post was edited 1 time, last by Szeder ().

• Ez komolyan már a vicc kategória amit leművel a GF. Miért kell a 120-as karikat büntetni ilyennel? Így sem lehet velük farmolni. Csináljon az ember 120-as karit, hogy az új vértet maxolva fel tudja venni, de mégis minek? Hiszen alig-alig kap dropot. Ez után meg főleg.
    Esküszöm nem értem a GF üzletpolitikáját. Már egy ideje minden egyes frissítéssel nemhogy jobbá tennék a játékot, hanem élvezhetetlennél élvezhetetlenebbé teszik hétről hétre. Szándékos játékösszeomlást akarnak előidézni vagy mi is a tervük? Egyre több játékos hagyja abba és nem veszik észre magukat, az ilyen kis stiklijeik miatt. Ha már félek megnézni mi jön a Xy számú frissítésben akkor már ott bajok vannak. Pár évvel ezelőtt nagy kiskutya szemekkel és persze boldogan néztük, hogy jön a frissítés és tök sok dolgot megcsináltak működőképesre, vagy éppen pár újítást raktak be. Most még az állandó kidobálást sem tudják megcsinálni. Pár évvel ezelőtt még az eventek is sokkal játékosbarátabbak voltak. Aki emlékszik az első zokni vagy akár húsvét eventekre, vagy akár a heloween eventekre azokkal tényleg eventek voltak. Most pedig kiszúrják a szemünket azzal, hogy 25000 Ft-ból nyissál szépen ládákat, de úgysem kapsz semmit mert nem és kész. 1 napos pet? Komolyan? Ha annyira költekezésre és 13. havi fizetésre gyúrnak miért nem lehet berakni a gyűrűt 2-300 SÉért vagy a petet 2-300 SÉért? Többet vinnének ez biztos.. :D
    Minden egyes frissítéssel csak elvesznek tőlünk mostanában és semmit nem kapunk (kivéve a Zodi run ami undorítóan néz ki és nem sok munkát, ötletet látok benne már bocsánat).
    Más játékokban ha fizetsz be prémiumot akkor kiemelten kezelnek, de mint elmondtam itt, ha fizetsz is egyenlően kezelnek a nem fizetőkkel, pontosan sehogy. Pár évvel ezelőtt aki SÉ-zett az haladt is a játékban, most viszont még úgy sem lehet mert még így is lutri, hogy jól jársz vagy sem. Ebben a hozzáállásban én személyszerint megtartom azt a pénzt.
    A zokni event kivételéhez csak gratulálni tudok. Volt egy értelmes event amit még nem sikerült elrontani, erre kivették és betették az okeyt ami 1 óra/pakli és 90%-ban bronz jön. A maradék 10%-ban pedig néha néha ezüst amiből persze yang jön. Vegyünk SÉért paklit mi? :)
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • A GF ,,szakemberei'' bekenték magukat nevetgéllel.
    Szerintem sürgősen gondolják meg, hogy ez az újítás bekerül, mert akkor elvágták maguk alatt a fát. Mint egyszerű, mezei játékos leírnám, hogy mit kellene újítani, hogy a játékban továbbra is megmaradjon a nehézség, a céltudatosság, de bevétel is legyen.
    Sok dolgot megértettem már, de ez betett nekem is. Változtatnak a vegyesnek beadható tárgyak árán? Mit takar? A 70-es szintű fegyverek árai még jobban lecsökkennek? Balansz? Inkább ********! Azt kétlem erősen, hogy programozók tervezik ezt, mert ez képtelenség. Nem hiszem, hogy ez után lenne kedvem játszani. Semmi konkrétumot nem mondanak, minden meglepetésszerű, találjuk ki mi. Oké, de az legyen olyan minőségű, és ne állandóan a hibáktól hemzsegő klienst kelljen használni, hát még...
    Játékélmény? Ha élvezetre törekednének, akkor kevésbé érné meg nekik.
    ***** GF !! :@ [/b]

Figyelmeztetve.
    Yareniel
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• Sziasztok

Egyszer már leírtam, hogy -tisztelet a kivételnek- ez a fórum inkább arról szól ki tud egyesével számolni, ki az akinek OKJ-s papírja van jósolásból. Ha kritikát fogalmazok meg akkor viszont előbbre való az hogy van e benne a moderátor/ok/ szerint trágár, személyeskedő, nem abba a thread-be való dolog, mint az hogy kielégítő választ kapjak/kapjunk. Mégis ide írok, mert más lehetőség nincs és ugye a reményhal még úszkál.

Tudom hogy a "nem tudás" nem mentesít...Nem nézek új verziók bevezetése előtti videókat. A bevezetés után elolvasom a magyar Tím által közzétett leírást, bővebben pedig megtudom vagy a játék során saját és/vagy a játékostársak által tapasztaltból mit és hogyan kell ezután másképp. No meg benézek ide olyan "talán itt leírt valaki valamit ami előrébb visz" alapon.
    Így "tájékozódva tudtam meg/sejtem, hogy új farmmap lesz 120asoknak. Majd megerősíti ezt valaki, vagy sem.
    Ha ez így van, kérdem én, miért nem akkor szüntetik meg a droppot (Mert ugye abban megegyezhetünk, hogy pl. egy Razador, vagy Nemere run alatt ha esik 1, azaz egy darab Vörös nagy ital, az inkább a hiba a mátrixban eset) amikor bevezetik ezt az új térképet/területet?!

ui.:Az meg hogy a 120as karakterrel játszó emberformától nem számít bevételre a GF?! A 120-as karakterrel játszóknak nem írom le, hogy mire tud SÉ-t költeni, mert tudja. Aki meg nem ért el bármi okból erre a szintre, annak meg üzenem, hogy nőjön nagyra és majd megtudja.
    rövidebben akartam, de mondták hogy ne csak azt írjam le, hogy "nagyon nem jó dropp nélkül élni"

Ben