Helybenfutás petre kattintva

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Helybenfutás petre kattintva

Sziasztok!

Én csak tegnap este tapasztaltam, lehet csak nekem új.
    A jelenség: véletlenül a petemre kattintottam balegérrel és a karim elkezdett helyben futni.
    1. Mióta lehet a petet egyáltalán kijelölni? (piros karika körülötte.)
    2. malac és tigis is kijelölhető (ergo tömegben nem a mobokat támadod, ha kattintással akarsz támadni, nem a space-ra tehénkedve.)
    3. A 83-es (fekete) kissárkány kimondottan hasonlít pl. a DT repülő koponyáira.
    4. hátassal is elkezd körbefutni, ha rákattintok, leszálláskor gyalog folytatja az ámokfutást.

Szerintem hiba.

Más pet is produkál ilyent? Vagy csak a kéksárkány?

Vidit nem tudok és nem is akarok csinálni, képen meg nem látszik a paralimpia.

Lecsekkolná valaki?

Üdv.
    Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Szia!

Úgy rémlik nekem, hogy tavasszal, amikor makim volt, akkor azt is ki lehetett jelölni. Azóta nem volt petem, így nem tudom.

Viszont a hátassal futkorászást én is tapasztalom. Ez akkor probléma főleg, ha pl. rámolásnál nem kereskedéssel, hanem a mennyiség miatt földre dobálással akarom átadni a dolgot két karakterem között, mert elkezd futkározni. Aztán van, hogy a karakterem random elindul a vakvilágnak megállíthatatlanul és csak egy karicsere oldja meg a dolgot.
    Helyben futást is tapasztaltam (pet nélkül pl. épületet falat érve map1-en), másik kliensből másik karival meg csak azt láttam, hogy egy helyben áll az előbbi karakter.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Swann wrote:

Mióta lehet a petet egyáltalán kijelölni? (piros karika körülötte.)
    Sztem amióta van.

Demi wrote:

Egyszerűen a buffal a petet jelölted ki és ment utána folyamatosan.
    Ezt sima karakterrel is lehet :)

A pettel tényleg van valami bibi, de sztem ez nem a mostani friss óta. Megint mintha fenn lehetne akadni bennük, és attól fut néha helyben.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Nem fut sehova csak helyben.
    A buffbevitel B2-ben nem újdonság.

Akkor most megállapítottátok, hogy ez állapot és nem hiba??? :fie:

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P