17.6 verzió

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mivel a 17.6-os verziónak még nincs kibeszélője, megkérem az illetékest, ha már lesz, helyezze át ezt a kommentet oda. Köszönöm!

"Tárgy dobás: A 105. szint feletti játékosok ezentúl csak a legfeljebb 15 szinttel nagyobb/kisebb szintu szörnyekbol és metinkövekbol kapnak zsákmányt."

Bár engem nem érint a dolog, de akkor ezt most úgy lehet értelmezni, hogy eddig sokkal nagyobb szintkülönbséggel is esett nekik tárgy? Mert nekem úgy rémlik, hogy pont azért méltatlankodnak, mert nem esik nekik semmi se.

"Csilingeljenek azok a harangok, amikor fejbe veritek a Baashido foszörnyet a Szörny-vadászat rendezvényen! Szerezzetek hasznos buffokat, vagy egy Kis Baashido kedvencet december 20-tól."

Nem kukacoskodás, de a kiemelt szónál ékezethiba. (És ahogy látom az ő-kel mindenütt gond van.)
    Amúgy ehhez kapunk valamilyen leírást? Vagy már régebben is került megrendezésre? Azért kérdem, mert nekem ez lenne az első karácsonyi event sorozatom..

"Sámán buffok: A sámánok már azokat a játékosokat is buffolhatják, akik nincsenek a csoportjukban, ha ugyanannak a birodalomnak a tagjai és az a másik játékos van kijelölve."

A visszaveréssel kapcsolatban többen is kérdezték (in game), hogy a csoportos funkció nem lesz erre is kiterjesztve úgy, mint az áldásra és a sárkány segítségre?

"Az Appaloosa Snack tárgy már eladható az NPC-knek."

Isten áldja a kir... szóval éljen! :D

"Javítva a hiba, mely megakadályozta a kamera forgatását bizonyos helyszíneken."

Akkor végre megoldódik, hogy néha igen hülye szögbe kerül a kamera? :D

áthelyeztem. dreamy
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Érdeked dolgot olvashatunk az okey láda tartalmával kapcsolatban,miszerint változik. Nos én félek, hogy nem nekünk kedvező a változtatás. Felvetődik bennem újra a kérdés,a régebben megszerzett ládák tartalma is megváltozik? Ha igen és az kevésbé fog tartalmazni értékes holmikat,akkor ez mennyire lesz fer?
    A másik amin megakadt a szemem,hogy a nagy karakterek ismét kapnak egy pofont,neki már csak a szintjüknek megfelelő dolgok fognak droppolni,ez úton is megkérek minden kedves 110 feletti karaktert,hogy ne lemúroknál szilizzenek!
    Üdv.:fincsi

áthelyeztem. dreamy
  • fincsi : a humorod a régi :)

Én már vártam ezt a szint korlát dolgot.
    Menetrend szerint meg is jött.
    Legyen sok 120as , addig marad a droppjuk
    Sok a 120as levesszük a droppjukat bizonyos mapokon. De a 15 lvl is cuki hogy megmaradjon a Razi; Nemere dropp. De ha kis szinten probalnal 15 szinttel ütni kisebbet akkor lenne ám nemulass. Na mindegy ez a rendszer hibája.
    "System erlaubt kein fehler"
  • Sziasztok!

Nem tudom próbált-e valaki tombolázni,de valami nagyon nincs rendben vele. Már eljutni vele oda,hogy megnyissa is egy örökkévalóságnak tűnik. Szeretnél venni szelvényt akkor bizony sok sok időnek el kell telnie,mire megveszi. Az is sok idő mire beválthatod :S Mást még nem tapasztaltam a frissítés után.
  • Lyria wrote:

Nem tudom próbált-e valaki tombolázni,de valami nagyon nincs rendben vele.
    Mod megjegyzés:
    amennyiben hibát tapasztaltok, megkérlek a hibajelentések részen jelezzétek külön témában, ahogyan eddig is.
    Köszi

Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Felháborítónak tartom ezt a 105 feletti dropp korlátos dolgot . Akkor mi a fenének 120 a max szint? Mégis miért nincs akkor olyan hely ahol például én is tudok farmolni ? Ochao templomban eddig legalább volt némi droppunk, azért falnak nem mentem tőle , de legalább óránként esett egy mithril, na de most semmi még a bossból se . Hol fogom kiütni a szilánkokat ? Miért akarják az összes nagy karit elüldözni ? Minden szinten legyen meg ez a korlát és nem akarok 95-ös mapon 105 alatti karaktert 120-as metint ütni. Hol van a fenkölt duma, hogy boldog játékosokat akar a GF? Csak előbb elüldözi azokat akik nem boldogok a semmitől . A tárgypiacot még web oldalról se lehet megnyitni normálisan. tombolázni ugye csak játékban lehet , de katasztrófa az egész mire szelvényeket megnyitja a nap lemegy . A főszörnyes eventre azért használhatom a nagykarit ? Tudom , hogy nem a team tehet róla , de akkor képviseljék a játékosok érdekeit és ne csak bólogassanak arra ami el van rontva .
  • Különben bevallom, sosem vettem meg a petkaját ,hanem bementem bariba a nagykarival és azzal ütöttem ki. Eddig. Most már mehetek egyszerre kettővel, hogy etetni tudjak. Vagy....vagy csinálok erre az accra egy 90-100 körüli karit amivel be tudom vinni, meg tudom etetni stb stb....vicc
    <<<WP¨109¨Shinshoo>>>
  • "Tárgy dobás: A 105. szint feletti játékosok ezentúl csak a legfeljebb 15 szinttel nagyobb/kisebb szintű szörnyekből és metinkövekből kapnak zsákmányt."

Bajban vannak a nagyobb színtű játékosok. Ugyanis szilánk sem esik. Az hagyján,hogy farmolni már csak 95 mapon lehet. De kérdezem én,hogy fogjuk hosszabbítani az alkímiát? Tömegesen lesznek bent a 95 mapon, ha bejutnak. És azért alkiztuk fel magunkat, hogy álldogáljunk vele map1en? Tudom vegyünk piacról, vagy menjünk kiskarira és üssük ki azzal? De akkor újfent el lesznek átkozva a nagy karik? Nem jó ez így,de borzalmasan nem jó. Illetve már se razin,se nemerén nem esik szilánk. Okey kártya hírből sem esik. Ezek után nem fogunk kapni szíjat sem a szintünk miatt. :S Még is hogyan tovább?
  • Szerintem ez volt az utolsó dolog amit csinálhattak :D a szeró fele már 120as és most hogyan tovább? Miből csinálnak pénzt? Húzási tágyak? Szóval jah ....... Kicsit gonolkodtató na és az event az jobb lett volna ha be sem teszik a droppot megemelni a kártyának, mert igy élvezhetetlen hacsak nem töltök 10000000 sét :)
  • Őszintén szólva szánalom. Ez már a legalja.Teljesen ellentétes minden ami érkezik azzal, mint amit a drága termékigazgató ÚR előadott.
    Nem szoktam ilyesmit írni, de FELFORDUL A GYOMROM.
    Nem írok többet mert törölgethetem a monitorról, ha tovább feszegetném a témát.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:

The post was edited 1 time, last by Night ().

• Halihó.

Akkor most mi is a GF célja? Én lassan úgy érzékelem hogy csinálja meg az egyszerű paraszt a 120-at húzza fel lehetőleg a kianit vértet sé-ből nézze meg hogy áll utána törölje az accountot? Más játékban a maximális szint elérése után új dolgok jönnek, szettek, mappok, stb. stb. Itt lassan diszkriminálva vannak azok akik elérik a játék "célját". Gondolom ez csak ránk 120.as szintűekre vonatkozik, mert biztos vagyok benne ha bemegy Thrimhez 8db 105-ös kari akkor ők nem fognak ugye dropot kapni mert benne vannak a 15 szintes limitben? De az teljesen normális hogy 55-ös karik verik a köveket vörösben és ha véletlenül oda keveredik egy 80+ akkor már egyből le van szólva. Értjük igen, húzzunk el és máshol töltsük az időnket és költsük a pénzünket.

Érdekes módon az állítólagos okey láda módosítása nem történt meg ha pedig igen akkor nem látható módon.

Végülis akkor mi a cél?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Engem nem is az zavar,hogy nem lehet farmolni 90-es mapokon( szilizés sokkal jobban zavar...és hogy máshol is semmissé vált a dropp),de hogy a szilánk dropp oda, az már kicsit felmérgelt. Mondjuk meg lehet számolni hány 90-95 lvl körüli játékos farmol ott. Szerintem nagyon kevés. Nem mintha én napokat töltenék ott egy hónapban. Másik,hogy azt is megnézném,hogy ütik le a 90-esek Wubbát és az egyéb erősebb bossokat. Szerintem sehogy, tisztelet a kivételnek. Lassan az lesz,hogy sikerül csinálni maguknak egy üres szerót. Aztán csodálkoznak,ha majd nem lesz játékos és kevesebb bevételük lesz. Tényleg lassan nem lesz mit tenni a nagy játékosnak. Illetve a kifullozott nagykarid semmire sem lesz jó, csak a fentebb említett álldogálásra. Csak az a baj,hogy nem azért csináltuk a karijainkat, nem azért szinteltük fel, cuccoltuk fel stb, hogy az enyészeté legyen. Ahogy fentebb írta Amiran. Minden játék törekszik arra,hogy a játékosok ugyanazt a játékélményt megkapják. Ne legyenek különbségek. Itt mi is van? Nagy karival nem tudsz eventezni....nem tudsz farmolni....nem tudsz szilizni. Akkor mire jó ezek után a nagy kari? Mert én most már nem tudom :S

The post was edited 3 times, last by Lyria ().

• Kedves 120-asok és a körüliek! Nem akarok gonosz lenni, de a GF szempontjából ti elértétek a maxot, nektek nincs tovább, max az említett felszerelés, amit SÉ-ből húzhatnátok. Ti már nem mentek sehová szintben, így az EXP-s dolgokat nem fogjátok venni. Ti már nem húztok skillt, így pl. ördögűzőt se fogtok venni.
    Nektek már vannak cuccaitok, így nem fogtok nagyon úgy felszereléseket húzni.
    Nektek már van alkímiától, valószínűleg elég pöpecek ahhoz, hogy már azzal se foglalkozzatok jobban, mint az újratöltés.
    Ahogy már jó eséllyel petetek is van, amit max protein snack-eztek, de újat már nem vesztek.
    És így tovább.
    Ráadásul ha tudtok yangot farmolni, azzal könnyebben felcuccoltok magatoknak egy kis karit, ami meg a kezdőknél erősebb, így elveszi előlük a lehetőséget.
    Ne haragudjatok, nem degradálni akarlak titeket, de a GF így nézi. Úgy gondolja, hogy ti már "kifutott" felhasználók vagytok, hiszen nem fogjátok teljesen előröl kezdeni és új cuccokat húzni, optolgatni, egyéb fejlesztő dolgokat venni.

De közben a kisebbek se túl motiváltak. Tavasszal próbálkoztam egy antik harang húzásával. 100+ teki (talán 120?) után most +5-ös. Illetve most próbálkozgatok egy 54-es vért húzásával. Olyan 60-70 tekiből +4, a legjobb +6-os volt. És mellette céhkovácson is törögettem, hogy növeljem a sikerességi rátát.
    De pl. tegnap mentem pár dt kört 3 karival, minden tört. Talán egy pajzsot sikerült a végén +4-ről +5-re húzni. Respect az új verziónak!

Emellett nem szabad elfeledni, hogy a mobokat folyamatosan erősítik. Most, az előző verziónál volt annyira nagy erősítés, hogy majdnem mindenki észrevegye. Szóval szerintem minden szinten szívatja a GF a játékosokat.
  • a 120as téma nem vonz
    nuttika azt nemértem hogy manapság már aprópénzért lehet kapni antikot mert annyi van hogy nem igaz akkor minek erőlteted?:D sztem ez a teki huzás meg dt kovács pár éve kiment a divatból mert már annyi cucc van készen hogy fele árban megkapod és nem kell 100 tekiket elkölteni
    főszörny eventet meg várom
  • Jürgen megint sunyiskodik.
    BETA meg nálunk is voltak elementális jelölések.
    Voltak.
    De legalább a moboknak megmaradt.
    Images
    • hmm.jpg

140.86 kB, 523×688, viewed 90 times
    • hmm2.jpg

136.97 kB, 370×681, viewed 93 times
    • hmm3.jpg

168.89 kB, 626×666, viewed 88 times
    • hmm4.jpg

96.21 kB, 523×600, viewed 85 times
    • hmm5.jpg

596.04 kB, 1,920×1,080, viewed 83 times
  • Traxdata wrote:

a 120as téma nem vonz
    nuttika azt nemértem hogy manapság már aprópénzért lehet kapni antikot mert annyi van hogy nem igaz akkor minek erőlteted?:D sztem ez a teki huzás meg dt kovács pár éve kiment a divatból mert már annyi cucc van készen hogy fele árban megkapod és nem kell 100 tekiket elkölteni
    főszörny eventet meg várom
    Azért, mert áprilisban, amikor elkezdtem az új karit nulláról, semmi nem volt a piacon és fegyverem se volt, hogy kifarmoljam az árát. (Tekintsünk el a kezdő fegyvertől, az időlimites.) A másik nekem nem +3 kövesek kellenek és akkor sem olyat akartam. Tény, hogy mázlim volt és hihetetlenül olcsón szereztem egy +4 köves, de nem túl magas ákásat amibe volt egy üres hely és a kő is szerencsére belement.
    Bár itt emelném ki külön, hogy MOBOS antikok vannak. Ha nekem pvp-s is kéne, mivel sárkány sámánnak most már az a jobb, nem a legyi, akkor CSINÁLNOM KELL, mert bizony nincsen tele a piac pvp-s antik harangokkal. Szóval így okoskodj. (Azért pvp-s ősziszél legyivel sincsen elárasztva a piac. FMS az, amit kb. minden sarki boltban kapni.)
    A másik, 54-es sámán vért ritka mint a fehér holló. Eddig asszem kettőt láttam a piacon 8 wonért. ... Na meg az enyémbe olyan optot sikerült berakni, amiért nagy kár, hogy nem megy feljebb.

A dt-t meg ne írd le. Most is mennek run-ok minden este. Az más dolog, hogy frissítésről frissítésre siralmasabb a sikerességi ráta.
    Na meg én oda specializálódtam, mert sok a mob és viszonylag jól lehet ott ütni a szilit a szintemben.

Szerk.: Ha már piac: tegnap este az eddig nem igen lagoló piros map1-gyel is gondjaim akadtak. Kékbe át se mertem nézni. Azt hittem javulni fog a dolog a frissítésekkel.